City of Dreams

2015
рік заснування
5
будинків здано у 5 ЖК
з 2015 року
8
будинків в процесі у 8 ЖК
3
проєкти заміського типу
Вся Україна
Чернівці
Львів
Хмельницький
Новобудови забудовника City of Dreams
Про будівельну компанію City of Dreams

Будівельна компанія «City of Dreams» на ринку нерухомості з 2015 року та вже встигла реалізувати декілька масштабних проектів на території Західної України, зокрема, у Львові, Хмельницькому та Кам'янець-Подільському.

Бренд «City Of Dreams» об'єднує групу інвестиційних, виробничих компаній та кооперативних організацій, серед яких пилорама й заводи з виробництва цегли, металоконструкцій і бетонних блоків, а також генпідрядна компанія. Це дозволяє девелоперу надавати весь цикл будівельних послуг від виробництва матеріалів до будівництва та продажу об'єктів, й гарантувати високу якість об'єктів, розроблених фахівцями власної дизайнерської компанії.

При їх розробці ретельно продумується не тільки зовнішній вигляд будинків — він завжди оригінальний, враховується ландшафт та загальний вигляд території, але й місце розташування об'єкта, адже від цього залежить краєвид, який протягом багатьох років буде відкривати з вікон квартир.

Також при реалізації проектів компанія «City of Dreams» бере на себе проектування прилеглих територій, об'єктів інфраструктури, ландшафтний дизайн, супровід проектної документації та авторський нагляд. В кожному окремому випадку у компанії індивідуальний підхід до проектування території, але в пріоритеті завжди залишається створення мультифункціонального та комфортного простору.

Ще забудовники