Купити комерційну нерухомість: Черкаси
72 оголошення по 69 приміщеннях
8.8 млн грн
17 061 грн/м²
вулиця Якубовського, 12
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам адмін будівлею з земельною ділянкою
по вул. Якубовського
- 12,8 соток
- правильна форма
- фасад 30м
- довжина 42м
- хороший підʼїзд
- класне місце розташування
- капітальна цегляна адмін будівля площею 518м2
- перший поверх та цокольний
- висота стелі 2,8м
Цільове призначення землі під будівництво та обслуговування будівель торгівлі!
Показ по домовленості
Вільне
518 м²
генератор
5.7 млн грн
71 622 грн/м²
Одеська вулиця, 8А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж приміщення комерційного призначення по вул. Одеська 8а (біля Мʼясного дому, Кофеїн)
- перший поверх
- приміщення кутове (дуже добре видно з дороги)
- проїздне та прохідне місце
- парковка
- 80м2
- повністю з ремонтом
- 4 кордиціонера
- бойлер
- кухня
- меблі
- лічильник на тепло
- 15 кВт ( 3 фази)
- генератор
Ідеальний варіант під студію краси, аптеку, офіс ітд..
Вільне
80 м²
13.5 млн грн
66 646 грн/м²
Припортова вулиця, 34/2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам фасадне приміщення біля ТРЦ Дніпро Плаза, поряд з Булочна
- центральна вхідна група
- великі панорамні вікна
- вільне планування
- стеля 3,4м
- заведено 70кВт
- центральне водопостачання/водовідведення
- прохідне місце (поряд Булочна, ТРЦ, велика парковка)
Ціна 1500$ за м
Показ по домовленості
Вільне
202 м²
3.5 млн грн
37 144 грн/м²
вулиця Героїв Дніпра, 19
Скопіювати посилання
Поскаржитися
продається офісне приміщення за адресою: Митниця, Героїв Дніпра 19. Загальна площа складає 94.5 кв.м. Приміщення розташоване на 1-му поверсі, має окремий вхід, новий офісний ремонт, всі комунікації, сигналізація, парковка, склопакети, лічильники на воду, опалення, зручна транспортна розвязка, поруч ТРЦ «Дніпроплаза», 31 і 33 школа, супермаркет «Molly».
Є відеоогляд, деталі та умови продажу за тел.
Вартість 83500 у.о.
Комісія агентства – 3 %
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс, Банк
94.5 м²
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
98 млн грн
13 996 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається функціонуючий комплекс для зберігання замороженої продукції, розташований на орендованій земельній ділянці площею 2 га (довгострокова оренда на 49 років). Загальна площа будівель становить 7000 м², до яких входять офісні, складські та підсобні приміщення.
Основні характеристики:
11 морозильних складів
Морозильні камери: загальна площа 950 м², обєм 2500 м³.
Морозильні системи: 8 основних + 1 резервна (Frascold, Bitzer), з температурним режимом до -18, -20°C.
Електропостачання: діюча підстанція на 400 кВт та резервна на 100 кВт.
Сонячні панелі: додаткове джерело електроенергії на 130 кВт для потреб підприємства.
Газопостачання: встановлено два газових котла по 50 кН, система опалення газова.
Водопостачання: центральне, на території є ГРП середнього тиску.
Додаткові переваги:
Власна сервісна служба для обслуговування морозильних камер.
Охайний стан приміщень, всі поточні ремонтні роботи виконано.
100% заповненість орендарями: 80% становлять 8 стабільних орендарів протягом 10 років.
Вільна територія для забудови: розроблено проект для 1000 м² складських приміщень та 300 м² офісних.
Логістика:
Відмінне транспортне сполучення, на територію комплексу є два вїзди.
Два, залиті і закладені тротуарною плиткою, майданчика: 370кв.м і 1000кв.м.
Комплекс підходить як для власного використання, так і для здачі в оренду.
Термін окупності — до 10 років.
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Склад, Послуги
7000 м²
222 тис. грн
11 952 грн/м²
Благовісна вулиця, 152
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам гараж в центрі
- Байди/Благовісна
- автокооператив «Жовтень»
- 18,6м2
- металевий
- фундамент бетонний
- світло
Показ в любий зручний для Вас час!
Гараж
18.6 м²
4 млн грн
46 874 грн/м²
- зручне планування, багато вікон
- висота стелі 3,3м
- 20 кВт
- панорамні вікна
- велика парковка
Здача секції в 2027 році
Вільне
85.2 м²
власник
генератор
9.8 млн грн
44 431 грн/м²
Сінна вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Комерційна нерухомість 220 м² з ремонтом | готовий прибутковий бізнес | Черкаси
✔️ ремонт + комунікації
✔️ окремий вхід
✔️ генератор 9 кВт
✔️ облаштоване під швейне виробництво
Підходить для: виробництва / складу / оренди
Ціна: $220 000
Виробництво
220 м²
34.2 млн грн
47 985 грн/м²
бульвар Шевченка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Найкраща пропозиція ! Центр- Казбет !
