Продаж квартир в ЖК Нова Данія
18 оголошень по 10 квартирах
1 млн грн
34 472 грн/м²
Кошова вулиця, 81
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира під ремонт у затишному районі!
Продається 1-кімнатна квартира на 2 поверсі 4-поверхового будинку з газоблоків за адресою вулиця Кошова, 81.
Житло потребує ремонту, що дає можливість втілити власні ідеї та створити комфортний простір під свій смак. Квартира продається без меблів та техніки.
Будинок новий, вже заселений, у тихому, доглянутому дворі з гарним озелененням — квітучі клумби і затишні лавочки створюють атмосферу спокою та домашнього затишку.
Інфраструктура району радує різноманіттям: поруч розташовані чотири торгові центри, супермаркети «АТБ», «Фора», «Новус», «Сільпо», ресторани, кав’ярні, спортзали, школи танців, салони краси, зоомагазини, будівельні магазини, дитячі садочки, аптеки, лабораторії, приватні клініки «Адоніс» та «Амеда».
Щонеділі тут проходить яскравий ярмарок — чудова можливість для покупок та прогулянок.
Транспортна доступність зручна: до зупинки маршруток — 5 хвилин пішки, маршрутки курсують кожні 5 хвилин у напрямку метро «Академмістечко» та «Теремки». Це дозволяє швидко дістатися до важливих точок міста.
Ця квартира стане відмінним варіантом для тих, хто хоче жити у спокійному районі з розвиненою інфраструктурою і водночас має бажання створити інтер’єр на свій смак.
Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном.
Реальна квартира! Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти!
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертифікат на зруйноване житло
З нами безпечно, якісно, вигідно!
1 кімната
з ремонтом
30 / 15 / 7 м²
цегляна
поверх 2 з 4
2019 Рік будівництва
власник
генератор
1.3 млн грн
49 339 грн/м²
Кошова вулиця, 101
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування, суміжний санвузол. Виконано розведення електрики, водних точок, встановлено газовий котел. Зроблено штукатурку, стяжку. Квартира під чистову обробку.
Система опалення - індивідуальне газове. Є всі лічильники.
Ніхто не прописаний, я одноосібний власник. 3-річний термін власності спливає на початку лютого.
Будинок зданий у 2018 р., однопідїздний, не кутовий. В асоціації ОСББ. Є власна свердловина, генератор на будинок.
Вдала локація як для проживання, так і для здачі в оренду.
Засклений балкон, вікна виходять на південний захід.
1 кімната
з ремонтом
26.2 / - / 7.1 м²
цегляна
поверх 5 з 8
2017 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
3.2 млн грн
68 772 грн/м²
Січова вулиця, 44
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має панорамні вікна, які забезпечують багато природного світла. Установлена тепла підлога по всій площі.
Квартира підключена до власної свердловини для водопостачання.
Документи готові (більше трьох років), що забезпечує легкий процес оформлення.
Квартира розташована в затишному будинку з сучасними зручностями. Територія будинку закрита та охороняється, під управлінням ОСББ. Є паркомісце біля будинку.
Поруч розташовані магазини, ТРЦ, дитячі майданчики та парк. Зручна транспортна розвязка для швидкого доступу до міста.
Квартира має панорамні вікна, які забезпечують багато природного світла. Установлена тепла підлога по всій площі.
2 кімнати
з ремонтом
47 / 23 / 10 м²
поверх 1 з 3
2018 Рік будівництва
власник
2.2 млн грн
57 913 грн/м²
Ягідна вулиця, 19
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира готова до заселення. У квартирі є велика кухня площею 12,5 кв.м. Санвузол роздільний. У туалеті встановлена інсталяція Geberit. У квартирі є дві великі лоджії (довжина одного підвіконня 4 м). Тепла підлога у санвузлі.
У квартирі встановлений двоконтурний газовий котел для автономного опалення та гарячої води. Також є бойлер.
У квартирі залишаються усі меблі та техніка.
Продаж напряму від власника без комісії. Документи на право власності оформлені понад 3 роки.
ЖК Данія має закриту територію з електронним ключем на воротах та підїзді. У дворі є дитячий майданчик з батутом.
Інфраструктура відмінна. Поруч розташовані магазини (NOVUS, Сільпо, Фора, АТБ), ТРЦ Sofia Mall, поштові відділення (Нова Пошта, Укрпошта, Meest), салони краси, кавярні, кафе та ресторани. Для сімей з дітьми неподалік є державний садочок «Левенятко», приватний садочок та нова державна школа та садочок, що будуються. Діти можуть безкоштовно добиратися в школи неподалік завдяки автобусу, що курсує поруч. Чудова транспортна розвязка: кінцева зупинка транспорту менше 100 м. Поруч зелена зона з лісом та озером.
Квартира простора та повноцінна. У квартиру потрапляє багато світла, прямі промені з 6:30-8:00 ранку.
1 кімната
з ремонтом
38.7 / 17.1 / 12.5 м²
цегляна
поверх 5 з 5
2017 Рік будівництва
власник
2.1 млн грн
64 636 грн/м²
Кошова вулиця, 104
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Затишна дизайнерська квартира від власника.
