Купити комерційну нерухомість: Соснівський район Черкаси
36 оголошень по 36 приміщеннях
8.8 млн грн
17 061 грн/м²
вулиця Якубовського, 12
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам адмін будівлею з земельною ділянкою
по вул. Якубовського
- 12,8 соток
- правильна форма
- фасад 30м
- довжина 42м
- хороший підʼїзд
- класне місце розташування
- капітальна цегляна адмін будівля площею 518м2
- перший поверх та цокольний
- висота стелі 2,8м
Цільове призначення землі під будівництво та обслуговування будівель торгівлі!
Показ по домовленості
Вільне
518 м²
генератор
5.7 млн грн
71 622 грн/м²
Одеська вулиця, 8А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж приміщення комерційного призначення по вул. Одеська 8а (біля Мʼясного дому, Кофеїн)
- перший поверх
- приміщення кутове (дуже добре видно з дороги)
- проїздне та прохідне місце
- парковка
- 80м2
- повністю з ремонтом
- 4 кордиціонера
- бойлер
- кухня
- меблі
- лічильник на тепло
- 15 кВт ( 3 фази)
- генератор
Ідеальний варіант під студію краси, аптеку, офіс ітд..
Вільне
80 м²
222 тис. грн
11 952 грн/м²
Благовісна вулиця, 152
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам гараж в центрі
- Байди/Благовісна
- автокооператив «Жовтень»
- 18,6м2
- металевий
- фундамент бетонний
- світло
Показ в любий зручний для Вас час!
Гараж
18.6 м²
4 млн грн
46 874 грн/м²
- зручне планування, багато вікон
- висота стелі 3,3м
- 20 кВт
- панорамні вікна
- велика парковка
Здача секції в 2027 році
Вільне
85.2 м²
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
34.2 млн грн
47 985 грн/м²
бульвар Шевченка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Найкраща пропозиція ! Центр- Казбет !
Продаж фасадної окремо розташованої будівлі по бул. Шевченка
- загальна площа 712,7м2
- два поверхи + цоколь
- 6,4 сотки (оренда на 49 років)
- є власна парковка у дворі (заїзд з Шевченка)
- автоматичні ворота
- відеонагляд
- газове автономне опалення
- водопостачання та водовідведення централізоване
- 80 кВт
Будівля не є архітектурною памяткою, можна робити реконструкцію.
Зараз всі приміщення з орендарями.
Дуже розвинена інфраструктура : центр міста , поряд ТЦ, офісні приміщення, магазини, аптеки, кафе, ресторани.
Вільне
712.7 м²
666 тис. грн
33 678 грн/м²
провулок Тобілевичів, 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам гараж в центрі міста
- загальна площа 19,8м2
- 3 кВт
- лічильник на світло
- зручний заїзд/виїзд
- 2 поверх
Покази по домовленості!
Комісія АН 500$
Гараж
19.8 м²
43.5 млн грн
27 858 грн/м²
вулиця Олексія Панченка, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж готельно - ресторанного комплексу ДІЮЧИЙ БІЗНЕС.
Готель "Арагві" розташований в мальовничому та спокійному районі міста Черкаси, біля соснового лісу.
Коплекс включає в себе ресторан, готель, сауну з басейном, автомийку на 2 бокси.
Ключовим фактором даного дізнесу є те, що він працює понад 21 рік, сформована велика база постійних та задоволених клієнтів!
Опис та детальна характеристка готельно-ресторанного комплексу :
- готельно-ресторанний комплекс загальною площею 1562 м², розташований на загальній території (земельній ділянці 22 сотки )
Підключені всі Комунікації :
- Світло 50 кВт (з можливістю збільшення).
- Автономне опалення
- Центральна каналізація
- Центральний водопровід
Даний обєкт розпочав свою роботу в 2004 році як ресторан ,
2009 року - як готель. Автомийка працює з 2010 року.
Сама будівля побудована з цегли, залізобетонне перекриття.
Також є кімната для охорони з відеонаглядом території. Є власна паркувальна зона, яка також знаходиться під охороною.
ГОТЕЛЬ:
- готель містить 9 номерів по типу : люксів, напівлюксів і звичайних стандартних номерів ; інтерєр виконаний у світлих та спокійних тонах, який допоможе налаштуватися на максимальний відпочинок. Кожен номер, незалежно від його категорії, оснащений кондиціонером, міні-баром, засобами особистої гігієни, телевізором і супутниковим телебаченням .
