Купити комерційну нерухомість: Крижанівка
39 оголошень по 33 приміщеннях
3.5 млн грн
45 319 грн/м²
Південна дорога, 3/6
ЖК Золота Ера, Крижанівка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Готовое бизнес-помещение в ЖК «Золотая Эра», Одесса
Продается универсальное коммерческое помещение с готовым ремонтом в современном жилом комплексе с активным трафиком. Фасадный вход обеспечивает постоянную видимость и поток клиентов.
Подходит для салона красоты, косметологии, медицинского кабинета, детского центра или офиса. Благодаря удачному планированию легко адаптируется под разные виды деятельности.
Это не просто помещение, а готовый инструмент для бизнеса или стабильного дохода от аренды. Ликвидная локация, всегда пользующаяся спросом.
Не задерживаемый объект на рынке. Обращайтесь, чтобы договориться о просмотре.
Вільне, Послуги, Офіс, Банк
76.5 м²
1.2 млн грн
32 079 грн/м²
Миколаївська вулиця, 3/7
ЖК Золота Ера, Крижанівка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
1-комнатная Николаевская /ЖК Золотая эра. СМАРТ квартира с неоконченным ремонтом 36 м .Санузел облицован ,установлена сантехника, вся электрика сделана, стены подготовлены под покраски или обои.. Свой вход,можно и под квартиру и под коммерцию. Без пандуса.
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс
36 м²
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
1.1 млн грн
41 143 грн/м²
вулиця Академіка Сахарова, 5-Б
ЖК Ventum, Крижанівка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Фасадний вхід з вулиці на сторону Кадорів. Без сходів. Територія активно заселяється. Поруч ЖК Екосолярис, Чайка, Кадор - вже заселені ЖК.
Торгівельне, Послуги, Офіс
27 м²
1.2 млн грн
26 658 грн/м²
вул. Академіка Сахарова / вул. Генерала Бочарова
ЖК BRUSSELS, Крижанівка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
У продажу офісне приміщення в районі ринку Початок, зданий будинок, 1-й поверх, свій вхід, панорамні вікна, вільне панування.
Офіс
45 м²
1 млн грн
40 787 грн/м²
вулиця Владислава Бувалкіна, 56
ЖК Суворівський 2, Крижанівка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Послуги, Офіс
24.5 м²
311 тис. грн
33 812 грн/м²
вулиця Владислава Бувалкіна, 66
ЖК Smart City, Крижанівка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається комора в цокольному поверсі ЖК Смарт-Сіті.
Кладовка простора, квадратна.
Склад
9.2 м²
Обрати розташування комерції
2 млн грн
29 635 грн/м²
вулиця Семена Палія
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Приміщення з сучасним ремонтом. Простроре, світле. Вдале розташування - напроти входу\вїзду до житлового комплексу.
Вільне
69 м²
1.7 млн грн
33 767 грн/м²
вул. Сахарова
ЖК Ventum, Крижанівка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
код - 84132
Відмінна пропозиція для бізнесу, офісне приміщення під будь який вид діяльності.
Знаходиться в жвавому місті в новому житловому комплексі.
Ідеальне для відкриття класів по вивченню мов, дитячих студій розвитку, різноманітних салонів - масажний, краси та інших.
Приміщення переплановане.
Звертайтесь - краще побачити на власні очі!
Ціна з оформленням!
Торгівельне, Вільне, Склад, Послуги, Офіс
50 м²
3.9 млн грн
35 544 грн/м²
вулиця Владислава Бувалкіна, Будинок 1
ЖК Європейський, Крижанівка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаётся готовый бизнес — салон красоты
Площадь помещения — 110 м².
Продуманное зонирование: 5 отдельных рабочих кабинетов, общий зал и зона ожидания (холл).
Салон с ремонтом, полностью оборудован — вся мебель и техника входят в стоимость. Формат «заходи и работай» без дополнительных вложений.
Мощность электроэнергии — 7 кВт.
Отопление централизованное от котельной комплекса, установлен индивидуальный счётчик тепла.
Локация с хорошим потоком людей, удобный доступ для клиентов.
Послуги
110 м²
генератор
5.3 млн грн
54 961 грн/м²
Софіївська вулиця,
ЖК Набережний квартал, Крижанівка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам комерційне приміщення площею 97,3 кв.м (об’єднано два приміщення).
Цокольний поверх, два окремі входи, зручне планування для бізнесу будь-якого формату.
У приміщенні виконаний якісний ремонт, залишаються меблі та техніка.
Планування:
— 5 окремих кабінетів
— 2 окремі санвузли
— пральня
— 3 окремі паркомісця
Комунікації та технічне оснащення:
— централізоване водопостачання
— резервна ємність на 100 л води з окремою подачею на випадок відключення світла
— вивід під генератор
— електропостачання до 10 кВт (3-фазний лічильник)
— електричне зоноване опалення
— тепла підлога
— кондиціонер
— індивідуальна система вентиляції (рекуперації)
— камера відеонагляду
— сигналізація
— інтернет
Приміщення повністю готове до роботи та не потребує додаткових вкладень.
Послуги
97 м²
3.1 млн грн
32 390 грн/м²
вулиця Владислава Бувалкіна
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Приміщення 96 кв.м у ЖК "Смарт Сіті", на вулиці В.Бувалкіна. Прекрасно підійде під спортзал, кросфіт,єдиноборства, тренажерний зал, танцювальна студія, студія йоги, школа раннього розвитку і т.д.
Зал, дві роздягальні з душовими, та санвузол. Виконані всі роботи з електрики, сантехніки та вентиляції. Два входи.
Можна розглядати під будь-який інший вид діяльності- косметологія,массажний салон і т.д. Пропозиція дуже вигідна в поєднанні місце-ціна-якість!
Вільне
96 м²
2 млн грн
46 919 грн/м²
вулиця Владислава Бувалкіна, 60-Ж
ЖК Smart City, Крижанівка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Готовий офіс під бізнес, В.Бувалкіна/Атріум. Загальна площа 42.6 кв.м,два приміщення 21.4+15. Зроблено капітальний ремонт. Меблі входять у вартість. Гарна територія, охорона.