• Документи на земельну ділянку відсутні
• Дозвіл на будівництво відсутній у Реєстрі буд. діяльності
❗Відсутній у Реєстрі буд. діяльності
Факт реєстрації (отримання) містобудівних умов та обмежень на проведення будівельних робіт відсутній на геопорталі ЛМР.
Для заявленої забудовником категорії складності/класу наслідків наявність ліцензії необов'язкова (категорію складності/клас наслідків варто перевірити додатково, запросивши проєктну документацію)
Публічне акціонерне товариство "ІРОКС"
Декларація про готовність об’єкта до експлуатації серії ЛВ № 143152711889 від вересня 2015 р. (Реконструкція незавершеного будівництва багатоквартирного житлового будинку корпус №25 по генплану (друга черга - секції 9,10))
Декларація про готовність об’єкта до експлуатації серії ЛВ № 143152732079 від вересня 2015 р. (Реконструкція незавершеного будівництва багатоквартирного житлового будинку пус №25 по генплану (четверта черга - секції 11,12))
Декларація про готовність об’єкта до експлуатації серії ЛВ № 143152721359 від вересня 2015 р. (Реконструкція незавершеного будівництва багатоквартирного житлового будинку корпус №25 по генплану (третя черга - секції 3,4))
Декларація про готовність об’єкта до експлуатації (1 черга) серії ЛВ № 143141910418 від липня 2014 р. (Реконструкція незавершеного будівництва багатоквартирного житлового будинку корпус №25 по генплану (перша черга - секції 1-2, 5, 6, 7-8))
Розслідується кримінальне провадження за процесуальним керівництвом Львівської місцевої прокуратури №2 за фактом вчинення службовими особами ПрАТ «Ірокс» самовільного будівництва на самовільно захопленій земельній ділянці за адресою Шевченка, 418.
Постановою Апеляційного суду Львівської області від 24.07.2018 року від 24.07.2018 року було порушено провадження № 22-ц/783/339/18 у справі № 466/3485/17 . Йдеться про те, що Відповідач ПрАТ «Ірокс» в порушення вимог п. 4.1.2, п. 4.1.3 не передав об'єкт інвестування у власність замовника та не здійснив оформлення права власності на належний замовнику об'єкт. Враховуючи наведене, суд першої інстанції прийшов до вірного висновку про те, що ПрАТ «Ірокс» не виконує своїх обов'язків, передбачених п. 77 «Порядку державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1127 від 25.12.2015р., а також не надає документи у відповідності з п. 78 вказаної постанови.
Житлово-будівельний кооператив (ЖБК) – це юридична особа (компанія), яку створюють для участі у будівництві чи реконструкції житлового будинку та подальшої експлуатації.
Як юридична особа кооператив створюють фізичні та/або юридичні особи, які об'єдналися на основі членства. Як правило, покупці стають асоційованими членами кооперативу з правом дорадчого голосу, однак такий голос можуть не брати до уваги під час голосування у питаннях про прийняття нових членів, продаж квартир, купівлю матеріалів та інших. Якщо кооператив ліквідують, асоційований член кооперативу матиме перевагу в праві на повернення паю, порівняно з повноправними членами кооперативу.
Щоб отримати квартиру у власність, пайовик робить вступний внесок та пай у кооператив згідно зі статутом та договором про сплату пайових внесків.
На етапі підписання договору вказують механізм переходу прав власності: безпосередньо покупцю чи за договором міни через кооператив. Зазвичай після введення будинку в експлуатацію, ЖБК оформляє право власності на квартиру, після чого за договором міни оформляють обмін паю члена кооперативу на квартиру.
Договір про сплату пайових внесків у кооператив не визначено у статті 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність» як допустимий механізм інвестування у житлове будівництво, але й не заборонено. Загалом регулюється Законом України «Про кооперацію» та нормами Цивільного кодексу України.
Форма договору – проста письмова, нотаріальне засвідчення не є обов'язковим.
Особливості:
На що звернути увагу:
Рекомендуємо запросити наступні документи для детального вивчення