Купити комерційну нерухомість: Холодногірський район Харків
17 оголошень по 17 приміщеннях
11.1 млн грн
13 057 грн/м²
Чоботарська вулиця, 80
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам помещение, функционально подготовленное для размещения медицинского центра в Центре города! Чеботарская 80. Продам отдельно стоящее двухэтажное здание с подвалом, общая площадь 850 м2, со своей котельной есть два вида отопления- электро+твердотопливный котёл. Мощный электрический ввод на 70 кВт. С отличным ремонтом, палатами, санузлами, медицинским оборудованием, постоянно работающим персоналом. Есть своя территория 8 соток, отдельно стоящие гаражные боксы. Круглосуточная охрана! Если вы подыскивает объект с постоянным доходом, звоните!
Вільне, Виробництво, Послуги
850 м²
7.5 млн грн
7 772 грн/м²
Полтавський Шлях вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонуємо вашій увазі -продаж групи приміщень,
розташованих за адресою:
вул.Полтавський шлях,42-44 з потенційними орендарями.
Характеристики обєкту:
Тип: нежитлові приміщення.
Загальна площа 970,1м.кв.,що складається з площі :
нежитлового приміщення А-2 (15,4м.кв.),
нежитлової будівлі В-2 (236,8м.кв.) та
нежитлової будівлі Д-2 (717,9м.кв.)
Висота приміщень від 2,8м. до 5 м.
Призначення: підходить під склади та виробничі приміщення.
Комунікації:
електропостачання 90кВт;
водопостачання та каналізація -централізовані.
Земельна ділянка-комунальна власність.
Додаткові переваги:
Вїзд через Полтавський шлях.
Стоянка.
Чудове розташування поблизу ключових торгових обєктів .
Наявність усіх необхідних комунікацій для роботи.
Власник-юридична особа.
Продаж- БЕЗ КОМІСІЇ.
Вартість -175$. за 1м.кв.
Вільне, Виробництво, Склад
970.1 м²
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
1.9 млн грн
79 167 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Павільйон з шикарнім місцем розташування на Привокзальній площі в 10 м від виходу з метро «Вокзальна» з чудовою оглядовістю зі всіх боків. Підходить під будь-яку комерційну діяльність, зокрема: фаст-фуд, кав`ярню, будь-який магазин продовольчої та непродовольчої спрямованості або будь-які послуги. Уздовж фасаду постійно рухається потік людей до метро, до вокзалу, до маршрутного тр-ту та таксі. Загальна площа 24 м2. Фактично одна торгова зала. З комунікацій є електроенергія, вода та каналізація. Вартість продажу складає 1 900 000 грн. Чудовий об`єкт для будь-якого бізнесу так і для здавання в оренду. Конт.тел.: +38-050-596-53-50, +38-067-570-59-30, +38-050-4000-290 – viber. Телеграм канал: ModernEst Плюс пошук/продаж/оренда будь-якої нерухомості у м.Харків.
Торгівельне
24 м²
489 тис. грн
16 299 грн/м²
Велика Панасівська вулиця, 54
Скопіювати посилання
Поскаржитися
#ПРОДАЖА
два гаража на территории новостроя ЖК Котловский
Ⓜ️ Центральный рынок
общая площадь каждого по 30м2.
✅ полностью новая постройка
✅ закрытая территория, въезд по шлагбауму
✅ на территории есть станция подзарядки для электромобилей
✅ качественный фундамент
✅ газоблок
✅ документально оформлены
11000$ за один
0635092203
0683877394
Гараж
30 м²
3.5 млн грн
4 574 грн/м²
Коцарська вулиця, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам здание 770 м2 м.Центральный рынок по ул.Коцарская 3, рядом Благовещенский собор.
Здание имеет два этажа + подвальное помещения 335 м2.
Ранее в этом помещении были офисы, автошкола, салоны красоты, спортзал и др.
Звоните! Подробная информация по телефону!
Вільне, Послуги, Офіс
770 м²
3.1 млн грн
18 342 грн/м²
Сковородинівська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам помещение район Панасовки Холодная гора, м.Вокзальная по ул.Сковородиновская 8 (бывшая библиотека). Этаж 1/3 (решётки на окнах), кирпичный дом.
Помещение 167 м2 со своим отдельным входом, 5 комнат, есть санузел. Помещение под ремонт! Своя котельная.
Подробная информация по телефону. Звоните!
