ЖК Омега/пл. Толбухіна - 3-кімнатна квартира з якісним ремонтом!
Такі квартири купують для життя!
Планування квартири передбачає три окремі кімнати, простору кухню, санвузол і навіть гардеробну, де Ви зможете організувати весь простір так, як вам зручно.
Навіть сейф є)
У квартирі виконано якісний ремонт.
Всі необхідні меблі та побутова техніка залишаться в квартирі, що значно полегшить вам процес переїзду.
Особливо приємно буде насолоджуватися красивим видом на місто, яке відкривається з вікон квартири.
Житловий комплекс Омега має закриту прибудинкову територію, що забезпечує безпеку та спокій мешканців.
Ця квартира відрізняється винятковістю і унікальністю, приваблюючи своїм стилем, зручністю та престижністю.
Дзвоніть нам прямо зараз, щоб дізнатися більше про цю прекрасну квартиру і зробити своє життя ще комфортнішим!
Продаётся трёхкомнатная квартира в ЖК ВИА РОМА
Жилой комплекс ВИА РОМА — уютное место в итальянском стиле с охраняемой территорией, зелёным двором, детскими и спортивными площадками. Здесь комфортно жить всей семьёй!
О квартире:
Общая площадь: 86,8 м²
Жилая площадь: 40,3 м² — три комнаты для ваших идей
Кухня: 18 м² — просторная и удобная для семейных посиделок
Санузел: раздельный, для большего комфорта
Газ подведён
Потолки: 2,75 м, добавляют простора
Отделка: стяжка, шпаклёванные стены, готовые к вашему ремонту
Удобства: свет, вода, интернет, счётчики, энергосберегающие стеклопакеты с гарантией
Безопасность: бронированная дверь, бесшумные лифты с выходом в паркинг, бомбоубежище
Показ в любое удобное время
Продажа по переуступке без лишних затрат. Звоните, чтобы посмотреть квартиру!
В продаже просторная, очень красивая 3 комнатная квартира в ЖК Альтаир.
Новый ремонт с дорогой обстановкой в стиле Vtrsace. Камин, дорогая мебель и техника.
Это жилое пространство со своим шармом и индивидуальностью.
Квартира распланирована на 2 спальни и кухня столовая.
На балконе организованно тоже место для хранения.
Люстдорфская дорога / 3-я ст. Люстдорфской дороги, продам квартиру, расположенную на 15 этаже нового 16-тиэтажного дома ЖК «Одиссей», 95/53/12,5 кв. м, три раздельные комнаты (27 + 15 + 12 кв. м), просторный холл, застекленный балкон из кухни и «раскрытая» утепленная лоджия в комнате, 2 сан. узла, большая гардеробная, свежий только завершенный ремонт, кондиционеры, бойлер, встроенная кухонная мебель и бытовая техника, заменены на более качественные все металлопластиковые окна, окна на юг и запад, уютная и комфортная абсолютно новая солнечная квартира в отличном тихом и спокойном удобном районе между Таирова и Большим Фонтаном в современном жилом комплексе с закрытой охраняемой и облагороженной придомовой территорией возле ЖК «Альтаир»!
3-комнатная квартира на ул. Дмитрия Донского
Малоквартирный газовый дом с индивидуальным отоплением — комфорт и экономия круглый год.
Тихий двор и спокойный район, пешая доступность моря!
Удобная транспортная развязка
Общая площадь — 83 м²
Кухня — 14 м²
Все комнаты раздельные, санузел смежный.
Отличное соотношение цены и качества — вариант для семьи или под аренду!
Пишите — расскажу детали и покажу квартиру!
Трикімнатна квартира ЖК Дмитриевский на вулиці Жаботинського.
