Продаж квартир в ЖК 044
8 оголошень по 4 квартирах
5.1 млн грн
115 097 грн/м²
Кирилівська вулиця, 37-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ЖК 044, вул Кирилівська 37а. Будинок бізнес-класу, над проектом працювало архітектурне бюро «Форма». Будинок побудований із червоної цегли. Суперова звукоізоляція. Система очистки води. Закрита територія із підземним паркінгом на території комплексу. 5 хвилин пішки до метро Тараса Шевченка, 10 хвилин до кінотеатру Жовтень, 15 хвилин до Житнього ринку. Від забудовника встановлені броньовані двері, радіатори, лічильники на воду та тепло, електрика з автоматичним зняттям показників.
1 кімната
без ремонту
44.2 / 30 / 10 м²
цегляна
поверх 9 з 9
2021 Рік будівництва
5.1 млн грн
114 566 грн/м²
Кирилівська вулиця, 37
Скопіювати посилання
Поскаржитися
БЕЗ КОМІСІЇ!! Пропонується 1-к квартира для продажу в зданому комплексі ЖК "044". ПОДОЛ НОВОБУДОВА. Квартира в стані після забудовника, без ремонту Забудовник в кожну квартиру зробив доступ до джерельної води. Стіни червоний кирпич, надається бойлер. Вікна виходять в тиху закриту зону цього комплексу. Шикарна пропозиція для аренди чи життя. Вільне планування. Метро площа Тараса Шевченка 5 хв. пішки. Будемо раді бачити на перегляді. Є інші пропозиції на інших поверхах. Інформація по вартості по телефону. У вкладкі - варіант ремонту.
1 кімната
без ремонту
44.4 / 17 / 14 м²
цегляна
поверх 4 з 9
2021 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
власник
8.7 млн грн
113 460 грн/м²
Кирилівська вулиця, 37-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Окрема квартира, в квартирі 2 кімнати, Технологія будівництва - Цегляна. Вид з вікон у двір, на парк. Квартира стандартна, планування кімнат Роздільне. Немає газу. Гаряча вода - електричний бойлер. Опалення центральне. В квартирі 2 роздільних санвузла, туалет/ванна/душ. Є стяжка підлоги. Є балкон. Вікна металопластикові, нові.Будинок побудований в 2022 році. Загальний стан квартири - Без ремонту. Поруч є зупинки, розважальні заклади, школа, дитсадок. Прямий продаж!
ЖК 044. Будинок бізнес класу з підземним паркінгом і територією, що охороняється. Зовнішні стіни і міжквартирні перегородки: з керамічної цегли товщиною 250 мм із звукоізоляцією всередині. На підлозі виконана цементно-піщана стяжка. Балкон. Вікна двокамерні Rehau з аргоном всередині для кращої шумоізоляції; Охорона;
044 — це новий ЖК на Подолі від архітектурного бюро ФОРМА і забудовника KDG.
2 кімнати
76.4 / 45.8 / 13 м²
цегляна
поверх 7 з 9
2021 Рік будівництва
5.1 млн грн
154 156 грн/м²
Кирилівська вулиця, 37
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира перепланована з open-space в роздільну 1к квартиру. Фактично складається з кухні-столової, окремої спальні, компактного санвузла та гардеробної. Ремонт виконаний за авторським проектом. Квартира світла і затишна.
Система опалення централізована.
Квартира повністю мебльована і обладнана технікою.
Квартира продається без комісії для покупця. Чистий продаж без опікунських, боргів, кредитів і т.п.
Будинок 2020 року побудови, виконаний з червоної цегли за монолітно-каркасною технологією. Зовнішнє утеплення виконано мінеральною ватою. Встановлено ліфт Schindler. У комплексі є електронна система доступу, фізична охорона 24/7, підземний паркінг, комори. Територія ЖК оснащена своїм променадом з дитячим та спортивним майданчиками.
Квартира розташована в 5 хвилинах пішки від метро Тараса Шевченка і в 15 хвилинах від метро Контрактова Площа. Вся необхідна інфраструктура і зручна транспортна розвязка знаходяться в 5 хвилинах пішки.
Квартира одностороння з вікнами на захід. Встановлені панорамні вікна. Є підігрів підлоги.
1 кімната
з ремонтом
33 / - / 12 м²
поверх 2 з 9