Продаж квартир в ЖК New York Concept House
14 оголошень по 9 квартирах
без комісії
генератор
$ 195 тис.
3 250 $/м²
вулиця Антоновича, 74
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Без %, продам 1-кімнатну квартиру в ЖК New York Concept House, вул. Антоновича 74.
Це 6 поверх, під час відключення світла є водопостачання та опалення, також працює ліфт, є генератор.
Слово власника: Ця квартира з унікальним дизайном, все робила для того щоб жити і насолоджуватися, так і було до початку війни. У звязку з переїздом в іншу країну вирішила віддати квартиру в хороші руки)
Квартира дуже затишна, ми з дизайнером продумували всі деталі, старалися використати кожен сантиметр корисно і максимально обіграти планування від забудовника. Вона зроблена під студію, але насправді у квартирі дуже багато окремих зон і вистачає простору, площа майже 60м2, тому є де розгулятися, як для 1-кімнатної. Усі меблі італійських виробників, техніка Miele, крута сантехніка, на кухні є система зворотнього осмосу.
Про ЖК - 24/7 консєрж сервіс, цілодобова охорона, камери відео спостереження, тераса для жителів будинку з 16-го поверху, паркінг. А також у будинку є ресторан, салон краси, супермаркет, кавярня та інше.
Піша доступність до метро Олімпійська, Володимирський риноk, Ocean Plaza. Печерский, Голосеевский, Олимпийская. Нью Йорк - комплекс рівня Французький квартал 2, Chicago та Tetris Hall, але така квартира в Тетрис Хол або Чикаго.
Квартира актуальна, якщо ви бачите оголошення. Праву власності більше 3 років. Пишіть на телеграм я скину вам відео.
1 кімната
з ремонтом
60 / 20 / 30 м²
монолітно-каркасна
поверх 6 з 22
2018 Рік будівництва
без комісії
$ 310 тис.
3 100 $/м²
вулиця Антоновича, 74
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж елегантної 3 к квартири 100 м кв найкращих житлових комплексів Києва — жк «New York Concept House» (вул. Антоновича, 74).
Квартира повністю укомплектована технікою та меблями. Є все необхідне для комфортного життя.
Планування:
2 Окремі кімнати
Кухня-вітальня
2 санвузли
У холі жк є лаунж зона.
Цілодобова охорона, вхід за магнітними картами.
Підземний паркінг
Наявна гостьова парковка.
Центральна частина столиці з відмінною інфраструктурою та зручною транспортною розвязкою.
Метро (у пішій доступності): «Палац Україна», «Олімпійська».
Володимирський ринок, тц «Гулівер», ск «Олімпійський», Палац Україна.
Затишний сквер із бюветом, парк для прогулянок з дітьми, фітнес-клуби, ресторани.
Архітектурний шедевр — Костел Св. Миколая.
Це ідеальна пропозиція для тих, хто цінує життя в центрі в престижному комплексі з повним комфортом.
3 кімнати
з ремонтом
100 / 55 / 25 м²
монолітно-каркасна
поверх 16 з 22
2018 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
$
$
без комісії
$ 495 тис.
2 750 $/м²
вулиця Антоновича, 74
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продаж квартири в центрі Києва – ЖК “New York”
Локація: Київ, Голосіївський район, центр міста
Поверх: 4
Площа: 180 м²
До продажу пропонується простора та стильна квартира у престижному житловому комплексі “New York”.
• Продумане планування з великими кімнатами та зручними гардеробними
• Якісний ремонт, використані преміальні матеріали
• Кухня з новою вбудованою технікою
• Повністю готова до заселення
Переваги локації:
• Центр міста, поруч бізнес-центри, ресторани, парки
• Зручна транспортна розв’язка, метро у пішій доступності
• Безпечна територія комплексу, цілодобова охорона
4 кімнати
з ремонтом
180 / 170 / 10 м²
монолітно-каркасна
поверх 4 з 22
2018 Рік будівництва
$ 369 тис.
4 241 $/м²
вулиця Антоновича, 74
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має роздільне планування. Ремонт виконано за авторським проектом, що свідчить про якісний та сучасний стан.
Система опалення централізована. В квартирі є вода та газ.
Квартира повністю мебльована. Обладнана побутовою технікою провідних європейських виробників.
NEW YORK Concept House – це житловий комплекс преміум-класу, побудований у 2021 році. Комплекс має закритий тип, власну керуючу компанію та три ліфти Schindler. Територія комплексу охороняється.
Розташування в центрі міста забезпечує доступ до всієї необхідної інфраструктури в пішій доступності, включаючи зупинки громадського транспорту та супермаркети.
Квартира видова, з терасою. Планування включає вітальню, суміщену з кухнею, спальню зі своїм просторим санвузлом з душем та гардеробну. В квартирі встановлено сучасну сантехніку та побутову техніку провідних європейських виробників. Також є система сигналізації AJAX.
2 кімнати
з ремонтом
87 / - / 15 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 25
2018 Рік будівництва
без комісії
$ 210 тис.
3 621 $/м²
вулиця Антоновича, 74
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має ергономічне планування, що включає кухню-вітальню, спальню з гардеробною зоною, просторий суміщений санвузол з ванною, робочу зону/TV та окрему гардеробну кімнату. Ремонт виконано за авторським проєктом з використанням якісних матеріалів.
Квартира оснащена альтернативною системою живлення, що покриває всі потреби під час блекаутів, забезпечуючи світло та тепло. Система опалення централізована. Встановлені лічильники.