- на першому поверсі знаходиться хостел, розрахований на 6 осіб;
- на кожному поверсі є свій холл для відпочинку або очікування відвідувачів;
- будівля побудована такий чином, що є можливість встановлення ліфта;
- є підвальне приміщення, яке в даний час використовується як укриття ;
- біля будівлі розташована парковка.
Використовувати будівлю можна і під інші профілі бізнесу.
РЕСТОРАН :
- ресторан, в якому гості можуть насолодитися незабутньою, грузинською кухнею, в оточенні чистого повітря та соснового лісу.
- можна розміщувати одночасно до 150 осіб;
- є банкетна кімната;
З літньої тераси розкривається неймовірний краєвид на ліс.
Комлекс розміщений на земельній ділянці, яка дозволяє розширення можливостей ведення бізнесу, є можливість реалізувати багато цікавих ідей для розбудови та розвитку свого бізнесу!
Поряд знаходиться 4 навчальні закладі, медичні заклади та лікарні (Обласна лікарня, Перша міська поліклініка),школи, дитячі садочки та майданчики, відділення банків,аптеки, супермаркети, магазини, зупинки громадського транспорту.
Запрошуємо на перегляд за попередньою домовленістю.
Можливо, саме ти станеш власником готового бізнесу.
Вільне, Склад, Послуги
1562 м²
333 тис. грн
18 528 грн/м²
вулиця Руставі
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Гараж
18 м²
20 млн грн
38 655 грн/м²
вулиця Байди Вишневецького
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Запрошуємо вас ознайомитися з надзвичайно інвестиційно привабливим обєктом комерційної нерухомості, розташованим у самому центрі м. Черкаси. Це чудова можливість реалізувати ваші бізнес-амбіції та створити незабутній профільний імідж вашої компанії.
Локація цього приміщення дуже зручна для будь-якого виду комерційної діяльності. Займає весь 5 поверх. З вікон відкривається чудовий вид на центральну вулицю міста, щодо дає приміщенню особливий шарм та робить його осередком уваги.
На даний момент вся площа поверху зайнята постійними орендарями, ринкова вартість кв м складає 200 грн. Біля будівлі є парковка. На поверсі є санвузли, кухня, евакуаційні виходи, сигналізація.
-Загальна площа: 517 м.кв.
-Номінальна потужність: 100 кВт
-Електричне опалення (центральне)
-Приміщення з ремонтом
Його можна використовувати як під здачу в оренду, так і для власної справи.
Зацікавився цим надзвичайним обєктом комерційної нерухомості? Тоді не гайте часу і звяжіться з нами для отримання додаткової інформації та організації перегляду. Це ваша нагода зробити крок до успішного бізнесу та створити простір, який стане справжнім обличчям Черкас!
Вільне, Послуги, Офіс
517 м²
658 тис. грн
29 769 грн/м²
вулиця Остафія Дашковича
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам капітальний цегляний гараж в центральній частині міста Черкаси, в гаражному кооперативі "Вулкан" по вул. Остафія Дашкевича,62/1
- загальна площа гаража 24 м2
- довжина 6м
- ширина 3,4м
- висота 2,45м
- ворота металеві, висота 2,2м
Під гаражем - погріб, що складається з двох приміщень. В наявності електроенергія, є лічильник.
Територія кооперативу під охороною.
Комісія АН з покупця 500$
Гараж
22.1 м²
933 тис. грн
47 141 грн/м²
провулок Тобілевичів, 4
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам гараж в центрі міста
- загальна площа 19,8м2
- 3 кВт
- лічильник на світло
- зручний заїзд/виїзд
- -1 поверх
Покази по домовленості!
Також є варіант на -2му поверсі, 33,7м2 - 22000$
Гараж
19.8 м²
3.3 млн грн
22 349 грн/м²
вулиця Байди Вишневецького
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу цокольне приміщення загальною площею 149 кв.м, розташоване в центральній частині міста, на перехресті вул. Б. Вишневецького та Гоголя, у цегляному будинку.
Висота стелі – 3,5 м
Гарне функціональне планування
Підключені всі необхідні комунікації
Є можливість облаштувати окремий вхід з вул. Гоголя
Ідеально підходить для торгової діяльності, офісу, майстерні чи невеликого виробництва.
За деталями звертайтесь за телефоном або в повідомлення!
