Купити комерційну нерухомість: Новокодацький район Дніпро
20 оголошень по 19 приміщеннях
15.5 млн грн
58 001 грн/м²
Посполита вулиця, 31
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж двоповерхового будинку з нежитловими приміщеннями та житлового будинку. Готовий бізнес вдома. Активний трафік транспорту, мимо приміщення. Червона лінія.
Будинок 2 поверхи. На першому поверсі нежитловий фонд, магазини, офіси,санвузол, кабінети. На другому поверсі житловий будинок. Кухня, санвузол, 4 кімнати, коридор. Залишається техніка та меблі.
А також на території є складські ангари з можливістю заїзду грузових автомобілів. Висота 4м. Автоматичні ворота, відеоспостереження, централізована вода, газ. Закрита територія. Земельна ділянка приватизована 10соток.
Вільне
268 м²
19.5 млн грн
39 082 грн/м²
провулок Академіка Павлова, 16
Скопіювати посилання
Поскаржитися
У продажу окрема будівля нової будівлі 2015 р, площа - 500м2.
приміщення підходить під будь-який вид діяльності (перебуває в районі Комбайнового заводу):
-СТО;
-Виробничо-складське приміщення (харчове, медичне, косметологічне);
- склад для опту або роздрібної торгівлі;
- логістика і т.д.
У процесі капітальний ремонт з якісних матеріалів.
Наразі виконуються оздоблювальні роботи та підготовка до заливання бетонної підлоги.
Майбутній власник може змінити свій бізнес.
Розташування:
Практично Центр міста, правий берег, район пл. Островського (поряд авто та залізничні вокзали, Нова пошта №6).
Зручна транспортна розвязка та підїзд з 3 сторін, у пішій доступності зупинка транспорту.
- Висота до даху – 8 м, до ферми – 5 м
- Ворота ролетні 6×4 м
На 2-му поверсі:
-офіс, санвузол, коридор (10,1 × 5,05 м)
- Побутове приміщення
20 × 4м
- двір 22 × 12 м
- Електроенергія - 75 кВт (можливість збільшення)
-Вода та каналізація підключені.
Ваш ріелтор Наталя, Агенція нерухомості Резидент.
Вільне, Виробництво, Склад
500 м²
4.4 млн грн
8 793 грн/м²
вулиця Набережна Заводська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОДАЖА Помещение/Производство/Обувной Цех/Столярка
ул.Краснозаводская
рядом Набережная Заводская
-Общая площадь 500 м2
-На первом этаже высота потолков 6 метров 252м2
-Второй этаж имеет высоту потолков 3, 5 метров
-Заведено 55 кВт
А так же есть:
-Санузел
-Раздевалка
-Мини кухня
Помещение находиться на закрытой территории
Отлично подойдет под обувной цех, столярный цех
производство
За дополнительной информацией, по номеру телефона
Вільне, Виробництво, Склад
500 м²
1.8 млн грн
49 074 грн/м²
Камʼянська вулиця, 34а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж комерційного приміщення, яке знаходиться в житловому комплексі Дружний , адреса - проспект Івана Мазепи, вулиця Камянська, біля магазину Варус.
Приміщення знаходиться на першому поверсі 6-ти поверхового будинку.
В приміщені виконан капітальний ремонт, деякі меблі залишаються, поруч є вільна парковка.
Раніше приміщення використовувалось як салон краси, але можна придбати приміщення для інших цілей.
Вільне, Послуги
36.2 м²
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
1.6 млн грн
9 371 грн/м²
вулиця Юрія Кондратюка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам отдельно стоящее помещение, магазин, жилмассив Покровский (Коммунар), ул. Юрия Кондратюка.
Одноэтажное кирпичное здание общей площадью 175 квадратных метров. Спланирована в два зала 60 и 70 квадратных метров, дополнительные помещения, раздельный санузел.
Два выхода, все узаконено.
Подключены коммуникации электричество, отопление, вода, есть лицевые счета.
Земельный участок 4,5 соток, в аренде.
Сейчас действующий продуктовый магазин. можно использовать под другие виды деятельности.
В пешей доступности метро, остановка автобусов, жилмассив.
Торгівельне, Вільне
175 м²
11.5 млн грн
3 375 грн/м²
вулиця Ударників, 27
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж будівлі. Одностороння з прилеглим майданчиком. Вулиця Ударників. Район автосалонів. Право власності і оновлений договір оренди землі. Усі вікна металопластикові. Комунікації в будівлю заведені, але не діють.
