Купити комерційну нерухомість: Салтівський район Харків
40 оголошень по 36 приміщеннях
4 тис. грн
40 грн/м²
проспект Тракторобудівників
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Оренда двоповерхового гаража / складського приміщення
Здам в оренду двоповерховий гараж у м. Харків, проспект Тракторобудівників, 166 - орієнтир (Салтівка).
* можливість підключення електроенергії
Ціна: 4000 грн/міс
Гараж
100 м²
1.6 млн грн
26 336 грн/м²
Салтівське шосе, 139б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж комерційного приміщення в районі Салтівка
Площа: 59 м²
Розташування:
Салтівка, центр густонаселеної житлової забудови. Зручний заїзд з боку Салтівського шосе або проспекту Тракторобудівників, поруч є місця для паркування.
Ціна: 35 000 $
Телефон для деталей та перегляду: 066-335-65-60 Яна
Код обєкту: 31112
Приміщення знаходиться в нежитловому фонді, розташоване на першому поверсі житлового будинку та має окремий вхід. Наразі використовується орендарями під медичний кабінет, що робить об’єкт готовим інвестиційним рішенням. Є всі необхідні комунікації та обладнання для комфортної експлуатації.
Це - чудова пропозиція! Подзвоніть, і ми домовимося про перегляд!
Вільне, Послуги, Офіс
59 м²
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
5.8 млн грн
2 887 грн/м²
вулиця Василя Стуса, 9
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Предлагается на красной линии участок с объектом незавершенного строительства расположенный по адресу: г. Харьков, ул. Василия Стуса ( старое название механизаторская ) 9 в 400 метрах от метро " Академика Павлова". Объект незавершенного строительства зарегистрирован на юридическое лицо загальна площа 2000 м² . Участок 27 соток. На сегодня целевое назначение земельного участка: для размещения СТО. На земельном участке можно строить СТО, ОФИСЫ, МАГАЗИНЫ И ГАРАЖИ.
Торгівельне, Вільне, Склад
2000 м²
666 тис. грн
25 625 грн/м²
проспект Тракторобудівників, 94в
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам коммерческое помещение на Салтовке под различные виды деятельности. Расположено в новострое ЖК Янтарный, цокольный высокий этаж, адрес - проспект Тракторостроителей 94В. Небольшой компактный формат, удобно под различные виды деятельности: медицинский, массажный или обучающий кабинет, косметология, офис, нотариус, кофейня и т.д. Все центральные коммуникации, подъезд на авто, густонаселенный микрорайон. Больше информации по телефону.
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Склад, Послуги, Офіс
26 м²
2.2 млн грн
18 830 грн/м²
проспект Тракторобудівників, 103-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам помещение свободного назначения 118м2 Салтовка 1-й этаж!
Продажа помещения под любой вид деятельности - заходи и трудись, Салтовка 531 м/р, проспект Трактостроителей 103Б, есть место для ресепшн и далее три выделенные зоны в помещении, панормные окна в пол, 1-й этаж и отдельный вход, красная линия - возможность размещения огромных баннеров и вывесок, рядом детская площадка, церковь, региональный центр, супермаркет, великолепная транспортная развязка. Наличие всех коммуникаций - отопление газовый котел, который можно не включать в терле зимы и свой санвузол! 50 000 и торг к продаже... +380963568899.
Уся інформація про Ріелторську Компанію та ринок нерухомості у ТЕЛЕГРАМ
https://t.me/VIPagent_official
Оренда житла https://t.me/vipagent_rent
Продаж житла https://t.me/vipagent_sale
Оренда приміщень https://t.me/vipagent_biz
Нерухомість Болгарії https://t.me/VIPagent_Bulgaria
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Склад, Послуги, Офіс, Банк
118 м²
1.8 млн грн
33 752 грн/м²
вулиця Ахієзерів, 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу комерційне приміщення загальною площею 52,6 м², розташоване на 1 поверсі.
Приміщення з якісним ремонтом, у хорошому стані — не потребує додаткових вкладень. Підходить як для ведення власного бізнесу, так і як готовий інвестиційний об’єкт під оренду.
