Купить коммерческую недвижимость: Береговский район
4 оголошення по 2 приміщеннях
20 млн грн
24 026 грн/м²
Балажер
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж вілли «Марії» — готовий бізнес у туристичному серці Закарпаття
Вигідна локація — лише 1,5 км від траси Мукачево–Берегово, по дорозі на курорт Косино. Стабільний потік туристів протягом усього року забезпечує постійний попит.
Комплекс складається з:
✔ трьох окремих корпусів
✔ адміністративної будівлі
✔ земельної ділянки 13 соток
Площа:
✔ основна будівля — 282,6 м²
✔ адміністративна — 17,4 м²
Номерний фонд — 24 автономні апартаменти:
✔ 20 однокімнатних номерів
✔ 4 просторі трикімнатні
Кожен номер повністю укомплектований:
✔ власна кухня
✔ меблі
✔ побутова техніка
✔ усе необхідне для комфортного проживання
Об’єкт не потребує додаткових вкладень та ідеально підходить для:
✔ готельного бізнесу
✔ курортної оренди
✔ сімейного інвестиційного проєкту
Готовий до роботи та масштабування. Деталі та перегляд — за телефоном.
Ціна 450 000$
0505110444 Олександра Тобіяш
АЛЬЯНС - агентство нерухомості
alliance.uz.ua
Вільне, Послуги, Офіс
832 м²
7.5 млн грн
9 415 грн/м²
Малая Быйгань
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Унікальна пропозиція на Закарпатті!
Село Мала Бигань
Продається діюча пекарня з будинком та поруч зерносховище!
Село газифіковане
Ціна за все — 170 000 $
Можливий гарний торг!
Деталі за телефоном: 095 084 8807 (Юлія)
✨ Ідеальний варіант для інвестиції або власного бізнесу в мальовничому куточку Закарпаття!
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Склад, Послуги
800 м²
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн