Купить коммерческую недвижимость: Житомир район
25 оголошень по 22 приміщеннях
6 млн грн
49 962 грн/м²
вулиця Домбровського, 24
ФАСАДНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПРИМІЩЕННЯ В ЦЕНТРІ ЖИТОМИРА | ГОТОВИЙ ДОХІД
Продаж ліквідного нежитлового приміщення в самому центрі Житомира, район ЖК Домбровський — одна з найперспективніших локацій міста.
Центр | Фасад | Активний пішохідний і автомобільний трафік
Поруч Сінний ринок, житлові комплекси, зручна транспортна розв’язка.
Характеристики:
- Площа — 120 м²
- 1 поверх
- Фасад
- Два окремих входи
- Вільне планування
Інвестиційна привабливість:
- Приміщення вже здається в оренду
- Стабільний пасивний дохід
- Можливість перепланування
- Варіант поділу на 2 окремих приміщення
- Збільшення прибутковості від оренди
Ідеально підійде під:
- магазин
- медичний центр
- салон краси
- офіс
- кав’ярню
Ціна: 1125 $/м2
Вигідна пропозиція для центру міста з фасадом та орендарями.
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс, Банк
120 м²
5.6 млн грн
92 508 грн/м²
Пропонуємо Вашій увазі продаж комерційного приміщення в самому центрі міста
Фасад, 1-й поверх 2-х поверхового будинку. 1 лінія.
Загальна площа 60м2, є можливість перепланування.
Гарний трафік, поруч Центральний ринок та Торговий центр, а також зупинки громадського транспорту. Всі центральні комунікації.
Гарно підійте під аптеку, офіс, кавярню, або будь-який бізнес який потребує великого трафіку.
Для отримання додакової інформації телефонуйте.
Перегляд за домовленістю в зручний для Вас час.
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс
60 м²
35.5 млн грн
50 095 грн/м²
проспект Миру, 55
Оздоровчо- розважальний комплекс в спальному районі міста, розташований на 10 сотках землі. Приватна власність. Ресторан з декількома зонами та кімінним залом, три сауни з басейном, дровяними лазнями, більярдним залом, мангальною зоною та масажним кабінетом, апартаменти (дві квартири), окрема 4х кімнатна квартира з власним паркомісцем та альтанкою. Загальна площа комплексу 709 м2. Ландшафтний дизайн двора, бізнес діючий та прибутковий. Все в ідеальному стані, зроблено з любовью.
Комплекс опалюється двома котлами: газовий та твердопаливний, світло 380 Вт, теплі підлоги, є скважина, криниця, центральна вода та каналізація. Також є парковка для автомобілей. Двір виложений гранітною бруківкою, огорожа з каменю. Сама будівля з цегли та газоблоків, перекриття ж/б. Є система відеоспостереження. При необхідності залишається обладнання, меблі та техніка. Всі подробиці за телефоном в рекламі.
Торгівельне, Послуги
709 м²
1.1 млн грн
42 723 грн/м²
Владимирская улица, 17
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
2.6 млн грн
55 380 грн/м²
Покровская улица, 53
Ціну знижено!
Продається комерційне приміщення розташоване по вулиці Покровській. Має окремий фасадний вхід та фасадні вікна, розташовано на 2-му поверсі. Формат на даний час офісний. Чудово підійде під салон краси чи медичні кабінети, офіси, колцентр і т.ін. Опалення електро (кондиціонерами). Свій окремий санвузол. Поруч зупинка міського транспорту.
Вільне, Офіс
46.5 м²
69.9 млн грн
17 764 грн/м²
проспект Миру
Пропонується до продажу масштабний комерційний об’єкт у районі Богунія (район Європейського університету). Зручне розташування, хороший під’їзд та транспортна доступність.
Площа будівлі — 3933 м²
Земельна ділянка — 66 соток
4 поверхи + підвал по всій площі
Будівля в хорошому стані, з ремонтом, без критичного зносу. Функціональне кабінетне планування з можливістю перепланування під будь-які потреби.
Підійде під:
навчальний заклад, медичний центр, офіс, IT-компанію, готель/хостел або представництво компанії.
Велика ділянка дозволяє облаштувати паркінг чи додаткову інфраструктуру.
Є пожежна сигналізація (з виводом на пульт), інтернет та цілодобова охорона.
Об’єкт з високим інвестиційним потенціалом.
Деталі та перегляд — за домовленістю.
Вільне, Послуги, Офіс, Банк
3933 м²
3.3 млн грн
88 822 грн/м²
ул. Грушевского, 100
ПРОДАЖ! Комерційне приміщення 37,5 м² в ЖК Смарт-Сіті 3
Опис:
Продається комерційне приміщення в одному з найкращих житлових комплексів Житомира - ЖК “Смарт -Сіті 3”.
Основні характеристики:
• Площа: 37,5 м²
• Висота стелі: 3,8 м (чудово для будь-якого бізнесу!)
Встановлно електрокотел, підведена вода, каналізація
• Адреса: вул. Михайла Грушевського, 100
• Здача: 1 квартал 2026 року
Переваги:
• Новобудова в престижному районі
• Велика прохідність - біля головного входу в ЖК
• Висока стеля дає простір для реалізації будь-яких ідей
• Ідеально для магазину, офісу, салону краси, кафе
• Розвинена інфраструктура навколо
Або можливий обмін на квартиру чи будинок
Вільне
37.5 м²
142 тис. грн
5 685 грн/м²
вулиця Олександра Петраківського, 15
Продається цегляний гараж у кооперативі «Промінь».
Гараж у хорошому стані: сухий, перекритий, без протікань. Є оглядова яма — зручно для обслуговування авто. Надійна конструкція з цегли забезпечує довговічність та комфорт у використанні в будь-яку пору року.
