• Обʼєкт будівництва підлягає знесенню згідно постанови суду
• Термін оренди земельної ділянки закінчився
• Дозвіл на будівництво відсутній у Реєстрі буд. діяльності
❗Відсутній у Реєстрі буд. діяльності
Містобудівна та дозвільна документація не видавалась.
По офіційних джерелах генпідрядника встановити не вдалося.
❗Інформація відсутня у Реєстрі буд. діяльності
Постановою Касаційного адміністративного суду від 01 жовтня 2024 року касаційну скаргу ОСОБА_1 залишено без задоволення.
Постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду від 06 квітня 2022 року залишено без змін.
Ухвалою Касаційного адміністративного суду від 05 жовтня 2022 року відкрито касаційне провадження за скаргою ОСОБА_1 на рішення Львівського окружного адміністративного суду від 29 березня 2019 року та постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду від 06 квітня 2022 року.
Постановою Восьмого апеляційного адміністративного суду від 06 квітня 2022 року апеляційні скарги Громадської організації «Наше ідеальне місто» та ОСОБА_1 залишено без задоволення.
Рішення Львівського окружного адміністративного суду від 29 березня 2019 року залишено без змін.
Постановою Касаційного адміністративного суду від 20 січня 2022 року касаційну скаргу ОСОБА_9 задоволено.
Постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду від 18 листопада 2020 року скасовано.
Справу направлено на новий розгляд до Восьмого апеляційного адміністративного суду.
Ухвалою Касаційного адміністративного суду від 27 жовтня 2021 року
Ухвалою Касаційного адміністративного суду від 06 квітня 2021 року
Постановою Восьмого апеляційного адміністративного суду 18.11.2020 року справа №1340/6225/18
Постановою Касаційного адміністративного суду 16 червня 2020 року у справі №1340/6225/18
Ухвалою Касаційного адміністративного суду від 09.08.2019 року відкрито касаційне провадження за касаційною скаргою Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у місті Львові на постанову Восьмого апеляційного адміністративного суду від 08.07.2019 у справі №1340/6225/18.
Постановою Восьмого апеляційного адміністративного суду 08.07.2019 року справа №1340/6225/18
Ухвалою Восьмого апеляційного адміністративного суду від 6.06.2019 року відкрито апеляційне провадження на рішення Львівського окружного адміністративного суду від 29 березня 2019 року у справі № 1340/6225/18 за адміністративним позовом Інспекції державного архітектурно-будівельного контролю у місті Львові до Громадської організації “Наше ідеальне місто” про знесення самочинного будівництва.
Рішенням Львівського окружного адміністративного суду:
Ухвалою Львівського окружного адміністративного суду від 2.01.2019 року відкрито провадження в адміністративній справі » про знесення самочинного будівництва.
Позивач: Інспекція державного архітектурно-будівельного контролю у м.Львові
Відповідач: Громадська організація «Наше ідеальне місто»
За результатами перевірки, проведеної Інспекцією ДАБК у м. Львові в січні 2018 року на об’єкті будівництва по вул. Варшавській, 22 у м. Львові, було встановлено, що ГО «Наше ідеальне місто» розпочато проведення будівельних робіт без зареєстрованого дозвільного документа на їх виконання. За результатами перевірки замовнику будівництва винесено припис про зупинення виконання підготовчих та будівельних робіт. Згодом, постановою Інспекції від 29.01.2018р. на ГО «Наше ідеальне місто» накладено штраф за виявлене правопорушення у сфері містобудівної діяльності.
За результатами перевірки виконання вимог вищезгаданого припису встановлено, що будівельні роботи по вул. Варшавській, 22 у м. Львові зупинено.
Житлово-будівельний кооператив (ЖБК) – це юридична особа (компанія), яку створюють для участі у будівництві чи реконструкції житлового будинку та подальшої експлуатації.
Як юридична особа кооператив створюють фізичні та/або юридичні особи, які об'єдналися на основі членства. Як правило, покупці стають асоційованими членами кооперативу з правом дорадчого голосу, однак такий голос можуть не брати до уваги під час голосування у питаннях про прийняття нових членів, продаж квартир, купівлю матеріалів та інших. Якщо кооператив ліквідують, асоційований член кооперативу матиме перевагу в праві на повернення паю, порівняно з повноправними членами кооперативу.
Щоб отримати квартиру у власність, пайовик робить вступний внесок та пай у кооператив згідно зі статутом та договором про сплату пайових внесків.
На етапі підписання договору вказують механізм переходу прав власності: безпосередньо покупцю чи за договором міни через кооператив. Зазвичай після введення будинку в експлуатацію, ЖБК оформляє право власності на квартиру, після чого за договором міни оформляють обмін паю члена кооперативу на квартиру.
Договір про сплату пайових внесків у кооператив не визначено у статті 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність» як допустимий механізм інвестування у житлове будівництво, але й не заборонено. Загалом регулюється Законом України «Про кооперацію» та нормами Цивільного кодексу України.
Форма договору – проста письмова, нотаріальне засвідчення не є обов'язковим.
Особливості:
На що звернути увагу:
Рекомендуємо запросити наступні документи для детального вивчення