Купити комерційну нерухомість: Львівський район
922 оголошення по 698 приміщеннях
4.4 млн грн
29 311 грн/м²
вулиця Антіна Манастирського, 2а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу комерційне приміщення по вул. Манастирського, 2а.
Загальна площа — 150 м², напівцокольний поверх.
Потужність електроенергії — 20 кВт.
Приміщення потребує ремонту, що дає можливість облаштувати простір під власний бізнес або інвестиційний проєкт.
Хороше прохідне місце, активний пішохідний та автомобільний трафік.
Підійде під магазин, офіс, салон, студію, клініку, склад або інший вид діяльності.
Додаткові фото та відео надішлю по запиту
Без комісії для покупця !
Торгівельне, Вільне, Склад, Послуги, Офіс, Банк
150 м²
22.2 млн грн
92 819 грн/м²
Театральна вулиця, 16
ПРОДАЖ КОМЕРЦІЇ
ПРОДАЖ КОМЕРЦІЙНОГО ПРИМІЩЕННЯ вільного призначення .
Адреса — місто Львів, вулиця Театральна.
Загальна площа — 239,2 м².
Поверх — цоколь.
Кількість кімнат — 15.
Ремонт — косметичний .Зроблена реставрація цегли .
Вид комерції — Комерційне приміщення в австрійському будинку .
Комерційне приміщення чудово підійде під: ресторан, офіс компанії, освітній чи медичний центр, заклад послуг, коворкінг, тощо.
Особливості даного комерційного приміщення — Продається комерційне приміщення вільного призначення , розташоване в топ-локації центральної історичної частини міста Львів(позаду театру Заньковецької). Підведене світло , наявні санвузли , всі комунікації центральні . Велика площа , яка дозволить втілити ваші ідеі. вхід через браму в двір . або можна докупити фасадний вхід.
Локація: інтенсивний пішохідний та туристичний трафік, історичний центр, поруч громадський транспорт, офіси, ресторани,культурні обєкти.
Код обʼєкта: 4678
Вільне
239.2 м²
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
17.6 млн грн
106 586 грн/м²
Малоголосківська вулиця, 32г
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж комерційного приміщення з орендарями на вул. Малоголосківській
Пропонується до продажу комерційне приміщення загальною площею 165 м², яке поділене на три окремі приміщення. Усі приміщення заселені орендарями та приносять стабільний дохід, що робить об’єкт привабливим як готовий інвестиційний продукт.
Площа: 165 м2
Поверх: 1
Адреса: Малоголосківська 32Г
Технічні та функціональні переваги:
• Потужність електроенергії — 50 кВт (на три приміщення)
• Наявний газ
• Тераса
• Кутове приміщення, добре проглядається з дороги
• Декілька окремих входів, що зручно для різних форматів бізнесу
Можна обʼєднати в одне приміщення під ваш бізнес.
Додатковою цінністю об’єкта є земельна ділянка площею 1,5 сотки у приватній власності, розташована безпосередньо біля приміщення. Її можна ефективно використати:
• для облаштування літнього майданчика
• або паркомісць з подальшою здачею в оренду, адже в районі спостерігається сталий попит
• також є можливість організувати електрозарядну станцію, що додатково підвищує інвестиційну привабливість локації
Малоголосківка - густозаселений та динамічно розвинений район, у якому постійно зростає попит на відкриття різноманітних бізнесів. Завдяки цьому об’єкт є вигідним не лише з точки зору поточного доходу, а й майбутньої капіталізації.
Ціна: 2700$ м2
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Послуги, Офіс, Банк
165 м²
2.9 млн грн
48 852 грн/м²
Кругла вулиця, 9
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж комерційного приміщення | вул. Кругла | Шевченківський район
Площа: 60 м²
Поверх: 1/5 (цоколь)
Потужність: 10 кВт
Пропонується до продажу комерційне приміщення у новобудові по вул. Круглій. Об’єкт у нульовому циклі — ідеальне рішення для реалізації бізнесу під власні потреби.
Переваги:
Вільне планування
Можливість перепланування під будь-який формат
Підведені комунікації (електрика, вода)
Зручна та перспективна локація
Приміщення чудово підійде під офіс, салон, студію, шоурум, склад або інший вид діяльності.
Вартість: 1100 $/м²
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Послуги, Офіс
60 м²
власник
25.1 млн грн
48 852 грн/м²
вулиця Якова Гніздовського, 75в
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаються комерційні приміщення у ЖК «Riel City», вул. Гніздовського, 75В (Залізничний район.
