Купити комерційну нерухомість: Микуличин
7 оголошень по 7 приміщеннях
128.8 млн грн
54 650 грн/м²
вулиця Грушевського
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Готовий готельний бізнес у серці Карпат.
Продається цілісний майновий комплекс «GOTS»
Пропонуємо ексклюзивну можливість придбати діючий готельний комплекс у Яремче на межі з Микуличином. Це локація з ідеальним балансом тиші та логістичної доступності, де туристичний сезон триває 365 днів на рік.
Основні характеристики обєкта:
Загальна площа будівлі: 2357 м².
Земельна ділянка: 38сот
Готовий, введений в експлуатацію майновий комплекс із напрацьованою клієнтською базою.
Знаходиться на мальовничому березі річки Прут, зручний виїзд до Буковелю та центру Яремче.
Сьогодні комплекс уже пропонує гостям внутрішню аква-зону з класичною сауною та невеликим басейном для охолодження та відновлення сил.Також вже влаштовано сучасний відкритий басейн. Це дозволить гостям насолоджуватися плаванням просто неба з виглядом на карпатські вершини, що є ключовим магнітом для туристів у будь-який сезон.
На території працює ресторанний комплекс із літньою терасою. Концепція кухні базується на поєднанні автентичних гуцульських традицій та класичних європейських страв.
Сучасний конференц-зал готелю є ідеальним майданчиком для корпоративного сектору. Завдяки ізольованості від міського шуму та близькості до природи, «GOTS» став популярним місцем для проведення психологічних ретритів, йога-турів та стратегічних сесій. Це забезпечує високу заповнюваність готелю в будні дні та міжсезоння.
Для сімейного відпочинку передбачена дитяча ігрова кімната з послугами няні. Власний облаштований пляж на березі річки Прут дарує прямий доступ до води влітку. Територія обладнана парковкою зі швидкісними зарядними станціями для електромобілів, що відповідає запитам сучасного преміального клієнта.
За останні роки внутрішній туризм в Україні продемонстрував стрімке зростання, а Карпати стали ключовим безпековим та рекреаційним хабом. Попит на якісний готельний сервіс у регіоні Яремче-Микуличин стабільно перевищує пропозицію. Купівля «GOTS» — це вхід у ринок, що капіталізується щороку, з уже готовим брендом, який знають і люблять гості.
Вільне
2357 м²
12.4 млн грн
41 454 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам діючий готель, оздоровчий комплекс у Карпатах у популярному туристичному селі Микуличин, місто Яремче, біля річки Прут.
До Буковеля 18км, До Яремче 15км.
На території 11 соток( земля приватизована, кад.номер 2611091501:10:026:0103) розташовано:
1) Готель-3 поверхи(300м2), 11 номерів(одно і двухмістні від 12 до 24м2). В кожному номері є душ, туалет, двоспальне ліжко, телевізор, балкон з якого відкриваються дуже красиві види на річку Прут та гори.
2) Окрема будівля колиба на 30 міст та окрема будівля з сауною та чаном.
3) Парковка на 12 авто
Альтанка з видом на річку Прут.
Комунікації:
вода-скважина
елекричество-15квт
електрокотел
2 септика
твердотопливний котел
колодязь
Зручний заїзд до готелю-200 метрів від дороги на Буковель та Яремче. Тихе, спокійне, красиве місто для гарного відпочинку та активного спорту з чудовим краєвидом на гори та річку Прут.
База постійних клієнтів готелю.
280000 у.о.
Послуги
300 м²
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
18.7 млн грн
29 635 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Діючий відпочинковий комплекс колиба та готель в Микуличині!
В самому серці Карпат!
Пропонується унікальна можливість придбати діючий готель на 14 номерів з усіма зручностями, в прекрасному місці - селі Микуличин, що знаходиться всього в 25 км від ГК Буковель. Готель складається з одного великого котеджа в якому:
На першому поверсі колиба в гуцульському стилі на 40 посадкових місць, 2 кухні: гарячий цех та холодний цех, сауна, котельні, кімната для персоналу та інших підсобних приміщень.
На другому та третьому поверхах готельні номери.
На території є 2 альтанки та 2 мангали для гарного відпочинку на природі.
Загальна площа будівель становить 630 кв. м, а територія готелю - 24 сотих.
Готель побудований: Перший поверх з блоків;
Другий та третій поверх дерево зруб;
Четвертий поверх мансарда 200м2
і має велику парковку на 15 авто, літню дитячу площадку . Готель має велику базу постійних клієнтів!
