Delmar

немає будинків в процесі
1 будинок
здано з 2010
1996
рік заснування
Новобудови забудовника Delmar у Києві
ЖК Delmar
немає зв'язку
ЖК Delmar
Звіринецька
Інші забудовники
Про будівельну компанію Delmar

DELMAR — це міжнародна група будівельних компаній, яка була заснована в 1996 році. Більш ніж за 22 роки на ринку забудовник ввів в експлуатацію 148 об‘єктів, серед яких житлові комплекси, торгово-розважальні центри і комерційна нерухомість. Станом на 2019 рік компанія веде будівництво шести ЖК преміум і бізнес класу в Дніпрі та Києві.

Житлові будинки від забудовника DELMAR переважно розташовуються в центральних або преміальних районах міста: при виборі території враховується близькість до парків, театрів, шкіл і дитячих садків, лікарень, супермаркетів і зупинок громадського транспорту. Крім того, кожен комплекс має свою унікальну архітектуру і концепцію.

Група компаній DELMAR є забудовником повного циклу — організація несе відповідальність за всі етапи створення об‘єкта: від юридичного оформлення активів до продажу нерухомості. У будівництві своїх об‘єктів компанія дотримується передових європейських стандартів і технологій. Завдяки всьому цьому DELMAR знаходиться в ТОПі серед лідерів міжнародного ринку вже не один рік.

Бажаючим придбати квартиру в одному з ЖК буде представлений великий вибір планувань, починаючи від «смарт-квартир» і закінчуючи 3-кімнатними апартаментами з великими площами. Також забудовник надає можливість покупцеві самостійно зонувати приміщення або використовувати базові планування архітектора, при бажанні ви зможете об’єднати кілька квартир в єдину житлову зону.

Більше
Менше