Купити комерційну нерухомість: Тернопільський район
105 оголошень по 94 приміщеннях
15.4 млн грн
98 148 грн/м²
вулиця Юліана Опільського, 1
Центр, Тернопіль
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж комерційного приміщення в ЖК «Домініканський»
вул. Опільського, Тернопіль (поруч парк Шевченка )
✨ Перспективна інвестиція у сучасному житлово-комерційному комплексі
Площа — 157 м²
Поверх — 2
Вільне планування
Стан — після забудовника
Будинок: сучасний комплекс із торгово-офісними приміщеннями
▪️ будь-який вид бізнесу
Здача будинку — 4 квартал 2026 року
Топова локація поруч із парком та центром міста — відмінний потенціал для розвитку бізнесу
Ціна — за запитом
Деталі та огляд:
068 424 62 57
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс
157 м²
22.5 млн грн
177 510 грн/м²
вулиця Торговиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж комерційного приміщення
вул. Торговиця
Площа — 126 м²
✨ Характеристики приміщення:
✔️ Фасадне розташування
✔️ Великі панорамні вікна
✔️ Сире приміщення після забудовника — можливість облаштувати під власний бізнес
✔️ Топова локація з активним пішохідним та автомобільним трафіком
Ідеально підійде під магазин, салон, офіс, клініку або інший бізнес.
Хороший варіант також для інвестиції з подальшою здачею в оренду.
Вартість — 507 600 $
068 424 62 57
Телефонуйте для детальної інформації та огляду приміщення.
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс, Банк
127 м²
310.9 млн грн
22 605 грн/м²
вулиця Леся Курбаса
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонуємо до продажу високоякісний промислово-складський комплекс загальною площею 13764,1 кв.м, ідеально розташований для ведення бізнесу та отримання стабільного доходу.
Ключові переваги для інвестора:
Вигідне розташування:
Поруч з великим торговельним центром Подоляни, що забезпечує високий пішохідний і транспортний трафік.
Зручний виїзд на окружну дорогу, що спрощує логістику.
Перспективний район з постійним розвитком інфраструктури.
Готовий бізнес:
Сучасні офісні, складські та виробничі приміщення, обладнані всіма необхідними комунікаціями.
Велика стоянка на 400 місць, що дозволяє комфортно обслуговувати клієнтів і персонал.
Можливість негайного початку діяльності або здачі в оренду.
Інвестиційний потенціал:
Стабільний дохід від здачі в оренду або власного бізнесу.
Можливість реконструкції та розширення комплексу під конкретні потреби.
Зростання вартості нерухомості в перспективі.
Детальний опис обєкта:
Загальна площа: 13764,1 кв.м.
Поверховість: 2 поверхи.
Висота стель: 5.7 м.
Підлоги: Наливні.
Комунікації: Водопровід, каналізація, дощова каналізація, електропостачання (підстанція 500 кВт).
Обладнання: Два ескалатори, вантажні ліфти (1000 кг дві одиниці, 2000 кг одна одиниця, 630 кг одна одиниця), підйомник вантажність якого складає 500 кг одна одиниця, рампа.
Земельна ділянка: асфальтований майданчик, простора стоянка. Загальна площа земельної ділянки 2.1599 га.
Чому варто обрати саме цей обєкт:
Велика площа земельної ділянки
Висока якість будівництва: Будівля зведена за сучасними технологіями та відповідає всім необхідним стандартам.
Універсальність: Приміщення можуть бути адаптовані під різні види діяльності.
Перспективне майбутнє: Інвестиції в цей обєкт принесуть стабільний дохід і збережуть свою вартість.
Запрошуємо на перегляд!
Торгівельне, Вільне, Виробництво, Склад
13764.1 м²
2.7 млн грн
44 411 грн/м²
вулиця Котляревського, 13
Новий світ, Тернопіль
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається комерційне приміщення
м. Тернопіль, вул. Котляревського
Перший поверх з окремим входом, ідеально підходить для аптек, стоматології, офісу або іншого бізнесу.
