Купить коммерческую недвижимость: Житомир
67 оголошень по 63 приміщеннях
6 млн грн
49 962 грн/м²
вулиця Домбровського, 24
ФАСАДНЕ КОМЕРЦІЙНЕ ПРИМІЩЕННЯ В ЦЕНТРІ ЖИТОМИРА | ГОТОВИЙ ДОХІД
Продаж ліквідного нежитлового приміщення в самому центрі Житомира, район ЖК Домбровський — одна з найперспективніших локацій міста.
Центр | Фасад | Активний пішохідний і автомобільний трафік
Поруч Сінний ринок, житлові комплекси, зручна транспортна розв’язка.
Характеристики:
- Площа — 120 м²
- 1 поверх
- Фасад
- Два окремих входи
- Вільне планування
Інвестиційна привабливість:
- Приміщення вже здається в оренду
- Стабільний пасивний дохід
- Можливість перепланування
- Варіант поділу на 2 окремих приміщення
- Збільшення прибутковості від оренди
Ідеально підійде під:
- магазин
- медичний центр
- салон краси
- офіс
- кав’ярню
Ціна: 1125 $/м2
Вигідна пропозиція для центру міста з фасадом та орендарями.
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс, Банк
120 м²
62.2 млн грн
42 146 грн/м²
Большая Бердичевская улица, 72
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Ексклюзивна пропозиція на ПРОДАЖ окремого приміщення магазину та приватизованої фасадної ділянки за адресою: м. Житомир, вул. Бердичівська 72
Запрошуємо Вас до розгляду унікальну можливості для розвитку вашого бізнесу в місті Житомир. Ця нерухомість вражає своїм потенціалом, розташуванням та інфраструктурою, і може стати ідеальним місцем для Вашого КОМЕРЦІЙНОГО ПРОЕКТУ.
Площа приміщення: 1475 м2
Площа земельної ділянки: 42 соток У ВЛАСНОСТІ
Характеристики приміщення: Капітальне приміщення, розміщене в два поверха, з підведенням всіх центральних комунікацій.
Інфраструктура: Приміщення має 2 заїзди, що сприяє зручному руху власного та клієнтського автотранспорту. Додатковим бонусом є велика парковка для авто.
Електропостачання: Забезпечено 50 кВт електроенергії.
Розташування: Ідеальна транспортна розвязка, знаходження на перехресті основних вулиць міста Житомира.
Потенціал: ПРИМІЩЕННЯ ідеально підходить для будь-якого комерційного проекту, що потребує простору та зручного розташування.
Може бути використане для РЕКОНСТРУКЦІЇ та БУДІВНИЦТВА БАГАТОПОВЕРХОВОГО БУДИНКУ, торгово-розважального комплексу, приватної клініки, супермаркету чи будь-якого іншого бізнесу.
БЕЗ КОМІСІЇ!!!
Звертайтеся для отримання більш детальної інформації та організації перегляду!
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс
1475 м²
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
3.8 млн грн
26 957 грн/м²
вулиця Бориса Тена, 27
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ЕКСКЛЮЗИВНА ПРОПОЗИЦІЯ на продаж обєкта нерухомості з земельною ділянкою 13 СОТОК в ЖИТОМИРІ.
Ділянка має широкий фасад на центральну вулицю міста, має всі необхідні комунікації та забезпечує великий потік пішоходів та транспорту. Це ідеальне місце для будь-якої комерційної діяльності.
На ділянці розташована житлова будівля, яка підлягає реконструкції, що є ідеальним варіантом для інвестицій та розвитку бізнесу. Ділянка підійде під будь-який вид діяльності, включаючи бізнес-центр, торговий комплекс, клініку та багато іншого.
Ми відкриті до розгляду всіх пропозицій та готові обговорити ваші потреби та вимоги.
Для отримання більш детальної інформації та організації перегляду, будь ласка, звяжіться з нами за вказаним номером телефону.
ЕКСКЛЮЗИВНА пропозиція від агентства нерухомості.
Вільне
140 м²
16.9 млн грн
78 474 грн/м²
вулиця Віктора Косенка, 24
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу УНІКАЛЬНЕ ПРИМІЩЕННЯ РЕСТОРАНУ «TOWER» в Житомирі.
Приміщення розташоване у парковій зоні історичного центру Житомира, поруч із архітектурною памяткою Водонапірна вежа.
Ресторан вирізняється своїм еклектичним дизайном, який гармонійно поєднує аристократичний стиль з елементами антикваріату XIX століття австрійського та угорського походження.