Переваги:
* 1 поверх — зручний доступ для клієнтів
* готовий стан — можна одразу працювати
* універсальне призначення (офіс, салон, студія, магазин тощо)
* ліквідний формат для здачі в оренду
Площа: 52,6 м²
Поверх: 1
Ціна: 40 000 $
Комісія для покупця: відсутня
Телефонуйте для отримання детальної інформації та запису на перегляд.
Торгівельне, Вільне, Склад, Послуги, Офіс, Банк
52.6 м²
17.7 млн грн
24 559 грн/м²
Загородній вʼїзд, 26
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 3-поверхову будівлю (будівельний магазин) поряд з ТРЦ Барабашово з приватною земельною ділянкою.
Код обєкту - SC-222-745
Самий розвинутий торговий район міста, поряд метро, транспортна розвязка, зручний підїзд.
Будівля розташована на приватній ділянці - 0,0528 га.
Кадастровий номер 6310137500:07:002:0008
Загальна площа - 722 кв.м
Стан - капітальний сучасний ремонт.
Готовий бізнес.
Комунікації: вода / каналізація - центральні, опалення - електричне.
Вартість - $399 тис. + послуги АН
Номер оголошення на сайті компанії: SC-222-745-RE.
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс, Банк
722 м²
1.9 млн грн
10 870 грн/м²
Салтівське шосе, 73а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продажа коммерческой недвижимости (ОСЗ/Подвал)
Адрес: Салтовское шоссе, 73-А (9-этажный жилой дом)
Площадь: 175,8 м²
Подвальное помещение (подходит под формат «у дома», склад-магазин или сферу услуг).
• Электричество: Заведено 16 кВт (достаточно для работы оборудования салона и холодильников).
• Отопление: Отсутствует (что значительно снижает коммунальные платежи в зимний период).
Помещение разделено на две функциональные зоны, что диверсифицирует риски:
1. Действующий арендатор: Часть площади уже сдана под продуктовый магазин (готовый пассивный доход).
2. Готовый бизнес-блок: Вторая часть оборудована под массажный кабинет и салон красоты.
Объект находится в густонаселенном районе, что обеспечивает постоянный трафик клиентов для магазина и сферы услуг.
Цена: 41 000 €
Цена за м²: ~233 € (конкурентная цена для такой площади в спальном районе).
Вячеслав, Агентство недвижимости "Евродом"
097-770-62-15
Вільне
175.8 м²
1.8 млн грн
30 000 грн/м²
вулиця Нескорених
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Павільйон знаходиться на Салтівці на відстані 10 м від виходу з метро Салтівська (колишня Героїв Праці) у бік ТЦ «Космос». Поруч розташована зупинка маршрутного тр-ту, аптека, заклади громадського харчування, ТРК Компас, супермаркет Чудо маркет тощо. Весь потік, що виходить з метро, проходить уздовж фасаду павільйону. Місце розташування відрізняється високою ліквідністю. Загальна площа складає 60 м2. З комунікацій є тільки електроенергія (потужний ввід). Наразі павільйон поділений на дві окремі частини, в кожній з яких працює орендар з достойною орендною платнею. Вартість продажу складає 1 800 000 грн. Вся дозвільна документація в наявності. Продається разом з орендарями – вчора купив сьогодні вже отримав дохід. Можливий продаж половини павільйону - 30 м2. Конт.тел.: +38-050-596-53-50, +38-067-570-59-30, +38-050-4000-290 - viber. телеграм канал: ModernEst Плюс пошук/продаж/оренда будь-якої нерухомості у м.Харків.
Торгівельне
60 м²
900 тис. грн
112 500 грн/м²
проспект Тракторобудівників, 59/56
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Павільйон знаходиться на перехресті пр-ту Тракторобудівників та пр-ту Ювілейному біля ТРК Україна в найкращому місці. Постійні потоки людей через пішохідний перехід від ринку до ТРК України та у зворотному напрямку забезпечать безперебійний дохід будь-якому бізнесу у цьому павільйоні. Площа павільйону 8 м2. З комунікацій тільки світло – достатньої потужності. Вартість продажу: 900 000 грн. Наразі працює довгостроковий орендар. Дозвільні документи в наявності. Конт.тел.: +38-050-596-53-50, +38-067-570-59-30, +38-050-4000-290 – viber, телеграм канал: ModernEst Плюс пошук/продаж/оренда будь-якої нерухомості у м.Харків.