Локація: сучасний житловий комплекс із активною забудовою та потенційним потоком клієнтів
Доступні площі:
65,7 м²
73,1 м²
75,7 м²
96,6 м²
98,7 м²
103,9 м²
Можливий продаж як окремих приміщень, так і об’єднання під більший бізнес (500+ м²)
Характеристики:
Цокольний поверх
Приміщення підходять під різні формати бізнесу
Зручний доступ та можливість зонування
Умови:
Вартість: від $1100 / м²
Вільне
513.7 м²
8.2 млн грн
61 243 грн/м²
Галицька вулиця, Будинок
ЖК PERFECT LIFE, Винники
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Фасадна комерція 134 м² | ЖК Perfect Life
Ціна: 201 000 $ (1 500 $/м²) | БЕЗ КОМІСІЇ
Основні характеристики:
Площа: 134.2 м²
Поверх 1-й (фасадне розташування).
Планування: Вільне (open space), що дозволяє адаптувати приміщення під будь-які технічні вимоги.
Локація: ЖК Perfect Life
Постійний трафік: Комерція розташована безпосередньо в житловому масиві. Мешканці комплексу — це ваша готова та лояльна аудиторія.
Варіанти використання:
Завдяки великій площі та фасадному входу, приміщення ідеально підійде під будь який вид діяльності
Це ліквідний актив у районі, що активно розвивається. Телефонуйте — надам детальну інформацію та організую показ!
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Склад, Послуги, Офіс
134.2 м²
21.1 млн грн
34 641 грн/м²
Північна вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж приміщення, виробниче приміщення, склад Львів - 610 м²
Розташований в індустріальному парку [посилання приховано], по вул. Північній. Поруч вул. Городоцька та Кільцева дорога.
Введення в експлуатацію: 3й квартал 2026 року
Що отримає виробник в індустріальному парку:
- Податкові пільги
- Інфраструктура для комфорту працівників: супермаркет, кафе, спортивний зал, зона відпочинку з озером, аптека, відділення поштових операторів.
- Інфраструктура для бізнесу: апарт готель, івент холл на 1000 осіб, лабораторія для створення прототипів, центр дослідження та розробки продуктів.
- Сервіси для бізнесу: HR-агенція, що допоможе вирішити питання найму кваліфікованих працівників
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ
1. Висота приміщення — 8,2 м
2. Каркас: збірні залізобетонні конструкції
3. Стіни — сендвіч-панелі, зовнішні — 100 мм, внутрішні — 80 мм
4. Покрівля: з металевого профнастилу + м’яка покрівля з ПВХ мембрани по утеплювачу товщиною 200 мм
5. Підлога — з.б. плита з топінгом, навантаження 3,0 т/м²
6. Ворота: 3,0х4,3(Н)м, секційні
7. Двері та вікна з ПВХ
КОМУНІКАЦІЇ
8. Електропостачання — заведено в приміщення, потужність 40 Вт/1 м²
9. Вода та каналізація (госп-побутова та промислова) — підведені до приміщення
10. Опалення — заведено в приміщення без розведення
11. Системи протипожежного захисту: система автоматичного сплінкерного пожежогасіння з насосною станцією, гравітаційна система димовидалення, система оповіщення, система диспетчеризації
12. Встановлення лічильників на холодну воду, електрику, тепло
13. Інтернет — підведений до приміщення
Приміщення відповідають міжнародним стандартам сертифікації, що дозволяє отримувати гранти чи кредитування від міжнародних організацій.
Дзвоніть по телефону в оголошенні та дивіться інші наші пропозиції!
Девелопер проєкту компанія Alterra Group, яка ввела в експлуатацію 146 000 м2 комерційної нерухомості.
Виробництво
610 м²
7.5 млн грн
39 126 грн/м²
вулиця Дениса Січинського
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж комерційного приміщення (офісу) по вулиці вулиця Січинського, 1А
Пропонується до продажу сучасне комерційне приміщення загальною площею 193 м², яке ідеально підійде під офіс, клініку, студію або будь-який інший бізнес.
Об’єкт має три рівні:
• 1-й поверх
• 2-й поверх
• підвал із якісною гідроізоляцією
Приміщення з продуманим плануванням та вже готовим дизайн-проєктом. Ремонт знаходиться на завершальній стадії, що дозволяє новому власнику швидко розпочати діяльність.