Основна ідея еклектики в інтерєрі — це поєднання різних стилів і епох, яке створює цілісну й витончену атмосферу:
Розкішний інтерєр: позолочені столові прибори, посуд, що додають відчуття елегантності кожному прийому їжі.
Антикварні меблі: витончені дерев’яні стільці, столи та шафи, що підкреслюють багатство історії та стилю.
Декор із минулих епох: предмети мистецтва, старовинні дзеркала та унікальні акценти, які додають простору характеру.
Центральний елемент — австрійський рояль "Rudolf Steilzhamer" другої половини XIX століття, який стає візитною карткою ресторану.
Приміщення ресторану загальною площею 215 м² включає:
Простору залу 77 м² з барною стійкою, що ідеально поєднує функціональність і стиль.
Укомплектовану кухню з усією необхідною технікою.
Підсобні приміщення, зони для персоналу та зручні гостьові туалети.
Затишний літній майданчик площею 90 м², облаштований меблями та інвентарем для комфортного обслуговування гостей у теплий період, що має окремий вихід із барним столиком та забезпечує зручність подачі страв.
Еклектичний стиль, унікальне розташування та бездоганна репутація роблять цей заклад ідеальним вибором для інвесторів і поціновувачів ресторанного бізнесу.
Ресторан «TOWER» – це не просто приміщення, це - готовий бізнес із напрацьованою клієнтською базою та більше 10 000 підписниками в соціальних мережах.
НАША СТОРІНКА в ІНСТАГРАМ
Сьогодні, у Вас є унікальна можливість стати власником неймовірного закладу в самому серці Житомира. Це інвестиція в майбутнє, яка принесе вам стабільний дохід та задоволення від власної справи.
Якщо ви шукаєте вигідні інвестиції та бажаєте розвивати успішний ресторанний бізнес, то ресторан «TOWER» – це саме те, що вам потрібно.
Для отримання додаткової інформації та організації перегляду, будь ласка, звяжіться з нами…
ЕКСКЛЮЗИВНА ПРОПОЗИЦІЯ!
Торгівельне, Вільне, Послуги
215 м²
5.6 млн грн
92 508 грн/м²
Пропонуємо Вашій увазі продаж комерційного приміщення в самому центрі міста
Фасад, 1-й поверх 2-х поверхового будинку. 1 лінія.
Загальна площа 60м2, є можливість перепланування.
Гарний трафік, поруч Центральний ринок та Торговий центр, а також зупинки громадського транспорту. Всі центральні комунікації.
Гарно підійте під аптеку, офіс, кавярню, або будь-який бізнес який потребує великого трафіку.
Для отримання додакової інформації телефонуйте.
Перегляд за домовленістю в зручний для Вас час.
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс
60 м²
8.4 млн грн
93 751 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Фасадне приміщення в центрі – 85 м², Київська, 84
Продається комерційне приміщення на 1 поверсі з фасадним входом.
Площа – 85 м², універсальне призначення.
Зараз працює косметологічний салон, є медична ліцензія.
Вода, каналізація, 2-контурний котел, окремий санвузол.
Відмінна локація – центр міста, висока прохідність!
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс, Банк
90 м²
Обрати розташування комерції
35.5 млн грн
50 095 грн/м²
проспект Миру, 55
Оздоровчо- розважальний комплекс в спальному районі міста, розташований на 10 сотках землі. Приватна власність. Ресторан з декількома зонами та кімінним залом, три сауни з басейном, дровяними лазнями, більярдним залом, мангальною зоною та масажним кабінетом, апартаменти (дві квартири), окрема 4х кімнатна квартира з власним паркомісцем та альтанкою. Загальна площа комплексу 709 м2. Ландшафтний дизайн двора, бізнес діючий та прибутковий. Все в ідеальному стані, зроблено з любовью.
Комплекс опалюється двома котлами: газовий та твердопаливний, світло 380 Вт, теплі підлоги, є скважина, криниця, центральна вода та каналізація. Також є парковка для автомобілей. Двір виложений гранітною бруківкою, огорожа з каменю. Сама будівля з цегли та газоблоків, перекриття ж/б. Є система відеоспостереження. При необхідності залишається обладнання, меблі та техніка. Всі подробиці за телефоном в рекламі.
Торгівельне, Послуги
709 м²
1.1 млн грн
42 723 грн/м²
Владимирская улица, 17
111 тис. грн
18 519 грн/м²
Торгівельне
6 м²
2.6 млн грн
55 380 грн/м²
Покровская улица, 53
Ціну знижено!