Продаж фасадної окремо розташованої будівлі по бул. Шевченка
- загальна площа 712,7м2
- два поверхи + цоколь
- 6,4 сотки (оренда на 49 років)
- є власна парковка у дворі (заїзд з Шевченка)
- автоматичні ворота
- відеонагляд
- газове автономне опалення
- водопостачання та водовідведення централізоване
- 80 кВт
Будівля не є архітектурною памяткою, можна робити реконструкцію.
Зараз всі приміщення з орендарями.
Дуже розвинена інфраструктура : центр міста , поряд ТЦ, офісні приміщення, магазини, аптеки, кафе, ресторани.
Вільне
712.7 м²
666 тис. грн
33 678 грн/м²
провулок Тобілевичів, 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам гараж в центрі міста
- загальна площа 19,8м2
- 3 кВт
- лічильник на світло
- зручний заїзд/виїзд
- 2 поверх
Покази по домовленості!
Комісія АН 500$
Гараж
19.8 м²
43.5 млн грн
27 858 грн/м²
вулиця Олексія Панченка, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж готельно - ресторанного комплексу ДІЮЧИЙ БІЗНЕС.
Готель "Арагві" розташований в мальовничому та спокійному районі міста Черкаси, біля соснового лісу.
Коплекс включає в себе ресторан, готель, сауну з басейном, автомийку на 2 бокси.
Ключовим фактором даного дізнесу є те, що він працює понад 21 рік, сформована велика база постійних та задоволених клієнтів!
Опис та детальна характеристка готельно-ресторанного комплексу :
- готельно-ресторанний комплекс загальною площею 1562 м², розташований на загальній території (земельній ділянці 22 сотки )
Підключені всі Комунікації :
- Світло 50 кВт (з можливістю збільшення).
- Автономне опалення
- Центральна каналізація
- Центральний водопровід
Даний обєкт розпочав свою роботу в 2004 році як ресторан ,
2009 року - як готель. Автомийка працює з 2010 року.
Сама будівля побудована з цегли, залізобетонне перекриття.
Також є кімната для охорони з відеонаглядом території. Є власна паркувальна зона, яка також знаходиться під охороною.
ГОТЕЛЬ:
- готель містить 9 номерів по типу : люксів, напівлюксів і звичайних стандартних номерів ; інтерєр виконаний у світлих та спокійних тонах, який допоможе налаштуватися на максимальний відпочинок. Кожен номер, незалежно від його категорії, оснащений кондиціонером, міні-баром, засобами особистої гігієни, телевізором і супутниковим телебаченням .
- на першому поверсі знаходиться хостел, розрахований на 6 осіб;
- на кожному поверсі є свій холл для відпочинку або очікування відвідувачів;
- будівля побудована такий чином, що є можливість встановлення ліфта;
- є підвальне приміщення, яке в даний час використовується як укриття ;
- біля будівлі розташована парковка.
Використовувати будівлю можна і під інші профілі бізнесу.
РЕСТОРАН :
- ресторан, в якому гості можуть насолодитися незабутньою, грузинською кухнею, в оточенні чистого повітря та соснового лісу.
- можна розміщувати одночасно до 150 осіб;
- є банкетна кімната;
З літньої тераси розкривається неймовірний краєвид на ліс.
Комлекс розміщений на земельній ділянці, яка дозволяє розширення можливостей ведення бізнесу, є можливість реалізувати багато цікавих ідей для розбудови та розвитку свого бізнесу!
Поряд знаходиться 4 навчальні закладі, медичні заклади та лікарні (Обласна лікарня, Перша міська поліклініка),школи, дитячі садочки та майданчики, відділення банків,аптеки, супермаркети, магазини, зупинки громадського транспорту.
Запрошуємо на перегляд за попередньою домовленістю.
Можливо, саме ти станеш власником готового бізнесу.
Вільне, Склад, Послуги
1562 м²
2.2 млн грн
50 829 грн/м²
вулиця Володимира Великого
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж Фасадне приміщення, Митниця, 43,6 м², орендний бізнес, Черкаси
Опис:
Продаж фасадного комерційного приміщення в районі центральної Митниці, вул. Володимира Великого, 39/1.
