Купити комерційну нерухомість: Богунський район Житомир
25 оголошень по 22 приміщеннях
6 млн грн
49 962 грн/м²
вулиця Домбровського, 24
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ФАСАДНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПРИМІЩЕННЯ В ЦЕНТРІ ЖИТОМИРА | ГОТОВИЙ ДОХІД
Продаж ліквідного нежитлового приміщення в самому центрі Житомира, район ЖК Домбровський — одна з найперспективніших локацій міста.
Центр | Фасад | Активний пішохідний і автомобільний трафік
Поруч Сінний ринок, житлові комплекси, зручна транспортна розв’язка.
Характеристики:
- Площа — 120 м²
- 1 поверх
- Фасад
- Два окремих входи
- Вільне планування
Інвестиційна привабливість:
- Приміщення вже здається в оренду
- Стабільний пасивний дохід
- Можливість перепланування
- Варіант поділу на 2 окремих приміщення
- Збільшення прибутковості від оренди
Ідеально підійде під:
- магазин
- медичний центр
- салон краси
- офіс
- кав’ярню
Ціна: 1125 $/м2
Вигідна пропозиція для центру міста з фасадом та орендарями.
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс, Банк
120 м²
5.6 млн грн
92 508 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонуємо Вашій увазі продаж комерційного приміщення в самому центрі міста
Фасад, 1-й поверх 2-х поверхового будинку. 1 лінія.
Загальна площа 60м2, є можливість перепланування.
Гарний трафік, поруч Центральний ринок та Торговий центр, а також зупинки громадського транспорту. Всі центральні комунікації.
Гарно підійте під аптеку, офіс, кавярню, або будь-який бізнес який потребує великого трафіку.
Для отримання додакової інформації телефонуйте.
Перегляд за домовленістю в зручний для Вас час.
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс
60 м²
35.5 млн грн
50 095 грн/м²
проспект Миру, 55
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оздоровчо- розважальний комплекс в спальному районі міста, розташований на 10 сотках землі. Приватна власність. Ресторан з декількома зонами та кімінним залом, три сауни з басейном, дровяними лазнями, більярдним залом, мангальною зоною та масажним кабінетом, апартаменти (дві квартири), окрема 4х кімнатна квартира з власним паркомісцем та альтанкою. Загальна площа комплексу 709 м2. Ландшафтний дизайн двора, бізнес діючий та прибутковий. Все в ідеальному стані, зроблено з любовью.
Комплекс опалюється двома котлами: газовий та твердопаливний, світло 380 Вт, теплі підлоги, є скважина, криниця, центральна вода та каналізація. Також є парковка для автомобілей. Двір виложений гранітною бруківкою, огорожа з каменю. Сама будівля з цегли та газоблоків, перекриття ж/б. Є система відеоспостереження. При необхідності залишається обладнання, меблі та техніка. Всі подробиці за телефоном в рекламі.
Торгівельне, Послуги
709 м²
1.1 млн грн
42 723 грн/м²
Володимирська вулиця, 17
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Приміщення комерційного призначення в тихому центрі, 26м, два кабінети і с/в. Косметичний ремонт, окремий вхід, високі стелі. Центральні комунікації, грати на вікнах. Можлива оренда з правом викупа.
Вільне, Послуги, Офіс
26 м²
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
2.6 млн грн
55 380 грн/м²
Покровська вулиця, 53
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Ціну знижено!
Продається комерційне приміщення розташоване по вулиці Покровській. Має окремий фасадний вхід та фасадні вікна, розташовано на 2-му поверсі. Формат на даний час офісний. Чудово підійде під салон краси чи медичні кабінети, офіси, колцентр і т.ін. Опалення електро (кондиціонерами). Свій окремий санвузол. Поруч зупинка міського транспорту.
Вільне, Офіс
46.5 м²
69.9 млн грн
17 764 грн/м²
проспект Миру
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу масштабний комерційний об’єкт у районі Богунія (район Європейського університету). Зручне розташування, хороший під’їзд та транспортна доступність.
Площа будівлі — 3933 м²
Земельна ділянка — 66 соток
4 поверхи + підвал по всій площі
Будівля в хорошому стані, з ремонтом, без критичного зносу. Функціональне кабінетне планування з можливістю перепланування під будь-які потреби.
Підійде під:
навчальний заклад, медичний центр, офіс, IT-компанію, готель/хостел або представництво компанії.
Велика ділянка дозволяє облаштувати паркінг чи додаткову інфраструктуру.
Є пожежна сигналізація (з виводом на пульт), інтернет та цілодобова охорона.
Об’єкт з високим інвестиційним потенціалом.
Деталі та перегляд — за домовленістю.
Вільне, Послуги, Офіс, Банк
3933 м²
11.8 млн грн
49 030 грн/м²
Львівська вулиця, 14
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж комерційного приміщення з усіма зручно в наявності в центрі міста Житомир.
