Продаж 1-кімнатної квартири в ЖК У-квартал.
Адреса: просп. Героїв Небесної Сотні 16/10.
Площа: 34,3м2.
Поверх: 4/4.
Планування: кухня + спальня.
Квартира має зручне планування, та гарний вид з вікна на зону відпочинку та басейн. В квартирі зроблено ремонт, встановлена побутова техніка, в наявності тепла підлога, інверторний кондиціонер, бойлер, варильна поверхня, духова шафа, витяжка.
Головною перевагою ЖК «У-Квартал» є добре розвинена внутрішня інфраструктура. Тут працюють державний і приватні дитячі садки, облаштовано безліч ігрових зон, включаючи мотузкове «містечко». Є кілька полів для футболу, волейболу та стрітболу. Для спортсменів доступні сучасні вуличні тренажери та фітнес-клуби в комплексі.
Поруч з комплексом зупиняється власне маршрутне таксі від комплексу до станції метро «Академмістечко».
Дзвоніть зараз та записуйтесь на перегляд.
ID: 90960
БЕЗ % для покупця. Пропонуємо затишну та стильну квартиру, яка ідеально підійде для комфортного життя та для сдачі в оренду.
• Ремонт: сучасний , із використанням якісних матеріалів.
Переваги:
• Простора та світла кімната.
• Нова кухня з технікою.
• Санвузол укомплектований сучасною сантехнікою.
• Енергозберігаючі вікна.
• Нові двері та якісне покриття підлоги.
• Квартира готова до заселення
В нас не вимикають світло, будинок підключено до будівництва.
"У-Квартал"- Один з найкрасивіших ЖК, дуже красива «зелена» територія, 2 фонтани з підсвічуванням, багато дитячих майданчиків, спортивні майданчики на будь-який смак.
Розвинена інфраструктура ЖК: дитячий садок, магазини, маркети, кавярні, піцерії, ресторани, салони краси, барбершопи, аптеки, побудований БАССЕЙН.
Багато паркомісць.
Територія житлового комплексу охороняється: регулярний обхід і відеоспостереження.
Поруч ТРЦ «Sofia Mall», трохи далі ТРЦ «Європарк». У пішій доступності Сільпо, АТБ, Фора, Новус. Поруч АЗС «Укрнафта». Зупинка громадського транспорту, маршрутки ходять до станції метро «Академмістечко», «Іподром», «Теремки». Відстань від ЖК до Кільцевої дороги (до Києва) 4 км.
ID: 88733
Продаж 1 кімнатної квартири
Жк Київський маєток
Квартира простора та світла
Вікна в двір
Поряд розвинена інфраструктура
Магазини, кафе, автобусна зупинка, зручна транспорна розвязка
Програми не розглядають
Докуметам 3 роки є
Без ліфта
0965136793
Без комісії для покупця
У продажу простора двокімнатна квартира в готовому будинку в ЖК Київський маєток
Комплекс закритого типу , під охороною
Топова локація - центр Софіївської Борщагівки
Поруч два ТЦ Маєток і Софія Молл
Також через дорогу У-квартал
Зупинка транспорту до метро біля комплексу
Будинок цегляний, теплий
Квартира з індивідуальним газовим опаленням
Простора , має двостороннє планування
Продаж без податків. На оформлення мінімальні витрати
Телефонуйте ! Домовимось про перегляд
🏡 Продаж 2-кімнатної квартири у ЖК “Європейські Липки”
📍 Надійний забудовник – ТзОВ “Європейські Липки”
Квартира розташована на 1-му поверсі з 7, ідеально підходить як для проживання, так і під комерційну діяльність або інвестицію.
Основна інформація:
• Загальна площа: 65 м²
• Житлова: 33 м²
• Стіни – цегла, перекриття бетонні
• Сучасний будинок з якісним будівництвом
✅ Надійний забудовник
✅ Вдале розташування
✅ Перспективна інвестиція
✨ Продаж ЄВРОДВУШКИ у ЖК Софіївський квартал! ✨
🏙️ Площа: 45 м²
🌅 Поверх: 11 (видовий, панорамний краєвид!)
💎 Світла, простора квартира з сучасним якісним ремонтом.
🛋️ Залишаються всі меблі та техніка — заїжджай і живи!