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Склад
3400 м²
3.6 млн грн
44 322 грн/м²
Метробудівська вулиця, 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Готовий бізнес – приміщення салону краси з повним комплектом меблів, техніки та професійного обладнання.
Площа – 80,2 кв.м. Має окремий вхід, усі вікна та двері обладнані ролетами.
Після повної реконструкції з утепленням фасаду.
Ремонт виконано якісно, з дотриманням усіх будівельних норм і стандартів.
Зручне планування:
4 окремі кабінети, рецепція, простора зона очікування, стійка адміністратора, кухня, санвузол, кімната для персоналу.
Комунікації:
• Електропостачання – окрема лінія від трансформаторної підстанції
• Централізоване водопостачання та каналізація
• Система вентиляції з окремим виводом на дах: як природна, так і примусова
• Кондиціонери в кожному кабінеті, теплова завіса при вході, бойлер
Додаткові переваги:
• Зовнішнє та внутрішнє відеоспостереження з онлайн-моніторингом та записом
• Пожежна та охоронна сигналізація з кнопкою тривоги (все під’єднано до пульту охорони)
• Супутникове телебачення, вбудовані динаміки для фонової музики
• Зручне паркування біля входу
• ОСББ, з невеликими щомісячними витратами
Ідеальний варіант під будь-який бізнес: салон, стоматологію, офіс, магазин та ін.
Можливий розрахунок у USDT (Tether).
Пряма продаж від власника. Усі документи в порядку.
Послуги
80.2 м²
60 млн грн
5 018 грн/м²
вулиця Данила Галицького
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам Помещение/База/Производство/Комплекс
ОВОЩЕБАЗА
БЕЗ КОМИССИИ!
Западный
-Общая площадь: 11.900м2
Основной комплекс: 8000м2
-Четыре проема цоколя
-Четыре проема сверху
-Два помещения по 700м2 (цоколь/производство)
-Два навеса по 500м2
-Помещение 2х этажное: 1000м2
(1й этаж - 500м2 ; 2й этаж - 500м2)
-Земля: 2.8Га
-Два лифта по 2 тонны
-Рампа
-Два въезда
-Электричество: 100кВт (возможность увеличения до 150 кВт)
-Вода/канализация
За дополнительные информации, звонить по номеру телефона.
С уважением, Вадим
Вільне
11900 м²
12.7 млн грн
10 570 грн/м²
провулок Академіка Павлова
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОДАЖА
Производственное Помещения/Склад/Офисы
р-н.Автовокзала
-Помещения имеет два этажа
-Общая площадь 1200м2
-660м2 Сухие Склады
-Офисные помещения, кухня, санузел
-На первом этаже 3 офисных кабинета
-Кухня
-Санузел
-Два сухих склада:
-240м2 под выгрузку/загрузку одного авто
и второй склад переходящий с первого 420м2 под две выгрузки/загрузки
-Электричество
-Второй этаж
-7 меблированных кабинетов
-Санузел
За дополнительной информацией звонить по номеру телефона
Вільне, Виробництво, Склад, Офіс
1200 м²
44.4 млн грн
11 991 грн/м²
вулиця Кості Гордієнка, 12
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам Помещение/База/Производство
р-н. Новокодакский
Петровского/Ивана Мазепы
-Общая площадь: 3700м2
-Земля: 0,98ГА
-Эстакада
-Электричество: 170кВт
-Рампа
-Газовая дизельная заправка
-Вода,канализация
-Отопление електо
За дополнительной информацией звонить по номеру телефона
С уважением, Вадим
Вільне, Виробництво, Склад, Послуги, Офіс
3700 м²
1.9 млн грн
6 040 грн/м²
Флангова вулиця, 53
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам коммерческое помещение (бывший детский сад)
ул. Фланговая, 53
Если ты ищешь объект, где можно развернуть бизнес без ограничений — вот он.
Большое помещение с просторной территорией — есть где разгуляться и сделать проект под себя, а не под чьи-то «остатки».
Два отдельных входа — удобно делить потоки или сдавать частями
Есть бомбоубежище — важный плюс в нынешних реалиях
Под ремонт — сделаешь так, как нужно тебе, а не переплачиваешь за чужой «дизайн»
Подойдёт под любой вид деятельности: частная школа, детский центр, клиника, офис, хостел, производство
Объект с потенциалом, а не с ограничениями.
