Купити комерційну нерухомість: Шевченківський район Львів
198 оголошень по 147 приміщеннях
17.6 млн грн
106 586 грн/м²
Малоголосківська вулиця, 32г
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж комерційного приміщення з орендарями на вул. Малоголосківській
Пропонується до продажу комерційне приміщення загальною площею 165 м², яке поділене на три окремі приміщення. Усі приміщення заселені орендарями та приносять стабільний дохід, що робить об’єкт привабливим як готовий інвестиційний продукт.
Площа: 165 м2
Поверх: 1
Адреса: Малоголосківська 32Г
Технічні та функціональні переваги:
• Потужність електроенергії — 50 кВт (на три приміщення)
• Наявний газ
• Тераса
• Кутове приміщення, добре проглядається з дороги
• Декілька окремих входів, що зручно для різних форматів бізнесу
Можна обʼєднати в одне приміщення під ваш бізнес.
Додатковою цінністю об’єкта є земельна ділянка площею 1,5 сотки у приватній власності, розташована безпосередньо біля приміщення. Її можна ефективно використати:
• для облаштування літнього майданчика
• або паркомісць з подальшою здачею в оренду, адже в районі спостерігається сталий попит
• також є можливість організувати електрозарядну станцію, що додатково підвищує інвестиційну привабливість локації
Малоголосківка - густозаселений та динамічно розвинений район, у якому постійно зростає попит на відкриття різноманітних бізнесів. Завдяки цьому об’єкт є вигідним не лише з точки зору поточного доходу, а й майбутньої капіталізації.
Ціна: 2700$ м2
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Послуги, Офіс, Банк
165 м²
2.9 млн грн
48 852 грн/м²
Кругла вулиця, 9
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж комерційного приміщення | вул. Кругла | Шевченківський район
Площа: 60 м²
Поверх: 1/5 (цоколь)
Потужність: 10 кВт
Пропонується до продажу комерційне приміщення у новобудові по вул. Круглій. Об’єкт у нульовому циклі — ідеальне рішення для реалізації бізнесу під власні потреби.
Переваги:
Вільне планування
Можливість перепланування під будь-який формат
Підведені комунікації (електрика, вода)
Зручна та перспективна локація
Приміщення чудово підійде під офіс, салон, студію, шоурум, склад або інший вид діяльності.
Вартість: 1100 $/м²
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Послуги, Офіс
60 м²
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
11.5 млн грн
60 132 грн/м²
Чигиринська вулиця, 38
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж окремостоячого комерційного приміщення будівлі по вул. Чигиринська
Діючий бізнес.
Можливий продаж відразу з Орендарями
Локація: Шевченківський район
Проїзна вулиця
Площа приміщення 192м кв
Три поверхи
Фасадний та задній входи
Заїзди авто з двох сторін двору(власна парковка)
1 сотка землі у приватній власності
Є можливість додатково взяти в користування 4 сотих землі поруч за окрему плату.
Центральна вода і каналізація
- Планування: кабінетна система,можна зносити пере стінки і переплановувати під власні потреби.
На першому поверсі приміщення кабінет, кухня і вбиральня.
На другому поверсі : 3 окремих кабінети,вбиральня.
На третьому: 2 окремих кабінети ,вбиральня,душова
- Опалення електричне
Потужність електрики 18 кВт, три фази (є можливість збільшити).
- Закритий двір, доволі місця для авто
Звертайтесь, організуємо показ !!!
Офіс
192 м²
324 тис. грн
19 052 грн/м²
Базарна вулиця, 11
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Магазин-склад на Краківському ринку
Торгівельне
17 м²
31.1 млн грн
38 860 грн/м²
вулиця Тараса Шевченка, 317
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж комерційного приміщення,
вул.Шевченка 317, в 2х поверхах по 398м2 поверх, опалення електричне,в підвалі можна поставити котел на тверде паливо,мазут,тощо.