Площа: 60 м²
Планування: три кімнати + санвузол
❄️ Комфорт: індивідуальне опалення, кондиціонер
Стан: потрібно косметичне оновлення, стіни рівні
Додатково: підвал
Локація: прохідне місце, висока видимість для клієнтів
Для деталей та перегляду телефонуйте: 0684246257
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс
60 м²
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
7.8 млн грн
58 667 грн/м²
вулиця Шашкевича, 2
Центр, Тернопіль
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається комерційне приміщення, як обєкт для інвестицій, бізнесу в центрі міста Тернопіль. Діючий заклад громадського харчування. Фасадний вхід. Є місце для паркування автомобілів. Розглядається як продаж та і довгострокова оренда.
Вільне
132.5 м²
5.8 млн грн
100 591 грн/м²
вулиця Доли, 9
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається комерційне приміщення, ЖКМетрополь. Чудовий вибір для вашого бізнесу, топ локація, центр, ринок. Велика прохідність людей!.
Будьте першими, дзвоніть, оглядайте, приймайте рішення і втілюйте свою мрію та заробляйте
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс, Банк
57.4 м²
6.7 млн грн
44 411 грн/м²
бульвар Куліша, 10
Бам, Тернопіль
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається або ж здається в оренду готовий бізнес, дитяча розважальна кімната. Просторе , велике приміщення, все що потрібно для дитячих розваг є. Якщо вас цікавить така пропозиція, телефонуйте, йдемо на огляд.
Вільне
150 м²
7.6 млн грн
28 867 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонуємо до продажу комерційне приміщення площею 264,7 м яке чудово підійде для будь-якого виду діяльності.
Основні характеристики приміщення:
Загальна площа: 264,7 м
Цокольний поверх:
Наявність комунікацій: електроенергія, каналізація, вода.
Функціональність: універсальне.
Зручне розташування: проїзна вулиця, зі своєю стоянкою.
Комфортний підїзд та стоянка
Приміщення – це капіталовкладення, яке працює на вас!
Телефонуйте для отримання додаткової інформації та перегляду!
Вільне
264.7 м²
2.2 млн грн
5 685 грн/м²
Романівка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж приміщення в с. Романівка, 14 кілометрів від Тернополя, сухе, хороша стяжка, 3 фази, септик, огорожена територія 0, 582 га. Покупець комісійних не сплачує ! Можливий обмін на квартиру в м. Тернопіль.
Вільне
390 м²
1.3 млн грн
55 514 грн/м²
вулиця Родини Барвінських, Будинок
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж нерухомості в Центрі міста
вул. Родини Барвінських
Новобудова на здачі — чудова можливість придбати житло або комерцію на етапі завершення будівництва.
Площі від 23 м²
Вартість — 1250 $ за м²
Центр міста
сучасний будинок
вигідна інвестиція
зручна локація з розвиненою інфраструктурою
Деталі щодо наявних площ та планувань — за телефоном
Офіс
23 м²
1.3 млн грн
47 564 грн/м²
Руська вулиця, 39
Центр, Тернопіль
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається комерційне приміщення, вільного призначення в самому серці Тернополя. Підійде як під інвестицію, здачу під оренду. Проведені всі комунікації. Зроблений ремонт. Цікавить така пропозиція, телефонуйте, огляд у будь який зручний для вас час.
Вільне
28 м²
6.7 млн грн
22 428 грн/м²
Козацька вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж обʼєкту комерційного призначення на земельній ділянці 6.5 сот. м.Тернопіль
ЦІКАВА ПРОПОЗИЦІЯ ДЛЯ ІНВЕСТОРІВ:
- багатоквартирний будинок клубного типу
- дитячий будинок сімейного
типу
- будинок пристарілих
- готельний бізнес
- реабілітаційний центр або інший обʼєкт медичної сфери
Є МОЖЛИВІСТЬ ПРИДБАТИ СУСІДНЮ ДІЛЯНКУ ПЛОЩЕЮ 5,6 СОТОК!
Локація: м.Тернопіль, район Газопровід, вул. Козацька 1Г
Обʼєкт має вигідне розташування, знаходиться на затишній вулиці приватного сектору неподалік нового кварталу багатоповерхової житлової забудови «Beverly Hills. Поруч магазини, супермаркет «АТБ», маркет «Сімі», ресторан, зупинки громадського транспорту та інші обʼєкти інфраструктури.
Зручний заїзд по асфальтовій дорозі з вул. Микулинецька (50 метрів).
Загальні характеристики обʼєкту:
Земельна ділянка 0,0653 га( 6,53 соток) -приватна власність
Призначення: для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд
Обʼєкт знаходиться в зоні житлової садибної забудови
На ділянці розташована двоповерхова будівля загальною площею 297 м2 з мансардою
Матеріал стін: цегла, фасад поштукатурений, встановлені вікна, вхідні двері та є міжкімнатні двері. Будівля має два входи та дві сходові клітки.
На обʼєкті виконані ремонтні роботи: стяжка, штукатурка, частково покладена плитка, камін на першому поверсі.
Розведено комунікації: централізоване водопостачання та водовідведення, електропостачання, газ підведено до будинку.
Прибудинкова територія вимощена бруківкою 250 м2.
Розроблений проєкт та отриманий дозвіл на будівництво аналогічного обʼєкту поруч.
За більш детальною інформацією та записом на огляд телефонуйте!
Вільне, Послуги
297 м²
Обрати розташування комерції
18.7 млн грн
23 182 грн/м²
Львівська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж комерційного приміщення 805 м2 на земельній ділянці 0,133 га вул. Львівська Дружба
Локація: м. Тернопіль, район Дружба, вул. Львівська 5
Приміщення має вигідне розташування з розвинутою інфраструктурою:
5 корпусів та 6 гуртожитків студмістечка Західноукраїнського національного університету, де навчається близько 13 000 студентів. Поруч квартал багатоквартирної житлової забудови, магазини, маркети, кафе, аптеки, поштові та банківські виділення, торговий центр, МакДональдс, зупинки громадського транспорту.
Характеристики обʼєкта:
Приміщення- приватна власність
Триповерхова будівля з цокольним приміщенням
Загальна площа 805 м2
Площа 1 поверха-199 м2
Площа 2 поверха-207 м2
Площа 3 поверха- 207 м2
Площа цоколя-192 м2
Вхід у приміщення фасадної та бокової сторони.
З тильної сторони вхід на другий поверх. Також два окремих входи в цокольні приміщення, які можна використати як бомбосховище.
Комунікації: газ, водопостачання , водовідведення, електропостачання 20 кВт. Опалення- газовий котел
Земельна ділянка- Державний акт постійного користування
Призначення: для будівництва та обслуговування будівель торгівлі
Площа земельної ділянки: 0.133 га (13,3 соток)
Ділянка асфальтована, має стоянку на 25 паркомісць та огороджена по периметру. Заїзд з вул. Львівська
Пропозиція варта уваги інвесторів:
- Готель, апартамени, гуртожиток готельного типу (кампус)
- Торгово-офісна діяльність, офіси IT-компанії, представництва
- Обʼєкт медичної (клініка, центр реабілітації ) або бьюті сфери
- Сфера громадського харчування
- Центр дитячого розвитку, навчання дозвілля, мистецька сфера, спортивний комплекс, студія тощо
Торгівельне, Вільне, Послуги, Офіс
805 м²
3.1 млн грн
46 409 грн/м²
вулиця Князя Острозького, 53
Центр, Тернопіль
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається приміщення у центі на вул. Острозького.
Є індивідуальне опалення, інтернет, охорона, вай-фай, тепла підлога, санвузол.
Зроблено якісний косметичний ремонт.
Людне місце, перший поверх, є парковка та господарське приміщення.
Вільне
67 м²
4.3 млн грн
54 892 грн/м²
Білогірська вулиця, 3-А
Оболоня, Тернопіль
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається комерційне приміщення на першому поверсі житлового будинку.
Місце прохідне, центральним ринком. Загальна площа 78 кв.м Зроблено якісний ремонт, встановлено два інверторні кондиціонери.
Приміщення чудово підійде будь-якого виду діяльності.
Можлива здача в оренду.
Вільне
78 м²
2.8 млн грн
60 488 грн/м²
вул. Старий Поділ, 9
вул. Старий Поділ, 9, Тернопіль
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається офіс по вулиці Торговиця, Центральний район. Офіс розташований на 7 поверсі 8-поверхової будівлі. Площа приміщення становить 47 квадратних метрів. Престижний район міста, зручно розташований зі зручним доступом до транспортних магістралей та інфраструктури. Просторий і комфортний офіс ідеально підходить як для роботи, так і для створення власного бізнесу. Затишне розташування забезпечує спокійну та продуктивну робочу атмосферу. Для отримання додаткової інформації та організації перегляду, будь ласка, звяжіться з нами.
Офіс
47 м²
7.3 млн грн
37 794 грн/м²
Гайова вулиця, 7
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж або можлива здача в оренду приміщення!
Перший повноцінний поверх з двома входами!
З парковкою та зручним розташуванням!
Приміщення вільного призначення.
Вільне
194 м²
7.5 млн грн
88 822 грн/м²
вулиця Генерала М. Тарнавського, 7В
Північний, Тернопіль
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається комерційне приміщення на першому поверсі — мікрорайон БАМ, напроти ресторану Бахус.
Приміщення має 85 кв.м Продається частково з меблями.
Гарний стан, зроблено ремонт. Приміщення складається з приймальні, трьох кабінетів і санвузла.
Опалення — індивідуальне газове, є лічильники на газ, світло, воду, електрична потужність - 20 кВт.
Приміщення універсальне — підійде під будь-який вид діяльності — аптеку, продуктовий або промисловий магазин, чи офіс.
В цьому ж будинку знаходиться магазин Канцелярії, що дає велику прохідність людей з різних мікрорайонів.
Вільне
85 м²
8.1 млн грн
75 943 грн/м²
вул. Старий Поділ, 9
вул. Старий Поділ, 9, Тернопіль
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається офіс у самому центрі Тернополя на вулиці Торговиця. Загальна площа приміщення становить 107 кв.м. Офіс знаходиться на 7 поверсі 8-поверхової будівлі.Він ідеально підходить для розташування вашого бізнесу або організації. Просторі кімнати та зручне розташування забезпечать комфортні умови роботи. Зацікавленим особам рекомендуємо зателефонувати для отримання додаткової інформації та організації перегляду. Не пропустіть унікальну можливість придбати офіс у самому серці міста!
Офіс
107 м²
26.5 млн грн
33 264 грн/м²
вулиця Леся Курбаса, 7
Аляска, Тернопіль
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Ексклюзивна Пропозиція на Комерційне Приміщення в Тернополі
✨ Без Комісії для Покупця! Готовий Будівельний Бізнес!
Адреса: Вул. Л. Курбаса, Тернопіль
Запрошуємо вас випереджати конкуренцію та стати власником унікального комерційного приміщення без комісії агенції. Розташоване на вулиці Л. Курбаса в Тернополі, це трьохповерхове приміщення площею 795,3 м² на великій земельній ділянці забезпечить вам не тільки комфортне просторове розташування, але і чудовий підхід для бізнесу.
♂️ 1 Поверх — Розваги та Відпочинок:
На першому поверсі розташована сучасна сауна та освіжаючий басейн. Це ідеальне місце для створення розслабленої атмосфери, чи то для власного відпочинку, чи для обслуговування клієнтів.
2 та 3 Поверхи — Простір для Вашого Бізнесу:
Два верхні поверхи обладнані офісними приміщеннями, готовими для використання. Зручне планування та високоякісні меблі створюють ідеальне середовище для вашого бізнесу.
Комфорт та Функціональність:
Усі вікна металопластикові, що забезпечує ефективну ізоляцію та енергозбереження. Індивідуальне опалення забезпечить комфорт у будь-яку пору року. Будівля виготовлена з цегли, що гарантує стійкість та довговічність.
Зручне Розташування:
Прекрасне розташування забезпечить вам видимість з проїжджої частини, а також неподалік від великого супермаркету та транспортної зупинки.
Готовий Будівельний Бізнес:
Унікальна можливість отримати готовий будівельний бізнес з усіма необхідними дозволами та кведами. Просто відкрийте двері та почніть свій успішний шлях.
