Купити комерційну нерухомість: Агрономічне
11 оголошень по 9 приміщеннях
9.3 млн грн
66 616 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж комерційного приміщення з вільним плануванням на перемичці. Загальна площа 140м² два поверхи.
Земельна ділянка 1.3 сотки
Здача обєкту весна 2027р
Ціна 210000$
Залишився лише один!!!
Також є ще один на 400м²
Вільне
140 м²
622 тис. грн
16 565 грн/м²
провулок Мічуріна, 6
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається чудовий гараж у гаражному кооперативі з ремонтом. Світло, є лічильник окремий. Утеплена стеля, є буржуйка. Зроблені стелажі, розетки. Документи є окремо на ділянку, окремо на гараж, в приватній власності. Запрошую на перегляд.
Гараж
37.5 м²
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
111 тис. грн
46 276 грн/м²
вулиця Центральна, 2а
7.2 млн грн
17 853 грн/м²
вулиця Центральна, 6
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам банкетний зал в центрі Агрономічного.
185 м2 банкетний великий зал на 150 посадочних місць
45 м2 малий зал ( в є залі карооке, телевізор, кондиціонер, меблі, )
Гардеробна, хол, бар, кабінет мебльований, два туалети
Кухня з обладнанням( електро варочні поверхні, витяжка, холодильник, бойлер)
Є мангал
55 кВт електрики
2 сотки землі
Без комісії для Вас !!!
Послуги
400 м²
4.7 млн грн
46 143 грн/м²
вулиця Центральна, 6
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж виробничого цеху по розливу без алкогольних напоїв в Агрономічному
Можна також на обладнані варити згущене молоко, мило, шампунь
Обладнання :
- сепаратор 2 тонни
- автоклав 400 літрів
- охолоджувач 2 тонни
- лінія по розливу
- лінія упакування
55 кВт електрики, електро котел, щитова
В приміщенні є санвузол.
Цех 86 м 2
Коридор 14 м2
Без комісійних для Вас !!!
Виробництво
102 м²
2.3 млн грн
8 882 грн/м²
вулиця Грушевського, 6а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам комерційне приміщення Агрономічне
Цоколь, вікна є
Два входа
262 м2
Світло
Переуступка
Без комісіі для покупця.
Вільне
262 м²
289 тис. грн
9 637 грн/м²
вулиця Грушевського, 6а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам приміщення в Агрономічному
Кладовка , комора
Цоколь , без вікна
30м2
2 кімнати- 5м2 і 25 м2
Світло
Переуступка
Запрошую на перегляд!!!
Вільне
30 м²
8.2 млн грн
44 411 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж комерційного приміщення під склад або торгівлю
Локація: Агрономічне, вул. Юзвинська
Площа: 185 м²
Висота стелі: 6,5 м
Ціна: 185 000 $
Новобудова 2026 року. Об’єкт на етапі будівництва, завершення — осінь 2026 року.
Характеристики:
* бетонна підлога
* заплановані санвузли
* опалення — теплові насоси
* централізоване водопостачання та каналізація
* підведена електрика
Переваги:
* підходить під складські або торгові площі
* висока стеля — зручно під зберігання або виробництво
* активний автомобільний трафік поруч
* зручний під’їзд
Перспективний варіант для бізнесу або інвестування.
Телефон: 0732232230
Торгівельне, Склад
185 м²
13.3 млн грн
44 411 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж комерційного приміщення під склад або торгівлю
Агрономічне, вул. Юзвинська — поруч із головною дорогою
Площа: 300 м²
Формат: частина будівлі
Ціна: 300 000 $
Новобудова 2026 року. Об’єкт на етапі будівництва, введення в експлуатацію — осінь 2026 року.
* зручний під’їзд для транспорту
* підходить під склад або оптову торгівлю
* можливість поділу на окремі приміщення
Перспективний варіант як для власного бізнесу, так і для інвестування з подальшою здачею в оренду.
Телефон: 0732232230
Торгівельне, Склад
300 м²