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Офіс
149 м²
Обрати розташування комерції
31.1 млн грн
10 708 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Ви давно шукали щось справді масштабне для свого бізнесу? Ось воно! Продається окрема 3-поверхова будівля у самому серці Південно-Західного району — простора, доглянута, з власною великою територією (аж 35 соток землі!). І все це — ваше.
Це не просто квадратні метри — це готовий простір для реалізації будь-якої бізнес-ідеї! Майже 3 000 м² площі (і ще підвал понад 500 м²!), повноцінний ремонт, центральні комунікації, потужна електрика. Тут вже працюють орендарі, але місця вистачить для ще багатьох — або можна все переформатувати під свої цілі. Хочете медичний центр? Будь ласка. Легке виробництво, навчальний заклад, великий магазин чи щось інше — тут усе можливо.
Будівля дуже зручно розділяється на дві частини — можна поєднувати різні напрями або здавати в оренду частинами. Територія обгороджена, охайна, доглянута — заїжджай і працюй!
Розташування — ще один великий плюс. Поруч усе, що потрібно: супермаркет, аптека, зупинка, палац молоді — все у кількох хвилинах пішки.
Не втрачайте шанс! Це — справжня знахідка для підприємця. Дзвоніть прямо зараз:
+38093-658-56-55 — Василь Васильович
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс, Банк
2900 м²
8.4 млн грн
18 616 грн/м²
проспект Перемоги, 5/9
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж комерційної нерухомості в ПЗР 12 сот. Є проєкт з дозволами на будівництво ангару, загальною площею 453,5 кв.м, металоконструкції на території. Є два асфальтовані заїзди для великогабаритного транспорту. Висота ангару 5 м з можливістю заїзду фур в середину. Запрошуємо на перегляд.
Вільне, Виробництво, Склад
453.5 м²
400 тис. грн
19 994 грн/м²
вулиця Прикордонника Лазаренка, 6
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу підземний гараж у зручному місці – район авторинку.
- Сухе та безпечне приміщення
- Підземне розташування — авто захищене від погодних умов
- Зручний заїзд
- Є освітлення
Гараж просторий, підходить для легкового авто, також можна використовувати для зберігання інструментів, шин або як невелике складське приміщення.
Ціна: 9000 $
Локація: район авторинку.
Гараж
20 м²
200 тис. грн
11 108 грн/м²
вулиця Олени Теліги
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам цегляний гараж в кооперативі Автомобіліст. Залізобетонне перекриття. Гараж з ямою та підвалом. Площа 18кв.м. Гарне місце розташування, зручний заїзд, в безпосередній близькості знаходиться житловий масив.
Гараж
18 м²
45.3 млн грн
26 658 грн/м²
вулиця 14 Грудня, 9
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж виробничо-складських приміщень | Хімселище
Пропонуються до продажу великі комерційні приміщення площею 1700 м² та 1300 м².
Можливий продаж як разом, так і окремо.
Характеристики:
• окремий заїзд;
• огороджена територія;
• автоматичні ворота;
• цілодобова охорона;
• висота стелі — 12 м;
• 3 крани для навантажувально-розвантажувальних робіт (5 та 10 тонн);
✔ СТО або промислове підприємство.
✅ Додатково можлива оренда прилеглої території і офісних приміщень.
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Склад
1700 м²
6.7 млн грн
22 571 грн/м²
вулиця Лукʼянова, 16
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Вигідна інвестиція у виробничий потенціал Черкас!
Пропонується до продажу приміщення, ідеально пристосоване для виробничих потреб, розташоване в перспективному районі міста. Це унікальна можливість для розширення існуючого бізнесу або започаткування нової прибуткової справи.
Переваги приміщення:
• Площа: 295 кв.м – оптимальний розмір для розміщення виробничих ліній та складських приміщень.
• Два входи: Забезпечують зручний доступ для персоналу та транспортування матеріалів.
• Висота стелі: 4.5 м – дозволяє використовувати приміщення для встановлення габаритного обладнання та оптимізує виробничий процес.
• Зручності: Великий зал та роздягальня , кабінет , санвузол , душова створюють комфортні умови для роботи персоналу.
• Електропостачання: Наявність електромереж 380 і 220 В забезпечує можливість підключення будь-якого виробничого обладнання.
• Виробничий цех: Друге приміщення обладнане під виробничий цех, де раніше ремонтували колінвали та блоки до машин.
• Ворота: Висота воріт близько 3 м дозволяє заїзд великогабаритного транспорту.