Переваги об’єкта:
• фасадні панорамні вікна — багато природного світла та хороша видимість
• тепловий насос (енергоефективне опалення)
• тепла підлога по всьому першому рівню
• на другому рівні встановлені радіатори
• електрична потужність — 15 кВт
• проведено інтернет (оптоволокно)
• встановлений відеонагляд
• центральне водопостачання та каналізація
• 6 власних паркомісць
• зручний доїзд та хороша локація для ведення бізнесу
Ідеальний варіант як для власного бізнесу, так і під інвестицію з подальшою здачею в оренду.
Огляди по домовленості.
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Склад, Послуги, Офіс
193 м²
4.3 млн грн
86 468 грн/м²
Стрийська вулиця, 108
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж офісного приміщення в бізнес-центрі ЖК Національний
Пропонується до продажу стильне офісне приміщення преміум-класу в сучасному бізнес-центрі.
Площа: 49,3 м²
Поверх: 5
Престижна локація з активним діловим середовищем
Сучасний бізнес-центр, презентабельні спільні зони
Ідеально підходить для офісу, студії, медичних або консалтингових послуг
Чудовий варіант як для власного бізнесу, так і для інвестиції з орендним доходом
Ціна 96000$
Приміщення підкреслює статус вашого бізнесу та забезпечує комфорт для роботи команди й клієнтів.
Деталі за телефоном.
Вільне, Послуги, Офіс
49.3 м²
20.2 млн грн
137 629 грн/м²
Городоцька вулиця, 42
Продаж !!!
СПА центр у Львові !!!
комплекс 147м кв. (продаж з приміщенням та усім обладнанням).
Пропонуємо придбати готовий та обладнаний СПА ЦЕНТР у Львові.
Цей СПА центр є відмінною можливістю для тих, хто хоче мати власний бізнес з високим потенціалом прибутковості.
Основні переваги цього бізнесу:
- Вигідне розташування: розташовано в центральній частині міста.
Без персоналу.
- Комплекс з двох поверхів, що включає в себе:
1) Кабінет масажу
В кабінеті душ
Кушетка
Гідро масажна нова ванна.
2) кабінет масажу
В кабінеті душ, кушетка,
Інфрачервона сауна. Обладнана сучасною технікою!
3) кабінет манікюру, та перукаря!
Обладнаний всім обладнанням!
4)Кабінет косметолога
Кушетка, діагностика стану шкіри, комбайн фото омолодження , видалення судин, пігментацій, діодний лазер, та багато інших послуг.
5) кабінет косметолога
Кушетка, апарат гідра Бюті. Виконує всі апаратні косметологічні процедури для обличчя!
6) кабінет масажу
Кушетка, апарат кріоліполіс , по видаленню жирової тканини.
7) кабінет масажу
Кушетка апарат павершейп -2 . Омолодження та корекція фігури.
8) кабінет Фітобочки.
9) кабінет солярій
10) кабінет педикюру
11)Кімната відпочинку для клієнтів.
12) кабінет, кімната для персоналу!
Рецепшн , хол!
Є всі необхідні документи та дозволи!
На всьому обєкті система відеоспостереження і сигналізація. Територія огороджена, на всій території подвіря бруківка.
Всі інженерні мережі: газопостачання, водопостачання та водовідведення (централізоване), теплопостачання, електропостачання. Можливість паркування для клієнтів. Внутрішній двір.
Цей бізнес - це відмінна можливість для тих, хто хоче вкласти свої кошти в стабільний та прибутковий проект та готовий розвивати та надати йому нове життя. У вас є прекрасний шанс стати власником стабільного та прибуткового бізнесу.
Розмір комісії обговорюється.
Якщо зацікавила пропозиція- зателефонуйте, +380971317777, Юлія.
Послуги
147 м²
6 млн грн
95 173 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж комерційного приміщення з ремонтом по вул. Манастирського!
Приміщення готове під вашу діяльність або під інвестицію!.
Діючий бізнес, стоматологія
Локація: Сихівський район
Проїзна вулиця
Загальна площа приміщення 63 м.кв
Фасадний вхід з вулиці
Приміщення повністю з ремонтом.
Зручне планування: окреми кабінети, робоча зона поділена на 2 частини, зона кухні та санвузол
Індівідуальне опалення
Всі центральні комунікаціі.
Звертайтесь, організуємо показ !!!
код 893.
Вільне, Послуги, Офіс
63 м²
4.4 млн грн
36 239 грн/м²
Городоцька вулиця, 174
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОДАЖ ВИРОБНИЧОГО ПРИМІЩЕННЯ
Адреса — місто Львів, вулиця Городоцька 174.
