Квартира має просторе планування з великими кімнатами правильного квадратної форми. Всі 5 кімнат окремі. Є простора кухня, 3 балкони, 2 окремі санвузли з якісною сантехнікою (у одному ванна, в іншому душ), окрема гардеробна кімната та вмонтовані шафи. Підлога паркетна. Встановлені броньовані двері. Фасад утеплений. Ремонт євроремонт.
Встановлено систему кондиціювання та вентиляції, рекуператор повітря. У будинку є своя модульна котельня.
Квартира повністю мебльована. Меблі, сантехніка та техніка від кращих європейських виробників. Встановлена пральна машинка та посудомийна машинка.
Будинок житлового фонду 91-2000-х років. Завжди порядок у дворі та в будинку. Встановлено відеодомофон з 2 камерами та охоронну сигналізацію Ajax для захисту від пограбування, пожеж та затоплення.
Квартира розташована в мальовничому місці біля річки Рось. Поряд розвинена інфраструктура: супермаркети, кафе, відділення пошти, лікарня, аптека, школа, дитячий садок, відділення банку та зупинка транспорту.
Квартира має зручне розташування. Завдяки власній модульній котельні можна економити на комунальних платежах.
Квартира має багаторівневе планування. Зроблений якісний дизайнерський ремонт за авторським проектом. У квартирі є гардеробна, вітальня, столова, окрема кухня, 3 спальні, 2 санвузли з ванною та джакузі, сауна, великий дровяний камін.
Квартира обладнана автономним газовим опаленням та канальною спліт-системою з регулюванням потоку повітря в кожній кімнаті для літньої прохолоди. Тепла підлога.
У квартирі встановлені вмонтовані шафи-купе та меблі під замовлення. Є склянні сходи та великі панорамні вікна. При продажу залишаються всі вмонтовані меблі та техніка.
Надається відеоогляд.
Квартира розташована в цегляному будинку з закритим облаштованим двором, дитячим майданчиком та місцем для паркування автомобіля. У підїзді та квартирі встановлено відеонагляд.
Чудовий краєвид з вікна на паркову зону і р. Рось.
У квартирі є комора, балкон, лоджія.
5 кімнат
з ремонтом
237 / - / 15 м²
цегляна
поверх 9 з 10
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
4.4 млн грн
41 621 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 5-ти кімнатну квартиру з АО ДНС поруч з річкою
Квартира в хорошому, доглянутому стані. Планування роздільне. Є 2 санвузли.
Автономне газове опалення, тепла підлога. Є центральний водопровід, центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ.
У квартирі залишаються вмонтована кухня та шафи-купе, 2 кондиціонери.
Покази за домовленістю.
Є ліфт.
Квартира розташована поруч з річкою Рось.
У квартирі багато світла і простору. Є 3 балкони. Встановлені якісні броньовані вхідні двері, металопластикові вікна та балкони.