Дозвіл на будівельні роботи серії ЛВ № 112201400923 від травня 2020 р.
Дозвіл на будівельні роботи серії ЛВ № 112190311049 від січня 2019 р.
❗Документи анульовано
Повідомлення про початок підготовчих робіт серії ЛВ № 010182350645 від серпня 2018 р.
Затверджено Рішенням №342 від 30.03.2018 р. містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на будівництво обслуговуючим кооперативом “Житлово-будівельний кооператив “Рідна садиба“ багатоквартирного житлового будинку з вбудовано-прибудованими комерційними приміщеннями та підземним паркінгом на вул. Малоголосківській.
Ліцензія № 2013023872 видана ТзОВ «Агентство з економічного розвитку та транскордонного співробітництва»;
ЖБК "Рідна Садиба"
Видача сертифіката про прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів серії ЛВ122210831387 від 02.09.2021
За інформацією наданою ІДАБК у м. Львові, в період з 23 травня по 6 червня 2018 року проведено перевірку дотримання вимог законодавства у сфері містобудівної діяльності, будівельних норм, стандартів і правил на об'єкті будівництва, згідно якої: винесено Припис про зупинення підготовчих та будівельних робіт, складено протокол про правопорушення у сфері містобудівної діяльності. За вказане правопорушення щодо ОК ЖБК «Рідна садиба» винесена постанова про накладання штрафу за правопорушення в сфері містобудівної діяльності № 0006-вих-2133/44 від 19.06.2018 р., якою накладено штраф в розмірі 651940,00 грн.
Штрафні санкції ОК ЖБК «Рідна садиба» сплачені до міського бюджету.
Житлово-будівельний кооператив (ЖБК) – це юридична особа (компанія), яку створюють для участі у будівництві чи реконструкції житлового будинку та подальшої експлуатації.
Як юридична особа кооператив створюють фізичні та/або юридичні особи, які об'єдналися на основі членства. Як правило, покупці стають асоційованими членами кооперативу з правом дорадчого голосу, однак такий голос можуть не брати до уваги під час голосування у питаннях про прийняття нових членів, продаж квартир, купівлю матеріалів та інших. Якщо кооператив ліквідують, асоційований член кооперативу матиме перевагу в праві на повернення паю, порівняно з повноправними членами кооперативу.
Щоб отримати квартиру у власність, пайовик робить вступний внесок та пай у кооператив згідно зі статутом та договором про сплату пайових внесків.
На етапі підписання договору вказують механізм переходу прав власності: безпосередньо покупцю чи за договором міни через кооператив. Зазвичай після введення будинку в експлуатацію, ЖБК оформляє право власності на квартиру, після чого за договором міни оформляють обмін паю члена кооперативу на квартиру.
Договір про сплату пайових внесків у кооператив не визначено у статті 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність» як допустимий механізм інвестування у житлове будівництво, але й не заборонено. Загалом регулюється Законом України «Про кооперацію» та нормами Цивільного кодексу України.
Форма договору – проста письмова, нотаріальне засвідчення не є обов'язковим.
Особливості:
На що звернути увагу:
Рекомендуємо запросити наступні документи для детального вивчення