Загальна площа — 122.5 м².
Поверховість — двоповерхове приміщення.
Ремонт — косметичний.
Вид комерції — офісні приміщення, сховища для зберігання та сортування — склади, під виробництво.
Особливості даного комерційного приміщення — розташування на одній з найбільш проїзних вулиць Львова, розвинута інфраструктура поруч. Дуже вигідна ціна купівлі. Може використовуватись під гараж, СТО.
Код обʼєкта: 5509
Вільне
122.5 м²
11.5 млн грн
60 132 грн/м²
Чигиринська вулиця, 38
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж окремостоячого комерційного приміщення будівлі по вул. Чигиринська
Діючий бізнес.
Можливий продаж відразу з Орендарями
Локація: Шевченківський район
Проїзна вулиця
Площа приміщення 192м кв
Три поверхи
Фасадний та задній входи
Заїзди авто з двох сторін двору(власна парковка)
1 сотка землі у приватній власності
Є можливість додатково взяти в користування 4 сотих землі поруч за окрему плату.
Центральна вода і каналізація
- Планування: кабінетна система,можна зносити пере стінки і переплановувати під власні потреби.
На першому поверсі приміщення кабінет, кухня і вбиральня.
На другому поверсі : 3 окремих кабінети,вбиральня.
На третьому: 2 окремих кабінети ,вбиральня,душова
- Опалення електричне
Потужність електрики 18 кВт, три фази (є можливість збільшити).
- Закритий двір, доволі місця для авто
Звертайтесь, організуємо показ !!!
Офіс
192 м²
324 тис. грн
19 052 грн/м²
Базарна вулиця, 11
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Магазин-склад на Краківському ринку
Торгівельне
17 м²
14.9 млн грн
88 822 грн/м²
вулиця Йосипа Коциловського
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується на продаж сучасне приміщення з фасадним входом у престижному районі
(бічна вул. К. Левицького, поруч із парком «Погулянка»).
Зручна локація зі швидким виїздом до центру міста, а також на вулиці: Зелену та Личаківську.
Характеристики обєкта:
• Площа: 168 кв.м (двоlevel-планування)
• Вхід: фасадний (1-й поверх)
• Планування: 2 великі зали open space, ізольована кімната, 2 санвузли
• Висота стелі: 2.90 м
• Комунікації: заведена потужність електрики – 30 кВт
• Стан: новий сучасний ремонт
• Паркінг: є можливість паркування авто поруч із будівлею
Оптимальне використання:
Ідеально підходить під медичну клініку, косметологічний центр, салон краси, спортивний клуб або сучасний офіс, магазин.
Вартість: 336 000 $ (2 000 $ / кв.м)
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс
168 м²
799 тис. грн
63 952 грн/м²
вулиця Під Голоском, Будинок 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж паркомісця 12.5м ЖК Фруктова Алея
вул.Під Голоском
Шевченківський р-н міста
Будинок на етапі здачі в експлуатацію
Бізнес-клас, 2-рівневий підземний паркінг з ліфтом
Загалом 517 квартир у комплексі/227 паркомісць
Переуступка, продаж без комісії
Телефонуйте!
Паркомісце
12.5 м²
31.1 млн грн
38 860 грн/м²
вулиця Тараса Шевченка, 317
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж комерційного приміщення,
вул.Шевченка 317, в 2х поверхах по 398м2 поверх, опалення електричне,в підвалі можна поставити котел на тверде паливо,мазут,тощо.
Наразі використовувався як готельно - ресторанний комплекс, є великий банкетний зал на 150 чол, повністю обладнана кухня,з плитами,посудом,землі 2.8 сот
Ціна 700 тис
0671080800
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Склад, Послуги, Офіс
800 м²
119.9 млн грн
238 842 грн/м²
Звенигородська площа, 3
Продаж діючого готельного комплексу в самому центрі міста Львова з панорамними видами на місто. Загальна площа 502, 7 кв.м.з приватним паркінгом на 8 парко місць. Перспектива: погоджено Містобудівні умови та обмеження для проектування обєкта будівництва згідно ескізного проекту на 6-поверхів, 18 метрів висотою праворуч існуючої будівлі на 10 апарт номерів площею 0.0068 га.
