Купити комерційну нерухомість: Заводський район Миколаїв
8 оголошень по 7 приміщеннях
1.8 млн грн
28 467 грн/м²
Водопровідна вулиця, 34
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продажа помещения в центре города по адресу Водопроводная 34. Фасад два больших окна и входная дверь на Водопроводную. Помещение в жилом доме 2014 года постройки. С момента сдачи в эксплуатацию один собственник. В помещении черновые работы, всё как на фото.
Вільне
64 м²
1.1 млн грн
11 103 грн/м²
Шосейна вулиця, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаю приміщення, вул. Шосейна, р-н 8 причалу. Без комісії! Загальна площа - 100 м. кв., цокольний поверх, вхід з двору. Три окремі кабінети + простора майстерня, санвузол. Можливий продаж з обладнання та ліцензію. Але дане приміщення підходить і під інші сфери бізнесу : салон краси, швейна, майстерня, перукарня, склад та інше. Чекаю на Ваші дзвінки.
Торгівельне, Вільне, Склад, Послуги, Офіс
100 м²
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
2.1 млн грн
7 772 грн/м²
вулиця Леваневців, 10
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Комерційне приміщення вільного призначення
Розглянемо варіант обміну.
Без комісії для покупця.
вул. Леваневців, буд. 10 (2 КП, Ліски)
За запитом надішлю відеоогляд.
Жвавий спальний район з активним потоком мешканців.
Тип приміщення — кабінетний
Три санвузли
Стан середній, потребує ремонту
Вигідне планування з можливістю розмістити орендаря в кожному кабінеті.
Опалення — центральне. Приміщення сухе та тепле. Частково замінені вікна на пластикові. При вході є приміщення для вахтера.
Підлога — плитка в гарному стані. Стіни частково фарбовані, частково — шпалери. Можна легко оновити.
При мінімальних вкладеннях приміщення можна здавати під різні види діяльності:
б’юті-послуги (манікюр, вії, подолог, косметолог тощо)
секонд-хенд
канцтовари
інші локальні бізнеси, орієнтовані на мешканців району
Є всі комунікації: вода, опалення, електрика — централізовані.
За документами — комерційне приміщення.
Вигідна ціна — 175 $ за м²
Залишилися питання? Телефонуйте!
Оперативний показ та швидкі відповіді на всі запити.
Пишіть або телефонуйте — відповідаю швидко.
Вільне
275 м²
7.5 млн грн
8 927 грн/м²
вулиця Гліба Бабіча, 4-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОДАЖА БЕЗ КОМИССИИ! г. Николаев, цех производства подсолнечного масла. Право собственности на юр. лицо. Продажа корпоративных прав. 12 прессов- МП- 450 ( Умань, Молдова). 2 котла, производства Днипро, с дымоходами. 4 паровые жаровни. Паропровод, цепочный транспортер. Емкости- 30 и 25 куб м. Насосы для масла. Брикетер мощностью -500 кг/ час. Дробилка на 15 кВт.Транспортер, -14 м. с мехлопатой, гидравлический подьем на 6 м.
Трансформатор расположен у соседей. Договор есть. Участок -40 соток,площадь строений-845 кв.м. Масло цех законсервирован в 2025 г. Звоните,и я с удовольствием отвечу на все ваши вопросы!))
Виробництво
845 м²
1.8 млн грн
28 334 грн/м²
Водопровідна вулиця, 34
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж приміщення на Водопровідній - відмінна локація з високим трафіком.
Приміщення на першому поверсі житлового будинку з окремим входом з вулиці. На фасад виходять два великих вікна.
Всередині виконані чорнові роботи. В будинку своя свердловина, сонячні панелі.
Власник один з моменту побудови будинку.
Чудово підійде під офіс, студію, магазин, салон.
Вільне
65 м²
111 тис. грн
5 285 грн/м²
Озерна вулиця, 9-В
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам магазин в густо населенном районе города, Намыв, рынок «Лазурный», на центральном ряде с интенсивным трафиком пешеходного движения, место прекрасное, наработанное и приметное.
Площадь 21м2, ширина фасада 5 метров, угловой, имеет две стены для рекламных баннеров. Использовался как обувной магазин, но целевое назначение широкого спектра деятельности. Состояние отличное, чистый, аккуратный, сделан ремонт, на стенах обои пастельных тонов, на полу кафельная плитка, есть электричество, освещение и кондиционер «зима-лето».
Магазин оборудован стеллажами, стеклянными полками и имеет декоративное разделительное панно с двумя входами для удобства поиска товара, рабочий стол и стул. Все это остается новым собственникам.
Звоните! Приглашаем к просмотру и покупке прекрасного помещения под выгодный бизнес.
Возможна аренда. Стоимость 3000 грн. в месяц.