Квартира від власника(без ріелторів), знаходиться на 2-му поверсі 5-ти поверхового будинку( побудований в 1920 р., введений в експлуатацію в 1959 році, цегляний, сталінка), тепла, не кутова, неподалік обласна дитяча лікарня, стадіон, ринок., відділення банку, аптеки та багато магазинів. Торг присутній.
Квартира має роздільне планування. Санвузол також роздільний. Ремонт у житловому стані.
Квартира мебльована. Є меблі на кухні. Також встановлено телевізор.
Квартира здається в оренду.
Будинок - це житловий фонд 91-2000-х років. Є ліфт.
Квартира розташована в самому центрі міста за 100 метрів від Гермеса.
З квартири відкривається чудовий вид на місто. Квартира має балкон і лоджію.
Квартира має покращене роздільне планування. Висота стелі 2.65 метра. Є тамбур на 4 квартири. Виконаний косметичний ремонт.
Квартира оснащена лічильниками газу, холодної та гарячої води. Опалення централізоване. Встановлені металопластикові вікна. Балкон засклений.
Квартира не мебльована.
Оформлення на покупця. Вартість оформлення приблизно 800$. Можливий продаж під державні програми Є-оселя та Є-відновлення. В квартирі один власник, крім нього немає інших зареєстрованих.
Будинок житлового фонду 91-2000-х років. Здача будинку в експлуатацію відбулася в 1993 році. Є ліфт.
Квартира розташована в середньому підїзді. Вікна виходять у двір та на дитячий майданчик і на 22-гу школу. Поблизу будинку є дитячий майданчик, базарчик, ЕКО-маркет, супермаркет АТБ, школа мистецтв, 22-га школа, дитячий садок, маршрутки № 4, № 5, № 11, тролейбуси № 4, № 5.
Квартира не кутова. Встановлені металеві вхідні двері товщиною 3,5 мм. Є стаціонарний телефон та інтернет. За рахунок розташування квартири влітку не жарко, квартира не напікається, взимку тепло. З балкона видно вхідні двері 22-ї школи.
Квартира має роздільні кімнати площею 13,2 кв.м. та 13,0 кв.м. Кухня площею 7 кв.м. Санвузол та ванна кімната в кахлі, роздільні. В коридорі постелена тепла підлога. Встановлена нова проводка. У квартирі зроблений косметичний ремонт.
Квартира має централізоване опалення.
У квартирі залишаються плита та холодильник на кухні, шафа та комод у коридорі. Також встановлений кондиціонер в одній кімнаті.
Можливий обмін на 3-кімнатну квартиру або будинок з доплатою. Реальному покупцю торг при перегляді. Підписаний договір з АН "Голубка".
Квартира розташована в житловому фонді 80-90-х років. Є тамбур на 4 квартири.
Квартира знаходиться в спальному районі міста. В пішій доступності є школи, садочки, маркети, ринок, пошта, зупинки громадського транспорту та поліклініки.
Всі вікна металопластикові, вхідні двері деревяні. Сусіди тихі та спокійні. Квартира має кабельне, цифрове ТБ та Wi-Fi.
Квартира розташована у двоповерховому теплому цегляному будинку. Встановлені металопластикові вікна.
Наявні квартирні лічильники газу та холодної води.
Є просторий двір для паркування авто, погріб та господарча споруда.
Вдала локація в самому центрі міста. Поруч розташовані Собор, органна зала, зупинки громадського транспорту, магазини АТБ та Рошен, дитячий парк розваг та центральний пляж на р. Рось.
Квартира має чудове планування. Лоджія обладнана панорамними вікнами.
Квартири оснащені автономним опаленням.
Продаж від власника. Ціна від 900 дол. США за кв.м.
Будинок цегляний, утеплений мінватою та оздоблений декоративною цеглою. Має підвал з кладовими, який також слугує бомбосховищем. Будинок 7-поверховий, на 28 квартир. ЖК має сучасний ліфт, паркінг та дитячий майданчик. Земля в приватній власності.