Площа: 43,6 м²
1 поверх, окрема нежитлова будівля
Планування:
• ресепшен – 11 м²
• 2 зали – 17 м² і 10,1 м²
• підсобне приміщення з санвузлом – 5,5 м²
✔ Понад 20 років здається в оренду (перукарня/косметологія)
✔ Всі комунікації: вода, каналізація, опалення, електрика
✔ Фасад, місце під рекламу
✔ Парковка поруч
Локація — центр житлового масиву, поруч ЖК «Сімейний», зупинка транспорту.
49 900 $
Деталі за телефоном
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс
43.6 м²
Обрати розташування комерції
1.3 млн грн
11 508 грн/м²
Нарбутівська вулиця, 285
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається цокольне приміщення в житловому будинку в спальному районі міста Черкаси, вул. Нарбутівська – Подолінського. Приміщення загальною площею 112,2 м.кв., має окремий вхід з боку двору, всі комунікації: центральне опалення, світло, вода та каналізація. Перший поверх 20 м.кв, цоколь – 90 м.кв., висота стелі 2,6 м. Частково виконаний ремонт. Підійде для власного виробництва, невеликого складу, майстерні, магазину. Прохідне місце, поряд житлові будинки, декілька шкіл та дитячих садків, стоянка. Працювати можна не лише в центрі, незабаром в кожному районі буде все необхідне в пішій доступності.
Телефонуйте! Додаткова інформація по дзвінку.
Торгівельне, Вільне, Склад, Послуги
112 м²
8.2 млн грн
10 219 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж обʼєкту комерційного призначення в с.Геронимівка (3км. від м. Черкаси) загальна площа ділянки 1 Га. Пропонується до продажу комплекс виробничих приміщень загальною площею 800 м2 а саме:
1)Контрольно-пропускний пункт
2)Офісні приміщення
3)Виробничі цеха
4)Складські приміщення
5)Великий склад з можливістю заїзду великогабаритного транспорту
6)Власна твердопаливна котельня з можливістю підключити газ(газ є на території)
7)2 підвали
8)Компресорна
9)Сан. вузли і душові кімнати
10)Швейний та закрійний цех
Є все для виробництва меблів. Простора, велика територія з окремим заїздом дає можливість додати необхідні споруди або зробити стоянку для великогабаритного транспорту. На територію заведено централізоване водопостачання, є три вигрібні ями, власна свердловина, відеонагляд всього об’єкту. Зручний асфальтований підʼїзд.
Вільне, Виробництво, Склад
803 м²
333 тис. грн
18 528 грн/м²
вулиця Руставі
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Гараж
18 м²
20 млн грн
38 655 грн/м²
вулиця Байди Вишневецького
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Запрошуємо вас ознайомитися з надзвичайно інвестиційно привабливим обєктом комерційної нерухомості, розташованим у самому центрі м. Черкаси. Це чудова можливість реалізувати ваші бізнес-амбіції та створити незабутній профільний імідж вашої компанії.
Локація цього приміщення дуже зручна для будь-якого виду комерційної діяльності. Займає весь 5 поверх. З вікон відкривається чудовий вид на центральну вулицю міста, щодо дає приміщенню особливий шарм та робить його осередком уваги.
На даний момент вся площа поверху зайнята постійними орендарями, ринкова вартість кв м складає 200 грн. Біля будівлі є парковка. На поверсі є санвузли, кухня, евакуаційні виходи, сигналізація.
-Загальна площа: 517 м.кв.
-Номінальна потужність: 100 кВт
-Електричне опалення (центральне)
-Приміщення з ремонтом
Його можна використовувати як під здачу в оренду, так і для власної справи.
Зацікавився цим надзвичайним обєктом комерційної нерухомості? Тоді не гайте часу і звяжіться з нами для отримання додаткової інформації та організації перегляду. Це ваша нагода зробити крок до успішного бізнесу та створити простір, який стане справжнім обличчям Черкас!
Вільне, Послуги, Офіс
517 м²
755 тис. грн
12 707 грн/м²
Різдвяна вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається капітальний цегляний гараж, який використовувався як СТО (обєднані 3 гаражі), у районі Зеленої. Зручне розташування – поруч ринок та вся необхідна інфраструктура.
Характеристики: рік побудови: 1989, загальна площа: 59,4 м², висота: 5,9 м, підлога бетонна, металеві сходи,проведена електрика, є кімната відпочинку
Зареєстроване право власності
Обладнання: 2 електропідйомники. Усе обладнання, що на фото, залишається
Гараж
59.4 м²
658 тис. грн
29 769 грн/м²
вулиця Остафія Дашковича
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам капітальний цегляний гараж в центральній частині міста Черкаси, в гаражному кооперативі "Вулкан" по вул. Остафія Дашкевича,62/1
- загальна площа гаража 24 м2
- довжина 6м
- ширина 3,4м
- висота 2,45м
- ворота металеві, висота 2,2м
Під гаражем - погріб, що складається з двох приміщень. В наявності електроенергія, є лічильник.