Торгівельне, Вільне, Склад, Послуги, Офіс, Банк
240 м²
3.3 млн грн
88 822 грн/м²
вул. Грушевського, 100
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОДАЖ! Комерційне приміщення 37,5 м² в ЖК Смарт-Сіті 3
Опис:
Продається комерційне приміщення в одному з найкращих житлових комплексів Житомира - ЖК “Смарт -Сіті 3”.
Основні характеристики:
• Площа: 37,5 м²
• Висота стелі: 3,8 м (чудово для будь-якого бізнесу!)
Встановлно електрокотел, підведена вода, каналізація
• Адреса: вул. Михайла Грушевського, 100
• Здача: 1 квартал 2026 року
Переваги:
• Новобудова в престижному районі
• Велика прохідність - біля головного входу в ЖК
• Висока стеля дає простір для реалізації будь-яких ідей
• Ідеально для магазину, офісу, салону краси, кафе
• Розвинена інфраструктура навколо
Або можливий обмін на квартиру чи будинок
Вільне
37.5 м²
4.2 млн грн
35 529 грн/м²
вулиця Домбровського, 45
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Комерційне приміщення,по вулиці Домбровського,фасад, 115 км.м, ремонт.Під магазин,офіс,склад і т.д.Деьально за телефоном
Торгівельне, Вільне, Склад, Послуги, Офіс, Банк
118 м²
142 тис. грн
5 685 грн/м²
вулиця Олександра Петраківського, 15
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається цегляний гараж у кооперативі «Промінь».
Гараж у хорошому стані: сухий, перекритий, без протікань. Є оглядова яма — зручно для обслуговування авто. Надійна конструкція з цегли забезпечує довговічність та комфорт у використанні в будь-яку пору року.
Гараж приватизований — повний пакет документів, швидке оформлення.
Ідеально підійде як для власного користування, так і під інвестицію чи зберігання речей.
Гараж
25 м²
генератор
33.3 млн грн
15 455 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОДАЖ МАЙНОВОГО КОМПЛЕКСУ ДЕРЕВООБРОБНОГО ПІДПРИЄМСТВА
Товариство з обмеженою відповідальністю "САФОР ГРУП" пропонує до продажу майновий комплекс для деревообробної промисловості у звязку з переїздом власника.
Загальна інформація:
Тип нерухомості: Промислова нерухомість
Локація: село Сухарівка, Народицький район, Житомирська область, вулиця Визволителів, будинок 35
Загальна площа нерухомості: 2 154,20 кв.м
Площа земельної ділянки: 1,2 га
Основні складові майна:
1. Деревообробний цех
2. Сушка деревини
3. Теплогенераторна
4. Адміністративний корпус
5. Два критих майданчика
Виробниче обладнання:
Ножі для фрезерування деревини (3 шт.)
Торцювальний пристрій з пневмоприводом (2 шт.)
Промисловий стрічкопильний верстат
Пакетна торцовка
Помпа IPL 80/140-1,1/4
Система аспірації деревообробних дільниць та багато іншого.
Транспортні засоби:
Автомобіль УРАЛ модель 4320 зі спеціалізованим обладнанням
Автомобіль КРАЗ модель 6233М6, вантажний лісовоз зі спеціалізованим краном
Причепи марки ВЕЛМАШ та МАЗ
Поточний напрямок діяльності:
Основне напрямок господарської діяльності підприємства – оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням.
Цей обєкт можна придбати для продовження бізнесу або як нерухомість для інших видів діяльності. Є штат місцевих працівників.
Не втрачайте можливість стати власником успішного бізнесу в деревообробній промисловості!
RR10187
Виробництво
2154 м²
7.3 млн грн
127 459 грн/м²
вулиця Родини Гамченків, 23
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж складського приміщення в Житомирі, район Корбутівка. Площа — 57,5 м². Розташоване на ділянці 39 соток (в оренді), є кадастровий номер і підготовлені документи для приватизації.
Підійде під склад, бізнес або інвестицію. Зручний під’їзд, нормальна локація. Пропозиція без комісії для покупця.
Виробництво, Склад
57.5 м²
Обрати розташування комерції
1.4 млн грн
10 392 грн/м²
Київська вулиця, 7/4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж підвалу в самому центрі міста на розі вулиць Київська та Театральна
Площа 137м
Складається з 4 приміщень
Висота 2,35
Введені комунікації: 380V, вода та каналізація
Без оздоблення
Право власності
Ціна 32.000
097.264.32.48
093.426.46.50
Леся Кривчук
Вільне, Склад, Послуги
137 м²
17.8 млн грн
36 994 грн/м²
Київська вулиця, 85
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж приміщення поруч з ТРЦ Глобал, по вул Київській (Заїзд Ринок) під готель/хостел/клініку та інші види діяльності.
Загалом зараз є 9 номерів, (6 сімейного типу та 3 звичайні), в кожному номері можна розмістити від 4 людей.
Загальна площа - 480 м2.
На складське приміщення, яке можна переобладнати (приєднано до основної будівлі.
Опалення централізоване та є електричний котел.
Котельня на першому поверсі.
Підключені всі центральні комунікації.
В усіх приміщеннях зроблено санвузли.