ЖК "Кошерний" розташований у центрі міста. Найкраща інфраструктура: поруч дитяча лікарня, стадіон, ринок, школи, садки, маршрутки громадського транспорту, магазини. До річки рукою подати.
Квартира розташована на першому поверсі та має фасад, що виходить на Фастівську вулицю.
Квартира ідеально підійде під офіс, магазин, аптеку та будь-яке нежитлове приміщення.
Квартира має авторське планування з високими стелями (3 м). Дві кімнати окремі, одна з них має чистовий варіант з розводкою електрики, чистовою штукатуркою стін та ламінатом на підлозі. Кухня обєднана із залом, створюючи ще більший простір. У квартирі є велика гардеробна та просторий суміжний санвузол.
Будинок має власну котельню, що забезпечує демократичні комунальні платежі в опалювальний сезон. Квартира підключена до центрального водопроводу, каналізації, електрики та газу.
Квартира мебльована. На кухні є меблі.
Будинок цегляний з товстими стінами. Збудований у 2001-2010-і роки. Є ліфт.
Квартира розташована за 5 хвилин від парку Олександрія та набережної. Поруч є зручна інфраструктура: супермаркети, магазини, кафе, садочки, школа, лікарня. Зручна транспортна розвязка.
Квартира не кутова. Влітку не жарко, а взимку не холодно.
Квартира під ремонт. Стара плитка знята. Ванна, туалет та кухня нові.
Встановлені металопластикові вікна, замінені батареї, нова проводка. Санвузол роздільний. Система опалення централізована.
Квартира розташована в житловому фонді 91-2000-х років. Над квартирою розташований техповерх.
Зручна транспортна розвязка. Тихий двір з дитячим майданчиком, садочком, школою та маркетом.
Квартира тепла, без сирості.
Квартира виконана в авторському проекті та неперевершеному стилі.
Квартира з меблями та технікою. На кухні є меблі. Також є гардероб.
Розглядається обмін та продаж під програми. Без комісії для покупця. Можливий торг.
Квартира розташована в житловому фонді 2001-2010-х років.
Квартира має розвинену інфраструктуру. Школа та садочок розташовані поруч. Маркетопт знаходиться в 100 метрах від будинку.
Квартира має балкон, лоджію, ванну кімнату та підігрів підлоги. Встановлено кондиціонер. Квартира обладнана відеоспостереженням. Є кабельне та цифрове ТБ, телевізор та Wi-Fi.
Квартира з роздільним плануванням та євроремонтом.
У квартирі централізоване опалення, центральна каналізація, електрика, газ та центральний водопровід.
Квартира мебльована, на кухні є меблі.
Додатково до квартири надається паркувальне місце.
Квартира розташована в сталінці.
Гайок - тихе та спокійне місце. Поруч знаходяться школа, дитячий садок, магазини, парк, річка та автобусна зупинка.
Квартира оснащена балконом, лоджією та гардеробом. Встановлена душова кабіна. Доступні кабельне та цифрове ТБ, швидкісний інтернет та Wi-Fi.
2 кімнати
з ремонтом
55 / - / 6 м²
цегляна
поверх 4 з 4
власник
1.68 млн грн
37 338 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Терміново продам 2- ну квартиру 2/3/5 не кутова, воінстрой
Квартира з роздільним плануванням. Кімнати окремі, санвузол окремий. Зроблений косметичний ремонт. Вікна і балкон металопластикові.
Централізоване опалення.
Продаж здійснюється через агентство нерухомості. Ціна без торгу.
Квартира розташована в хрущовці.
До зупинки маршруток 5 хвилин.
Квартира має суміжний санвузол.
Тип будинку - хрущовка.
Квартира мебльована.
Квартира розташована в цегляному будинку, не кутова.
Квартира розташована в найзатребуванішому центральному районі міста Біла Церква. Локація топ.
Квартира має великі роздільні кімнати, великий коридор і 2 балкони. Площа квартири еквівалентна площі 3-кімнатної квартири. Виконано свіжий ремонт за авторським проектом.
У квартирі встановлено двоконтурний котел, що забезпечує індивідуальне газове опалення та гарячу воду. Поміняні труби.
