Дозвіл на будівельні роботи ІУ013210812932 від 25.08.2021 року
Повідомлення про початок підготовчих робіт ОД020210521404 від 21.05.2021 року
Містобудівні умови та обмеження №01-06/299 від 01.08.2020 року
Електронна ліцензія на право проведення господарської діяльності пов'язаної зі створенням об'єктів архітектури від 09.10.2018 видана ТОВ "ТМ СЕРВІС" - безстроково.
ТОВ "ЮРИДИЧНА ФІРМА "АТТІ"
Ухвалою Одеського апеляційного суду задоволено апеляційну скаргу представника власника майна ТОВ «Юридична фірма АТТІ».
Скасовано Ухвалу від 25.10.2021 року про накладення арешту на об`єкт нерухомості по вул. Косвена, буд. 64/66, із забороною здійснювати будь-які будівельні роботи.
Ухвалою Малиновського районного суду м. Одеси відмовлено у задоволенні клопотання Юридичної фірми АТТІ про скасування арешту майна в рамках кримінального провадження.
Ухвалою Малиновського районного суду м. Одеси накладено арешт на об`єкт нерухомості за адресою: м. Одеса, вул. Косвена, буд. 64/66, із забороною здійснювати будь-які будівельні роботи та дії, пов`язані з об`єктом нерухомого майна.
Постановою п`ятого апеляційного адміністративного суду залишено без задоволення апеляційну скаргу Управління ДАБК.
Рішення Одеського окружного адміністративного суду від 27 липня 2021 року - залишено без змін.
П`ятим апеляційним адміністративним судом відкрито апеляційне провадження за апеляційною скаргою Управління Державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради на рішення Одеського окружного адміністративного суду від 27 липня 2021 року.
Рішенням Одеського окружного адміністративного суду відмовлено у задоволенні позову Управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради про скасування містобудівних умов та обмежень №182/1, які затверджені наказом № 01-06/299 від 01.10.2020р. для проектування реконструкції нежитлових будівель і споруд під адміністративно-офісний центр з апартаментами та підземним паркінгом за адресою: м.Одеса, Малиновський район, вул. Косвена, 64/66.
Рішенням Одеського окружного адміністративного суду задоволено адміністративний позов ТОВ«Юридична фірма «АТТІ» до Управління державного архітектурно-будівельного контролю Одеської міської ради про визнання протиправними та скасування постанови про накладення штрафу за порушення у сфері містобудівної діяльності від 09.06.2021 року та від 30.06.2021р
Майнове право – це будь-які права на майно, відмінні від права власності. Наприклад, до майнових прав відносяться: право володіння, право розпорядження, право користування, специфічні права та право вимоги. Майнове право не наділяє власника усіма правами власника, але підтверджує правомірність отримати право власності на нерухомість у майбутньому.
Договір купівлі-продажу майнових прав не зазначений у статті 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність» як допустимий механізм інвестування у житлове будівництво, але й не заборонений.
На підставі договору покупець отримує майнові права на об'єкт, який буде збудовано у майбутньому. Коли будинок введуть в експлуатацію і присвоять поштову адресу, Покупець має право зареєструвати право власності на обрану квартиру (при отриманні від продавця необхідних документів).
На практиці акт приймання-передачі майнових прав підписується після введення об'єкта будівництва в експлуатацію. Момент переходу права власності на майнові права законодавством не врегульований, тому необхідно передбачити конкретний момент переходу права власності в договорі.
Форма договору – проста письмова, нотаріальне засвідчення перестав бути обов'язковим.
Особливості:
На що звернути увагу:
Житлово-будівельний кооператив (ЖБК) – це юридична особа (компанія), яку створюють для участі у будівництві чи реконструкції житлового будинку та подальшої експлуатації.
Як юридична особа кооператив створюють фізичні та/або юридичні особи, які об'єдналися на основі членства. Як правило, покупці стають асоційованими членами кооперативу з правом дорадчого голосу, однак такий голос можуть не брати до уваги під час голосування у питаннях про прийняття нових членів, продаж квартир, купівлю матеріалів та інших. Якщо кооператив ліквідують, асоційований член кооперативу матиме перевагу в праві на повернення паю, порівняно з повноправними членами кооперативу.
Щоб отримати квартиру у власність, пайовик робить вступний внесок та пай у кооператив згідно зі статутом та договором про сплату пайових внесків.
На етапі підписання договору вказують механізм переходу прав власності: безпосередньо покупцю чи за договором міни через кооператив. Зазвичай після введення будинку в експлуатацію, ЖБК оформляє право власності на квартиру, після чого за договором міни оформляють обмін паю члена кооперативу на квартиру.
Договір про сплату пайових внесків у кооператив не визначено у статті 4 Закону України «Про інвестиційну діяльність» як допустимий механізм інвестування у житлове будівництво, але й не заборонено. Загалом регулюється Законом України «Про кооперацію» та нормами Цивільного кодексу України.
Форма договору – проста письмова, нотаріальне засвідчення не є обов'язковим.
Особливості:
На що звернути увагу:
Рекомендуємо запросити наступні документи для детального вивчення
Пн - Пт: | 10:00 - 18:00 |
Сб - Нд: | вихідний |