Новобудови — це найповніший каталог новобудов в Україні

Ми зібрали та перевірили інформацію про всі новобудови та житлові комплекси, щоб ви могли обрати найкращий дім для себе.

Ми сповіщаємо про будь-які зміни у статусі будівництва, щомісяця ми фотографуємо будівництва та перевіряємо ціни вручну, щоб ви могли зробити правильний вибір. ЛУН не несе відповідальності за забудовника, зміни у термінах введення в експлуатацію будівель та цінову політику девелоперських компаній.

Я можу купити квартиру на ЛУН?
На ЛУН Новобудови не можна купити квартиру,

але можна переглянути всі пропозиції від забудовників, порівняти різні ЖК та квартири в них і, нарешті, обрати саме ту ідеальну для вас.

Чи можу я продати квартиру на ЛУН?
Ні, ЛУН Новобудови не розміщує оголошення про продаж квартир. ЛУН Новобудови — це каталог, де є вся інформація про новобудови.

Якщо ви продаєте квартиру, розмістіть оголошення на одному зі спеціалізованих сайтів з нерухомості. Звідти воно потрапить на flatfy.lun.ua — великий розділ із оголошеннями житла на вторинному ринку. Подробиці тут.

Які новобудови розміщені на ЛУН?
На ЛУН є всі новобудови, інформація про які є у офіційних джерелах:
  • на сайтах будівельних компаній;
  • на сайті Державної архітектурно-будівельної інспекції України;
  • на Кадастровій карті міста.

А ще — житлові будинки, що будуються, які помітили наші фотокореспонденти. Навіть якщо сайт ще не запущений, але будівництво вже почалося — ми додаємо його на ЛУН.

Якщо новобудова існує, вона є на ЛУН.

На ЛУН Новобудови немає комерційної нерухомості, житла вторинного ринку та жодної інформації з неофіційних джерел.

Звідки ЛУН бере інформацію про новобудови?
Найчастіше інформацію про нові об’єкти нам дають забудовники або їх представники з відділів продажу.

Ще у ЛУН є окрема команда, яка постійно моніторить ринок й актуалізує перелік новобудов та інформацію про них. Якщо ви знаєте новобудову, якої немає на ЛУН — напишіть нам.

Чи правда, що розміщення інформації на ЛУН безкоштовне?
Так, базове розміщення новобудов — безкоштовне. Це означає, що відвідувачам сайту однаково доступні всі без винятку новобудови.

Рекламне розміщення можливе у блоці «Акції» у верхньому меню та відповідних блоках на сторінках ЖК.

Дізнатися більше про рекламне розміщення на ЛУН Новобудови

Яка інформація про новобудови є на ЛУН?
Вся інформація про будинок
Розташування ЖК
Статус будівництва
Планування квартир
Забудовник
Чи можна дізнатися ціни на квартири на ЛУН?
Так. На ЛУН ми перевіряємо ціни вручну.

На сторінці житлового комплексу вказані ціни на найдешевші квартири цього ЖК. Тож, знаючи мінімальні ціни, ви зможете зорієнтуватися у ціновій політиці.

Якщо продаж квартир в житловому комплексі ще не почався, то можна відправити запит по цінах до відділу продажу ЖК через форму на ЛУН. Або підписатися на розсилку про ЖК і отримувати всю актуальну інформацію по ньому: старт продажів, акції від забудовника тощо. Наразі ця опція доступна для популярних ЖК.

Чи є на ЛУН інформація про документи для новобудов?
Розділ «Документи» є у більшості ЖК, де вже почався продаж квартир.

Ми не експерти у правових питаннях, тому зміст та звіти для цього розділу робить незалежна юридична компанія за нашим запитом.

ЛУН розміщує «проблемні» новобудови?
На ЛУН є всі без винятку житлові комплекси та новобудови.

Проблемні будинки та ЖК відмічені на ЛУН спеціальними маркерами. Інформацію про такий статус ми беремо із сайту Асоціації Допомоги Постраждалим Інвесторам.

Де ЛУН бере фотографії новобудов?

3D-візуалізації та планування квартир отримуємо напряму від забудовника.

Фотографії ходу будівництва у Києві та області, Львові й Одесі ми робимо щомісяця за допомогою наших фотокореспондентів.

А ще на ЛУН є Аерообльоти-360 для популярних новобудов. Вони допомогають оцінити територію навколо, ми оновлюємо їх один-два рази на рік. Подивитися можна на спеціальних вкладках на сторінках ЖК.

Я не згоден з тим, що написано на ЛУН

Просто повідомте нам про неточності — перевіримо. Написати.