Вільне, Виробництво, Склад, Послуги, Офіс, Банк
167 м²
14.9 млн грн
23 138 грн/м²
вулиця Червоні Ряди
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж приміщення, розташованого на трьох поверхах будівлі за адресою: вул. Червоні Ряди, 16/1. Приміщення вирізняється активним пішохідним та автомобільним трафіком, оскільки знаходиться поруч із Центральним ринком, ТЦ «Дім Торгівлі» та Автовокзалом.
Характеристики приміщення:
• приміщення розташоване на 1-му, 2-му (мезонін) та цокольному поверхах;
• автономне газове опалення;
• приміщення обладнане системою вентиляції та кондиціонування;
• електроввід — 35 кВт;
• приміщення обладнане пожежною та охоронною сигналізацією;
• виконано якісний ремонт;
• у 10 хвилинах пішки розташовані три станції метро: «Центральний ринок», «Площа Конституції» та «Історичний музей».
Загальна площа — 643,7 кв. м
Площа 1-го поверху — 182,3 кв. м
Площа 2-го поверху — 163,3 кв. м
Площа підвалу — 237,9 кв. м
Мезонін — 60,2 кв. м
Вартість — 335 000 $
Торгівельне
643 м²
2.5 млн грн
42 901 грн/м²
Волонтерська вулиця, 50
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам салон красоты, находится в самом центре района Холодная гора, (номер дома в объявлении другой)проходное место, красная линия. Находится на 1-м этаже многоэтажного жилого дома, вокруг жилой микрорайон, рядом магазины, метро. Красивый вход, полностью помещение с ремонтом, вода, канализация, отопление централизованное, есть усиленный кабель для солярия, оборудован с/у, кухня, три зала, ресепшен. Общая площадь 59 кв м.
Торгівельне, Вільне, Офіс
59 м²
4.8 млн грн
58 312 грн/м²
Холодногірська вулиця, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам комерційне приміщення
вільного призначення.
Район Холодна гора, біля ринку Казка.
Загальна площа 83м, окремий вхід
Пять кімнат, три окремі
Санвузол, кухня.
Є великий підвал.
Приміщення з капітальним ремонтом.
Світле, сучасне, красиве.
Приміщення на дві сторони. Червона лінія
Ідеальний варіант під салон краси, магазин, аптеку
кафе, медичний центр, банк, та багато іншого.
Телефонуйте, покази за попередньою домовленістю.
Вільне
83 м²
5.3 млн грн
35 529 грн/м²
Полтавський Шлях вулиця, 46
Скопіювати посилання
Поскаржитися
‼️ЭКСКЛЮЗИВ‼️
КЛЮЧИ НА РУКАХ!
Предлагает к покупке помещение свободного назначения под любой вид деятельности. Ранее успешно использовался под офис. Расположено в историческом центре города, шаговая доступность метро. ЖБ перекрытия, лифт. Состоит из нескольких помещений:
5 этаж: кабинетная система, полностью с ремонтом 103.2 м3
Мансардный этаж: 326.4 м2 (под Ваш эксклюзивный ремонт).
Вільне, Офіс
150 м²
6.4 млн грн
8 571 грн/м²
Нарвська вулиця, 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продажа офисно-складского комплекса в Залютино. Есть видео обзор!
Отдельно стоящее здание + ангар на 30 сотках огражденной территории.
Основные характеристики:
Отапливаемое офисно-складское здание — 580 м²
Холодный складской ангар — 170 м² (1100 м³)
Дополнительный хозяйственный сарай
Асфальтированный двор, три въезда (удобно заезжает фура)
Много места для транспорта, заезжает фура.
Коммуникации и оборудование:
Автономный твердотопливный котёл
Система охраны Ajax, современное видеонаблюдение
Генератор, стабилизатор, бесперебойник
Автоматические ворота, 3 въезда.
Офисная часть:
Свежий ремонт
МПО, кондиционер, мебель
Множество кабинетов (под ТМЦ или отделы)
Складская часть:
Сухие, оборудованные стеллажами помещения
Вместительный ангар
Зелёная ухоженная территория, охрана, тихое место с удобным заездом. Отлично под склад, офис, магазин или распределительный центр.
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Склад, Послуги, Офіс
750 м²
власник
16.4 млн грн
10 259 грн/м²
Велика Панасівська вулиця, 67
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Виробниче приміщення, колишня меблева фабрика. Своя котельня, твердотопливний і газовий котел, 4 туалетних кімнат, 2 душових, виробничи та офісні приміщення. Цеглові стіни - 80см.
