Купить коммерческую недвижимость: Днепр район
149 оголошень по 125 приміщеннях
2.2 млн грн
7 683 грн/м²
Лоцманський узвіз
Продам 5 боксов под СТО, шиномонтаж, автомойку, склад.
ул. Лоцманский Спуск 13Б.
Отличная локация!
Общая площадь помещений: 283 м2
- заведена качественная электрика
- центральный водопровод
- центральная канализация
- хорошие подъездные пути
№ 27357
Вільне, Склад, Послуги
283 м²
4.2 млн грн
82 738 грн/м²
Сечеславская Набережная улица, 39
Продам помещение в ЖК Маяк
Многофункциональный комплекс премиум класса
Введен в эксплуатацию.
Помещение подходит под размещение: магазина, студии, услуг медицинского направления, бьюти индустрии и т.д.
Этаж - 1, этажность - 37
Площадь помещения – 51м2.
Состояние – после строителей.
Цена – 95 000$
С уважением, Анастасия Коломиец.
Рада Вас слышать, звоните.
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс
51 м²
4.2 млн грн
19 807 грн/м²
Ивана Акинфиева улица
№27902
Продажа готовой автомойки с оборудованием.
Есть арендатор. Ремонт в процессе.
Мойка+подсобные помещения+свой с/у.
Хорошая локация. Рядом гостиница и несколько ЖК. Набитое место.
Ул. Фучика
Общая площадь 213 м2.
Комната ожидания 32 м2.
С/у.
Мойка 181 м2.
Летний дворик.
3 сотки.
Своя территория за забором.
Торг.
Послуги
213 м²
11.1 млн грн
123 107 грн/м²
Набережная Победы улица, 112
Салон красоты ЖК Пятый континент, ж/м Победа
Этаж - 2. Есть лифт.
Площадь 90 м² идеального пространства для создания красоты, где каждый метр дышит стилем и комфортом.
Состояние: дизайнерский ремонт, мебель и оборудование уже ждут своего нового владельца.
Все готово для работы и вам не придется ломать голову над деталями.
Помещение спланировано:
- холл с зоной для гостей и рецепция
- оборудованные 2 рабочих места парикмахеров
- оборудованные 2 рабочих места для маникюра
- отдельный закрытый кабинет для педикюра с оборудованием
- кабинет косметолога с оборудованием
- RF лифтинг неинвазивный + микроигольчатый
- платформа Hydra Facial чистка + уход
- 2 косметологические кушетки с электро подъемниками и регулируемыми положениями тела (в кабинете косметологии и в педикюрном кабинете)
- кабинет массажа с душевой
- зона стерилизации с оборудованием
- комната для персонала
- с/у
Отопление автономное.
Промышленная мощная система вентиляции.
Все помещения кондиционируемые.
Цена салона с оборудованием – 249 500$
С уважением, Анастасия Коломиец
Рада Вас слышать, звоните
Вільне, Послуги
90 м²
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
786 тис. грн
52 405 грн/м²
Соборная площадь, 14
Продажа апартаментов в GRAND WELLNESS CENTRE
г. Днепр, пл. Соборная, 14 (территория больницы им. Мечникова)
Площадь: 15–21 м²
Возможность объединения нескольких помещений
Каждый апартамент с собственным санузлом
Состояние:
теплый пол (кабель)
стены подготовлены под финиш
санузел полностью укомплектован (сантехника, бойлер, кафель)
Подходит для:
посуточной аренды
массажного кабинета / косметологии
частной практики (психолог, реабилитолог)
стоматологии, диагностики, лаборатории
Преимущества:
центр города
стабильный поток людей (рядом больница)
охрана и консьерж 24/7
гостевая парковка
бесперебойное электричество и вода
зарядка для электромобилей
Просмотры в удобное для Вас время по договоренности 0503401007
Вільне
15 м²
1.1 млн грн
38 415 грн/м²
Шевченко переулок, 3
Продам паркомісце в центрі Дніпра - те, що справді економить ваш час і нерви.
провулок Шевченка, 4 , заєзд з вулиці Південна
ЖК «Созидатель»
Сьогодні знайти вільне місце для авто у центрі - ще той квест.
Тому власне паркомісце в підземному паркінгу - це вже не розкіш, а комфорт щодня.
Зручні розміри на 2 авто, площею 28,9м2
Підземний паркінг
Центр міста
Поруч усе найважливіше:
Єкатеринославський бульвар, ЖК Loft, ЖК «Катеринославський», Соборна площа та діловий центр Дніпра.
Паркомісце
28.9 м²
35.5 млн грн
76 742 грн/м²
Шевченко улица, 9
Дніпро, вул. Шевченка, 9
Ціна: 800 000 $
Продається окремо стояча нежитлова будівля у самому центрі міста — відмінний варіант під офіс, клініку, IT-компанію або інвестицію під оренду.
Характеристики:
— Загальна площа: 468,3 м² (2 поверхи)
— Земельна ділянка: 0,0873 га (859 м²)
— Формат: окрема будівля
— Стан: робочий, можливість перепланування
Комунікації:
— Електрика: 31 кВт
— Зручний під’їзд
Чудовий варіант як для власного бізнесу, так і під інвестицію.