Вікна на море. Дворівнева квартира (пентхаус). Закритий житловий комплекс з відеонаглядом та охороною. Вид на море з усіх вікон. Море у пішій доступності. Сучасний якісний ремонт. Шумоізоляція. Дві спальні та велика кухня-вітальня. Два санвузла. Дві гардеробні. Продається з меблями та побутовою технікою
Квартира знаходиться в новому житловому комплексі бізнесу класу «Альтаір 2» від будівельної компанії «Будова». В будинку низькі тарифи на комунальні платежі, так як є система «Розумний дім». Крім того, у вас завжди буде тепло та будуть працювати ліфти, тому що встановлений електрогенератор. Також в ЖК є підземний паркінг, який являється бомбосховищем.
Будинок збудований в спальному районі на роздоріжжі 3 районів: Київського, Малиновського та Приморського, у звʼязку з чим, комплекс має найкращу транспортну розвʼязку міста. Поряд з будинком ТРК «Сіті центр», парк «Горького», а в пішій доступності від житлового комплексу є уся необхідна для життя інфраструктура: школи, дитсадочки та поліклініка. В самому будинку є супермаркет та кафетерій.
ЖК «Альтаір 2» - це новий будинок бізнес-класу, який розташований на стику трьох районів міста: Київський, Малиновський та Приморський. Даний комплекс збудований вже близько 5 років і тому в ньому більше 90% квартир з ремонтом і заселені.
Квартира знаходиться на 3 поверсі 25поверхового будинку, ремонт в світлих тонах. В квартирі залишається повністю всі меблі та техніка. Площа квартири 60м, одна кімната прохідна, в якій розташована гардеробна. З кухні вихід на балкон. Невелика площа квартири разом з системою «розумний дім» дасть вам змогу дуже добре економити на комунальних платежах.
Квартира оформлена, буде нотаріальна угода. По документам це 1кім квартира 50м та комора 10м, тобто буде 2 угоди.
Дзвоніть та записуйтесь на показ.
🏠 Продается 3-комнатная квартира в современном комплексе на Таирово.
🔹 ЖК ВиаРома
🔹 Расположена на 7 этаже из 12
🔹 Общая площадь 87 кв.м,
🔹 Распланирована на 3 спальни, есть гардеробная и просторная кухня-гостиная
🔹 Квартира с двумя балконами
🔹 Состояние от строителей
🔹 Упорядоченная придомовая территория.
Звоните, согласуем показ
🏠 Продається 3-кімнатна квартира в сучасному комплексі на Таїрова
🔹 ЖК ВіаРома
🔹 Розташована на 7 поверсі із 12
🔹 Загальна площа 87 кв.м,
🔹 Розпланована на 3 спальні, гардеробну та простора кухня-вітальня
🔹 Два балкони
🔹 Стан від будівельників
🔹 Упорядкована прибудинкова територія.
Телефонуйте, погодимо показ
Люстдорфская дорога / Композитора Глинки, продам квартиру, расположенную на 9-м этаже 16-тиэтажного нового дома в ЖК «Одиссей», общая площадь 90 кв.м, шикарная кухня-гостиная 52 кв.м, две спальни 15 кв.м и 11 кв.м, сан. узел совмещенный с душевой кабиной, гардеробная и бытовая комнаты, застекленный балкон с красивым видом на округу и море, при создании этой квартиры использовались оригинальные дизайнерские решения и исключительные отделочные материалы, полностью укомплектована бытовой техникой и частично мебелью, все абсолютно новое (еще никто не жил) и в идеальном состоянии, установлены кондиционеры, бойлер, стиральная и посудомоечная машины, по всей площади кухни-гостиной и ванной комнаты оборудованы системы «теплый пол» и аквастоп, предусмотрена возможность второго сан. узла и даже аквариумной зоны, есть кладовка на этаже и личное парковочное место во дворе (за дополнительную плату), красивая ухоженная и охраняемая придомовая территория, уникальная абсолютно новая квартира с эксклюзивным авторским дизайном интерьера в уютном и удобном районе между Таирова и Большим Фонтаном возле ЖК «Альтаир»!
Предлагается к продаже 3 комнатная квартира с евроремонтом в ЖК Омега с красивым видом на море и частный сектор.
Квартира общей площадью- 86м, три раздельные комнаты и кухня столовая, застекленная лоджия, гардеробная.
