Купити комерційну нерухомість: Дрогобич
30 оголошень по 19 приміщеннях
1.6 млн грн
26 647 грн/м²
вулиця Петра Сагайдачного, 100А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж комерційного приміщенні в м.Дрогобич по вул. Сагайдачного 100-А
Площа 58,5 м²
Ціна 600 $-1м2 торг
1.Розташоване в цокольному поверсі сучасного житлового будинку. Об’єкт має окремий вхід та зручний під’їзд, що робить його ідеальним варіантом для бізнесу, складу, майстерні, офісу, студії чи інвестиції під орендний дохід.
2.Планування:
4 окремі приміщення: 18,5м²\40 м²
коридор та допоміжні площі
Висота стелі — 3,20 м
3.Переваги:
новобудова
міцне монолітне перекриття
встановлені вікна
підведені комунікації (світло, вода, газ)
зручна локація у житловому масиві
Деталі та огляд — за телефоном.
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Склад, Послуги, Офіс
58.5 м²
22.2 млн грн
11 103 грн/м²
вулиця Героїв Майдану
Скопіювати посилання
Поскаржитися
ПРОДАЖ КОМЕРЦІЙНОГО ПРИМІЩЕННЯ
Адреса — місто Дрогобич, вулиця Героїв Майдану, Львівська область.
Загальна площа —2000 м², та земельна ділянка у власності 50 сот . (цільове призначення – підприємницька діяльність комерційного використання).
На території розміщений:
1.Ангар виробничо-складського типу - 740 м. (по факту 897 м.):
• висота стелі: 10 м
• матеріал: металоконструкція / бетон / цегла
• підлога: бетонна (50 тон навантаження)
• ворота для заїзду вантажного транспорту
• електропостачання: 630 кВт
• кран – балка - вантажопідйомність - 7 тон.
• можливість використання під склад і виробництво
2.Виробничий цех -156 м., - 0 цикл.
3.Виробниче/адміністративне приміщення – 166 м., - 0 цикл.
4.Будинок житлового типу (гуртожиток) - 130,4 м. Будівля має коридорну систему планування з окремими кімнатами та підсобними приміщеннями. Стан приміщення – незавершені внутрішні роботи, що дозволяє власнику завершити облаштування під власні потреби.
До житлового приміщення підведено потужність – 100 кВт.
Вид комерції —комплекс будівель колишнього деревообробного заводу.
Приміщення чудово підійде під: виробництво будівельних матеріалів, деревообробки, металообробки, виготовлення меблів, переробки сировини, виробництво паливних матеріалів, склади, логістичний центр.
Підведене світло 630 кВт, відстань до трансформатора 50м.
Приміщення розташовані близько до дороги.
Вода – три власні свердловини, також на території розташована водойма (озеро) для пожежогасіння.
Каналізація - переливний септик.
Особливість даного майнового комплексу, це те, що він знаходиться в зоні, яка передбачає здійснення виробничої діяльності з потенційними шкідливими викидами, за умови дотримання екологічних та санітарних норм, що дозволяє організовувати виробництво різного профілю, у тому числі, підприємства з підвищеним виробничим навантаженням. Відстань до найближчого домогосподарства - 900 м., потужність - 630 кВт (промислової), з них 100 кВт( житлова). Трансформатор - 1 МВт.
Виробництво
2000 м²
2.5 млн грн
26 647 грн/м²
вулиця Петра Сагайдачного, 100А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Площа 93,7 м²
Ціна 600 $-1м2 торг
2.Планування:
4 окремі приміщення: 64,2 м²\29,5 м²
Висота стелі — 3,20 м
3.Переваги:
новобудова
міцне монолітне перекриття
встановлені вікна
підведені комунікації (світло, вода, газ)
зручна локація у житловому масиві
Деталі та огляд — за телефоном.
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Склад, Послуги, Офіс
93.7 м²
2.1 млн грн
26 647 грн/м²
вулиця Петра Сагайдачного, 100А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Площа 78,3 м²
Ціна 600 $-1м2 торг
2.Планування:
4 окремі приміщення: 36,5 м²\41,8 м²
коридор та допоміжні площі
Висота стелі — 3,20 м
3.Переваги:
новобудова
міцне монолітне перекриття
встановлені вікна
підведені комунікації (світло, вода, газ)
зручна локація у житловому масиві
Деталі та огляд — за телефоном.
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Склад, Послуги, Офіс
78.3 м²
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
генератор
77.6 млн грн
55 538 грн/м²
Самбірська вулиця, 85
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається приватна хлібопекарня — готовий бізнес. Адреса орієнтир
Опис
Пропонуємо ексклюзив від Cherry Estate — приватна хлібопекарня, яка вже працює та випікає до 3000 буханок хліба щодня.