Територія кооперативу під охороною.
Комісія АН з покупця 500$
Гараж
22.1 м²
933 тис. грн
47 141 грн/м²
провулок Тобілевичів, 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам гараж в центрі міста
- загальна площа 19,8м2
- 3 кВт
- лічильник на світло
- зручний заїзд/виїзд
- -1 поверх
Покази по домовленості!
Також є варіант на -2му поверсі, 33,7м2 - 22000$
Гараж
19.8 м²
13.6 млн грн
46 697 грн/м²
вулиця Гоголя
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам комерційне приміщення в самому центрі Черкас по вул. Небесної сотні/Гоголя
- новий ТЦ
- продаж 3-6 поверхи
- загальна площа поверху 292м2 + 37м2 (мзк)
- 30кВт (є можливість додатково збільшити)
- два ліфта
- два вида опалення (централізоване та електричне)
- вільне планування
- панорамні вікна
Ціна 1050$ за м2
Вільне
292 м²
13.3 млн грн
16 972 грн/м²
вулиця Максима Залізняка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається нежитлове комерційне приміщення з ремонтом по вул. Максима Залізняка, в районі Черкасигаз.
Основні характеристики:
• Загальна площа території: 30 соток (є акт постійного користування).
• Загальна площа приміщення: 785 м².
• Площа боксів: 279,5 м² (7 боксів).
• Площа офісів: 155,5 м².
Опалення: електрокотел, твердопаливний котел, підведений газ.
Конструкція:
• Будівля цегляна, панельне перекриття.
• Висота стелі: 4-6 м.
• Центральна каналізація, газ, електрика, водовідведення.
Поточне використання: Приміщення використовується як СТО, але можливе перепланування під будь-який інший бізнес.
Інфраструктура:
• Зручний підїзд та всі необхідні комунікації.
• Можна використовувати під різні види діяльності.
Це відмінна пропозиція для ведення бізнесу! Дзвоніть для додаткової інформації та перегляду.
Вільне, Виробництво, Послуги
785 м²
10 млн грн
9 775 грн/м²
Білозір’я
Скопіювати посилання
Поскаржитися
с.Білозіря по вул .Стрижаченка буд.64. загальна площа: 1023 кв.м. 380 сот. в оренді на 49 років. 225000 дол.
Продам комплекс будівель ,загальною площею: 1023 кв.м. Комплекс складається з прохідної 108.0 м2, цеху переробки деревини загальною площею 523 кв.м., складу площею 407 кв.м., майстерні загальною площею 93 кв.м. та продаж території 2 гектари з діючими побудовами. Три діючі свердловини, газ. Територія комплексу огороджена парканом, власна підстанція потужністю 400 кВт. Комплекс розташований на земельній ділянці площею 0.3779 гектар, що знаходиться в оренді.
Деталі за номером: Василь Іванович 0931110094
Вартість об’єкта 225000 тис. дол. Слухаємо пропозиції.
Вільне
1023 м²
7.1 млн грн
7 109 грн/м²
Дубіївка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам два склади загальною площею 1000 м2 з підсобними приміщеннями. Склад мінеральних добрив 387м2.виробниче приміщення 428м2.вільні площі можливо під будь- який бізнес.
Територія повністю огороджена та є відеонагляд та охорона, своя підстанція 100 кв., дві свердловини. Є два будиночки, в яких можна проживати, своє опалення - твердопаливне та електрокотел. До м.Черкас 12 км до м. Сміли 8 км. Можливо оренда з подальшою купівлею. Земельна ділянка 0.3500 га. цільове призначення :для ведення товарного, сільсько-господарського виробництва. Категорія земель-землі сільсько-господарського призначення. Форма власності: державна. Ціна: 60грн м2. Деталі телефонуйте ,підемо на зустріч всім кого цікавить даний об’єкт.
Вільне
1000 м²
4.2 млн грн
11 152 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам адміністративно-офісний комплекс, В.Чорновола 267
Продам адміністративно-офісний комплекс за адресою: м. Черкаси, вул. В’ячеслава Чорновола, 267. Адміністративно офісний комплекс, два поверхи, загальною площею 378 м.кв. Комплекс розташований на земельній ділянці 0,033 га (в оренді на 49 років), на території є окремий заїзд та гараж на два автомобіля - 36 м.кв. Також на території комплексу є підвал площею 75 м.кв. Підведена потужність електрики 50 кВт, опалення - твердопаливний котел. Але є можливість поставити електрокотел.
Ціна 95000 у.о., можливий торг.
Офіс
378 м²