Продам простору 3-кімнатну квартиру з АВТОНОМНИМ ОПАЛЕННЯМ на Леваневського, з ремонтом, меблями та технікою
Адреса: масив Леваневського, м. Біла Церква
Поверх: 10/14
Будинок: монолітний, утеплений
Площа: загальна – 76.4 м², житлова – 45.1 м², кімнати – 10 / 13.7 / 21.4 м²
Переваги квартири:
Автономне опалення
Утеплена зовні та зсередини
Тепла підлога
Відеоспостереження, сигналізація
Броньовані двері
Замінена проводка, сантехніка, столярка
Металопластикові вікна
Двотарифний лічильник (день/ніч)
Капітальний ремонт
Інфраструктура:
Будинок у зручному місці – поруч супермаркети, школи, садочки, зупинки, аптеки, кафе.
У вартість входить:
Якісні меблі та техніка
Зручна розвязка, зупинка транспортних засобів, магазини, супермаркети, ринок, парк, будинок культури, школи, садочки, дитячі розважальні заклади.
Монолітний будинок, квартира утеплена зовні та внутрі
Кімнати та санвузол окремі, два коридора, тамбур
Квартира має роздільне планування з двома окремими кімнатами, кухнею-вітальнею, гардеробною та суміщеним санвузлом. Зроблений якісний євроремонт.
У квартирі встановлено чеський котел Протерм, який регулюється датчиком тепла. Також є рекупіратор та тепла підлога. Комунікації включають центральний водопровід, центральну каналізацію, електрику та вивіз відходів.
Квартира повністю мебльована. Лишається все, крім генератора та особистих речей.
ЖК «Персія» має закриту територію з відеоспостереженням та охороною. На території комплексу розташовані дитячий майданчик, зона барбекю та власна артезіанська свердловина. Будинок має індивідуальне електричне опалення.
Комплекс зручно розташований поруч із зупинками громадського транспорту, школою, садочком, АТБ, ринком, кавярнями.
Квартира має власний задній дворик. У квартирі встановлено пожежну сигналізацію, є супутникове ТБ, швидкісний інтернет, Wi-Fi та телевізор. Встановлено душову кабіну. Є паркувальне місце.
Квартира має базовий ремонт, можна зайти і жити. Санвузол роздільний.
Будинок оснащений централізованим опаленням.
Продаж від агентства нерухомості без комісії для покупця. Додаткові витрати включають виготовлення технічного паспорту та реєстрацію права власності. Працюємо по програмі Є-оселя, Є-відновлення та Постанови.
Будинок цегляний, теплий, введений в експлуатацію. Багато квартир вже заселені.
Особливості квартири:
Квартира з роздільним плануванням та роздільним санвузлом. Виконано косметичний ремонт. Стан квартири з базовим ремонтом, можна зайти і жити.
Будинок має власну котельню.
Продаж від агентства нерухомості без комісії для покупця. Додаткові витрати включають виготовлення технічного паспорту та реєстрацію Права власності.
Будинок цегляний, теплий. Будинок введений в експлуатацію, багато квартир заселені.
Будинок розташований на вул. Леваневського 74.
Квартира нестандартного планування з якісним косметичним ремонтом. Кімнати окремі площею 25,9 кв.м., 18,6 кв.м. та 14,2 кв.м. Кухня площею 14,2 кв.м. Санвузол роздільний.
Квартира оснащена швидкісним інтернетом, кабельним та цифровим ТБ. Система опалення централізована. Є газ, центральний водопровід, електрика, центральна каналізація та вивіз відходів.
Квартира мебльована. У квартирі є кондиціонер, ванна, меблі на кухні та гардероб.
Можливий торг з реальним покупцем.
Квартира розташована в цегляному будинку сталінського планування. До квартири додається велика кладова кімната в підвалі будинку.
Є асфальтована дорога.
Квартира затишна, простора, світла. Є балкон, лоджія та панорамні вікна. Забезпечено паркувальне місце.
Квартира з акуратним сучасним ремонтом. Планування включає кімнату площею 19,1 кв.м., кухню площею 7,5 кв.м. та сумісний санвузол. До квартири додається окрема кладовка. Встановлені натяжні стелі, лінолеум, металопластикові вікна та балкон.