Послуги
502 м²
67.9 млн грн
177 866 грн/м²
вулиця Шолом-Алейхема, 1
Продаж комерційного приміщення з двома фасадним входами по вулиці Городоцька та Шолом Алейхема . Загальна площа 382 м2 Фасадне приміщення з великими панорамними вікнами складається з двох обʼєктів: 103 кв.м. і 98.2 кв.м. приміщення внутрішнього користування площею 180,8 кв.м. , бонусом додається підвальне приміщення площею 43,6 м2. Світло 70 КВт ,лічильники на воду, газ ,індивідуальне опалення( два газових котла) Приміщення здається в оренду двом орендарям під діючий бізнес які мають намір і надалі співпрацювати з новим власником.
Торгівельне, Банк
382 м²
12.7 млн грн
84 381 грн/м²
вулиця Миколи Пимоненка, 7д
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж комерційного приміщення | вул. Пимоненка, 7Д (ЖК Auroom)
Фасадне комерційне приміщення у зданому та заселеному будинку в жвавому районі.
Локація: вул. Пимоненка, 7Д
Площа: 150 м²
Ціна: 1900 $/м²
Без комісії для покупця
Переваги:
• Фасадний вхід + додатковий вихід у двір
• Панорамний скляний фасад
• Активний пішохідний та автомобільний трафік
• Будинок зданий та заселений
• Індивідуальне опалення
• Встановлений бойлер
• Є санвузол
• Виконаний якісний ремонт (без меблів)
Додатково:
• Підземний паркінг
• У продажі 3 паркомісця (16 500$)
Приміщення ідеально підійде під клініку, офіс, салон, шоурум або інший бізнес.
Деталі та огляд — звертайтесь
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс, Банк
150 м²
2.5 млн грн
48 941 грн/м²
Зелена вулиця, 267
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж комерційного приміщення площею 51.2 м² по вул.Зелена.
Новобудова, 2-ий поверх.
Вхід із вулиці, невеличкий спільний хол на першому поверсі, сходи і другий поверх поділений на кілька комерційних приміщень.
Вартість - 76800 $. На комісію не претендуємо.
Покази — за домовленістю.
Вільне
51.2 м²
2.9 млн грн
40 725 грн/м²
вулиця Рене Декарта, 24
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж фасадного приміщення | ближній центр Львова
Пропонується просторе фасадне приміщення у напівцоколі в австрійському будинку — ідеальне рішення для бізнесу або інвестиції.
Основні переваги:
Велика площа — зручно для офісу, студії, салону, клініки, шоуруму
Фасадний вхід + другий вхід — комфорт для клієнтів і персоналу
Індивідуальне опалення (газовий котел)
Ближній центр:
до центру міста — 15 хв пішки
до залізничного вокзалу — 10 хв
Історичний австрійський будинок з характером і статусом
Приміщення добре проглядається з вулиці, має зручний доступ та високий потенціал під комерційне використання.
Деталі та перегляд — за телефоном
код 394907
Вільне, Виробництво, Послуги, Офіс
72 м²
10.3 млн грн
84 381 грн/м²
вулиця Сидора Голубовича, 34
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Комерційне приміщення по вул. Голубовича, 34 (122,5 м²)
Пропонується до продажу просторе комерційне приміщення площею 122,5 м² у заселеному будинку. Локація ідеально підійде для ведення бізнесу з високим пішохідним та автомобільним трафіком.
Основні характеристики:
• зручний захід по пандусу (доступність для всіх категорій клієнтів);
• правильне планування — легко підлаштовується під будь-який вид діяльності;
• великі вітринні вікна, що забезпечують природне освітлення та можливість брендування;
• новобудова з уже сформованою інфраструктурою та активним заселенням мешканців.
Переваги локації:
• поруч готель, офіси, житлові комплекси;
• активний трафік мешканців та туристів;
• зручна транспортна розв’язка та близькість до центру міста.
Приміщення підходить для: магазину, шоуруму, кав’ярні, аптечного пункту, салону краси, медичного чи освітнього центру.
Вільне
122.5 м²
2.6 млн грн
131 012 грн/м²
Залізнична вулиця, 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається комерційне приміщення • вул. Залізнична • 20 м²
Цегляний будинок, новий ремонт, сучасні меблі
Санвузол, індивідуальне опалення, підігрів підлоги, кондиціонер, 10 кВт
Оновлені електрика та сантехніка
Вигідна локація: жвава вулиця, хороший потік людей
Підійде під офіс, медичний чи б’юті кабінет, студію, шоурум або сервіс
Інвестиційно привабливий варіант — легко здається в оренду
додаткові фото надішлю за запитом
Послуги, Офіс
20 м²