Наразі використовувався як готельно - ресторанний комплекс, є великий банкетний зал на 150 чол, повністю обладнана кухня,з плитами,посудом,землі 2.8 сот
Ціна 700 тис
0671080800
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Склад, Послуги, Офіс
800 м²
799 тис. грн
63 952 грн/м²
вулиця Під Голоском, Будинок 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж паркомісця 12.5м ЖК Фруктова Алея
вул.Під Голоском
Шевченківський р-н міста
Будинок на етапі здачі в експлуатацію
Бізнес-клас, 2-рівневий підземний паркінг з ліфтом
Загалом 517 квартир у комплексі/227 паркомісць
Переуступка, продаж без комісії
Телефонуйте!
Паркомісце
12.5 м²
Обрати розташування комерції
8.8 млн грн
102 145 грн/м²
Клепарівська вулиця, Будинок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОДАЖ БЕЗ КОМІСІЇ , ВІД ЗАБУДОВНИКА !!
Можливе безвідсоткове розтермінування до ll кварталу 2027 року, при першому внеску 50%.
Приміщення повністю готове до початку ремонтних робіт.
Пропонуємо сучасне комерційне приміщення у ЖК PRAUD Select – з власним входом та терасою, стильний простір, що ідеально підійде для будь-якого виду бізнесу!
Чудово проглядається з вулиці Клепарівської
Характеристики приміщення:
• Загальна площа: 86 м²
• Планування: Open space – простір, що легко адаптується під ваші потреби
• Висота стелі: 2,85 м
• Панорамні вікна: алюмінієві конструкції бренду Aluprof, що забезпечують максимальну кількість природного світла та ефектний вигляд на Львів
Переваги локації:
• Приміщення у сучасному житловому комплексі з високою прохідністю
• Чудово підходить для кафе, ресторану, салону краси, шоуруму, офісу тощо
• Простір, що створює імідж вашого бізнесу та приваблює клієнтів
Вільне
86 м²
7.4 млн грн
106 586 грн/м²
Клепарівська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж від забудовника, без комісії!
БЕЗВІДСОТКОВЕ розтермінування до ll кварталу 2027 року, перший внесок 50% від загальної вартості .
ЖК PRAUD select, вул.Клепарівська 15А
Просторе комерційне приміщення на першому поверсі з фасадним входом і панорамним вікном.
Переваги локації:
• Відмінна видимість з пішохідної та проїзної частини, великий потік людей
• Поруч Краківський ринок
• Центральна частина міста
Характеристики приміщення:
• Площа: 70 м²
• Висота стелі: 3 м
• Індивідуальне газове опалення
• Цегляний будинок
• Продумане планування: два санвузли, кухня, основний зал, місце для складу (за потреби)
Ідеально підійде для:
Салону краси, аптеки, кафе, магазину, хімчистки, офісу та інших видів бізнесу.
Унікальна особливість:
Приміщення розташоване біля входу у внутрішній двір комплексу – усі мешканці проходять повз нього щонайменше двічі на день.
‼ Додатковий бонус:
Одразу поруч відомий супермаркет – що забезпечує додатковий потік клієнтів і підвищує впізнаваність вашого бізнесу!
Вільне
69.3 м²
7.1 млн грн
157 925 грн/м²
Замарстинівська вулиця, 64
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж фасадного, комерційного приміщення на 1 поверсі в ближньому центрі по вулиці Замарстинівська , місто Львів.
Загальна площа - 45 м.кв.
Фасадні вікна на вулицю Замарстинівська (2 вікна) та 2 вікна на вулицю Дашкевича (перехрестя Хімічна).
Санвузол (душ для персоналу ).
Висота стелі 3м.
Зроблений повністю євроремонт.
Поміняна електропроводка, сантехніка.
Дуже розвинута інфраструктура , поруч НП , салони краси, офіси , ТЦ, поліклініка, аптеки.
Код обєкту 17094.
Послуги
45 м²
955 тис. грн
60 443 грн/м²
Малоголосківська вулиця, 21
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається паркомісце вул. Малоголосківська (р-н вул. Під Голоском)
Площа - 15,8 м²
- Правильна та зручна форма паркомісця
- 2 заїзди
- Електроворота
- Протипожежна система
- Ліфт з будинку спускається на паркін
- Зручний заїзд і виїзд, бруківка
Здача в експлуатацію через 2 місяці
ПЕРЕУСТУПКА
Вартість - 21 500$
Паркомісце
15.8 м²
8.8 млн грн
63 108 грн/м²
проспект Вʼячеслава Чорновола, 16-Ж
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж готового діючого бізнесу салону краси в ЖК AVALON по вул.Чорновола м.Львів.