Продається комерційне приміщення розташоване по вулиці Покровській. Має окремий фасадний вхід та фасадні вікна, розташовано на 2-му поверсі. Формат на даний час офісний. Чудово підійде під салон краси чи медичні кабінети, офіси, колцентр і т.ін. Опалення електро (кондиціонерами). Свій окремий санвузол. Поруч зупинка міського транспорту.
Вільне, Офіс
46.5 м²
4.2 млн грн
58 578 грн/м²
вулиця Небесної Сотні, 9
Скопіювати посилання
Поскаржитися
3-кімнатна квартира в центрі міста (сквер Лятошинського) | Під житло або бізнес
Продається квартира площею 72 м² на 1 поверсі цегляного будинку в самому центрі міста. Підійде як для проживання, так і під комерцію.
Роздільні кімнати, кухня 9 м², санвузол окремий. Виконано якісний ремонт — можна одразу заїжджати. Дві лоджії, є погріб.
Вигідний варіант під бізнес: перший поверх, хороший пішохідний трафік, можливість окремого входу.
Поруч сквер, офіси, кафе та вся інфраструктура центру.
Документи готові.
Телефонуйте для детальної інформації та перегляду.
Вільне
72 м²
69.9 млн грн
17 764 грн/м²
проспект Миру
Пропонується до продажу масштабний комерційний об’єкт у районі Богунія (район Європейського університету). Зручне розташування, хороший під’їзд та транспортна доступність.
Площа будівлі — 3933 м²
Земельна ділянка — 66 соток
4 поверхи + підвал по всій площі
Будівля в хорошому стані, з ремонтом, без критичного зносу. Функціональне кабінетне планування з можливістю перепланування під будь-які потреби.
Підійде під:
навчальний заклад, медичний центр, офіс, IT-компанію, готель/хостел або представництво компанії.
Велика ділянка дозволяє облаштувати паркінг чи додаткову інфраструктуру.
Є пожежна сигналізація (з виводом на пульт), інтернет та цілодобова охорона.
Об’єкт з високим інвестиційним потенціалом.
Деталі та перегляд — за домовленістю.
Вільне, Послуги, Офіс, Банк
3933 м²
88.8 млн грн
14 789 грн/м²
площа Житній Ринок, 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії! Продаж від власника! прибутковий , діючий, повністю автономний бізнес. Виробництво курятини. Птицефабрика. Площадь комплексу: 8 Га. землі. Производство курятины ( бройлеры) 4 пташники по 1800 м. Разова посадка бройлерів 120000 голів. Обладнання все імпортне wesstron, вентиляція skov. Всі пташники побудовані 2015 рік, цегла, своя скважина 80 метрів з системою фільтрацією , підстанція 700 кВт , Також побудоване приміщення 800 метрів, де розташована котельня на дровах, адмін, для побутових потреб, роздягальня, столова, та міні отель для власних потреб. Є свій комбікормовоз ( комбікорм купляємо ). Маніту. Краз. Комплекс повністю працюючий і без боргів. Штат до 20 робочих постійно. Здача курки розписана на пів року вперед. Все введено в експлуатацію і наявність всіх дозволів. Своя вагова 2023 року. Підʼїзд асфальтований. Вільна площадка, огороджена як одна територія 2,2 га землі для розширення потужностей. Заборгованостей нема. Кредитів нема. Реальна можливість розширення площі. Повний цикл виробництва. Налаженна система виробництва та реалізації Житомирська обл. 150 км від Києва.
Виробництво
6000 м²
11.5 млн грн
4 619 грн/м²
Киевская улица, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продає власник! Без комісії! В наявності усі документи. продам майновий комплекс в м. Коростишів Житомирської області!
В складі комплексу:
1. Земельна ділянка 0,67 ГА. Цільове призначення: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд переробної, машинобудівної та іншої промисловості.
2. Комплекс будівель загальною площею 2477, 8 кв.м. Всі міські комунікації; газ, світло 400 кВт центральна каналізація, центральна Вода) майданчик, висота стель 6 м2, кран балка, огороджена територія, стан робочий, асфальтований підїзд. Промзона . Майновий комплекс оформлений на юридичну особу. Додаткова інформація по запиту. Житомир , Коростень , Киев, Брусилів
Виробництво
2500 м²
38.6 млн грн
7 017 грн/м²
вулиця Корольова, 132
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж комерційного комплексу 5500 м² з територією 1 га | м. Житомир | вул. Корольова
Продається великий комерційний об’єкт вільного призначення у місті Житомир по вул. Корольова.