Земельна ділянка: 33 сотки у власності
Будівлі:
1 поверх — 600 м²
2 поверх — 600 м²
118 м² — магазин в оренді
80 м² — квартири з євроремонтом
Інфраструктура: вода, газ, світло, охорона, генератор на 30 кВт
Додатково: три гаражі, магазин на прохідній, 10 кіосків для продажу хліба, 5 машин для розвозки, власна заправка транспорту
Атмосфера: бесідка, колодязь, шашлична — можливість поєднати бізнес і комфортне життя
Бізнес розкручений, працює «під ключ» — можна жити на другому поверсі й керувати виробництвом
Власник виїжджає за кордон. Це унікальна можливість придбати готовий бізнес із стабільним доходом і всією інфраструктурою.
Ціна: обговорюється при огляді. Дзвоніть — покажемо сьогодні.
Торгівельне, Виробництво, Послуги, Офіс
1398 м²
17.4 млн грн
21 761 грн/м²
вулиця Завалля, 8
Скопіювати посилання
Поскаржитися
КОМЕРЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ
Продаж комерційного обєкта в центрі м. Дрогобич
︎Локація
Центральна частина міста Дрогобич
Одна з найперспективніших точок для бізнесу з високим пішохідним та автомобільним трафіком.
︎Загальна характеристика обєкта
•Загальна площа будівлі: 800 м²
•Земельна ділянка: 14 соток
•Форма користування земельної ділянки: безстрокова оренда
•Колишній ресторан «Берізка»
︎Комунікації
Обєкт повністю забезпечений усіма необхідними мережами:
• електропостачання
• газ
• централізоване водопостачання
• централізована каналізація
︎Додаткові переваги
• Проведена геодезія ділянки
• Наявний погоджений проєкт на надбудову (+1 поверх)
• Зручний заїзд та можливість організації паркінгу
• Простора площа, яка дозволяє гнучке перепланування.
ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ / ВАРІАНТИ ВИКОРИСТАННЯ
Обєкт підходить під різні формати бізнесу
︎ Готельний напрямок
• апарт-готель
• бутик-готель
• хостел нового формату
• орендний бізнес (short-term / подобово)
• івент-простір / конференц-хол
• медично-готельний комплекс (гібрид формату — дуже актуально зараз)
• інвестиційний обєкт з поділом на
• окремі юніти під оренду
Розглядаємо різні формати співпраці — від класичного продажу до партнерських моделей під реалізацію сильного проєкту в цій локації.
Ціна за домовленістю.
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Склад, Послуги, Офіс, Банк
800 м²
1.3 млн грн
42 190 грн/м²
Вокзальна вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу фасадне комерційне приміщення площею 30 м², розташоване поруч із залізничним вокзалом.
Локація має високу прохідність людей, що робить її ідеальною для будь якого виду діяльності:
-кав’ярня або маленьке кафе
-кабінет косметолога, масажиста чи перукаря
-стоматологічний кабінет
-офіс чи будь який інший бізнес
-Окремий фасадний вхід
-Є електрика, можливість встановлення електричного опалення
-Зручний під’їзд і пішохідна зона
-Активний потік людей щодня
Торгівельне
30 м²
7.2 млн грн
26 346 грн/м²
вулиця Петра Дорошенка, 10
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж нежитлового приміщення м. Борислав,
площа 275м. кв. великий зал 163 м.кв. який можна збільшити за рахунок підсобних приміщень. Приміщення ,з панорамними вітринами,з окремим входом ,стоянкою для авто,а також літнім майданчиком ,електроенергія потужністю 50 квт. (є можливість збільшення), опалення власне, електричне,кондиціонери Поряд центральна дорога 4 навчальні заклади школи ,садочок,,спальний район, парк, центр розваг, аптека, магазини, пошта, ринок, автозупинка.
ціна 140 000євро.
Вільне, Послуги
275 м²
12 млн грн
41 347 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без комісії. Продаж. Будинок у центрі Дрогобича
Площа — 290 м²
Кількість кімнат — 5
Кількість входів — 3
Будинок складається з трьох незалежних частин:
2 частини здані в оренду під офісні приміщення
1 частина — житлова, доступна для оренди або продажу
Розташування — центральна частина міста, пішки до ринку, шкіл, аптек, банків, ратуші (≈5 хв).
Новобудова: цегла 38 см утеплення 10 см пінопласт.
Власна криниця.
Територія — 5 соток.