Загальна площа приміщення 140 м2.
Опалення індивідуальне інверторні кондиціонери.
Електроенергія 30 кВт, на випадок відключення світла встановлено безперебійники 10 кВт.
Приміщення в оренді на 10 років (12.5$/м2,без привязки до долара).
Продаж ТОВ з призначенням медичний заклад із медичною ліцензією, зі всім обладнанням, меблями , розхідними матеріалами.
Салон надає послуги манікюру, педикюру, перманенту, макіяжу,, перукарські,масаж і медичні процедури.
Своя база клієнтів,висококваліфікований персонал.
Чудова локація ,ближній центр.
Код обєкту 16256
Послуги
140 м²
5.2 млн грн
65 773 грн/м²
Хімічна вулиця, 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається приміщення НФ широкого цільового призначення у окремостоячій будівлі по вул. Хімічній, м. Львів (ближній центр).
Загальна площа 79,3 кв.м., чотири ізольовані кімнати (10,15,18,19 кв.м.), коридор та санвузол. Несучі стіни тільки по периметру, доступне внутрішне перепланування. Високий перший поверх. Два входи: свій фасадний та з середини будинку. Індивідуальне опалення - котел та батареї, централізоване водопостачання та каналізація, металопластикові вікна, грати, броньовані двері. Додатковий бак на воду 300 літрів, насос для підкачки води з мережі. Підлога: ламінат, ліноліум. Висота стелі 3,6 метра. Всі лічильники. Пожежна та охоронна сигналізація. Електрики 5 кВт. Є технічна можливість докупити необхідні кВти. Інтернет та стаціонарна телефонія.
Узаконена фасадна рекламна вивіска. Поруч ЖК Авалон, ТЦ Ашан Нью поінт, МакДональдс, транспортна розвязка міського транспорту. Дві зупинки до Оперного театру, навпроти поліклініка, дитячий садок. Є місце для парковки автомобілів у дворі.
Приміщення вільне.
Продаж можливий в б/г формі.
Код 4966.
Торгівельне, Виробництво, Послуги, Офіс, Банк
79 м²
3 млн грн
93 396 грн/м²
Ткацька вулиця, Будинок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Компактна комерція 32 м² | ЖК D8 (Бізнес-клас)
Мала площа це найліквідніший актив на ринку комерційної нерухомості.
Площа: 32.10 м²
Стелі 3 м
Монолітно-каркасна технологія, стіни з керамоблоку, утеплення мінеральною ватою (висока шумо- та теплоізоляція).
Здача: IV квартал 2026 року.
У будинку всього 34 квартири
татус бізнес-класу гарантує платоспроможних мешканців та клієнтів.
Контроль доступу та наявність підземного паркінг
Район: вул. Ткацька (Замарстинівська) Активна забудова локації та близькість до центр
Телефонуйте — надам деталі та прорахунок окупності!
Вільне
32.1 м²
9.9 млн грн
142 070 грн/м²
вулиця Романа Дашкевича, Будинок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж фасадної комерції у новобудові
Львів, вул. Дашкевича, 2 (бічна вул. Замарстинівської)
Продається фасадне комерційне приміщення у будинку клубного типу з активним пішохідним потоком
Основні характеристики
• Площа: 69,39 м²
• 1 поверх
• Фасадні панорамні вітрини
• Окремий вхід
• Великий open space
• Передбачений санвузол
• Правильна комерційна видимість з вулиці
• сучасна архітектура
• вентильований фасад
• малоквартирний клубний формат
• активне заселення району
Введення в експлуатацію — кінець 2026 року
офісу
Ціна: 3200 $/м²
Вартість приміщення: ~222 000$
Торгівельне, Послуги, Офіс
69.39 м²
12 млн грн
99 925 грн/м²
Малоголосківська вулиця, Будинок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж фасадного комерційного приміщення в ЖК Нове Життя
Локація: м. Львів, вул. Малоголосківська, ЖК Нове Життя
Здача будинку — кінець року.