В квартире выполнен качественный ремонт в светлых тонах, мебель изготовлена на заказ, бытовая техника от лучших производителей.
Удачное расположение комплекса на пересечении трех районов Малиновский, Киевский, Приморский делает ЖК Омега одним из востребованных комплексов современной Одессы.
Закрытая охраняемая территория, подземный паркинг- укрытие, гостевая парковка, площадки для отдыха и занятия спортом взрослых и детей.
Электричество в комплексе есть постоянно.
Рядом парк Горького, школа, детский сад, торговые центры, продуктовые магазины, отделения банков, медицинские и учебные заведения и недалеко море.
Достойный вариант для жизни!
Звоните, организуем просмотр в удобное время!
323905-28 (Код обьекта в нашей базе).
Продам! Самая интересная цена!!! Продам! Шикарная 3-х комнатная квартира с евроремонтом в новом ЖК , Киевский район ! Один из лучших районов города, Одессы, новый дом из красного эффективного кирпича от известной строй компании " Стикон ". Комплекс расположен на охраняемой и огороженной территории со своим паркингом , детскими площадками и местами для отдыха. Квартира просторная, тёплая и светлая, с функциональным дизайнерским решением, дорогим и стильным ремонтом, оборудована всей необходимой мебелью и техникой. А так же в квартире есть гардеробная и подсобное помещение для хранения нужных вещей. В этой квартире продумано всё, для комфортной жизни. Из окон открывается прекрасный вид на город. Локация дома позволит вам без труда добраться в любую точку города! Торг присутствует! Звоните, быстро организуем показ и предложим всё, что предлагается к продаже на рынке недвижимости!
3 комнатная квартира в жк ВИА Рома
На ул Инглези
Этаж 10/12,
метраж 65м,
квартира с капитальным ремонтом
Мебелью и техникой
Огромный плюс-СВОЕ АГВ!!
цена 90000$
Есть видеообзор
тел 0933464401
Продаються дві квартири в одному тамбурі зі своєю кладовкою чудове рішення для двох сімей!
У продажу унікальна пропозиція: 3-кімнатна квартира (загальна площа 96, 3 кв.м, яка перепланована у дві окремі квартири з власним тамбуром і кладовкою.
1-кімнатна квартира (42, 9 кв.м)
- Простора спальня 19,7 кв.м.
- Окремий кабінет (можна використовувати як дитячу) 6 кв.м.
- Кухня-їдальня затишна зона для відпочинку 9,1 кв.м
- суміжний санвузол з душовою - 5,2 кв.м.
- коридор 3,9 кв.м.
Сучасне планування, світлі кімнати
2-кімнатна квартира (45 кв.м., без врахування площ двох лоджій)
- Дві спальні (одна з виходом на лоджію) 9,2 кв.м. + 9,2 кв.м.
- Кухня-вітальня 20,5 кв.м. з виходом на лоджію
- Суміжний санвузол з душовою - 3,3 кв.м.
- Коридор 2,8 кв.м.
Продумане планування для комфортного проживання
Спільний тамбур 6,8 кв.м. з кладовою 2 кв.м.
Ідеальний варіант для двох сімей:
- Батьки та дорослі діти
- Молода сімя та літні батьки
поруч, але з особистим простором і комфортом для кожного.
Усі приміщення в гарному стані, документи готові до угоди.
Дзвоніть і приходьте на перегляд реальним покупцям можливий торг.
Продам 3-х комнатную квартиру в ЖК Одиссей. Закрытая охраняемая территория, на территории комплекса есть свой детский сад, стоматология, магазин, парковка. Квартира правильной планировки, все комнаты раздельные, из каждой комнаты лоджия. Санузел раздельный. Красивый панорамный вид из окна. Дом сдан в 2020 году. Подходит под программу ЄОселя.
Найкраща квартира в комплексі! Чудова ціна!
Шикарний вид на море, місто і захід сонця.
ЖК "Дмитрієвський" від надійного забудовника Стікон.
У продажу 2-кімнатна квартира.
