1 травня
Оновили хід будівництва. 6 фото
2 будинки будується, 3 збудовано
ЖК Фруктова Алея
ЖК Фруктова Алея
ЖК Фруктова Алея
+ 4 фото
14 квітня
Заявлені терміни введення
5 будинок: 4 кв. 2028 (був: 2 кв. 2028)
23 березня
Оновили хід будівництва. 6 фото
2 будинки будується, 3 збудовано
ЖК Фруктова Алея
ЖК Фруктова Алея
ЖК Фруктова Алея
+ 4 фото
20 березня
Акцію продовжено до 31 грудня! Знижка до 5%
Знижка 5% на квартири при 100% оплаті та знижка 3% при першому внеску 50%
20 березня
Ціна від 2.47 млн грн
Ціна за м²: від 56 750 — 84 050 грн (була від 55 550 — 80 050 грн)
Курс долара: 44.2302 грн
1-кімнатні: від 2.47 млн грн (була від 2.42 млн грн)
2-кімнатні: від 3.87 млн грн (була від 3.78 млн грн)
3-кімнатні: від 5.2 млн грн (була від 5.09 млн грн)
27 лютого
Завтра останній день акції: Знижка до 5% – не пропустіть нагоду
23 лютого
Заявлені терміни введення
4 будинок: 2 кв. 2026 (був: 4 кв. 2025)
13 лютого
Оновили хід будівництва. 6 фото
2 будинки будується, 3 збудовано
ЖК Фруктова Алея
ЖК Фруктова Алея
ЖК Фруктова Алея
+ 4 фото
28 січня
Оновили хід будівництва. 7 фото
2 будинки будується, 3 збудовано
ЖК Фруктова Алея
ЖК Фруктова Алея
ЖК Фруктова Алея
+ 5 фото
9 січня
Акція! Знижка до 5%. Діє з 09.01.2026 по 28.02.2026
Знижка 5% на квартири при 100% оплаті та знижка 5% при першому внеску 50%
ЖК Фруктова Алея
Контакти відділу продажу
Львів, вул. Під Голоском, 4
Відділ продажу
Пн - Пт: 10:00 - 18:00
Сб: 11:00 - 16:00
Нд: вихідний
Найважливіші оновлення ЖК Фруктова Алея
Акції, знижки та спецпропозиції
Нові фотографії з будівництва, аерообльоти
Оновлення цін від відділу продажу
Оновлення документів в реєстрах