Готель обладнаний сучасною системою опалення( котел твердопаливний) водопостачанням,автономна каналізація з усіма дозвільними документами,дві скважини на воду, та іншими зручностями такими як: Wi-Fi та телебачення. Також є пральня, кімната для зберігання лиж, кімната для персоналу та інші підсобні приміщення.
Пропонована ціна для цього обєкту - 420 000 доларів, що складає 667 доларів за квадратний метр. Це унікальна можливість придбати діючий бізнес з високим рейтингом, великою напрацьованою базою клієнтів, усіма важливими контактами та гарною репутацією.
Звертайтеся за додатковою інформацією за телефоном, який вказаний нижче. Буду рада надати Вам всю необхідну інформацію та організувати показ
Послуги
630 м²
73.3 млн грн
22 571 грн/м²
вулиця Грушевського
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Відкрийте для себе унікальну можливість інвестувати в розкішний готельний комплекс у самому серці Карпат, розташований у мальовничому селі Микуличин.
Цей готельний комплекс, загальною площею 3246,8 м², пропонує неперевершений комфорт та автентичний карпатський стиль, що створює ідеальні умови для відпочинку та релаксації.
Особливості готелю:
- Розкішний ремонт: Один з корпусів комплексу відремонтовано в карпатському автентичному стилі з використанням натурального дерева. Меблі виготовлені з масиву дерева, що додає затишку та автентичності.
- Комунікації: У приміщеннях проведено електропостачання, гаряче та холодне водопостачання, каналізацію та опалення. Є окрема будівля котельні.
- Електропостачання: Підведено електропостачання потужністю 65 кВт з можливістю збільшення до 250 кВт. Водопостачання: Дві свердловини забезпечують комплекс водою з надлишком.
- Зручний підїзд: Легкий доступ до комплексу забезпечує зручний підїзд, що робить його доступним для гостей у будь-яку пору року.
- Природне оточення: Готельний комплекс оточений густим лісом, що створює атмосферу спокою та гармонії з природою.
Цей готельний комплекс є ідеальним місцем для відпочинку в Карпатах, пропонуючи комфортні умови та автентичний карпатський стиль. Інвестуйте в нерухомість, яка поєднує в собі розкіш, комфорт та вигідність. Цей готель стане вашою гордістю та надійним джерелом доходу на довгі роки. Ваш ідеальний готель чекає на вас! Зателефонуйте зараз, щоб дізнатися більше! Детальніше про готель можна дізнатися тут.
Послуги
3247 м²
53.3 млн грн
44 431 грн/м²
вулиця Грушевського, 68
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Комерційний об’єкт у с. Микуличин
Масштабна пропозиція з фасадним розміщенням у перспективній локації Карпат ️
▫️ Фасадне розташування
▫️ 3 основні поверхи + цокольний поверх + експлуатований дах
▫️ Загальна площа: 1200 м²
▫️ Площа земельної ділянки: 15 соток
Вільне
1200 м²
4.4 млн грн
108 766 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Для Вас чудова пропозиція - інвестиція в Карпатах біля річки в оточенні гір!!!
Котеджне містечко ПАВЗА -прибуткова нерухомість в мальовничій локації, де свіже повітря природи надихає і панує атмосфера повного відпочинку.
Якщо Ви не знаєте куди інвестувати - цей варіант саме для Вас!!!
Пропозиція яка поєднує відпочинок та Ваш заробіток!!!
Кожен будинок продуманий до деталей і з власною територією.
Ви отримуєте не тільки будинок з якісним ремонтом і укомплектований абсолютно всіма сучасними меблями і технікою, але навіть з білизною і посудом.
Окрім квадратних метрів Ви отримуєте - СПА-центр, ресторан, басейн, мангальні зони.
В продажу є будинки однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні.
Будинки різних площ і планувань.
Розтермінування - БЕЗВІДСОТКОВЕ!!!
Ціна - від 97 920 $
Офіційний представник КМ ПАВЗА в Рівному
Експерт з нерухомості Володимир - 0662885442
АН Рівненська Оселя
Вільне
40 м²
23.5 млн грн
15 995 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продамо 5-ти поверховий комплекс з приватною котельнею та зоною СПА, загальною площею 1 474 м², розташований на ділянці у 0,13 га.
Споруда вміщає 27 номерів. З них 14 - це однокімнатні номери, 11 - двокімнатні, 2 - трикімнатні. Щодо додаткових приміщень, то: