Дозвіл на будівельні роботи серії ДП 112201701330 від 18.06.2020 року
Повідомлення про початок підготовчих робіт ДП 010200920323 від 01.04.2020
Містобудівні умови та обмеження № 522 від 10.12.2019
Електронна ліцензія на право проведення господарської діяльності пов'язаної зі створенням об'єктів архітектури від 15.01.2019, видана ТОВ "ФАВОРИТ ДНІПРО БУД"
ТОВ "ДІАРЕНТ"
Дніпропетровський окружний адміністративний суд задовільнив позовну заяву ТОВ «ДІАРЕНТ» до Головного архітектурно-планувального управління Департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради.
Зобов`язано Головне архітектурно-планувальне управління внести зміни до Містобудівних умов та обмежень, із зазначенням (викладенням у редакції), - «Гранично допустима висотність будинків, будівель та споруд у метрах, 55 м (п`ятдесят п`ять метрів)».
Джерело: Держреєстр судових рішень
Згідно з судовим рішенням замовник будівництва на законних підставах користується земельною ділянкою.
Постановою Верховного Суду касаційну скаргу позивача залишено без задоволення.
Постановою Центрального апеляційного господарського суду залишено без задоволення апеляційну скаргу позивача, а рішення Господарського суду Дніпропетровської області від 21.10.2020 р. залишено без змін.
Рішенням Господарського суду Дніпропетровської області відмовлено в задоволенні позовних вимог про визнання недійсними результатів земельних торгів, визнання недійсним договору оренди землі та визнання припиненим права оренди земельної ділянки з кадастровим номером 1210100000:03:298:0076.
Позивач: ТОВ "Діксон"
Відповідач: Департаменту по роботі з активами Дніпровської міської ради, ТОВ "Діарент" та інші
Майнове право – це будь-які права на майно, відмінні від права власності. Наприклад, до майнових прав відносяться: право володіння, право розпорядження, право користування, специфічні права та право вимоги. Майнове право не наділяє власника усіма правами власника, але підтверджує правомірність отримати право власності на нерухомість у майбутньому.
Договір купівлі-продажу майнових прав не зазначений у статті 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність» як допустимий механізм інвестування у житлове будівництво, але й не заборонений.
На підставі договору покупець отримує майнові права на об'єкт, який буде збудовано у майбутньому. Коли будинок введуть в експлуатацію і присвоять поштову адресу, Покупець має право зареєструвати право власності на обрану квартиру (при отриманні від продавця необхідних документів).
На практиці акт приймання-передачі майнових прав підписується після введення об'єкта будівництва в експлуатацію. Момент переходу права власності на майнові права законодавством не врегульований, тому необхідно передбачити конкретний момент переходу права власності в договорі.
Форма договору – проста письмова, нотаріальне засвідчення перестав бути обов'язковим.
Особливості:
На що звернути увагу:
Рекомендуємо запросити наступні документи для детального вивчення