Складається з:
- величезної кухні-вітальні понад 25м2, з виходом на балкон;
- двох великих кімнат з дорогими меблями, встановлені стильні ліжка зі зручними ортопедичними матрацами;
- двох гардеробних кімнат;
- двох Санвузлів.
Квартира укомплектована всіма необхідними меблями та технікою відомих брендів.
Все залишається. Холодильник, 2 інверторні кондиціонери, духова шафа, індукційна плита, Смарт ТВ, пральна машина..
Нещодавно закінчили ремонт, все робили для себе, не на продаж!
Було зроблено перепланування, в якому все продумано до дрібниць.
У кухні та ванній меблі з матеріалів Egger та Blume.
Порівнявши з аналогічними квартирами ви в цьому переконаєтесь!
Квартира утеплена, виконана шумоізоляція.
Величезним плюсом є практично відсутність сусідів завдяки вигідному розташуванню квартири. Що забезпечить Вам тишу та спокій у будь-який час доби.
Квартира дуже тепла. Встановлено теплолічильник та лічильник день/ніч на е/е. Що робить комунальні платежі дуже низькими.
Будинок заселений. Ремонти зроблено більш ніж у 95% квартир. У дворі великий дитячий майданчик. На території комплексу є 2продуктові магазини, піцерія, кафе, клініка, салони краси, кафе, дитячі секції.
Під будинком знаходиться паркінг та сховище з Wi-Fi.
У будинку встановлено генератор. Ліфти, вода, опалення працюють безперебійно.
Ця пропозиція для людей які цінують комфорт.
Телефонуйте, квартира варта вашої уваги!
3 ком.квартира в новом доме после ремонта в новом комплексе -район Альтаира
Площадь квартиры 94 метров
Распланирована в гостиную, две спальни , кухню, два раздельных санузла , две гардеробные
Из окон открывается вид на море и город
Выполнен капитальный ремонт, который делали для себя.
Укомплектована мебелью и техникой -заходи и живи
Двор закрытого типа, охрана , подземный паркинг , есть генератор.
Рядом море .
Звоните-достойная квартира для жизни
Продам 3 комнатную квартиру в новом доме в жк Дмитриевский-3, Люстдорфская дор., 11/24, общая площадь 86.5 кв.м., две раздельные комнаты, кухня, гардеробная, санузел. В квартире выполнен качественный ремонт. Полная автономия. Есть застеклённый балкон. Окна выходят во двор и на море. Закрытая придомовая территория. Цена 145000 у.е. (2-2304-1)
Квартира простора та затишна. Вікна виходять на внутрішній дворик, що забезпечує тишу та приватність.
Квартира має індивідуальне газове опалення. Газ заведено та оплачено.
Продаж здійснюється через переуступку, що дозволяє уникнути додаткових витрат.
Сучасний житловий комплекс з винятковою архітектурою в італійському стилі та стильним дизайном. Будинок має великий підземний паркінг, який можна використовувати як бомбосховище.
Квартира розташована у зручному місці з гарною транспортною доступністю. Поблизу є дитячі садки та школи, як міські, так і приватні. Також недалеко знаходяться супермаркети, ринки та торгово-розважальні центри.
Простора квартира з авторським ремонтом. Продумане планування включає кухню-вітальню, дві великі кімнати, просторий санвузол, балкон, лоджію, гардеробну площею майже 8 кв.м. та додаткову кладову-гардеробну. Квартира має двостороннє планування.
Опалення здійснюється власною котельнею.
Квартира повністю укомплектована меблями та технікою. На кухні є варильна панель, духова шафа, холодильник, посудомийна машина, пральна машина, кондиціонери.
ЖК Дмитрівський 3 - теплий будинок з доглянутою територією. Є ліфт, вантажний ліфт, підземний паркінг та відеоспостереження.
Район має розвинену інфраструктуру: школа, дитячий садок, супермаркет, ТРЦ, аптека, банк, зупинка транспорту, ресторани та кафе, дитячий майданчик.
Квартира має сучасний та якісний ремонт. Планування включає кухню-вітальню, три спальні та вбиральню. Є балкон з панорамним склінням.