• Опалення: Твердопаливний котел забезпечує економічне опалення приміщення в холодну пору року.
• Земельна ділянка: 4.7 сотки землі в оренді на 49 років (до 2054 року) надають можливість для розширення виробництва або організації додаткових складських площ.
• Додаткова перевага: Можливий продаж разом з обладнанням, що дозволяє негайно розпочати виробничий процес.
Можливі варіанти використання:
• Виробничий цех: Продовження діяльності з виготовлення колінвалів та блоків до машин або перепрофілювання під інше виробництво.
• Складське приміщення: Організація складського господарства для зберігання товарів та матеріалів.
• Автосервіс: Відкриття автосервісу з ремонту та обслуговування автомобілів.
• Логістичний центр: Створення логістичного центру для обробки та відправлення вантажів.
• Інші види виробництва: Розміщення будь-якого іншого виробництва, що відповідає потребам ринку.
Не втратьте свій шанс!
Придбайте приміщення під виробництво та отримайте можливість розвивати прибутковий бізнес у місті з великим потенціалом .
Зв’яжіться з нами прямо зараз, щоб дізнатися більше та домовитися про перегляд об’єкту
Виробництво
295 м²
844 тис. грн
44 431 грн/м²
Смілянська вулиця, 122
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаємо гараж в ЖК «Андорра». Комплекс закритий, відеоспостереження та охорона території.
Загальна площа гаражу- 18,4м2. Ціна 19000$
Гараж
19 м²
3.6 млн грн
34 611 грн/м²
Дахнівська вулиця, 50
• склопакети
• потужність електромережі — 25 кВт
• зручний заїзд
• проведена вода та облаштований туалет
Обладнання:
• горизонтально-розточний станок БФТ-90 / 450
• електронні лінійки
Високий потенціал доходу
Орієнтовна окупність — до 2 років
Телефонуйте для детальної інформації.
Виробництво
102.7 м²
800 тис. грн
45 941 грн/м²
Святотроїцька вулиця, 94
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж паркомісця у підземному паркінгу житлового комплексу за адресою:
м. Черкаси, вул. Святотроїцька, (Кірова) 94.
Загальна площа 17.4 кв.м. Право власності оформлене - у наявності усі необхідні документи.
Підземний паркінг у самому центрі міста. Окремий заїзд та виїзд.
Зручне місце для паркування навіть для неосвіченого водія.
На даний час здається в оренду - є можливість отримувати постійний дохід.
Паркомісце
17.4 м²
19.3 млн грн
89 039 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продается фасадное торгово-офисное помещение по Б.Шевченко 150, рядом находятся магазины одежды, элитного алкоголя, ресторан.
Площадь 217.4м2, торговый зал 205.5м2, возможность увеличения до 526м2 (соединить с соседним помещением).
Сан.узел, вода, канализация, 27кВт (есть возможность увеличения).
Отопление ОСББ, возможность установки автономного отопления.
Большая парковка напротив.
Данное помещение также сдается в аренду.
Цена 434800 у.е.(2000 у.е. за м2)
Торгівельне, Офіс
217 м²
27.5 млн грн
88 861 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Площадь помещения 309м2, торговый зал 291.1м2, возможность построить антресоль 120м2, есть проэкт и закладные под стротельство.
Также есть возможность увеличения площади до 526м2(соединить с соседним помещением).
Сан.узел, вода, канализация, 27кВт(есть возможность увеличения).
Отопление ОСББ, возможность установки автономного электрического отопления.
Большая парковка напротив.
Данное помещение также сдается в аренду.
Цена 618000 у.е.(2000 у.е.за м2)
Ріелтор - Роман
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс
309 м²
7.5 млн грн
44 431 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
УНІКАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ в самому серці Черкас!
Продається багатофункціональне приміщення 169 м² у житловому фонді на 3-му поверсі елітного будинку.
ЦЕНТР міста — Черкаси, закритий двір, престижна локація!
Ідеально підходить як для просторого офісу, так і для створення стильного житла преміум-класу
Третій поверх, просторе планування
Лічильники на всі комунікації
Закрита територія, тиша, безпека, статусне оточення
Чудове природне освітлення
Елітний будинок з доглянутою прибудинковою територією
Стан приміщення дозволяє реалізувати будь-яке дизайнерське рішення: лофт, smart-житло, офіс, шоурум, студія — повна свобода!
Послуги, Офіс
169.3 м²