Поруч знаходиться ТРЦ Глобал, Автовокзал, залізничний вокзал (500м), магазини, заклади харчування і т.д..
Хороше місцерозташування для ведення готельного бізнесу.
Деталі в приватні повідомлення.
Пропозиція від АН Житомир.
Вільне
480 м²
44.4 млн грн
44 411 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Готовий бізнес! БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!!!
Заміський готельно-ресторанний комплекс 1000 м2 в Житомирському районі!
Опис.
Продається Новий заміський готельно-ресторанний комплекс на березі озера в Житомирському районі. Розташований біля лісу в екологічно чистій місцевості.
Комплекс побудований в 2019 році. На території знаходиться власне зарибнене озеро. Ділянка обгороджена, цілодобова охорона, відеоспостереження. На території три будівлі: spa центр з кількома видами саун, масажним кабінетом і кімнатами відпочинку. Окремим будівлею на території розташована кухня, ресторан з банкетним залом і будівля з апартаментами. Кожне оснащено власною кухнею, гардеробною кімнатою, балконами. Так само на території комплексу винний льох. Є окреме сучасне приміщення для охорони і відпочинку персоналу. Гостьова парковка. Гараж для зберігання квадроциклів, човнів.
Технічні характеристики:
Земельна ділянка у власності 1,6 га, викуплена дамба, водонапірна вежа (своя свердловина), є технічна документація.
Комунікації.
Кондиціонери, власна свердловина, своя електропідстанція, wi fi
Детальніше за телефоном!
Вільне
1000 м²
650 грн
9 грн/м²
вулиця Михайла Грушевського, 98-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда комерційного приміщення в жк смарт сіті 2
З готовим ремонтом
Фасадне приміщення на вулицю Грушевського
Є сан вузол
Підійде під будь який вид діяльності
Вільне
75 м²
6.2 млн грн
72 301 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається фасадне комерційне приміщення під офіс або сферу послуг по вул. Покровська, 28.
Загальна площа — 86 кв.м. Приміщення має зручне планування: 4 окремі кабінети, що дозволяє комфортно організувати робочий простір для команди або прийому клієнтів. Є два санвузли.
У приміщенні виконаний якісний ремонт — можна одразу розпочинати роботу без додаткових вкладень.
Переваги обєкта:
• фасадний вхід
• автономне опалення, є газ
• встановлена охоронна система
• зовнішні захисні ролети
• кондиціонери
• власна/зручна стоянка поруч
Вдале розташування у прохідному та активному районі міста робить це приміщення ідеальним варіантом для офісу, медичного кабінету, б’юті-сфери, навчального центру або іншого виду комерційної діяльності.
Вільне, Послуги, Офіс
86 м²
3.3 млн грн
90 998 грн/м²
вулиця Михайла Грушевського, 98
Скопіювати посилання
Поскаржитися
новобудова. Комерційне приміщення.
Висока стеля. Вид на простір
ЖК Смарт Сіті 3
Площа 36,6 м2
Поверх 1 із 13
Висота стелі - 3.8м
Потужність електромереж - 10 кВт
Опалення: електричне: кондиціонер/ керамічні панелі
Багато природнього світла
Панорамні вікна - від підлоги до стелі
Мокра точка
Приміщення відразу при вході в парадну, живий трафік всього ЖК.
Вільне призначення: студія, дитячі розвиваючі заняття, кавʼярня, офіс, сервіс
З повагою, Ірина
Новобудови
Вільне, Послуги, Офіс
36.6 м²
613 тис. грн
25 536 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам гараж Житомир в гаражному кооперативі «Хмільники»
Загальна площа 24м
Світло
Підлога -тротуарна плитка
Стіни- деревʼяна вагонка
Стеля - бетонні перекриття
Покрівля- шифер
Підійде під зберігання авто, так і під майстерню
Гараж
24 м²
9.2 млн грн
26 380 грн/м²
вулиця Івана Мазепи, 139
Скопіювати посилання
Поскаржитися
М. Житомир продам комерційне приміщення
Загальна площа 350м
Два входа
Зручне місце розташування
Парковка
Можна під ваш вид діяльності
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Склад, Послуги, Офіс, Банк
350 м²
2.9 млн грн
14 434 грн/м²
вулиця Домбровського
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Планування квартири роздільне. Ремонт у житловому стані.
Система опалення централізована. Центральна каналізація, електрика, вивіз відходів.
Приміщення підходить під офіс, клініку, магазин. Є проект на окремий вихід.
Тип будинку: Житловий фонд 80-90-х років.
Асфальтована дорога.
На вікнах є ґрати. Високошвидкісний інтернет.
200 м²
110 тис. грн
12 941 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається кіоск на сіному ринку у прохолодному місці. Стан ремонту не вказано.
До кіоску підведено електрику. Дорога асфальтована.
З кіоском віддається робочий кондиціонер та великий холодильник, гриль.
Терміновий продаж.
Територія кіоску охороняється.
Розташований на сіному ринку. Поруч зупинки громадського транспорту.
8.5 м²