Продаж квартир вулиця Івана Франка, Львів
40 оголошень по 20 квартирах
12.9 млн грн
115 504 грн/м²
вулиця Івана Франка, 14
Ексклюзивна 3-кімнатна квартира в історичному центрі Львова
Пропонується до продажу статусна нерухомість у австрійській камяниці кінця XIX століття. Це помешкання для тих, хто шукає поєднання історичної монументальності, безкомпромісної безпеки та розкоші в кожній деталі.
Будинок та під’їзд - естетика минулого:
Парадний вхід. Чистий та доглянутий під’їзд, що повністю зберіг свою велич.
Широкі маршеві сходи, масивне дерев’яне поруччя та унікальна художня ковка ручної роботи.
Локація: Центр міста, престижний район поруч із ключовими діловими та культурними локаціями.
Простір та характеристики:
Рідкісна перевага для будинків цього періоду - залізобетонне перекриття, що гарантує міцність та довговічність конструкції.
Площа: 112 кв.м (просторі кімнати та можливість перепланування).
Поверх: 2-й поверх - «золота середина» австрійського будинку.
Висота стелі 3.6 м дарує відчуття абсолютного об’єму та світла.
Відкритий балкон з видом на архітектурну панораму вулиці І. Франка.
Квартира виконана у витонченому класичному стилі з використанням преміальних матеріалів:
Двері та оздоблення стін виготовлені з масиву дерева на індивідуальне замовлення. Тільки інтер’єр вітальні укомплектований меблями вартістю 35 000€.
Підлога вистелена дубовим паркетом.
Комфорт: Індивідуальне газове опалення, система кондиціонування та вентиляції.
Безпека найвищого рівня:
Унікальні броньовані двері вартістю 12 000$ (поєднання надміцної сталі всередині та масиву дерева ззовні).
Професійна багаторівнева система безпеки та відеонагляд.
Додаткові переваги:
Власний заїзд у внутрішній двір, де за квартирою закріплено 2 паркомісця (справжній ексклюзив для центру міста).
У вартість входить доглянутий, сухий підвал.
Ціна: 250 000€
3 кімнати
з ремонтом
112 / 77 / 8 м²
цегляна
поверх 2 з 3
1850 Рік будівництва
14.2 млн грн
94 703 грн/м²
вулиця Івана Франка, 137
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 3-кім.квартиру,ЖК по вул Франка 137 ZHK po vul Franka 137 З Ремонтом!
Гарне розташування, поряд вся Iнфраструктура.
Квартира знаходиться на 4-му поверсі, 5-ти поверхового будинку.
Загальна площа - 150м.кв.,житлова - 60 м.кв., кухня - 80 м.кв.
Квартира в клубному будинку біля Стрийського парку .Територія будинку закрита від сторонніх осіб .В будинку є паркінг ,який слугує укриттям. Планування квартири : 1 поверх -велика кухня-студія та зал,гостьовий санвузол та 2 гардероби. 2 поверх -2 окремих спальні ,ванна кімната,гардероб та вихід на своє горище. Ремонт виконаний в класичному стилі з використанням італійської сантехніки,на підлозі паркет та іспанський керамограніт.Квартира повністю облаштована італійськими якісними меблями. В залі повноцінний працюючий камін на дровах,який може слугувати обігрівом. В квартирі 2 балкони.На 1 та 2 поверхах. Проживали виключно власники 2 роки після ремонту . Дуже красиве та зручне для життя місце. Хороші тихі сусіди.
Компанія "Квартира Нова" (Kvartira Nova) має можливість консультувати Українською, Англійською та рос мовами.
Не додзвонилися чи не має мережі? За номером є всі месенджери (Telegram, Viber, WhatsApp). Це зручний спосіб отримати відповіді на запитання у реальному часі.
Вартість квартири 320тисяч доларів , Агентські послуги 3.5 %
Номер оголошення на сайті компанії: SF-2-989-199-RE.
3 кімнати
з ремонтом
150 / 60 / 80 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 5
2005 Рік будівництва
11.1 млн грн
89 642 грн/м²
вулиця Івана Франка, 3
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж 3-кімнатної квартири в австрійському будинку на 4-му поверсі 4-поверхового будинку по вул. Івана Франка у Львові.
Площа - 123.8 кв.м
Житлова - 92.1 кв.м
Кухня - 12.7 кв.м
Висота стель - 3.45 м
Унікальна квартира в історичній частині Львова
Будинок - австрійської забудови, памятка архітектури місцевого значення.