Тераса з панорамним видом на Карпати та ратушу.
На ділянці — навіс, альтанка.
Можливе використання під офіс.
Ціна — 270 000 $
Без комісії
Офіс
290 м²
1.5 млн грн
35 218 грн/м²
вулиця Івана Мазепи, 1
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж комерційного приміщення в центрі Дрогобича.
Продається комерційне приміщення у самому центрі міста Дрогобич, на 5-му поверсі 6-поверхової будівлі.
Загальна площа- 44 кв м.
Приміщення світле, оптимальне для офісу, бухгалтерії, юридичної практики, навчального центру, кабінету психолога, косметолога або студії послуг.
Технічні характеристики:
-пластикові вікна
-на підлозі ламінат
-вода та каналізація
-власний санвузол
-електрика
-газові труби підведені (без внутрішньої розводки)
Центр міста — зручна локація для клієнтів, престижна адреса для бізнесу, стабільний попит на оренду.
Приміщення ідеально підійде для підприємців, фахівців, які працюють з клієнтами за попереднім записом, а також для інвесторів під здачу в оренду.
44 м²
1.8 млн грн
3 375 грн/м²
вулиця Ірини Вільде
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Промислова будівля з майстернею, м. Дрогобич
Продається промислова будівля колишніх очисних споруд із майстернею, розташована на території колишнього заводу «Схема» (ламповий завод) у промисловій зоні Дрогобича.
Об’єкт підходить для виробництва, складу, автосервісу або технічної бази.
Адреса: вул. Вільде, 8, м. Дрогобич, Львівська область
Площа будівлі: 538 м²
Площа земельної ділянки: 0.10 га (10 соток)
Тип будівлі: цегляна, окрема споруда
Призначення: виробниче / технічне / складське
Комунікації: електрика, каналізація (очисні споруди)
Під’їзд: зручний для вантажного транспорту
Право власності: підтверджене документами
Стан: потребує капітального ремонту
Переваги:
промислова зона з під’їздом фур
наявна інфраструктура колишнього заводу
можливість реконструкції під власні потреби
Ціна: 41 000 $ (договірна, можливий торг)
Виробництво, Склад
538 м²
14.7 млн грн
20 829 грн/м²
Трускавецька вулиця, 73
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Вітаємо.
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ. Є ВІДЕО.
Продається нежитлове приміщення у місті Дрогобич по вулиці Трускавецька 73.
Загальна площа 703 м.кв., ділянка площею 13 сот. (ширина 31 м, довжина 42 м).
Функціональне планування:
1-й поверх: продуктовий магазин площею 89 м.кв., кухня, кладові, кабінети, санвузол, сходова клітка.
2-й поверх: складське приміщення площею 157 м.кв., кімнати, санвузли, кладова, коридор.
Технічні умови: вода, електрика, газ, сигналізація.
Ділянка обгороджена.
Планування приміщення надішлемо у особисті повідомлення.
Ціна 330 000 $ (обговорюється).
Телефонуйте, з радістю надамо додаткову інформацію.
З повагою, компанія «LAGOM».
Вільне
703 м²
Обрати розташування комерції
24.4 млн грн
45 832 грн/м²
вулиця Пилипа Орлика, 3А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Вітаємо.
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ. Є ВІДЕО.
Продається ресторан-бар у місті Дрогобич по вулиці Пилипа Орлика 3А (центральна частина міста).
Загальна площа 533 м.кв., зал площею 152 м.кв., веранда 37 м.кв. кухня 52,5 м.кв., висота стелі 3.65 м.
Кадастровий номер: 4610600000:01:003:0103.
Функціональне планування:
1-й поверх: зал, кухня, веранда, сходова клітка, 6 санвузлів, бар, кімната для персоналу, допоміжні приміщення, кладові.
2-й поверх: офісні приміщення, кімната для переговорів, тераса, кладова, коридор.
Технічні умови: вода, електрика, газ, відеоспостереження, сигналізація, кондиціонери.
В суміжному приміщення знаходиться ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ, бізнес-центр.
Великий паркінг.
Планування приміщення надішлемо у особисті повідомлення.
Ціна 550 000 $ (обговорюється).
Телефонуйте, з радістю надамо додаткову інформацію.
З повагою, компанія «LAGOM»
Вільне
533 м²
22.1 млн грн
9 193 грн/м²
вулиця Пилипа Орлика, 3А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Вітаємо.
БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ. Є ВІДЕО.
Продається бізнес-центр у місті Дрогобич по вулиці Пилипа Орлика 3А (центральна частина міста).