Виробництво
1600 м²
4 млн грн
55 514 грн/м²
вулиця Євгена Котляра, 8/10Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам офисное помещение 72 кв.м., ул. Е. Котляра 8/10-Б, метро Южд 2 минуты, 1/7 кирпич, отдельный вход, хороший ремонт, офисная мебель, 4 кабинета, ресепшн, санузел, кухня ( холодильник, СВЧ печь), на окнах и дверях металлические ролеты с автоматическим управлением, климатизация, сигнализация, есть стоянка для авто, экономные комуслуги. Цена 90000 торг. Готовы к диалогу. 050-992-02-49, 098-581-79-94
Офіс
72 м²
8.9 млн грн
46 232 грн/м²
вулиця Гостиний Двір
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ID Обєкта : N1727
Продається окрема будівля на Центральному ринку, вул. Гостиний Двір (Суздальські ряди), 7. Загальна площа — 192 кв. м.. 3 поверхи. Торгово-офісне, земля у власності, автономне опалення. Приміщення розташоване біля метро Центральний ринок, великий трафік, місце для парковки, центр торгівлі.
Земля у власності.
Повний огляд новобудов на сайті ei.in.ua
Підписуйся на наш бот t.me/Kharkivestate_bot повідомить Вам про всі нові об’єкти за Вашим запитом.
Торгівельне, Офіс
192 м²
5.6 млн грн
38 282 грн/м²
Благовіщенська вулиця, 38
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам два помещения рядом, не жилой фонд, подходит под любой вид деятельности, в прошлом был магазин продажи техники. Помещение расположено на улице Благовещенская, ближе к перекрестку ЮЖД, до станции метро Вокзальная 3 минуты пешим шагом. Площади помещений: 106 кв м и 39 кв м, витринные окна, в каждом есть с/у, бойлер, кондиционер, счетчик электричества. Электричество 12 к ВТ, отопление централизованное, вода, канализация, счетчики на воду. В помещениях нормальный ремонт, высокие потолки. Продажа по отдельности не возможна. Сотрудничаем с АН. Эксклюзив АН Мрия.
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс, Банк
145 м²
13.3 млн грн
11 236 грн/м²
Озерянська вулиця, 70
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Ексклюзивний договір
Продаж або оренда Виробничі або вільного призначення приміщення
Загальна площа 1183 метри
3 поверхи
1 поверх- 347 м.
2 поверх-277 м.
Мансарда - 283 м.
Підвал - 276 м.
75 кіловат
Ліміти збільшити є можливість.
Вода і каналізація.
Всі документи є.
Ліміт на поточний час 80 м.куб
Опалення – газ. Лічильник битовий, мембранний.
Повірка раз на 8 років.
Встановлено газовий котел номінальною потужністю 50 квт.
Встановлено резервний електричний котел на 30 кв.
6 соток власна теріторія
Вартість 299 тисяч - продаж
Вільне
1183 м²
5.6 млн грн
45 121 грн/м²
пров. Лосівський, 4-4в, 2д, 2г
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу сучасне офісне приміщення в зданому новобудові ЖК «Лазурний». Загальна площа – 125 м². Функціональне планування: 1 поверх – 90 м²: просторий хол та 2 ізольованих кабінети, рецепція. Підвальне приміщення – 37,4 м²: виконано ремонт, обладнана кухня та санвузол і 2 кабінети. Планування суміжне, прохідне. В приміщенні виконаний якісний сучасний ремонт. На підлозі – зносостійка плитка. Ремонт авторський проект.
Система опалення: індивідуальне електричне. Передбачена установка захисних ролет на вікна та двері. Комунікації: асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, центральний водопровід.
Меблювання: Так. В приміщенні встановлено кондиціонер в кожній кімнаті. Є душова кабіна, гардероб.
Приміщення вже з орендарями – можна отримувати дохід одразу після покупки. Звоніть – організуємо показ у зручний для вас час.
Будинок побудований з дотриманням сучасних будівельних технологій. Є сигналізація та відеоспостереження.
Локація: 5 хвилин пішком до метро Центральний ринок. Зручна транспортна розвязка, комфортний підїзд до будівлі. Парковка поруч з офісом. Приємне оточення та добрі сусіди. Вид на річку та ЖК «Рогатинський».
Технічні переваги: примусова система вентиляції, кондиціонер в кожній кімнаті, якісне скління зі світловідбиваючою плівкою. Є підігрів підлоги. Мультимедіа: швидкісний інтернет, Wi-Fi.
125 м²