Торгівельне
8 м²
6.4 млн грн
16 077 грн/м²
вулиця Гвардійців-Широнінців
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам нову одноповерхову будівлю 2021 року побудови, яка знаходиться в середині висотного спального району на Салтівці, недалеко від перехрестя вул.Гв.Широнинців та пр-ту Ювілейного. Будівля розташована на відведеній земельній ділянці – 9 соток, яка обгороджена забором. Виконані усі основні будівельні роботи та вже частково почалося виконання оздоблювальних робіт з розводкою комунікацій. Наразі будівля підключена до електроенергії, води, каналізації та центрального опалення (все за лічильниками, у тому числі і опалення). У зимовий період будівля опалювалася. Виконана розводка води та каналізації у кожний кабінет, частково змонтована вентиляція, проведені роботи з монтажу електромережі. Загальна площа складає майже 400 м2. Планування передбачає кабінети лікарів, УЗД, рентген кабінет, операційну, маніпуляційні тощо. Для відвідувачів центру планувався великий приймальний вестибюль. Є додатковий вихід. Перед будівлею облаштоване паркування для автомобілів. Вартість будівлі складає 145 000 $. Можливе використання будівлі під будь-яку підходящу комерційну діяльність. Конт.тел.: +38-050-596-53-50, +38-067-570-59-30, +38-050-4000-290 - viber.
Вільне, Послуги, Офіс
400 м²
100 тис. грн
8 333 грн/м²
Світла вулиця, 19б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається повністю готова піцерія на Салтівці по вул.Нескорених. Приміщення піцерії розташовано на прохідній алеї, на якій знаходяться багато інших торгових точок, супермаркет Посад. По цій алеї мешканці того району ходять кожен день до маршрутного тр-ту. Навколо розташований великий спальний район. Площа піцерії 12 м2. З комунікацій є тільки світло – потужний ввід. Є повний комплект обладнання та меблів (перелік надається по запиту). Продається як діючий бізнес – приміщення в оренді. Сьогодні купив – завтра вже працюєш та отримуєш прибуток. Вартість бізнесу складає 100 000 грн. Конт.тел.: +38-050-596-53-50, +38-067-570-59-30, +38-050-4000-290 – viber. Телеграм канал: ModernEst Плюс пошук/продаж/оренда будь-якої нерухомості у м.Харків.
Торгівельне, Вільне
12 м²
666 тис. грн
10 081 грн/м²
вулиця Владислава Зубенка, 70
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Уникальное предложение!
Продам двухуровневый гараж- укрытие на Салтовка, р-н 24 этажки, 602 м/р.
7*4= 28м2 - этаж
Сам гараж в три этажа, один под землёй
Гараж кирпичный. Коммуникации вода, свет.
Система рекуперации воздуха, кондиционер, система очистки воды.
Мебель и техника остаётся.
Стоимость 15000 у.о.
Гараж
66 м²
2.2 млн грн
29 800 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам помещение 73 м2 на Салтовке м.Салтовская (Героев Труда) по ул.Гвардейцев Широнинцев 67. Этаж 1/9.
В помещении холл, 5 раздельных кабинетов, мини кухня и санузел. Все коммуникации есть.
Звоните! Показ в удобное для вас время!
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс
73 м²
1.4 млн грн
32 153 грн/м²
вулиця Юлія Чигирина, 13
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Є можливість купити офіс в сучасному комплексі IT-park Manufactura (Магуфактура).
Комплекс знаходиться за адресою вул. Чигирина,13. В 7 хвилинах від метро Архітектора Бекетова та 10-12 хвилинах від ТРЦ Нікольський та метро Майдан Конституції.
Готовий офісний ремонт, презентабельна вхідна група, красивий двір з парковкою. Територія охороняється, комплекс обслуговує управляюча компанія.
Офіс з власним санвузлом, що буде комфортно для вас та ваших співробітників. З меблів є 2 шафи.