Будинок цегляний, теплий.
Квартира повністю готова до проживання.
Квартиру можна одразу здавати в оренду за 8000 грн/міс. Є можливість залишити надійного квартиранта, який вже проживає і справно сплачує оренду.
Квартира стикова.
Квартира розташована в одному з найзручніших районів Білої Церкви — Вокзальна. Поблизу є зупинка транспорту, два дитячі садки, школи №7 та №9, залізничний вокзал, супермаркет, оптова база. У будинку знаходяться магазин "Шуруп" та аптека. Перед будинком є місце для паркування.
Квартира з якісним ремонтом. Всі кімнати ізольовані. Є простора лоджія. Санвузол роздільний.
Квартира продається з вбудованою кухнею, яка оснащена варильною поверхнею, духовою шафою, посудомийною машиною та витяжкою.
Розглядаються державні програми, сертифікати за зруйноване житло та компенсаційні варіанти.
Будинок розташований у тихому та зеленому дворі з колонкою смачної питної води. На першому поверсі є продуктовий магазин.
Квартира має чудову локацію. Поруч розташовані АТБ, дитячий садок, школа, зупинка транспорту та Нова пошта.
Квартира має панорамний краєвид на все місто. З вікон відкривається неймовірний вид на світанки та заходи сонця.
Квартира з ремонтом у впевненому житловому стані. Є роздільні дві кімнати, санвузол, балкон та комора. Всі вікна і балкон металопласт.
У квартирі є газ та газова колонка на підігрів гарячої води.
У квартирі є меблі та техніка. В коморі легко ховається холодильник з морозильною камерою і гардероб.
Готова до перегляду. Торг.
Будинок розташований на престижному районі. В будинку є бомбосховище. Через окремий вхід закріплена комора в підвалі.
Квартира знаходиться у престижному районі з розвиненою інфраструктурою. Поруч є АТБ, Фора, Нова Пошта, аптеки, маркети, кафе, ресторани, парк Олександрія, Річка Рось, сквер, зупинки громадського транспорту по місту та на Київ, ринок.
Всі вікна виходять у двір. У квартирі є комора, куди можна легко сховати холодильник з морозильною камерою і гардероб. Один з найулюбленіших і престижніших районів міста. Пропонується найбезпечніший перший поверх.
Квартира з сучасним ремонтом у світлих тонах. Планування включає окрему спальню та вітальню/кухню. У ванній кімнаті є велика кутова ванна.
Квартира повністю укомплектована якісними меблями та технікою. У спальні є велике ліжко та великий гардероб. Кухня має функціональне планування зі зручною обідньою зоною та вбудованою технікою (варильна поверхня, духова шафа, витяжка). Кухонний гарнітур у гарному стані. У ванній кімнаті є дзеркало з підсвіткою та шафи для зберігання побутових дрібниць.
Усе, що бачите на фото, залишається в квартирі.
Квартира розташована в одному з найзручніших районів міста.
Квартира чиста, з ремонтом.
Квартира продається з меблями.
Продаж від власника. Без агентства. Торг присутній.
Квартира розташована в 5-ти поверховому будинку з підвалом.
Квартира має зручне двостороннє планування. Вона складається з трьох окремих кімнат. Дві кімнати з ремонтом, рівними стінами та стелею. Квартира суха, тепла, не кутова.
У квартирі встановлені металопластикові вікна. Є деревяний балкон.
Чистий та теплий підїзд. Спокійний район.
У пішій доступності розташовані школа, садок, супермаркети, зупинки громадського транспорту, маршрут на Київ та парк «Олександрія».
Квартира має якісний ремонт. Рівні стіни, санвузол та кухонна робоча зона викладені кахлем. Заміна електропроводки та сантехніки.
Опалення подається з першого поверху, встановлені нові батареї. Встановлені лічильники на газ, воду та електроенергію.
У квартирі залишаються вмонтована шафа, бойлер, пральна машина, диван, телевізор та холодильник.
Можливий торг.
Чудове розташування: до зупинки громадського транспорту 1 хвилина пішки, до центру міста 10 хвилин. Квартира розташована біля АТБ.
Квартира суха, тепла. Має просторий балкон. Вікна та балкон металопластикові з гратами. Квартира не кутова та не малосімейка.