Об’єкт ідеально підходить для обʼєктів вільного користування, медичного або реабілітаційного центру, логістичного комплексу, складів чи офісно-виробничої діяльності.
Основні характеристики
• Загальна площа будівлі — 5500 м²
•Проведена реконструкція та перекриття даху будівлі
Земельна ділянка у користуванні — близько 1 гектара (оренда)
• Фасадне розташування
• Зручний транспортний під’їзд
• Велика територія для парковки та логістики
• зручна транспортна розв’язка
• поруч залізнична гілка, що значно спрощує логістику для виробництва або складів
• велика площа будівлі та території
• фасадний об’єкт з хорошим під’їздом
• вся документація підготовлена для швидкого укладання угоди
Об’єкт має великий потенціал для великого бізнесу або інвестиційного обʼєкту
Вільне, Виробництво, Склад, Послуги, Офіс
5500 м²
3.3 млн грн
88 822 грн/м²
ул. Грушевского, 100
ПРОДАЖ! Комерційне приміщення 37,5 м² в ЖК Смарт-Сіті 3
Опис:
Продається комерційне приміщення в одному з найкращих житлових комплексів Житомира - ЖК “Смарт -Сіті 3”.
Основні характеристики:
• Площа: 37,5 м²
• Висота стелі: 3,8 м (чудово для будь-якого бізнесу!)
Встановлно електрокотел, підведена вода, каналізація
• Адреса: вул. Михайла Грушевського, 100
• Здача: 1 квартал 2026 року
Переваги:
• Новобудова в престижному районі
• Велика прохідність - біля головного входу в ЖК
• Висока стеля дає простір для реалізації будь-яких ідей
• Ідеально для магазину, офісу, салону краси, кафе
• Розвинена інфраструктура навколо
Або можливий обмін на квартиру чи будинок
Вільне
37.5 м²
3.8 млн грн
82 071 грн/м²
Киевская улица, 2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
м.Житомир:
Продається квартира під магазин, офіс, салон, де 3 вікна на фасад, вул.Східну ,де через дорогу 8 школа.
Загальна площа 46 ми.
Гарне місцерозташування, поряд є кавярні, та магазини, школа, центр Ярмарок, поряд Макдональдс, зупинки транспорту.
Ціна 85000$
Телефон 097 919-86-86 Наталія , агентство нерухомості Золотий ключик
Вільне
46 м²
6.6 млн грн
10 437 грн/м²
Тетеревка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу будинок із панорамним видом на річку Тетерів у селі Тетерівка, район "Авалону".
Унікальна особливість — акваторія річки заходить безпосередньо на ділянку з можливістю облаштування власного виходу до основного русла.
Загальна площа будинку — 634 м². Земельна ділянка — 65 соток. Поруч ліс та річка — ідеальна локація для реалізації комерційних проєктів у сфері відпочинку та рекреації.
Будинок має цокольний поверх, три повноцінні житлові рівні та дах із відкритою терасою, що дозволяє максимально ефективно використовувати простір під будь-який формат бізнесу: готель, ресторан, база відпочинку або заміський комплекс.
Будівництво виконане якісно: цегляні стіни, залізобетонні перекриття, бетонні сходи — надійна основа для подальшої реалізації вашої ідеї.
Об’єкт із великим потенціалом для інвестицій та стабільного доходу.
За деталями — звертайтесь у приватні повідомлення.
Вільне
634 м²
2.8 млн грн
61 864 грн/м²
вулиця Івана Сльоти, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Фасадне приміщення з висотою стелі 3,15 м в Житомирі по вул І.Сльоти
Окремий вхід
Виведено з житлового фонду
Є прибудинкова територія
Загальна площа 44,5м, складається з великого залу, кабінету, хозприміщення та с/в
Опалення централізоване
Під чистове оздоблення
Ціна 62.000
097.264.32.48
093.426.46.50
Леся Кривчук
Вільне
44.5 м²
3.2 млн грн
35 129 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам приміщення 1/5п Кібальчича 91 м2, 3 окремі кабінети, жилий стан 2балкона, окремий вхід
Послуги, Офіс
91 м²
3.1 млн грн
36 595 грн/м²
Киевская улица
Березина
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу перспективний комерційний об’єкт площею 85 кв.м., розташований на фасаді міжнародної траси Житомир — Київ у с. Березина — одному з найактивніших комерційних відрізків траси, який неофіційно називають “золотою милею” через високу концентрацію АЗС, торгових об’єктів та постійний автомобільний трафік.