За інформацією Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) містобудівні умови та обмеження не надавались.
Ліцензія на право проведення господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури серії №2013021122 від 25.08.2015 року до 25.08.2020 року, видана ТОВ ВП ЄВРОТЕХНОЛОГІЇ
Delmar
Дозвіл на право виконання будівельних робіт було анульовано рішенням від 21.07.2017 року №157. Рішенням 1-ї інстанції було скасовано рішення про анулювання Дозволу. Дозвіл на право проведення будівельних робіт - чинний.
Джерело: Держреєстр судових рішень
11 листопада 2015 року було складено припис про призупинення підготовчих і будівельних робіт. ТОВ «Сантанна» звернулося до Окружного адміністративного суду міста Києва з позовом до Державної архітектурно-будівельної інспекції України про визнання протиправними та скасування Розпорядження і постанови від 12.11.2015 р. Постановами судів у справі № 826/26810/15, в задоволенні позову ТОВ «Сантанна» - відмовлено повністю. Рішення вступило в законну силу.
Майнове право – це будь-які права на майно, відмінні від права власності. Наприклад, до майнових прав відносяться: право володіння, право розпорядження, право користування, специфічні права та право вимоги. Майнове право не наділяє власника усіма правами власника, але підтверджує правомірність отримати право власності на нерухомість у майбутньому.
Договір купівлі-продажу майнових прав не зазначений у статті 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність» як допустимий механізм інвестування у житлове будівництво, але й не заборонений.
На підставі договору покупець отримує майнові права на об'єкт, який буде збудовано у майбутньому. Коли будинок введуть в експлуатацію і присвоять поштову адресу, Покупець має право зареєструвати право власності на обрану квартиру (при отриманні від продавця необхідних документів).
На практиці акт приймання-передачі майнових прав підписується після введення об'єкта будівництва в експлуатацію. Момент переходу права власності на майнові права законодавством не врегульований, тому необхідно передбачити конкретний момент переходу права власності в договорі.
Форма договору – проста письмова, нотаріальне засвідчення перестав бути обов'язковим.
Особливості:
На що звернути увагу:
За договором купівлі-продажу одна сторона (продавець) передає майно у власність іншій стороні (покупцю) за гроші. За договором купівлі-продажу можна продати квартиру, земельну ділянку чи будинок — будь-який товар, який є у продавця або буде створено, придбано, отримано продавцем у майбутньому.
Договір купівлі-продажу передбачено та регулюється Цивільним кодексом України.
Форма договору – письмова, потребує нотаріального засвідчення.
Особливості:
На що звернути увагу:
Рекомендуємо запросити наступні документи для детального вивчення