Електронна ліцензія на право проведення господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури №2013038360 видана ТОВ «КДД ГЕНПІДРЯД» від 09.06.2017 року - безстроково.
Kiev Development Group
👋Коментар юристки ЛУН:
Згідно з судовим рішенням були скасовані усі приписи щодо зупинки будівництва та порушення умов містобудівної діяльності.
27 жовтня 2021 року Шостий апеляційний адміністративний суд міста Києва постановив:
Визнано протиправними та скасовано приписи ДАБІ у м. Києві:
31 травня 2021 року Шостий апеляційний адміністративний суд відкрив апеляційне провадження за апеляційною скаргою ТОВ "ФІРМА ШВИДКО" на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва від 06 квітня 2021 року про визнання протиправними дій, зобов`язання вчинити дії.
Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень.
06 квітня 2021 року Окружний адміністративний суд міста Києва вирішив:
Відповідно до ч.1 ст. 255 КАСУ, рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. Відповідно до ч. 1 ст. 295 КАСУ, 1. Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня його проголошення.
Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень.
Ухвалою Касаційного адміністративного суду Верховного Суду від 16.09.2020:
Джерело: Держреєстр судових рішень
Не погоджуючись з Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 29 жовтня 2019 року ДАБІ України подала апеляційну скаргу, в якій просить її скасувати та відмовити позивачам в застосуванні заходів забезпечення позову.
21 січня 2020 року Шостий апеляційний адміністративний суд постановив:
Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень.
ТОВ «Фірма Швидко», ТОВ «КДД ГЕНПІДРЯД», ТОВ «Проектні інновації» звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Департаменту ДАБІ у місті Києві у якому просять суд:
Визнати протиправними та скасувати приписи:
Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 28.10.2019 року відкрито провадження за правилами спрощеного позовного провадження (без виклику учасників справи).
Разом з позовною заявою позивачами подано до суду заяву про вжиття заходів забезпечення позову шляхом зупинення дії вище вказаних приписів.
29 жовтня 2019 року Окружний адміністративний суд міста Києва Ухвалив:
Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень.
Ухвалою Шостого апеляційного адміністративного суду від 08.09.2021:
Джерело: Держреєстр судових рішень
15 червня 2021 року Окружний адміністративний суд м. Києва вирішив:
Позивач: ТОВ "КДД Генпідряд"
Відповідач: Державна архітектурно-будівельної інспекція України
Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень.
Департаментом ДАБІ у місті Києві видано приписи:
Джерело: Прозора ДАБІ.
Для залучення коштів для будівництва покупець укладає 2 договори:
1) договір купівлі-продажу деривативу (цінних паперів) із компанією з управління активами;
2) договір купівлі-продажу майнових прав із замовником будівництва.
1) Дериватив — стандартний документ, що засвідчує права та обов'язки придбати у майбутньому на визначених ним умовах об'єкт будівництва. Предмет договору купівлі-продажу деривативу – це форвардний контракт.
Форвардний контракт — це договір, який зобов'язує замовника будівництва у майбутньому продати актив (квартиру/апартаменти) у визначений термін та на певних умовах із фіксацією ціни продажу під час укладання контракту.
Продаж форвардного контракту засвідчують (реєструють) у товарній біржі.
Форма договору – проста письмова, нотаріальне засвідчення не є обов'язковим.
2) Договір купівлі-продажу майнових прав укладають після виконання покупцем грошових зобов'язань за договором купівлі-продажу цінних паперів чи інших фінансових документів (деривативу).
Майнове право – це будь-які права на майно, відмінні від права власності. Майнове право не наділяє власника усіма правами власника, але підтверджує правомірність отримати право власності на нерухомість у майбутньому.
Договір купівлі-продажу майнових прав не визначений у статті 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність» як допустимий механізм інвестування у житлове будівництво, але й не заборонений.
На підставі договору покупець отримує майнові права на об'єкт, який буде збудовано у майбутньому. Коли будинок буде введено в експлуатацію і присвоєно поштову адресу, Покупець має право зареєструвати право власності на обрану квартиру (при отриманні від продавця необхідних документів).
Форма договору – проста письмова, нотаріальне засвідчення не є обов'язковим.
Особливості:
На що звернути увагу:
Рекомендуємо запросити наступні документи для детального вивчення