Ціна: 270.000
Площа: 120 м2
Поверх: 1/10
Санвузол: є
Гнучкі умови оплати, розглянемо різні пропозиції.
Пропонуються фасадні комерційні приміщення на 1 поверсі у сучасному житловому комплексі. Двостороннє планування, панорамні вікна, хороша видимість та потенціал для різних видів бізнесу.
В продажі сусіднє приміщення на 125 м2 - можна обʼєднати
Характеристики:
• Фасадне розташування
• 1 поверх
• Двостороннє приміщення
• Панорамне скління
• Санвузол
• Стан після забудовника (чорновий ремонт)
Підійде під:
магазин, офіс, салон, медичний кабінет, шоурум, сервісний бізнес.
Є інші варіанти комерційних приміщень та квартир в цьому жк і сусідніх
Є відеоогляд.
АН Metrum — Сергій Мінченко
0751013625
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс
120 м²
12.5 млн грн
100 102 грн/м²
Малоголосківська вулиця, Будинок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж фасадного комерційного приміщення в ЖК Нове Життя
Локація: м. Львів, вул. Малоголосківська, ЖК Нове Життя
Здача будинку — кінець року.
Ціна: 281.800
Площа: 125 м2
Поверх: 1/10
Санвузол: є
Гнучкі умови оплати, розглянемо різні пропозиції.
В продажі сусіднє приміщення на 120 м2 - можна обʼєднати
Характеристики:
• Фасадне розташування
• 1 поверх
• Двостороннє приміщення
• Панорамне скління
• Санвузол
• Стан після забудовника (чорновий ремонт)
Підійде під:
Є інші варіанти комерційних приміщень та квартир в цьому жк та сусідніх
Є відеоогляд.
АН Metrum — Сергій Мінченко
0751013625
Торгівельне, Послуги, Офіс
125 м²
6.6 млн грн
23 449 грн/м²
Чигиринська вулиця, 42-В
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж частини будівлі комерційного призначення
м. Львів, вул. Чигиринська, 42в
Продається частина окремо розташованої двоповерхової будівлі загальною площею 280,8 кв. м.
Планування та функціонал
Будівля має 3 окремі входи:
1 - з фасаду вул. Чигиринська;
2 - з двору.
На 1 поверсі розташовані торгові приміщення взуттєвого магазину та склад 47 кв. м (орендарі) — разом 138,8 кв. м (500 дол./кв. м).
На 2 поверсі наявні адміністративні приміщення — загалом 99,8 кв. м (600 дол./кв. м) та приміщення старого офісу — загалом 37,7 кв. м (500 дол./кв. м).
Також до будівлі примикає сторожка 4,5 кв. м.
Комунікації
- Електропостачання трифазне, потужність до 30 кВт
- Водопостачання централізоване
- Газ заведений у будівлю (наразі не використовується)
- Опалення — у кожному приміщенні встановлені газові конвектори. Фактично приміщення опалюються електрообігрівачами як більш економний варіант. Можливе використання газового опалення за потреби.
Право користування земельною ділянкою на 10 років, у процесі підписання договору оренди.
Загальна вартість об’єкта — 148 130 дол. США
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Склад, Офіс
280.8 м²
435 тис. грн
25 670 грн/м²
вулиця Пилипа Орлика, 14-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Інвестиційна пропозиція: продаж паркомісця у ЖК Family House (вул. П. Орлика)
Пропонується до продажу паркомісце у підземному паркінгу новобудови від забудовника Галжитлобуд — ЖК Family House (1 черга).
Будинок на етапі будівництва, здача запланована на 2025 рік. Продаж по переуступці.
Локація: м. Львів, вул. П. Орлика
Поверх: -1
Номер місця: 23
Форма продажу: переуступка
Переваги для інвестора:
– новий сучасний комплекс у перспективному районі;
– попит на паркомісця зростатиме після введення будинку в експлуатацію;
– можливість отримувати стабільний дохід від здачі в оренду або перепродажу з прибутком;
– зручне розташування місця — легкий заїзд, доступ до ліфта, підземний рівень.