Загальна площа 2405 м.кв., кадастровий номер: 4610600000:01:003:0103 (цільове призначення: обслуговування бізнес-центру).
Функціональне планування:
Підвал-1-й поверх:
тренажерний зал, косметичний кабінет, перукарня, сауна, масажний кабінет (зроблена гідроізоляція).
2-й-3-й поверх:
офіси під найм різних площ (окремі, спарені), кімната для переговорів, конференц-зал на 50 чол.
4-5-6-й поверх:
24 готельні номери (40-50 чол).
7-й поверх (мансарда):
оглядовий майданчик (панорамна тераса, найвища точка Дрогобича).
Стіни виведено під покраску , підлоги під плитку, частково встановлені вікна.
Ліфтова шахта, ліфт на шість зупинок (на складі, в маслі, виробник - Гомель).
Дві сходові клітки (по обидві сторони будівлі).
Документи:
Погоджена у всіх інстанціях проектна документація (санстанція, пожежна, архнагляд).
Дозвіл на початок будівельних робіт.
Технічні умови: вода, електрика (115 кіловат), газ. Заведено кабель на 20 телефонних номерів. Відеоспостереження.
В суміжному приміщення знаходиться ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ, ресторан-бар "НАЛАНІ".
Ідеально для готелю, клініки, бізнес-центру.
Ціна 498 000 $ (обговорюється).
Телефонуйте, з радістю надамо додаткову інформацію.
З повагою, компанія «LAGOM».
Вільне
2405 м²
12.4 млн грн
15 544 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж частини майнового комплексу у хорошій локації міста
Зручний асфальтований під’їзд.
Будівля під офіси або інше комерційне призначення
Загальна площа 800 м кв
15 кімнат
5 сот землі для парковки
Функціональна будівля з комунікаціями.
Електрика — 38 кВт
Газ, власна котельня
Великий сухий підвал
Туалет та умивальник
Планування:
1-й поверх
2-й поверх
Вільне
800 м²
4.2 млн грн
4 175 грн/м²
вулиця Війтівська Гора
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Виробниче приміщення в центральній частині міста Дрогобич
Продається капітальне виробниче приміщення, розташоване за адресою м. Дрогобич, вул. Вітівська Гора, 43 — у центральному районі міста, з зручним під’їздом та розвиненою інфраструктурою.
Загальна площа: 1009,1 м²
Два поверхи:
• 1-й поверх — 653,8 м²
• 2-й поверх — 355,3 м²
⚡ Комунікації та технічні характеристики:
• Електропостачання — 70 кВт (підключено)
• Газ — відключений через невикористання
• Водопровід і водовідведення — централізовані
• Земельна ділянка — в оренді
Приміщення підходить для різних видів діяльності: виробництво, склад, логістичний центр, цех тощо.
Зручне планування, високі стелі, під’їзд для транспорту.
Чудовий варіант для інвестиції або власного бізнесу.
Вартість: 95 000$ (94$/кв.м)
Без комісії для покупця!
Запрошую вас на огляд за попередньою домовленістю!
____________________
Маєте нерухомість, яку хочете продати або здати в оренду?
Ми допоможемо швидко та вигідно реалізувати ваш об’єкт — телефонуйте просто зараз!
♂️ З повагою, ваш рієлтор – Роман Абрамів
Працюйте з найкращими!
Контакти:
+380 (98) 654 27 00 (Viber, Telegram, WhatsApp)
Вільне, Виробництво, Склад, Послуги
1009.1 м²
1.2 млн грн
9 815 грн/м²
вулиця Підвалля, 5
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж комерційного приміщення вільного призначення в місті Дрогобич по вул. Підвалля
- розташування - центр міста
/ біля площі та Ратуші/
- цегляний будинок
/австрійська забудова/
- розташовано на цокольному поверсі, не кутове
- окремий фасадний вхід
- загальна площа 122,3м2
/ площа забудови 175,7м2, товщина стін 80см/
- 6 кімнат + діючи сан.вузел
- комунікації: світло, вода, централізована каналізація
- лічильники світло, вода
- місце для парковки авто
- Документи в порядку
Вільне
122.3 м²
1.2 млн грн
9 815 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
- розташування - центр міста
/ біля площі та Ратуші/
- цегляний будинок
/австрійська забудова/
- розташовано на цокольному поверсі, не кутове
- окремий фасадний вхід
- загальна площа 122,3м2
/ площа забудови 175,7м2, товщина стін 80см/
- 6 кімнат + діючи сан.вузел
- комунікації: світло, вода, централізована каналізація
- лічильники світло, вода
- місце для парковки авто