Продаж квартир в ЖК Villa Magnolia Spring

15 оголошень по 3 квартирах
генератор
$ 153 тис.
1 950 $/м²

вулиця Миколи Пимоненка, 20

Sonata hotel
ПРОДАЖ КВАРТИРИ ПІД ЧИСТОВИЙ РЕМОНТ БЕЗ КОМІСІЇ ДЛЯ ПОКУПЦЯ (ДІЛИМОСЬ КОМІСІЄЮ!) Адреса — місто Львів, вулиця Пимоненка 20Г, ЖК NOVA MAGNOLIA Кількість кімнат — 2 Поверх — 4 з 6 Виконані роботи: в квартирі розведене опалення - встановлено радіатори, залита стяжка у житлових кімнатах, виконана чорнова штукатурка стін, проведено інтернет Astra. Загальна площа — 78.4 м², житлова — 31.67 м², кухня — 25.77 м². Опалення — індивідуальне, встановлений газовий котел. Балкон - один. Санвузли — два, суміжний. Будинок введений в експлуатацію в 1 кварталі 2026 року. Продаж по переуступці прав / підписання попереднього договору. Особливості даної квартири — це те що квартира має хороше планування, просторий балкон, майстер спальня з гардеробною та санвузлом, на поверсі чотири квартири. Вікна: пятикамерна система Salamander BluEvolution; двокамерний енергозберігаючий склопакет. Особливості даного комплексу — приватна Wellness-зона лише для мешканців. Сучасний тренажерний зал із кардіо-зоною та повним набором силових тренажерів, а також простора СПА-зона з сауною, зоною релаксу та масажним кабінетом дозволяють підтримувати форму, відновлювати сили та піклуватися про себе щодня, не виходячи з дому. Сучасний дитячий простір – стильна ігрова кімната в будинку, обладнана лазалками, рольовими куточками, м’якими зонами та розвиваючими рахівничками, що ідеально поєднується з природним дитячим майданчиком у дворі. Дизайнерські підʼїзди, закрита територія житлового комплексу, зручні кімнати для зберігання колясок/велосипедів. Стильні місця загального користування, оформлена бібліотека та простір для відпочинку на даху будинку. Підземний паркінг, на території комплексу передбачені зарядки для електрокарів та обладнане приміщення для укриття. Дизельний генератор для забезпечення роботи основних систем життєдіяльності будинку. Поруч з будинком: кафе, магазини, супермаркет Metro, школи, лісопарк, відділення нової пошти, зупинка громадського транспорту, тощо). Код обʼєкта: 5536
2 кімнати
без ремонту
78.4 / 31.67 / 25.77 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 5
2021 Рік будівництва
$ 185 тис.
2 700 $/м²

вулиця Миколи Пимоненка, 20а

Sonata hotel
Продаж 2-кімнатної квартири у ЖК Villa Magnolia Spring по вул. Пимоненка, 20а. Площа: 68,6 м² Поверх: 3 / 5 Секція: 2 Характеристики квартири: простора кухня-вітальня з виходом на балкон, спальня, робочий кабінет, ванна кімната, окремий санвузол та передпокій. Індивідуальне опалення, бойлер, тепла підлога по всій квартирі, система очищення води «Осмос». Встановлена система автономного живлення з інвертором та акумуляторами, розміщеними в підвальному приміщенні. У вартість квартири входить підвальне приміщення площею 3,39 м². Є можливість додатково придбати паркомісце. ЖК Villa Magnolia Spring — сучасний малоповерховий комплекс. Закритий двір без автомобілів, озеленені алеї та затишні внутрішні подвір’я створюють комфортну атмосферу. На перших поверхах передбачені квартири з патіо, на верхніх — просторі тераси. Комплекс має цілодобове відеоспостереження, підземний паркінг із зарядками для електромобілів, дві системи водопостачання та сучасні дитячі майданчики Buglo. Інфраструктура поруч: спортивний майданчик; спортивний і спа-клуб; супермаркет; кафе; кондитерська; медичний центр; стоматологія; дитячий садок. Вартість: 185 220 $. Телефонуйте — розповімо детальніше та домовимося про огляд.
2 кімнати
з ремонтом
68.6 / 28 / 24 м²
монолітно-каркасна
поверх 3 з 5
2021 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
без комісії
$ 189 тис.
1 942 $/м²

вулиця Миколи Пимоненка, 20а

Sonata hotel
Продам 3кім.квартиру з терасою в ЖК бізнес-класу "Вілла Магнолія Спрінг", вул.Пимоненка-Пасічна. Поверх: 5(5), малоповерхова забудова(двір з магноліями і без авто) К-сть кімнат: три(ізольовані) + кухня-вітальня + тераса; Загальна площа: 97,3м2; Висота стелі: 3м; Тераса: 10,2м2(30м2 по факту); Санвузли: 2; Кухня-вітальня: 31м2; У кожній квартирі комплексу інстальовано два водопроводи. В одному – звичайна вода, яку подає «Львівводоканал», що призначена для побутових потреб. В іншому – артезіанська, кришталево-чиста та безпечна для здоровя, пиття та приготування їжі. Тераса ізольована, не межує з іншими терасами, максимум приватності! Вартість 189000$ без комісії(до розмови). Це ідеальна квартира для сімї! Також є можливість придбати паркомісце.
3 кімнати
без ремонту
97.3 / 35.2 / 31.1 м²
монолітно-каркасна
поверх 5 з 5
2021 Рік будівництва