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Склад, Послуги, Офіс, Банк
316 м²
3.6 млн грн
47 386 грн/м²
вулиця Савкіна, 2
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам фасадное помещение на жил массиве Красный Камень, ул. Савкина 2
+ Общая площадь 75м2
+ 1 этаж со своим отдельным входом
+ Кабинетная система
+ Хорошая локация
+ Подойдет под любой вид деятельности
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Послуги, Офіс, Банк
75 м²
Обрати розташування комерції
8.9 млн грн
35 529 грн/м²
вулиця Іси Мунаєва, 109
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам будівлю на червоній лінії по вул криворізькою.
Велика парковочна зона. Будівля 250 кв і другий
поверх на 150 кв. Усередині великий двір обгороджений.
Підведене 380 вольтів і 50 кіловат. Яма зливна на
80 кубів. Є магазинчик з продуктами.
Довжина ділянки по фасаду 56 метрів.
Будівля утеплена капітально. Сильний трафік машин.
Прекрасне місце для вашого бізнесу.
Документи в порядку.
Вільне
250 м²
24.4 млн грн
52 538 грн/м²
вулиця Набережна Заводська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Ринковий комплекс (Павільйони з водой і каналізацією) в Районі "Сільпо" на Червоному Камені. Загальна площа 465 м2, поділена на окремі магазинчики.
На сьогодні повністю в оренді, приносить 276 800 грн. чистими. Договір оренди землі в процессі повторного оформлення. 40 кВт електрики
Ціна 550 000 долл
Комісія АН + 3% комісійних рієлтору
093 47 15 722
050 63 49 895, телефонуйте
Торгівельне, Послуги
465 м²
799 тис. грн
7 683 грн/м²
проспект Івана Мазепи, 42-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж комерційного приміщення пр. Івана Мазепи 42А
Площа 104 м2
Висота стелі 3м
Два входи
Приміщення знаходиться в цегляному пʼятиповерховому житловому будинку на цокольному поверсі. Друга лінія від проспекту. Централізоване опалення, вода, каналізація, електроенергія.
Ціна: 20 000 $
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс
104 м²
1.9 млн грн
32 686 грн/м²
проспект Івана Мазепи, 36
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам помещение на красной линии. Проспект Ивана Мазепы - проездное, проходное месторасположение.
Помещение -58.4 кв.м. нежилой фонд, красная линия, отдельный вход, 1-ый этаж. Состояние под ваш ремонт.
Документы готовы. Действующий бизнес, подойдёт под любой вид коммерческой деятельности аптека, магазин, офис и т.д..
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс, Банк
58.4 м²
577 тис. грн
11 547 грн/м²
Камʼянська вулиця, 30
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається приміщення в пятиповерховому будинку, з окремим входом. Виведено з жилого фонду. Можна під будь-який бізнес (салон краси, студію танців, стоматологію або зробити шикарну квартиру-студію для життя) вирішуйте самі. Район Мазепи (колишнього Петровського) біля Київського ринку. Вся транспортна розвязка поруч.Стелі високі, приміщення стильне..
Адреса: вул. Камянська, 30.
Вільне, Послуги
50 м²
884 тис. грн
9 237 грн/м²
Камʼянська вулиця, 32
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам приміщення на Петровського біля Варуса
Адреса: Вул. Камянська 32
+ 95,6 м2 (
+ окремий вхід + нежитлове приміщення в житловому будинку + цокольний поверх (є вікна)
+ санвузол
+ вентиляція + опалення централізоване
* є відео на запит
Телефонуйте! Оперативний показ
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Склад, Послуги, Офіс
95.6 м²
17.1 млн грн
11 646 грн/м²
вулиця Набережна Заводська
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продажа отдельно стоящего здания (незавершенное строительство СТО - готовность 80%) на пересечении улиц Павлова и Набережной Заводской (Набережная Заводская, 15).
3 этажа + подвальный этаж под всей площадью здания. Общая площадь 1466 м2.
Огороженная территория, красная линия, возможность оборудовать несколько въездов/выездов на Набережную. Заведено 380В.
Вся земля 0,53 га состоит из 2-х арендованных участков с различным сроком аренды. Участок, выходящий на красную линию (0,3 га), в аренде по январь 2033г включительно. Второй участок (0,23 га) в аренде по февраль 2026г. Аренда второго участка будет продлена.
Категорія землі (обидві ділянки): землі промисловості, транспорту, звʼязку, енергетики, оборони та іншого призначення.
Цільове призначення земельних ділянок за договором оренди: для розміщення та експлуатації обʼєктів дорожнього сервісу.
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Склад, Послуги, Офіс
1466 м²