Телефонуйте — надам деталі та організую перегляд.
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс, Банк
463 м²
11.5 млн грн
45 832 грн/м²
Печерский спуск
Продаж чотирьох поверхової будівлі комерційного призначення. Частина клубного будинку з охороною. Два парко місця. Індивідуальне газове опалення. Система вентиляції і кондиціювання. Два санвузли. Дві кухні. Серверна. Тераса. Балкон
Вільне, Послуги, Офіс
250 м²
28.9 млн грн
61 642 грн/м²
вулиця Левка Лукʼяненка, 9
Продам Двух Этажное Здание/Детский Сад/Частная Школа
НА КРАСНОЙ ЛИНИИ
ул.Жуковского
В помещении выполнен ремонт
-Общая площадь двух этажей - 468,3 м2
-Площадь земли - 859 м2 (по техпаспорту), 0,0873 га (по ДЗК)
-Газ, Електричесво, Вода
-Окна МПО
-10 кабинетов
-Отопление: Собственный котел
-Мощность электроэнергии - 31 кВт.
Возможен частичный обмен на другую недвижимость
ТОРГ
Закрытая территория
Все необходимое для жизни, работы и отдыха находиться в пешей доступности
За дополнительной информацией звонить по номеру телефона
С уважением, Вадим
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс, Банк
468.3 м²
6 млн грн
57 379 грн/м²
ул. Сичеславская Набережная, 45-49а
Продажа видового офиса в Центре, на Набережной, Новострой ЖК Фестивальный.
улица Сичеславская Набережная 49.
3 этаж 7 этажного дома.
Общая площадь 104,5 кв. м.
Два сан. узла, один из них можно использовать под кухню, архив, кладовую.
Алюминиевые окна "Reynaers"
Жилой фонд, по документам квартира.
Охрана, наземный и подземный авто паркинги, закрытая территория.
Сейчас находятся арендаторы, используют под офис.
цена 135 000 $ торг
Есть подземный паркинг, можно приобрести дополнительно.
Офіс
104.5 м²
1.8 млн грн
25 048 грн/м²
вулиця Левка Лукʼяненка, 2є
Підходить під сертифікат є Відновлення! Продається без комісії.
Продам 3-кімнатну квартиру в центрі міста, загальною площею 71 м.кв., за адресою: вул. Л.Лукяненка, 2Е (на розі вул. Л.Лукяненка та вул. Шевченка).
Квартира розташована на цокольному поверсі 6-ти поверхової Сталінки з товстими цегляними стінами, має свій окремий вхід з закритого затишного двору, з можливістю безкоштовного паркування.
Двостороння - два вікна виходять у двір, два вікна на червону лінію (вул. Шевченка). Кімнати роздільні.
Наразі сплановано в 4 кімнати, санвузол, дві кладові та невелику кухню. До того, як було виконано теперішній варіант ремонту, у квартирі проживала родина, і є варіанти перепланування, ідеальні для сімейного ЖИТТЯ.
Опалення централізоване; у будинку є газ, від якого багато років тому ми відмовилися, но при бажанні можна поновити. Встановлено двохтарифний лічильник ел-енергії день/ніч.
Квартира обладнана кондиціонером, бойлером, системою відеонагляду (з датчиками руху) по периметру та у деяких приміщеннях, підключена до пульту охоронної організації. Є сейф, вбудований у стіну; холодильник та мікрохвильова піч.
Переваги: в квартирі влітку завжди
прохолодно, а взимку дуже тепло. Є два закритих приміщення всередині квартири, що надійно працюють в якості укриття. Максимально зручна локація, як для життя, так і для бізнесу. Окремий вхід, закритий від сторонніх двір, завжди є декілька паркувальних місць.
Квартира останнім часом використовувалася як комерційне приміщення.
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Склад, Послуги, Офіс
70 м²
1.2 млн грн
75 898 грн/м²
Сечеславская Набережная улица, Будинок
Обрати розташування комерції
генератор
8 млн грн
44 855 грн/м²
Дмитрия Яворницкого проспект, 3
Продаж комерційного приміщення у Нагорному районі, з шикарним видом на Дніпро, проспект Дмитра Яворницького, 1а.
Площа 178, 3 м.кв
Приміщення з ремонтом.
Кришна котельня, лічильник на опалення в офісі.
Три відокремлені кімнати.
Приміщення з обладнаною побутовою кімнатою. Сан.вузол.
оптоволоконний інтернет, система кондиціонування.
Є генератор, але світло практично не відключають.
Телефонуйте!
Офіс
178.3 м²
1.2 млн грн
62 175 грн/м²
Шевченко переулок, 4
Продам паркоместо, пер. Шевченко 4, третий уровень.
Площадь 20 м2, Консьерж, Охрана, ОСББ.
Центр города. Екатеринославский бульвар, Южный бульвар.
ЖК Катеринославский, ЖК Лофт,
Созидатель Исполкомовская 7,
Созидатель переулок Шевченко 4.
Звоните!