Ціна за Домовленістю. Гнучкі Умови Оплати.
Не втрачайте час та звертайтеся зараз, щоб отримати детальну інформацію та організувати перегляд. Це може бути ваша унікальна можливість придбати не тільки приміщення, але й готовий бізнес, який стане фундаментом для вашого успіху!
Вільне
795.3 м²
3.3 млн грн
51 250 грн/м²
Збаразька вулиця, 29
Промисловий, Тернопіль
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається комерційне приміщення по вул. Збаразька.
Прекрасний трафік з великим потоком людей.
Приміщення з вікном, опалюється кондиціонером.
Гарний ремонт, облаштовано кухню, є санвузол.
Встановлено відеоспостереження, охорона система, пожежна система.
Вільне
65 м²
18 млн грн
35 973 грн/м²
Почапинці
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Інвестиційна пропозиція: діючий готельно-ресторанний комплекс у Почапинцях.
Пропонується до продажу готовий та прибутковий бізнес у с. Почапинці — об’єкт із кількома стабільними джерелами доходу.
- Діюче СТО — регулярний щомісячний дохід
- Банкетний зал на 55 осіб — весілля, корпоративи, події
- 3 кімнати для поселення гостей
- Окремий двоповерховий будинок (кухня + спальня)
- Молодий родючий сад та альтанки — привабливий простір для відпочинку та літніх заходів
Інвестиційні переваги:
* Бізнес вже працює
* Декілька потоків доходу, що знижує ризики
*Можливість збільшення прибутку за рахунок розширення номерного фонду та активного івент-напрямку
Окупність:
- Орієнтовна окупність — 4–6 років (залежно від формату управління та активності банкетного й готельного напрямків)
- За умови розвитку подієвих заходів та повного завантаження номерів термін окупності може бути скорочений.
На території також є другий двоповерховий будинок, який можна використовувати як для проживання власників (зручно жити поруч зі своїм бізнесом).
Або як ВІП будинок для здачі в оренду.
Вільне
500 м²
16.9 млн грн
22 250 грн/м²
Текстильна вулиця, 34
Промисловий, Тернопіль
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається комерційне приміщення виробничого типу по вул. Текстильна у м. Тернопіль.
Загальною площею 759 м кв, 10 сот землі.
Використовується як діюче швейне підприємство.
Будівля кабінетного типу, 3 повноцінні поверхи + великий підвал.
Територія огородженна, має свою систему відеоспостереження та сигналізацію.
На першому поверсі розташований фірмовий магазин, склад, кабінет, котельня.
На другому поверсі швейний цех, розкрійний цех та інші кабінети.
Третій поверх використовується як склади, фотостудія готових виробів та інше.
На всіх поверхах обладнані санвузли.
В приміщенні зроблений капітальний ремонт.
Заведено 3 фази світла, є окрема щитова.
На воду встановлений бойлер.
Приміщення обігрівається газом або котлом на дровах.
На території, яка прилягає до будівлі обладнано:
сторожівка (в техпаспорті зазначена як окреме повноцінне приміщення);
гараж на автоматичних воротах;
навіс під яким зберігаються дрова;
яма для ремонту авто;
велика альтанка для відпочинку.
БУДІВЛЯ ЗДАНА В ЕКСПЛУАТАЦІЮ ТА МАЄ ВСІ НЕОБХІДНІ ТЕХНІЧНІ ДОКУМЕНТИ.
Заїзд до будівлі грунтовий 100 м, поворот з вул. Текстильна.
Вільне, Виробництво
759 м²
377 тис. грн
15 721 грн/м²
вулиця Довженка, 5
Східний, Тернопіль
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається цегляний гараж на масиві Східний, м. Тернопіль
Вулиця Довженка Зручне розташування в районі масиву Східний
Розміри гаража:
Ширина — 4 м
Довжина — 6 м
Висота — 2,60 м
Цегляний гараж Підведена електроенергія Є оглядова яма Просторий та зручний для автомобіля і зберігання речей
Ціна: 8 500 $
Телефонуйте для детальної інформації та огляду.
Гараж
24 м²