• На земельну ділянку накладено арешт
Інформація відсутня.
ТОВ «СИТСЕМАБУД»
Saga Development
Не погоджуючись із ухвалою, ТОВ «Альта Град», ОСОБА_1 та ОСОБА_2 звернулися до Північного апеляційного господарського суду з апеляційними скаргами, у яких просили скасувати ухвалу Господарського суду Київської області від 18.12.2020 та постановити нову, якою заяву ТОВ «Файненс Компані» про вжиття заходів забезпечення позову залишити без задоволення.
27 липня 2021 року Північний апеляційний господарський суд по справі №911/3572/20 Ухвалив:
Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень.
18 грудня 2020 року Господарський суд Київської області по справі №911/3572/20 Ухвалив:
Заяву ТОВ «Файненс Компані» про забезпечення позову задовольнити.
Вжити заходи забезпечення позову ТОВ «Файненс Компані» шляхом накладення арешту та встановлення заборони у будь-який спосіб відчужувати/передавати, у тому числі укладати правочини, які в подальшому можуть призвести до обтяження та/або відчуження/передавання, розпорядження на об`єкти нерухомості, об`єкти незавершеного будівництва, прав оренди, майнових прав на квартири та земельні ділянки та утворені внаслідок їх поділу/об`єднання:
Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень.
11.12.2020 до Господарського суду Київської області надійшла позовна заява ТОВ «Файненс Компані» до ТОВ «Фінансова компанія «Локо», ТОВ «Альта-Град», ТОВ «Блант Девелопмент», ТОВ «Глобал Диелз Лімітед», ОСОБА_2 , ТОВ «Системабуд» та інших про визнання недійсними правочинів, визнання права вимоги, визнання права іпотекодержателя та заставодержателя, визнання незаконними дій, визнання недійсними рішень загальних зборів, визнання недійсними актів приймання-передачі, визнання незаконними та скасування рішень державної реєстрації, скасування реєстраційних дій.
Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень.
Інститут спільного інвестування - спосіб залучення інвестицій, передбачений ст. 4 Закону України "Про інвестиційну діяльність".
Учасником інституту спільного інвестування (ІСІ) є особа, яка має цінні папери інституту загального інвестування, найчастіше – цільові облігації.
Але в Україні, по суті, інвестиційний договір — це попередній договір купівлі-продажу квартири. Правовідносини між сторонами регулюють порядок укладання договору купівлі-продажу квартири у майбутньому: інвестиційний фонд не передає інвестору жодних прав на об'єкт, а лише бере на себе зобов'язання підписати договір купівлі-продажу у майбутньому.
За попереднім договором сторони зобов'язуються протягом певного терміну укласти основний договір на умовах, встановлених попереднім договором. Попередній договір підписують із юридичною особою — компанією, яка представляє забудовника.
Форма договору обов'язково має бути письмовою, нотаріальне засвідчення не є обов'язковим.
Така схема може бути ризикованою, оскільки інвестиційний договір укладається не безпосередньо із замовником будівництва. Недійсність договору між ІСІ та замовником будівництва може спричинити недійсність інвестиційного договору, який підписав інвестор з ІСІ. Якщо ІСІ не виконає умов із замовником будівництва, інвестиційний договір може бути розірваний або покупець не зможе оформити право власності.
Особливості:
На що звернути увагу:
Рекомендуємо запросити наступні документи для детального вивчення