Купити комерційну нерухомість: Коростенський район
13 оголошень по 10 приміщеннях
1.5 млн грн
8 721 грн/м²
Покалів
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається діючий бізнес (кафе) в с.Покалів Овруцької громади Коростенського району
Житомирської обл.
- Загальна площа 172 кВ.м
- 2 банкетні зали , кухня, газове та -пічне опалення ;
-комора ;
-літня -кухня та літня площадка -земельна ділянка .3 сотки . - - -Продається разом з меблями та побутовою технікою
Розташоване на трасі в центрі села .
Послуги
172 м²
10.7 млн грн
12 524 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам або обміняю торгівлі приміщення. Всі приміщення з ремонтом та комунікаціями, на кожне приміщення є лічильники на електроенергію потужність 30 КВат,вода -свердловина 75 метрів,каналізація центральна.
Торгівельне
851 м²
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
власник
44.4 млн грн
4 708 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Загальна територія 5 Га, територія огороджена під охороною, два електро трансформатори по 450 кВт кожен. Територія частково асфальтована, частково забетонована, електроенергія, водопровід, каналізація.
Загальна площа споруд 9 400 м2: виробничі, складські споруди, котельня, адмін приміщення, офіс, гараж, естакади для ремонту транспорту, цех переробки деревини, приміщення охорони, вагова, тощо.
Комплекс межує з залізничною станцією (товарною), також на самій території комплексу знаходиться дві залізничні гілки.
Вільне, Виробництво
9400 м²
власник
13.3 млн грн
6 040 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Цілісний виробничо-господарський комплекс. Житомирська область.
Загальна територія 1.5 Га, територія огороджена під охороною, електро трансформатор 650 кВт. Територія частково асфальтована, частково забетонована, електроенергія, водопровід - водовідвід, каналізація.
Сушильні камери загальний обєм 240 м3, котельня з двома котлами по 450 кВт кожен.
Загальна площа споруд 2 200 м2: виробничі, складські споруди, котельня, адмін приміщення, офіс, гараж, цех переробки деревини, приміщення охорони.
Вільне, Виробництво, Склад, Послуги
2200 м²
1.3 млн грн
12 924 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам офис-магазин на рынка со всеми коммуникациями с незаконченным ремонтом.
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Склад, Послуги, Офіс
103 м²
17.8 млн грн
52 227 грн/м²
вулиця Південний Пост, 39
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається пилорама з хлібопекарнею;20км від Овруча.На території пилорами знаходяться 3 стрічкові пилорами,кожна в окремому приміщенні,многопил,з чотирьох сторін верстат з аспірацією 150тий унімат,сушка 2 камери на 60 кубів.Є приміщення для проживання працівників на 4 кімнати.Своя скважина,відеоспостереження,майстерня для ремонту грузових авто.Також є двухповерхове приміщення на 340 м2.На першому поверсі пекарня,на другому поверсі офісні приміщення з сучасним опаленням(поли з підігрівом) та каналізацією.Підприємство діюче,все працює!Додатково є техніка для вивозки лісу,Зіл 131; та Камаз 43105 з гідрокраном в гарному технічному стані,та вилочний погрузчик GSB,також є два трактори для трелювання лісу з гідрозахватами.Територія на 0,95га.Земля приватизована.
Виробництво
340 м²
Обрати розташування комерції
генератор
33.3 млн грн
15 455 грн/м²
вулиця Визволителів
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОДАЖ МАЙНОВОГО КОМПЛЕКСУ ДЕРЕВООБРОБНОГО ПІДПРИЄМСТВА
Товариство з обмеженою відповідальністю "САФОР ГРУП" пропонує до продажу майновий комплекс для деревообробної промисловості у звязку з переїздом власника.
Загальна інформація:
Тип нерухомості: Промислова нерухомість
Локація: село Сухарівка, Народицький район, Житомирська область, вулиця Визволителів, будинок 35
Загальна площа нерухомості: 2 154,20 кв.м
Площа земельної ділянки: 1,2 га
Основні складові майна:
1. Деревообробний цех
2. Сушка деревини
3. Теплогенераторна
4. Адміністративний корпус
5. Два критих майданчика
Виробниче обладнання:
Ножі для фрезерування деревини (3 шт.)
