При порушенні цілісності конструкції становить небезпеку для: 100 - 50 000 осіб
Клас наслідків: СС1 (або 1,2 категорії складності)
Обмеження по висоті: 4 поверхи
Можуть постійно проживати: до 50 осіб
Можуть тимчасово знаходитись: до 100 осіб
При порушенні цілісності конструкції становить небезпеку для: до 100 осіб
*Закон України про регулювання містобудівної діяльності. Стаття 32
Учасники будівництва
Генпідрядник
Замовник
Девелопер
Електронна ліцензія на право проведення господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури № 2013026629 від 04.04.2016 до 04.04.2021 року, видана ТОВ «Еліт Котедж Компані».
Електронна ліцензія на право проведення господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури №2013055197, видана ТОВ «Мультимедійні інформаційні системи» від 25.09.2018 року - безстроково.
Електронна ліцензія на право здійснення господарської діяльності, пов'язаної із створенням об'єктів архітектури №2013027884, видана ТОВ «Алєго» від 25.05.2016 року по 25.05.2021 рік.
Попередній договір купівлі-продажу квартири з юридичною особою (компанією)
До введення будинку в експлуатацію та присвоєння поштової адреси майна юридично немає, тому укладається попередній договір.
За попереднім договором сторони зобов'язуються протягом певного терміну укласти основний договір на умовах, встановлених попереднім договором. Попередній договір підписують із юридичною особою — компанією, яка представляє забудовника.
Попередній договір купівлі-продажу квартири не вказано у статті 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність» як допустимий механізм інвестування у житлове будівництво, але й не заборонено.
Форма договору обов'язково має бути письмовою, при цьому судовою практикою в Україні передбачено і нотаріальне засвідчення.
Особливості:
ризик залучення коштів на будівництво до отримання дозвільної документації;
такі договори зазвичай нотаріально засвідчуються, але не підлягають державній реєстрації, тому з боку держави відсутній контроль за можливістю повторного перепродажу;
держава, керуючі та інші органи не контролюють фінансові потоки залучених коштів;
ризик можливості нецільового використання інвестицій через відсутність контролю за юридичною особою;
при укладанні попереднього та основного договорів потрібно заплатити до 2% податків + витрати на нотаріальні послуги;
труднощі у отриманні судового захисту — навіть за 100% оплаті та побудованому будинку не можна визнати право власності на квартиру до підписання основного договору;
можливі непередбачені ризики для покупця у разі, якщо Основний договір не є додатком до Попереднього договору (покупець не ознайомлений із положеннями Основного договору).
На що звернути увагу:
на умови договору: чіткі характеристики об'єкта будівництва, момент передачі майнових прав, матеріальна відповідальність сторін, граничні терміни введення об'єкта в експлуатацію, порядок та підстави розірвання договору та повернення коштів, права та обов'язки сторін тощо;
на наявність необхідного пакета дозвільної документації для будівництва;
на репутацію суб'єктів будівництва та досвід будівництва подібних об'єктів;
на повноваження та обмеження підписантів з боку забудовника.
Паспорт об'єкта
Коли ми готували розділ, цих документів не було у відкритому доступі. Ми додамо документи відразу, як вони з'являться.
Судові справи та перевірки
Дані відсутні. Ми намагаємося тримати документи у найактуальнішому стані, тому якщо ви володієте інформацією з приводу цього об’єкту — напишіть нам.