Квартира без опалення, на електриці.
Вся техніка входить у вартість.
Можливий незначний торг.
Будинок зданий в експлуатацію більше 3 років тому.
1 кімната
з ремонтом
33 / 33 / 33 м²
поверх 4 з 9
2.8 млн грн
23 958 грн/м²
Ягідна вулиця, 23
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Простора затишна квартира з частковим ремонтом. Є дизайн-проєкт. Планування суміжне, прохідне. Санвузол: 2 і більше. Ремонт під чистову обробку.
Опалення індивідуальне газове. Встановлені лічильники на світло, воду і газ. Усі труби комунікацій нові, електрика розведена, тепла підлога. Договори прямі.
Меблі відсутні.
Оформлення за рахунок покупця. Права власності більше 3 років.
Вхід в квартиру з 1 поверху індивідуальний. Територія затишна, закрита. У дворі є дитячий майданчик.
Квартира з ремонтом, виконаним з урахуванням усіх деталей для комфортного життя. Сантехніка villeroy&boch і плитка іспанська.
3 кімнати
з ремонтом
117 / - / 35 м²
цегляна
поверх 3 з 4
2016 Рік будівництва
Обрати розташування квартири
генератор
3.4 млн грн
58 948 грн/м²
Ягідна вулиця, 23
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування з двома окремими кімнатами. Висота приміщень - 2,80 м. Ремонт виконаний з якісних дороговартісних матеріалів. Стіни в кухні та коридорі оброблені декоративною штукатуркою, на підлозі - ламінат та плитка. Тепла водяна підлога в коридорі та ванній кімнаті.
Встановлений газовий котел та лічильники на електрику, водопостачання і газ. Вода з власної свердловини. Комунальні послуги дешеві.
Квартира продається з усіма меблями (ДСП, дуб) та побутовою технікою, включаючи газову варильну поверхню, витяжку, електричну духову шафу, холодильник, мікрохвильову піч, пральну машину, 2 стабілізатори напруги. Також є потужна модель кондиціонера Cooper Hunter, відеодомофон, Wi-Fi роутер та зарядна станція.
Документам більше 3-ох років, можлива швидка угода і швидке виселення. Власники знаходяться на місці, документи в порядку.
Квартира розташована у житловому комплексі комфорт-класу "Данія". Будинок побудований у 2017 році і є другим по черзі побудованим будинком комплексу. У внутрішньому дворі є закрита облагороджена територія з дитячим майданчиком та місцем для сушіння одягу на вулиці. На балансі ОСББ є генератор, який забезпечує мінімальні потреби жителів у разі відключення світла.
ЖК "Данія" розташований у Софіївській Борщагівці. До станцій метро "Академмістечко" або "Житомирська" - 15 хвилин на транспорті. Поблизу є магазини (NOVUS, Сільпо, Фора, АТБ) та торговий центр Sofia mall, поштові відділення (Нова Пошта, Укрпошта, Meest), салони краси, кавярні, кафе та ресторани. У 5 хвилинах від дому є державний садок, а в 2 хвилинах від будинку - приватний дитячий садочок. У 10 хвилинах ходьби від будинку зараз будується державний садочок та школа. Поруч зупинка громадського транспорту з багатьма маршрутками.
2 кімнати
з ремонтом
57 / - / 11 м²
цегляна
поверх 3 з 4
2016 Рік будівництва
власник
2.6 млн грн
61 576 грн/м²
вул. Ягідна, 21
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має вільне планування з суміжним санвузлом. Виконано авторський проект ремонту.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням. Є центральна каналізація, електрика, газ, центральний водопровід, вивіз відходів.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою.
ЖК «Данія» зданий в експлуатацію. Будинок побудований у 2021 році.
Вся інфраструктура розташована біля будинку. Відстань до Києва становить 3,8 км.
2 кімнати
з ремонтом
42 / - / 18 м²
цегляна
поверх 2 з 10
2.2 млн грн
80 019 грн/м²
вул. Ягідна, 21
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира-студія з окремою спальнею.
Квартира повністю укомплектована якісною побутовою технікою та вбудованими меблями, які залишаються новому власнику. Є меблі на кухні та гардероб.
Є кондиціонер та Wi-Fi.
1 кімната
з ремонтом
28 / - / 10.2 м²
поверх 3 з 9
2.1 млн грн
48 606 грн/м²
вул. Ягідна, 21
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування. В квартирі зроблено ремонт, залишилось зробити тільки стелю.
Квартира з індивідуальним газовим опаленням. Система опалення: індивідуальне газове. Комунікації: асфальтована дорога, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ, центральний водопровід.
Залишається техніка і меблі.
БЕЗ КОМІСІЇ! Документам більше трьох років, мінімальне оформлення!
Тип будинку: Житловий фонд 2011-2020-і.
Поруч розвинена інфраструктура, магазини, кавярні, ТРЦ Софія Молл, державний дитячий садок, зупинка транспорту.
Є можливість зробити з лоджії вихід у власний великий дворик, облаштувати зону барбекю! Комфорт: Балкон, лоджія, Ванна, Тераса.
2 кімнати
з ремонтом
43 / - / 8 м²
цегляна
поверх 1 з 4