Дозвіл на виконання будівельних робіт серії ІУ №115141400440 від травня 2014 року
Інформація відсутня
Ліцензія на право проведення господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури №201303974 від 07.07.2017 року, видана ТОВ «БК «АЗУР ГРУП».
КП ПБЖБ Житлоінвест-УКБ
Житлоінвест-УКБ
В провадження Голосіївського районного суду м. Києва надійшло клопотання сторони кримінального провадження № 42019100000000481 від 06.08.2019 про надання дозволу на тимчасовий доступ до речей і документів, а саме: оригіналів розпорядчих і дозвільних документів щодо будівництва та введення в експлуатацію, письмових звітів експертних організацій (в т.ч. щодо кошторисної частини об'єктів будівництва), зведених кошторисів (зведених кошторисних розрахунків) на будівництво та інших документів КП «Житлоінвестбуд-УКБ» по об'єктах нерухомості за адресами: м. Київ, вул. Крушельницької, 13, 15, 15а, 15б, 15в, які перебувають у володінні КП «Житлоінвестбуд-УКБ».
Джерело: Єдиний державний реєстр судових рішень.
Майнове право – це будь-які права на майно, відмінні від права власності. Наприклад, до майнових прав відносяться: право володіння, право розпорядження, право користування, специфічні права та право вимоги. Майнове право не наділяє власника усіма правами власника, але підтверджує правомірність отримати право власності на нерухомість у майбутньому.
Договір купівлі-продажу майнових прав не зазначений у статті 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність» як допустимий механізм інвестування у житлове будівництво, але й не заборонений.
На підставі договору покупець отримує майнові права на об'єкт, який буде збудовано у майбутньому. Коли будинок введуть в експлуатацію і присвоять поштову адресу, Покупець має право зареєструвати право власності на обрану квартиру (при отриманні від продавця необхідних документів).
На практиці акт приймання-передачі майнових прав підписується після введення об'єкта будівництва в експлуатацію. Момент переходу права власності на майнові права законодавством не врегульований, тому необхідно передбачити конкретний момент переходу права власності в договорі.
Форма договору – проста письмова, нотаріальне засвідчення перестав бути обов'язковим.
Особливості:
На що звернути увагу:
Рекомендуємо запросити наступні документи для детального вивчення