🔥 Переваги:
🏡 Закрита територія з охороною та відеонаглядом
📜 Документам більше 3 років
🛒 Розвинена інфраструктура — поруч Novus, Розетка, кафе, аптеки, фітнес-клуб, зупинки
💨 Дуже тепла, комфортна квартира
🛏️ Окрема спальня + кухня-вітальня
🎯 Ідеальний варіант для життя або вигідної оренди!
📹 Є відеоогляд — відправлю за запитом 💌
Квартира після будівельників, готова до вашого ремонту. Зручне та просторе планування з можливістю перепланування під ваші потреби. Вільне планування. Санвузол суміжний.
Індивідуальне газове опалення.
Без меблювання.
Сучасний житловий комплекс "Резиденція" з закритою територією, зонами відпочинку, гостьовим паркінгом та відеоспостереженням. Будинок зданий.
Розвинена інфраструктура: поруч магазини, школи, дитячі садки, кафе. Зручна транспортна розвязка: швидкий виїзд до Києва.
Квартира має панорамні вікна, балкон та лоджію.
Квартира без ремонту після будівельників. Планування роздільне. За планом є 2 санвузли, один з яких можна переробити під гардероб.
Будинок здано в експлуатацію у 2021 році. Технологія будівництва - монолітно-каркасна, стіни з газоблоку. Опалення - індивідуальне газове.
ЖК розташоване по зручній локації. Поблизу центр м. Вишневе і 5 хвилин від центральної алеї ЖК Софія. Є аптеки, магазини та супермаркети в пішому доступі.
Квартира з вільним плануванням та суміжним санвузлом. Виконано новий євроремонт.
У квартирі встановлена тепла підлога. Система опалення індивідуальна газова.
Квартира повністю мебльована та оснащена технікою.
Квартира розташована у новому житловому фонді, збудованому після 2021 року. На території ЖК є підземний паркінг.
Квартира має комфортне перепланування, виконаний євроремонт. Планування - студія. Санвузол суміжний. Спальне місце облаштовано в ніші, яку можна закрити розсувною системою. На балконі облаштовано робоче місце з шикарним краєвидом, яке також закривається розсувною системою.
Квартира має індивідуальне газове опалення двоконтурним котлом. Взимку в квартирі тепло.
Квартира повністю мебльована. Стильна кухня має продумане облаштування. Майже все залишається в квартирі, обговорюється з власниками. Квартира обладнана швидкісним інтернетом, телевізором та Wi-Fi.
Квартира продається без комісії для покупця.
ЖК Софіївська Сфера - житловий фонд 2011-2020-х років. На території ЖК багато озеленення. Є вантажний ліфт.
Поруч з ЖК знаходяться два ТЦ Європарк та Софія молл, різні супермаркети, аптеки, кавярні. У пішій доступності є садочки, зупинка розвозки шкільного автобусу.
Квартира з красивим панорамним видом з сонячної сторони. Є кондиціонер, балкон, лоджія та підігрів підлоги.
Квартира має роздільне планування з суміжним санвузлом. Зроблений євроремонт.
У квартирі встановлене індивідуальне газове опалення. Також є центральний водопровід, центральна каналізація, електрика та вивіз відходів.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. На кухні є меблі.
Квартира готова до перегляду та заселення.
ЖК "Софія" - сімейний, доглянутий комплекс з гарним ландшафтом та розвиненою інфраструктурою. Є гостьовий паркінг, ліфт та охорона території.
Поруч розташовані магазини Сільпо, АТБ та Фора. До станцій метро Житомирська та Теремки можна дістатися за 15-20 хвилин.
Квартира ідеальна для комфортного проживання. Є балкон або лоджія. Встановлені кондиціонер та підігрів підлоги. Також є швидкісний інтернет, Wi-Fi та душова кабіна.
Квартира з роздільним плануванням, євроремонтом та суміжним санвузлом.
Квартира має індивідуальне газове опалення, центральну каналізацію, електрику, газ та центральний водопровід.
Квартира продається з меблями та побутовою технікою. Є телевізор, Wi-Fi, кондиціонер, балкон, лоджія, ванна, меблі на кухні.
ЖК Щасливий - житловий фонд 2011-2020-х років. Територія закрита та цілодобово охороняється відеоспостереженням.
Поблизу розташовані дитячі садки, кафе, ресторани, безліч магазинів, спортивні майданчики та супермаркети. До станцій метро "Академмістечко" та "Теремки" можна легко дістатися за 20 хвилин.