Паркомісце
20 м²
10.1 млн грн
61 420 грн/м²
Архитектора Олега Петрова улица, 21-Д
Продам помещение под коммерцию в клубном доме Academ Hoff по ул. Чернышевского д. 21Д
район Нагорки
+Общая площадь 165 м2
+Этаж 1\6
+Свободная планировка
+Под ваш бизнес
+Закрытая территория комплекса
+Подземный паркинг
+Отопление индивидуальное - электро
+Переуступка
Цена на м2 --1400 у.е. разумный торг присутствует
БЕЗ КОМИССИИ ДЛЯ ПОКУПАТЕЛЯ
С Ув. Анна ваш агент по недвижимости
Вільне
164.8 м²
2.7 млн грн
48 363 грн/м²
Набережная Победы улица, 112-Д
Продам офісне приміщення в ЖК «П’ятий континент» (Победа-5) з меблями та технікой !
Адреса:
вул. Набережна Перемоги, 112Д
Офіс розташований у сексії №3, 3 поверх, вхід з червоної лінії, зручний доступ на ліфті.
Площа — 55 м².
⸻
ЖК «П’ятий континент» — сучасний, масштабний та престижний проєкт на ж/м Перемога.
Етажність будинків варіюється: перші три будинки мають 10 поверхів, а четвертий і п’ятий — 11, 15 та 17 поверхів.
Комерційні приміщення розташовані на перших трьох поверхах, що робить їх максимально доступними для клієнтів.
Також у комплексі є дворівневий надземний паркінг.
⸻
Офіс повністю облаштований меблями та технікою, готовий для роботи:
• Центральний кабінет: робоче місце біля вікна, шафа/гардероб, додаткове робоче місце біля входу, диван-зона відпочинку.
• Кабінет керівника — окремий стіл та вікно на терасу.
• Кабінет на 2 робочих місця з вікном та виходом на терасу
• Кухня з меблями та місцем для прийому їжі.
Встановлено сучасний трансформатор — офіс може працювати навіть під час відключень світла.
• Відеоспостереження — 8 камер.
• Є вихід на терасу/площадку — можна вийти подихати свіжим повітрям або покурити (фактично як вихід на вулицю).
• Санвузли — одразу біля офісу, прибирання виконує обслуговуюча компанія.
• Є вивід каналізації в кухні — можна облаштувати власний санвузол.
⸻
Локація
Перша лінія Набережної Перемоги — один із найпрестижніших районів Дніпра.
Поруч — ресторани, кафе, супермаркети, зручна транспортна розв’язка, пішохідні й спортивні зони.
⸻
Офіс продається зі всіма меблями та технікою, як на фото.
Відеоогляд надсилаю за запитом.
Телефонуйте — оперативний показ!
Вільне, Послуги, Офіс
55 м²
11.2 млн грн
48 852 грн/м²
ул. Вернадского, 35н
1100уо/м2
Продається приміщення в Соборному районі міста Дніпропетровськ на вулиці Володимира Вернадського в одному з кращих житлових комплексів міста ЖК НЕБО. Нежиле приміщення в житловому будинку, в стані після будівельників. Є окремий вхід, вихід на прогулянкову зону, яка поєднує два комплекси ЖК НЕБО та ЖК Небосхил. Достатній запас потужності електроенергії. Панорамні вікна.
Запрошую на перегляд! Купуйте кращу нерухомість за вигідною ціною!
Пропонуються до продажу також приміщення іншої різної площі.
Звоните!
Светлана Звирко
АН Peremoga
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс, Банк
229 м²
4 млн грн
55 514 грн/м²
вулиця Володимира Вернадського, 29-К
#Продам
Комерційна нерухомість.
ЖК «Новодворянський»
вулиця Володимира Вернадського, 29K
▪️1/24 поверх
▪️площа 72,8 кв.м.
▪️Ідеальне місце для будь-якого виду бізнесу.
▪️Всі комунікації (електрика, вода, каналізація, пожежна безпека,
мережі кондиціювання)
Рецепція, охорона, кавʼярня для бізнес-зустрічей.
Декілька входів ( через Reception, Parking або безпосередньо з вулиці)
Звоните!
Светлана Звирко
АН Peremoga
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс, Банк
72.8 м²
14.9 млн грн
62 175 грн/м²
вулиця Володимира Вернадського
Продаж просторого офісного приміщення у нагірній частині. Історичний будинок розташований у найпрестижнішому районі міста, біля парку Шевченка. Вхід з фасаду будівлі. Приміщення у двох рівнях. Автономне опалення Вільне планування. Є велика тераса з панорамним краєвидом на Дніпро! Можливе поєднання ще + 257м2.
Вільне, Послуги, Офіс
239 м²
15.7 млн грн
61 198 грн/м²
вулиця Володимира Вернадського
Продаж просторого офісного приміщення у нагірній частині. Історичний будинок розташований у найпрестижнішому районі міста, біля парку Шевченка. Вхід з фасаду будівлі. Приміщення у двох рівнях. Автономне опалення Вільне планування. Є велика тераса з панорамним краєвидом на Дніпро! Можливе поєднання ще + 239м2.
Вільне, Послуги, Офіс
257 м²