Вартість: 9 900 $ — вигідна ціна на етапі будівництва.
Паркомісце
16.96 м²
1.6 млн грн
78 252 грн/м²
Хорватська вулиця, 16
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж об’єкта на вул. Хорватська
Пропонується до продажу затишне приміщення у ближньому центрі Львова — всього 10 хвилин пішки до Оперного театру. Розташоване напроти парку "Золота", що створює приємну атмосферу для проживання чи роботи.
Основні характеристики:
Площа: 21,5 м²Поверх: напівцокольСтатус: нежитлове приміщення Опалення: індивідуальне електричне, по всій площі — тепла підлогаПродається з усіма меблями та побутовою технікоюЄ санвузол з душовою кабіноюПлоща: 21,5 м²
Переваги:
Ідеальне рішення як для інвестиції (довготривала чи подобова оренда, офіс, салон, студія),так і для власного комфортного проживання
Є орендарі — можливість отримувати дохід одразу після купівлі
Готове до заселення чи старту бізнесу одразу після покупкиЛокація з розвиненою інфраструктурою, хорошою транспортною розв’язкою та затишною зеленою зоною поряд.
Ціна: 37 000 $
Вільне
21 м²
2.6 млн грн
45 210 грн/м²
Золота вулиця, 18
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж нежитлового приміщення вул. Золота 18,площа 57 кв м. 3 зали, цоколь, вхід з фасаду, 2 вікна, ролокасети, ремонт, 3 фазний лічильник, опалення електричне, сухе без грибків, в даний момент здається в оренду.ціна 58000 у.о. торг
Вільне
57 м²
799 тис. грн
30 732 грн/м²
Поліська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж комерційного приміщення на Галицькому Перехресті !
Зроблено с сендвіч - панелей .
Приміщення фасадне, проглядається з двох сторін.
Поруч діючі магазини .
Приміщеня побудовано на приватизованій ділянці
Позаду приміщеня є продовженя ділянку що дає змогу добудувати .
Потужність світла 15 кВт.
По плануванню приміщення являє собою невеличкий зал.
Висота приміщення-2.2 м.
Поряд є комунікаціі , при потребі іх можно провести і підключити . Вода.
Зручний доізд
Звертайтесь .
Вільне
26 м²
888 тис. грн
55 469 грн/м²
пров. Заозерний
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж паркомісця в ЖК AUROOM LOUNGE (1 черга)
Ціна: 19 990 $
Площа: 16 м²
Паркомісце в зданому будинку, 1 черга.
Зручний заїзд, підходить для будь-якого авто.
Телефон: 075-101-3625
Паркомісце
16 м²
власник
822 тис. грн
48 896 грн/м²
Городницька вулиця, 47-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж закритого паркомісця в закритому паркінгу. Площа 16.8 м кв. Автоматичне (при потребі ручне) відкривання жалюзі. Можна зберігати крім авто, ще й інші речі. Без комісії. Від власника. Звʼязок по Ватсап або Вайбер.
Паркомісце
16.8 м²
18.7 млн грн
83 270 грн/м²
вулиця Вʼячеслава Липинського, 28
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж
комерційного приміщення
Шевченківський район
вул. Липинського
▪️розташоване на 1 пов./10
▪️ новобудова
▪️загальна площа 224 м.кв.
♦️ підвальне приміщення площею 108.24 м.кв( на якому розташовані 5 кабінетів, санвузол, кухня - їдальня, технічне приміщення)
♦️1 пов. - 115.76 м.кв.( 5 кабінетів, рецепція, два санвузла, дитяча зона..)
▪️2 окремі входи: основний фасадний та додатковий для персоналу чи завантаження, фасадні панорамні вікна
▪️підключені усі комунікації, зроблена вентиляційна система, трифазна мережа 35 кВт
▪️ залита стяжка
❗Приміщення ідеально підходить під стоматологію, клініку чи лабораторію.
За більш детальною інформацією телефонуйте.
Вільне
224 м²