Квартира з роздільним плануванням і авторським проектом ремонту. У квартирі є простора спальня 14 кв.м., кухня 10 кв.м. з виходом на засклену лоджію 4 кв.м., гардеробна кімната 4 кв.м.
Квартира має індивідуальне газове опалення з 2-контурним котлом. Також є центральна каналізація та водопровід, електрика.
Квартира продається з усіма меблями та технікою, включаючи духову шафу, варильну поверхню, витяжку, бойлер, пральну машину, Wi-Fi, дрібну техніку.
Цегляний будинок, повністю заселений.
Квартира розташована за 5 км від Києва, 15 хвилин до м. Академмістечко та 20 хвилин до м. Теремки. Поблизу є школа, садочки, «Сільпо», аптеки, салони та спортмайданчики.
Квартира у гарному житловому стані з сучасним ремонтом. Санвузол суміжний.
Квартира має індивідуальне газове опалення.
Квартира повністю мебльована та оснащена технікою.
Квартира готова до продажу. Під державні програми не підходить.
У будинку є підземний паркінг, який використовується як укриття. На території є зелений двір, спортивні та дитячі майданчики.
Квартира має гарну локацію. В шаговій доступності знаходиться магазин "Фора", безліч закладів з різноманітними пропозиціями, зупинка маршруток.
Квартира простора, світла, тепла.
Квартира з роздільним плануванням після будівельників. Санвузол суміжний.
Квартира обладнана індивідуальною газовою системою опалення, центральною каналізацією, електрикою, центральним водопроводом та газопостачанням.
Квартира не має меблів.
Сучасний житловий комплекс "Софія Резиденс" введено в експлуатацію. Можливе оформлення переуступки. Закрита, доглянута територія з цілодобовою охороною та відеоспостереженням. На території є сучасні дитячі майданчики, зони для відпочинку та занять спортом. Є ліфт та паркувальне місце.
Розвинена інфраструктура: поруч супермаркети, школи, садочки, аптеки, кавярні. Зручне транспортне сполучення з Києвом - зупинки громадського транспорту в пішій доступності.
Квартира має балкон та лоджію.
Квартира має євроремонт. У передпокої встановлена шафа-купе, є гардеробна або місце для комода. Санвузол суміжний з душовою кабіною.
Квартира обладнана всіма необхідними меблями. У спальні є простора кімната з диванчиком, що розкладається, шафами та встановленим кондиціонером. Кухня обладнана вбудованою кухнею, обідньою зоною та виходом на балкон, де облаштована зона відпочинку. На кухні встановлена велика плазма. У санвузлі є пральна машинка.
Квартира підходить як для власного проживання, так і для орендного бізнесу.
Квартира має роздільне планування. У квартирі виконано якісний євроремонт, який робили для себе.
У квартирі встановлений газовий двоконтурний котел, що забезпечує автономне опалення та гарячу воду.
У квартирі встановлений кондиціонер. Санвузол повністю готовий.
Продаж здійснюється за попереднім договором.
ЖК "У квартал" - один з найкомфортніших житлових комплексів Софіївської Борщагівки. На території розташований великий відкритий басейн, безліч ресторанів і кавярень, салонів краси, спортивних клубів. Комплекс відомий своєю доглянутою ландшафтною територією з фонтанами, зонами для занять спортом та дитячими майданчиками.
Поблизу розташовані торгові центри "Софія Мол" та "Маєток".
1 кімната
з ремонтом
38.1 / - / 12.5 м²
цегляна
поверх 4 з 11
2.5 млн грн
56 226 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2-х кімнатну квартиру, вул. Зодчих, 18 А, Святошинський р-н
Квартира з роздільним плануванням і авторським проектом. Виконано якісний ремонт: у кімнатах натяжні стелі, на підлозі плитка та ламінат. Санвузол сумісний, обладнаний душовою кабіною.
Система опалення централізована. Є центральна каналізація, газ і центральний водопровід.
Квартира продається з усіма меблями та вбудованою кухнею з технікою. Спальня у світлих тонах з італійським ліжком та ортопедичним матрацом, великою шафою з дзеркалами. Вітальня з шафою-купе, диваном, робочою зоною та поличками. Кухня компактна й продумана, з кутовим гарнітуром та холодильником в одній лінії. Коридор з додатковою шафою-купе для сезонного одягу й взуття. Санвузол обладнаний бойлером і пральною машиною.
Будинок типу хрущовка.
Зручна локація поблизу магазинів, шкіл, дитячих садочків і транспорту.
