Містобудівні умови та обмеження №669/16/12-3/009-16 від 04.08.2016 року.
Comfort Life
Верховний суд 19 березня 2019 по скарзі ТОВ «Комфорт-Груп» на постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 28 серпня 2018 у справі № 826/5689/18 Постановив: касаційну скаргу ТОВ «Комфорт-Груп» залишити без задоволення, а постанову Київського апеляційного адміністративного суду від 28 серпня 2018 року - без змін.
Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень.
Київський апеляційний адміністративний суд від 28 серпня 2018 постановив: Постанову Окружного адміністративного суду міста Києва від 25 травня 2018 - скасувати.
Прийняти нову постанову, якою в задоволенні клопотання ТОВ «Комфорт-Груп» про забезпечення адміністративного позову ТОВ «Комфорт-Груп» до Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва про визнання протиправним та скасування наказу - відмовити.
Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 25 травня 2018 року за позовом ТОВ "Комфорт-Групп" до Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) зупинено дію наказу Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 02.04.2018 № 79 "Про скасування декларації про початок ведення будівельних робіт".
Наказом Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва № 79 від 02.04.2018 року були скасовані декларації про початок будівельних робіт КВ083171140384 і КВ083171532666.
Майнове право – це будь-які права на майно, відмінні від права власності. Наприклад, до майнових прав відносяться: право володіння, право розпорядження, право користування, специфічні права та право вимоги. Майнове право не наділяє власника усіма правами власника, але підтверджує правомірність отримати право власності на нерухомість у майбутньому.
Договір купівлі-продажу майнових прав не зазначений у статті 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність» як допустимий механізм інвестування у житлове будівництво, але й не заборонений.
На підставі договору покупець отримує майнові права на об'єкт, який буде збудовано у майбутньому. Коли будинок введуть в експлуатацію і присвоять поштову адресу, Покупець має право зареєструвати право власності на обрану квартиру (при отриманні від продавця необхідних документів).
На практиці акт приймання-передачі майнових прав підписується після введення об'єкта будівництва в експлуатацію. Момент переходу права власності на майнові права законодавством не врегульований, тому необхідно передбачити конкретний момент переходу права власності в договорі.
Форма договору – проста письмова, нотаріальне засвідчення перестав бути обов'язковим.
Особливості:
На що звернути увагу:
Рекомендуємо запросити наступні документи для детального вивчення