Квартира не кутова, з довгим коридором. Кімнати всі окремі. Квартира продається з ремонтом.
В квартирі є автономне опалення, що дозволяє економити на комунальних платежах. Ви самі регулюєте тепло в квартирі.
Квартира продається з меблями та технікою.
Квартира розташована в самому центрі Леваневського, район Новус.
Квартира дуже світла і тепла.
Квартира має зручне планування з роздільними кімнатами, окремим санвузлом (ванною і туалетом). Зроблений сучасний ремонт з ламінатом, новою сантехнікою та заміненою електропроводкою.
У квартирі встановлено бойлер.
Квартира продається з меблями та технікою, включаючи кондиціонер, бойлер, газову плиту.
Покази можливі з 05 червня. Пропозиція від агенції нерухомості "Пріоритет".
Квартира розташована в будинку ОСББ, який чистий, тихий та комфортний.
Район біля річки Рось, в пішій доступності знаходяться школа, садочок, супермаркет, зупинка громадського транспорту.
2 кімнати
з ремонтом
51 / - / 8.5 м²
панельна
поверх 6 з 9
Вчора о 16:06
Знайдено 30 травня
1.53 млн грн
50 908 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1 кімнатну квартиру з ремонтом у Центрі міста
Квартира з сучасним ремонтом за авторським проектом. Встановлено панорамний балкон. Санвузол суміжний.
Квартира обладнана індивідуальним газовим опаленням з діючою газовою плитою. Встановлено теплу підлогу з електропідключенням, яке вмикається з телефону. До квартири підключені електрика, центральна каналізація та центральний водопровід.
У квартирі залишаються всі меблі та техніка. На кухні є меблі.
Пропозиція від Агенства Нерухомості Фортеця.
Додатково встановлені 2 акумулятори з перетворювачем.
Квартира розташована в центрі міста Біла Церква.
Квартира має Wi-Fi. Є душова кабіна.
Квартира з євроремонтом. Санвузол роздільний.
Квартира утеплена. Встановлена нова сантехніка та електрика. Система опалення централізована.
При продажу залишаються прихожа, шафа в коридорі та дитячій кімнаті. На кухні залишаються посудомийна машина, витяжка, плита, духова шафа, морозильна камера та кондиціонер. По домовленості можливе залишення інших меблів.
Поблизу розташовані річка, базарчик, садки, школи, кавярні.
Квартира має балкон та лоджію. Встановлені 3 кондиціонери та система безпеки Ajax.
Квартира чешка з переплануванням, за рахунок якого збільшена функціональність приміщень. Кухня обєднана з однією з кімнат. Є чудова вітальня, спальня з двома вікнами, просторий суміжний санвузол та великий кутовий балкон. Виконано свіжий стильний ремонт. Стіни рівні, стеля натяжна.
Замінено електропроводку, водопровідні та каналізаційні труби. Встановлено металопластикові вікна та засклення балкону.
У квартирі залишаються нові меблі, побутова техніка та предмети інтерєру. Встановлена вбудована кухня та шафа-купе.
Будинок утеплений ззовні.
Квартира зручно розташована. Поблизу є ринок, три супермаркети, школа, дитячий садок, МакДональдс, зона відпочинку, громадський транспорт та маршрутки до Києва.
Квартира двостороння з панорамним видом з вікон. Виконано євроремонт.
3 кімнати
з ремонтом
65 / - / 7 м²
поверх 8 з 9
Вчора о 09:52
Знайдено 10 березня
власник
2.71 млн грн
38 819 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 3-кімнатну квартиру в новобудові. Гайок. Біла Церква
Квартира з косметичним ремонтом та частковим меблюванням. Планування роздільне з роздільним санвузлом. У квартирі є балкон.
Квартира обладнана автономним газовим опаленням, водопостачанням та бойлером.
Квартира продається від власника у звязку з виїздом за кордон. Варіант "заходь та живи".
Квартира розташована в новобудові 2011-2020-х років у цегляному будинку з гостьовим паркінгом.
Квартира знаходиться в чудовому неповторному пейзажному тихому місці біля парку "Олександрія". З вікон відкривається вид на памятник "Літак".