Квартира вільна, ніхто не проживає.
Цегляний будинок з високими стелями (2.90 м) і товстими стінами, що забезпечує хорошу звукоізоляцію.
Квартира розташована в самому центрі міста з розвиненою інфраструктурою. Поруч розташовані магазини, ресторани, зупинки громадського транспорту, парк, школа та центральний ринок. Є зупинка маршрутних таксі до Києва.
Квартира має панорамні вікна добротної якості, не схожі на вікна в новобудовах.
Квартира з авторським ремонтом, який робився для сина. Було використано італійську плитку та сантехніку.
Квартира має індивідуальне газове опалення, центральний водопровід, центральну каналізацію, електрику та газ. Встановлено підігрів підлоги.
Квартира повністю мебльована. На кухні є меблі, а також закуплений посуд. У квартирі є телевізор, Wi-Fi, кондиціонер та гардероб.
Квартира розташована в житловому фонді, збудованому після 2021 року. Встановлено охорону.
Квартира має балкон або лоджію. З вікон відкриваються неймовірні краєвиди.
2 кімнати
з ремонтом
96 / - / 25 м²
цегляна
поверх 8 з 10
власник
2.81 млн грн
53 087 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2-кімнатну квартиру на ДНС, біля школи та садочка
Квартира має роздільне планування з окремими кімнатами. Євроремонт.
У квартирі централізоване опалення.
У квартирі залишаються кухня, шафа та кондиціонер.
Ідеальний варіант для сімї або під оренду.
Квартира не кутова, утеплена ззовні. Будинок має тихий двір.
Поблизу знаходяться школа, садочок, магазини.
Квартира світла та тепла. З вікон відкривається чудовий краєвид на річку та парк. Гарні сусіди.
2 кімнати
з ремонтом
53 / - / 9 м²
панельна
поверх 9 з 9
власник
2.31 млн грн
43 344 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 2х кімнатну квартиру на Таращанському масиві
Квартира в гарному стані. Ззовні утеплена. Є роздільний санвузол та балкон.
Майже всі меблі залишаються.
Квартира розташована в панельному будинку.
Поряд знаходяться школа, лікарня, багато супермаркетів та магазинів.
Квартира має багаторівневе планування.
Квартира оснащена централізованим опаленням. Санвузол роздільний.
Квартира продається від власника.
Квартира розташована у дуже гарному районі з чудовою транспортною розвязкою.
Квартира має дві просторі кімнати, великий хол, два санвузли, двозонну кухню та балкон. У квартирі виконано євроремонт із якісних матеріалів.
У квартирі встановлено автономне газове опалення, кондиціонер, підігрів підлоги. Також є центральний водопровід та каналізація.
Квартира повністю мебльована та обладнана побутовою технікою. На кухні є меблі.
Квартира продається від власника. Торг можливий.
Квартира розташована в цегляному будинку в одному з кращих районів Білої Церкви. Будинок побудований у 2001-2010-і роки. У дворі є парковка для мешканців під наглядом відеокамер. Поблизу розташовані дві охоронювані автостоянки.
Локація будинку ідеальна. У пішій доступності знаходяться набережна річки Рось, дендропарк Олександрія, Критий ринок, школа, дитячий садок, ліцей, лікарня, супермаркети. Зручна транспортна розвязка.
Квартира не кутова, тому тепла та світла. Встановлені сигналізація та підігрів підлоги. Квартира обладнана мультимедіа: кабельне та цифрове ТБ, швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi.
Квартира не кутова, двостороння. В наповненні від забудовника: штукатурка, стяжка підлоги, роздільний санвузол.
У квартирі індивідуальне газове опалення із двоконтурним котлом.
Продаж від власника без комісії. Можливий обмін на автомобіль з доплатою, на земельну ділянку або будинок у районі Центр-ДНС.
Якісне будівництво елітного будинку з вишуканим теплим фасадом. Можливість придбати паркомісце.
Чудове місце розташування в самому центрі міста.
Квартира має якісні вхідні двері.