КМ Жемчужный

Одеська область Фонтанка
Будівництво заморожене
Розташування
Характеристики проєкту
Статус будівництва будинків
Оновлено 07.12.2018: Інформація від забудовника
Тип В проєкті Будуються Збудовані
Котеджі 0 0 2
Рекомендації
Разом з цим проєктом переглядають
Поруч із КМ Жемчужный
КМ Золотий Берег
Продажі ведуться
Київський
КМ Золотий Берег
Житлобудсервіс-1
Від 38.12 млн грн
Продажі ведуться
КМ Сосновий берег
Продажі ведуться
Ліски
КМ Сосновий берег
Від 26.96 млн грн
Продажі ведуться
КМ Аріадна
Неможливо зв'язатись
Чорноморське
КМ Аріадна
Неможливо зв'язатись
Таунхаус „Академічний“
Будівництво ведеться
Крижанівка
Таунхаус „Академічний“
Будівництво ведеться
Таунхауси Park-House
Неможливо зв'язатись
Київський
Таунхауси Park-House
Неможливо зв'язатись
Про проєкт
КМ Жемчужный ще шукають як Перлинний

Купити будинок у КМ «Жемчужный» у с. Фонтанка від забудовника можна невеликої або значної площі – є таунхауси й котеджі для будь-якої родини. Покупцям пропонують сім варіантів нерухомості, що відрізняються один від одного зовнішнім виглядом, плануваннями, кількістю кімнат, вартістю будинків, розмірами прибудинкової території від 7 до 13 соток.

Розташування

Розташоване котеджне містечко «Жемчужный» під Одесою і займає площу близько 8 га. Спроєктовано 75 одноповерхових і двоповерхових котеджів, в яких за бажанням інвестора можна передбачити вбудований гараж на 2 машини, цокольний поверх, сауну й критий басейн.

Інфрастрктура

У ході будівництва тут з'являться й об'єкти власної інфраструктури – ресторан, мінімаркет, відділення банку, салон краси тощо. На території обладнані прогулянкові доріжки, дитячі майданчики, місця для спокійного відпочинку на свіжому повітрі. Тут же розташований офіс експлуатуючої організації, що гарантує порядок, чистоту й швидке надання необхідних послуг.

«Жемчужный» – котеджне містечко в 10 хвилин їзди від Одеси. Поруч узбережжя й чудові заміські пляжі. До найближчого ТРЦ – 5 хвилин на машині. Вдале розташування і наявність у котеджах необхідних комунікацій дозволять поєднати переваги комфортного міського і спокійного заміського життя.

Продаж будинків

Дізнатися умови, на яких пропонується продаж будинків у КМ «Жемчужный», ціни на різні типи нерухомості й інші особливості об'єкта можна на його офіційному сайті. Там же представлені умови розстрочки, фотографії котеджів, таунхаусів. Майбутнім покупцям корисно почитати відгуки тих, хто вже придбав у КМ житло й ділиться враженнями на різних форумах.