Квартира повністю готова до проживання та чекає на нового власника. Є французький балкон із 5-ти камерного профілю WDS.
Квартира з роздільним плануванням. Кухня має вихід на балкон. Ремонт відсутній, що надає можливість втілити власний дизайн. Квартира світла та простора.
Квартира підключена до центрального водопроводу та каналізації, електрики та газопостачання. Опалення індивідуальне газове.
Будинок побудований у 2011-2020 роках. Наявний ліфт.
Будинок розташований у комфортному районі поряд із ЖК "Софія". Зручна транспортна розвязка. Вся інфраструктура поруч: магазини, школи, дитячі садки, кавярні.
Квартира з якісним ремонтом.
Квартира повністю укомплектована необхідною технікою.
У підїзді працює консьєрж. Чистий доглянутий підїзд.
Чудова локація за 800 метрів від окружної дороги. Гарна транспортна розвязка до метро Житомирська, Академмістечко, Деміївська, Магелан.
Гарний вид з вікна.
Квартира зроблена під євродвушку - є спальне місце та місце для дивана. Зроблено євроремонт.
У квартирі індивідуальне опалення та гаряча вода. Є лічильники на всі комунікації. Всі комунікації центральні.
Квартира повністю мебльована та оснащена вбудованою технікою, включаючи посудомийну машину, газову поверхню, витяжку, духову шафу, котел, холодильник. Встановлено велике 160 см нове ліжко з ортопедичним комфортним матрацом.
Квартира продається без комісії. Вартість оформлення - 2000-2500 дол. Можливий продаж за програмою єВідновлення.
Квартира розташована в зданому та заселеному цегляному утепленому будинку. Будинок має закриту територію з охороною та відеоспостереженням. У дворі є паркомісця, дитячі майданчики.
Поблизу розташовані магазини Сільпо, Новус, Фора, АТБ, ринок, садок, аптеки, салони краси, банк, розетка, нова пошта, кінотеатр, Антошка, спортзал Workshop та безліч інших крамниць, ресторанів, кафе. Є лісопаркова зона. Школа знаходиться в 10 хвилинах ходьби. Поруч зупинка громадського транспорту. Маршрутки їздять кожні 3 хвилини до метро Академмістечко (20 хв) та до Виставкового центру, Теремки.
Квартира нова, тепла, з панорамним вікном у двір. В санвузлі встановлено теплу підлогу від котла. Є балкон, лоджія, ліфт, пожежна сигналізація, гостьовий паркінг.
Квартира з видовим плануванням. Зроблено стильний сучасний ремонт, включаючи двері прихованого монтажу з декоративною штукатуркою, декоративну штукатурку на всіх стінах, прихований карниз для штор, натяжні стелі, МДФ-плінтус та МДФ-панелі на стіні. Квартира повністю готова до заселення.
Квартира без меблів.
Продаж від власника без комісії.
ЖК Софія Клубний - це комфортний престижний житловий комплекс з повною інфраструктурою. На території є приватна школа, а державна - всього за 10-15 хвилин. Усе на території: лікарні, магазини, кафе, спортзали, аптеки, ветеринарна клініка. ЖК має закриту зелену територію з великим дитячим майданчиком, тенісним кортом, баскетбольним і футбольним майданчиками. Є підземний паркінг і багато наземних місць. Планується будівництво церкви та фонтану від забудовника.
ЖК розташований за 5 хвилин від зупинки транспорту.
Квартира має роздільне планування. Санвузол суміжний. Виконано чорнову цементно-піщану стяжку підлоги (80 мм), крім санвузлів.
Будинок обігрівається за допомогою власної газової котельні на даху. У разі вимкнення електроенергії дахова котельня працюватиме на резервному живленні. Квартира оснащена радіаторами, лічильниками на воду, електроенергію та тепло.
ЖК «Щасливий Grand» має відеоспостереження, ліфт, підземний паркінг, гостьовий паркінг, охорону території та вантажний ліфт.
ЖК «Щасливий Grand» має поруч власний ТЦ «Щасливий Mall» із супермаркетом «Сільпо» та іншими магазинами. Поруч також є клініка «Добробут», дитячий садок і багато інших закладів.
Квартира розташована в 2 секції ЖК. Встановлені металопластикові вікна (двокамерні склопакети, п’ятикамерний профіль) та протиударні вхідні двері. Є швидкісний інтернет.