Квартира повністю укомплектована новою технікою, на яку діє гарантія.
ЖК Омега від СК Будова має закриту територію, що охороняється та перебуває під відеоспостереженням. Сервісне обслуговування здійснюється 24/7. На території є дитячі ігрові комплекси та спортивний майданчик.
Квартира розташована у найкращій локації. Поблизу є школи, ліцей, дитячий садок, супермаркети, дитяча поліклініка, лікарня Інто-Сана та інші обєкти. Транспортна розвязка дозволяє дістатися будь-якого району міста. До моря 15 хвилин автотранспортом.
Квартира повністю підготовлена для комфортного проживання.
Квартира має світлі та просторі кімнати, стильний кухонний простір, два санвузли, гардеробну та лоджію. Виконано якісний авторський ремонт з використанням дорогих матеріалів. Функціонал кожного сантиметра в квартирі продуманий.
У квартирі встановлено теплі підлоги в прихожій, на кухні, у санвузлах та на лоджії. Також є система "Розумний дім" та аквастоп. ЖК "Альтаїр" має повний дистанційний контроль подачі тепла та управляєму з планшета систему "Розумний дім".
Квартира повністю укомплектована дорогими меблями та технікою від провідних виробників.
ЖК "Альтаїр" має зручне розташування на перетині трьох районів: Київський, Малинівський та Приморський. Комплекс оснащений швидкісними ліфтами. Прибудинкова територія затишна, благоустроєна та має дитячі майданчики та зони відпочинку. Територія закрита, охороняється та має консьєрж-сервіс. Вхід у парадну та ліфт здійснюється за індивідуальним чипом. Є гостьовий та підземний паркінг.
Поблизу розташована чудова транспортна розвязка, розвинена інфраструктура, двоповерховий торговий центр з повним набором магазинів, дитячий розважальний комплекс, салони краси, кафе, школи та дитячі садки.
Затишна та стильна квартира з якісним ремонтом, якому 2 роки. Стіни оброблені фактурною штукатуркою. Планування включає простору кухню-вітальню площею 41 кв.м., дві окремі спальні, кладову та засклений балкон. В одній зі спалень встановлена велика гардеробна.
Квартира повністю оснащена технікою та меблями, які залишаються при продажу.
Квартира продається.
ЖК Дмитрівський 2 побудований забудовником Стикон.
Квартира розташована в тихому районі поблизу моря, що забезпечує чудові умови для життя та відпочинку.
Квартира з окремими спальнями та кухнею-вітальнею. Ремонт виконано за дизайнерським проектом. Є два санвузли.
Квартира обладнана системою Розумний Дім, яка дозволяє керувати опаленням та контролювати показники лічильників за допомогою пристроїв Apple.
У квартирі є вбудована кухня з камяною стільницею, техніка фірми Bosh, посудомийна машина, холодильник для охолодження вина, фільтр для очищення води. Також є італійський розкладний диван, ліжко з ортопедичним матрацом біля вікна, велика обладнана вбиральня. Друга спальня без меблів. У санвузлах встановлені вбудовані шафки, пральна та сушильна машина Bosh.
У будинку є чотири ліфти, у дворі зони відпочинку, обладнані дитячі майданчики, магазин, кафе. Закрита територія, що охороняється, з підземним паркінгом.
Поблизу розташовані супермаркет та торговий центр.
У квартирі є панорамне скління з видом у бік моря. Встановлена сигналізація з камерами.
Квартира з євроремонтом.
У квартирі встановлений автономний газовий котел. Проведені 2 лінії електропередач. Є аварійне водопостачання.
Квартира повністю мебльована та оснащена побутовою технікою.
ЖК Виа Рома - новий будинок з оригінальним стилем будівництва. У дворі розташоване бомбосховище, працює генератор. Є 2 ліфти.
Комплекс знаходиться в спальному районі Таїрово на перетині вулиць Інгле та ак. Корольова. Має відмінну транспортну розвязку.
Квартира розташована на комфортному поверсі. Вікна виходять у двір.