У квартирі встановлені нові дерев’яні вікна - згідно з вимогами та за погодженням Управління охорони історичного середовища.
Відреставровано оригінальний паркет, що зберіг тепло й естетику старого Львова.
Усі двері замінено на дубові, виготовлені на замовлення.
По всій квартирі змонтовано систему вентиляції для комфортного мікроклімату.
Передбачено автономне (безперебійне) живлення на випадок відключень електроенергії.
У кожній кімнаті збережено автентичні австрійські пєци, які додають затишку та є цінною історичною деталлю.
Опалення - індивідуальне, двоконтурний котел Vaillant.
Вікна виходять на вул. Богомольця та у внутрішній двір.
Велике закрите подвір’я.
Паркувальне місце у дворі - за домовленістю.
До квартири належить підвал.
Квартира наразі використовується як офіс закритого типу.
Прекрасно підходить для:
- архітектурної чи дизайнерської агенції
- IT-компанії або digital-агенції
- бухгалтерської чи консалтингової фірми
- студії психології, коучингу або приватного прийому.
Інфраструктура та локація
У пішій доступності - школа, садок, магазини, супермаркети.
Зручна транспортна розв’язка, зелена зона, освітні та медичні заклади - все на відстані 1–10 хв.
До площі Ринок - 5 хв пішки. Поряд: пл. Галицька, вул. К. Левицького, пл. Соборна, вул. Пекарська, вул. Личаківська.
Пропозиція від агентства нерухомості Kuryliv. Real Estate Agency
Для додаткової інформації та перегляду телефонуйте: 097 384 70 55 (Ігор Курилів)
Також пишіть у Viber, Telegram або WhatsApp.
3 кімнати
з ремонтом
123.8 / 92.1 / 12.7 м²
цегляна
поверх 4 з 4
1890 Рік будівництва
13.4 млн грн
127 148 грн/м²
вулиця Івана Франка, 105
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 3-кім.квартиру,вул Франка 105 З Ремонтом!
Гарне розташування, поряд вся Iнфраструктура.
Загальна площа - 105 м.кв.,житлова - 50 м.кв., кухня - 25 м.кв.
Квартира в одному з найпрестижніших локацій центральної частини Льова, біля польського консульства, Стрийського парку і старовинних особняків Тут традиційно селилися заможні львів’яни, науковці, творча інтелігенція. Власне тут знаходяться садиби Івана Франка та Грушевського. У пішій доступності найпрестижніші навчальні заклади, гімназії і університети ; площа Ринок, ресторани , спортзали. Перлина паркової архітектури Стрийський парк дасть вам змогу насолоджуватися ранковими пробіжками і вечірніми прогулянками .Все це в 2 хв від дому. Помешкання 105 кв.м складається з трьох ізольованих кімнат, велика прихожа, кухня, два санвузли, високі стелі 3.05 , чудова звукоізоляція характерна для польських люксів. Індивідуальне опалення,відреставрований дубовий паркет,ремонт. Квартира двостороння з чудовим виглядом на внутрішній сад . до квартири належить напівпідвальне приміщення 18 кв метрів в якому є каналізація,вода, вентиляція,вікно .можна облаштувати по потребам. Чистий, відремонтований підʼїзд і вхідні двері. Елегантна квартира для елегантної пари.
Компанія "Квартира Нова" (Kvartira Nova) має можливість консультувати українською, англійською та рос мовами.
Не додзвонилися чи немає мережі? За номером є всі месенджери (Telegram, Viber, WhatsApp). Це зручний спосіб отримати відповіді на запитання у реальному часі.
Вартість квартири 258 тис. євро., агентські послуги 3,5%
3 кімнати
з ремонтом
105 / 50 / 25 м²
цегляна
поверх 4 з 5
1932 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
3.1 млн грн
69 085 грн/м²
вулиця Івана Франка, 13
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Однокімнатна квартира в самому центрі, вул. Івана Франка (початок)
Продається простора 1-кімнатна квартира, ідеально розташована у самому серці міста -початок вулиці Івана Франка.
* Загальна площа -45 м²
* Кімната - 21 м², правильна квадратна форма
* Кухня - 12 м²
* Вхід з тихого двору
* Всі вікна виходять у подвір’я - жодного вуличного шуму
* Квартира в житловому стані
Вдалий варіант для інвестора - як для довготривалої, так і для подобової оренди.