Гараж приватизований — повний пакет документів, швидке оформлення.
Ідеально підійде як для власного користування, так і під інвестицію чи зберігання речей.
Гараж
25 м²
генератор
33.3 млн грн
15 455 грн/м²
ПРОДАЖ МАЙНОВОГО КОМПЛЕКСУ ДЕРЕВООБРОБНОГО ПІДПРИЄМСТВА
Товариство з обмеженою відповідальністю "САФОР ГРУП" пропонує до продажу майновий комплекс для деревообробної промисловості у звязку з переїздом власника.
Загальна інформація:
Тип нерухомості: Промислова нерухомість
Локація: село Сухарівка, Народицький район, Житомирська область, вулиця Визволителів, будинок 35
Загальна площа нерухомості: 2 154,20 кв.м
Площа земельної ділянки: 1,2 га
Основні складові майна:
1. Деревообробний цех
2. Сушка деревини
3. Теплогенераторна
4. Адміністративний корпус
5. Два критих майданчика
Виробниче обладнання:
Ножі для фрезерування деревини (3 шт.)
Торцювальний пристрій з пневмоприводом (2 шт.)
Промисловий стрічкопильний верстат
Пакетна торцовка
Помпа IPL 80/140-1,1/4
Система аспірації деревообробних дільниць та багато іншого.
Транспортні засоби:
Автомобіль УРАЛ модель 4320 зі спеціалізованим обладнанням
Автомобіль КРАЗ модель 6233М6, вантажний лісовоз зі спеціалізованим краном
Причепи марки ВЕЛМАШ та МАЗ
Поточний напрямок діяльності:
Основне напрямок господарської діяльності підприємства – оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням.
Цей обєкт можна придбати для продовження бізнесу або як нерухомість для інших видів діяльності. Є штат місцевих працівників.
Не втрачайте можливість стати власником успішного бізнесу в деревообробній промисловості!
RR10187
Виробництво
2154 м²
7.3 млн грн
127 459 грн/м²
вулиця Родини Гамченків, 23
Продаж складського приміщення в Житомирі, район Корбутівка. Площа — 57,5 м². Розташоване на ділянці 39 соток (в оренді), є кадастровий номер і підготовлені документи для приватизації.
Підійде під склад, бізнес або інвестицію. Зручний під’їзд, нормальна локація. Пропозиція без комісії для покупця.
Виробництво, Склад
57.5 м²
Обрати розташування комерції
1.4 млн грн
10 392 грн/м²
Киевская улица, 7/4
Продаж підвалу в самому центрі міста на розі вулиць Київська та Театральна
Площа 137м
Складається з 4 приміщень
Висота 2,35
Введені комунікації: 380V, вода та каналізація
Без оздоблення
Право власності
Ціна 32.000
097.264.32.48
093.426.46.50
Леся Кривчук
Вільне, Склад, Послуги
137 м²
17.8 млн грн
36 994 грн/м²
Киевская улица, 85
Продаж приміщення поруч з ТРЦ Глобал, по вул Київській (Заїзд Ринок) під готель/хостел/клініку та інші види діяльності.
Загалом зараз є 9 номерів, (6 сімейного типу та 3 звичайні), в кожному номері можна розмістити від 4 людей.
Загальна площа - 480 м2.
На складське приміщення, яке можна переобладнати (приєднано до основної будівлі.
Опалення централізоване та є електричний котел.
Котельня на першому поверсі.
Підключені всі центральні комунікації.
В усіх приміщеннях зроблено санвузли.
Поруч знаходиться ТРЦ Глобал, Автовокзал, залізничний вокзал (500м), магазини, заклади харчування і т.д..
Хороше місцерозташування для ведення готельного бізнесу.
Деталі в приватні повідомлення.
Пропозиція від АН Житомир.
Вільне
480 м²
44.4 млн грн
44 411 грн/м²
Готовий бізнес! БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ!!!
Заміський готельно-ресторанний комплекс 1000 м2 в Житомирському районі!
Опис.
Продається Новий заміський готельно-ресторанний комплекс на березі озера в Житомирському районі. Розташований біля лісу в екологічно чистій місцевості.
Комплекс побудований в 2019 році. На території знаходиться власне зарибнене озеро. Ділянка обгороджена, цілодобова охорона, відеоспостереження. На території три будівлі: spa центр з кількома видами саун, масажним кабінетом і кімнатами відпочинку. Окремим будівлею на території розташована кухня, ресторан з банкетним залом і будівля з апартаментами. Кожне оснащено власною кухнею, гардеробною кімнатою, балконами. Так само на території комплексу винний льох. Є окреме сучасне приміщення для охорони і відпочинку персоналу. Гостьова парковка. Гараж для зберігання квадроциклів, човнів.
Технічні характеристики:
Земельна ділянка у власності 1,6 га, викуплена дамба, водонапірна вежа (своя свердловина), є технічна документація.
Комунікації.
Кондиціонери, власна свердловина, своя електропідстанція, wi fi
Детальніше за телефоном!
Вільне
1000 м²
6.2 млн грн
72 301 грн/м²
Продається фасадне комерційне приміщення під офіс або сферу послуг по вул. Покровська, 28.
Загальна площа — 86 кв.м. Приміщення має зручне планування: 4 окремі кабінети, що дозволяє комфортно організувати робочий простір для команди або прийому клієнтів. Є два санвузли.
У приміщенні виконаний якісний ремонт — можна одразу розпочинати роботу без додаткових вкладень.
Переваги обєкта:
• фасадний вхід
• автономне опалення, є газ
• встановлена охоронна система