Торцювальний пристрій з пневмоприводом (2 шт.)
Промисловий стрічкопильний верстат
Пакетна торцовка
Помпа IPL 80/140-1,1/4
Система аспірації деревообробних дільниць та багато іншого.
Транспортні засоби:
Автомобіль УРАЛ модель 4320 зі спеціалізованим обладнанням
Автомобіль КРАЗ модель 6233М6, вантажний лісовоз зі спеціалізованим краном
Причепи марки ВЕЛМАШ та МАЗ
Поточний напрямок діяльності:
Основне напрямок господарської діяльності підприємства – оптова торгівля деревиною, будівельними матеріалами та санітарно-технічним обладнанням.
Цей обєкт можна придбати для продовження бізнесу або як нерухомість для інших видів діяльності. Є штат місцевих працівників.
Не втрачайте можливість стати власником успішного бізнесу в деревообробній промисловості!
RR10187
Вільне, Виробництво, Склад
2154 м²
5.5 млн грн
2 200 грн/м²
Кремне
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Житомирська обл., Кремне, вул. Центральна 90, Крохмальний завод, 2500 м.кв. виробничих приміщень у власності, ділянка 7 га в користуванні, електроенергії 1.5 МВт + можливо збільшити до 4-х , на території величезний ставок, вартість 5500000 грн . Комісійні відсутні
Вільне, Виробництво, Склад
2500 м²
2.2 млн грн
3 775 грн/м²
вулиця Степана Бандери, 109
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж виробничої бази у м. Коростень • 585 кв.м + 21 сотка (оренда) • Ідеально під виробництво або сервісний бізнес
м. Коростень, вул. Степана Бандери (вул. Маяковського)
Пропонується до продажу виробничо-складський комплекс у промисловій зоні Коростеня з чудовою логістикою та зручним асфальтованим під’їздом.
Truck Service;
ремонтної бази або логістичного майданчика.
Основні характеристики:
виробниче приміщення — 585 кв.м;
земельна ділянка — 2114 кв.м (21 сотка в оренді з можливістю приватизації);
територія огороджена;
промислова локація;
зручний асфальтований під’їзд для вантажного транспорту;
відстань до залізничних колій — лише 500 м.
Комунікації та технічні переваги:
✅ електроенергія 380 В;
✅ потужність — 50 кВт;
✅ встановлений твердопаливний котел;
✅ приміщення з цегли;
✅ дах — шифер;
✅ можливість запуску виробництва без значних вкладень у базову інфраструктуру.
Додатково:
Сушильна камера з обладнанням на 50 куб.м пиломатеріалів — продається окремо, ціна договірна.
Переваги для інвестора:
готова виробнича локація;
промисловий район;
хороша логістика;
зручний доступ для фур та спецтехніки;
можливість масштабування бізнесу;
високий попит на виробничо-складські приміщення у регіоні.
Реальному покупцю — аргументований торг.
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Склад, Послуги
585 м²
генератор
33.3 млн грн
15 455 грн/м²
Сухарівка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОДАЖ МАЙНОВОГО КОМПЛЕКСУ ДЕРЕВООБРОБНОГО ПІДПРИЄМСТВА
Загальна інформація:
Тип нерухомості: Промислова нерухомість
Загальна площа нерухомості: 2 154,20 кв.м
Площа земельної ділянки: 1,2 га
Основні складові майна:
1. Деревообробний цех
2. Сушка деревини
3. Теплогенераторна
4. Адміністративний корпус
5. Два критих майданчика
Виробниче обладнання:
Ножі для фрезерування деревини (3 шт.)
Торцювальний пристрій з пневмоприводом (2 шт.)
Промисловий стрічкопильний верстат
Пакетна торцовка
Помпа IPL 80/140-1,1/4
Система аспірації деревообробних дільниць та багато іншого.
Транспортні засоби:
Автомобіль УРАЛ модель 4320 зі спеціалізованим обладнанням
Причепи марки ВЕЛМАШ та МАЗ
Поточний напрямок діяльності:
RR10187
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Склад, Послуги, Офіс, Банк
2154 м²