В квартирі встановлена побутова техніка провідних виробників. Також є меблювання, включаючи меблі на кухні та гардеробну зону.
Продаж квартири без комісії. Є альтернативна система живлення квартири, що покриває всі потреби в блекаути, світло, тепло. Працює ліфт завжди. Можливий продаж за програмою "єОселя" або "єВідновлення".
ЖК NEW YK Concept House розташований в одному із центральних районів Києва. Комплекс має сучасну інфраструктуру, зелений бульвар для прогулянок. Передбачено відеоспостереження, консьєрж, ліфт (вантажний ліфт), гостьовий паркінг та паркувальне місце. Будинок збудований у 2011-2020 роках.
У пішій доступності від житлового комплексу знаходяться найкращі школи, великі супермаркети, державні та приватні поліклініки, бутіки відомих брендів. В районі цілодобово доступні аптека, кафе, продуктовий магазин.
Квартира простора та затишна, з панорамними вікнами. Встановлено кондиціонер, підігрів підлоги, ванну. Є швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi. Передбачено гардеробну кімнату.
1 кімната
з ремонтом
58 / - / 23.5 м²
монолітно-каркасна
поверх 15 з 23
2018 Рік будівництва
$ 370 тис.
4 322 $/м²
вулиця Антоновича, 74
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має авторський ремонт. Планування включає: спальню з санвузлом (душ), вітальню-кухню студіо, гостьовий санвузол та вбиральню.
Забезпечено централізоване опалення, водопостачання та електропостачання. Встановлені лічильники.
Квартира оснащена технікою та меблями від найкращих виробників.
ЖК Нью-Йорк має лаунж-зону в холі, цілодобову охорону та вхід за магнітними картами. Передбачена гостьова парковка.
Розташована в центрі міста з відмінною інфраструктурою: поруч супермаркет Billa, сквер із бюветом, Костел Св.Миколая, Володимирський ринок, парк для прогулянок, фітнес-клуби, ресторани. Зручна транспортна розвязка, поблизу станції метро Палац України, Олімпійська, ТЦ Гулівер, СК Олімпійський, Палац Україна.
Видова квартира з авторським ремонтом. Встановлена сигналізація.
2 кімнати
з ремонтом
85.6 / - / 13.6 м²
монолітно-каркасна
поверх 11 з 22
2018 Рік будівництва
Обрати розташування квартири
$ 390 тис.
4 535 $/м²
вулиця Антоновича, 74
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується до продажу видова квартира з авторським ремонтом. Планування включає окрему спальню, вітальню-кухню студіо та суміщений санвузол з душовою кабіною. Квартира повністю укомплектована технікою та меблями від найкращих виробників.
Комунікації включають центральну каналізацію, електрику та центральний водопровід.
Квартира повністю укомплектована технікою та меблями від найкращих виробників. Є все необхідне для комфортного життя, включаючи телевізор та швидкісний інтернет.
Продаж квартири.
Житловий комплекс «New York Concept House» розташований у центральній частині столиці. Комплекс має цілодобову охорону, вхід за магнітними картами, гостьову парковку та підземний паркінг. У холі ЖК є лаунж зона. Також є вантажний ліфт.
Розташований у центральній частині столиці з відмінною інфраструктурою та зручною транспортною розвязкою. У пішій доступності знаходяться станції метро «Палац Україна» та «Олімпійська». Поруч є Володимирський ринок, ТЦ «Гулівер», СК «Олімпійський», Палац Україна, затишний сквер із бюветом, парк для прогулянок з дітьми, фітнес-клуби, ресторани та Костел Св. Миколая.
Квартира має видові характеристики та авторський ремонт. В квартирі є 2 гардероби та душова кабіна. Відеоспостереження забезпечує додаткову безпеку.
2 кімнати
з ремонтом
86 / - / 17.4 м²
монолітно-каркасна
поверх 1 з 2
2018 Рік будівництва
$ 190 тис.
3 958 $/м²
вулиця Антоновича, 74
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має 1 кімнату та авторський проект ремонту. Вікна розташовані на 14-му поверсі та виходять на Протасів Яр, що забезпечує тишу від вулиці та сусідів.
Будинок має альтернативне живлення на АКБ, що забезпечує постійне постачання холодної води, опалення та роботу ліфта. Система опалення централізована, але також є можливість обігрівати квартиру конвекторами з датчиками температури для економії. В квартирі встановлено бойлер на 80л TESY. Є центральний водопровід, центральна каналізація, електрика та вивіз відходів.
Квартира повністю мебльована. Є висувний обідній стіл, телевізор Philips 50 дюймів з підсвіткою та вбудованим Android TV, ліжко King-size 2х2.2 з італійським матрацом та непромокаючим наматрацником. На кухні встановлено вбудовану мікрохвильову піч та посудомийну машину AEG. Також є прально-сушильна машинка LG (7/4 кг). В квартирі багато місць для зберігання, включаючи шафи з пантографами.
Документам більше 3-х років. Держмито та нотаріус оплачуються 50/50.
Житловий комплекс New York Concept House побудований у 2011-2020 роках. В будинку є альтернативне живлення на АКБ (холодна вода, опалення, ліфт постійно), оптоволоконний інтернет, охорона 24/7, тераса та доступ на поверх лише для його мешканців. На території ЖК є безкоштовна гостьова та платна закрита парковка, дитячий майданчик та зелена зона.
Вікна квартири виходять на Протасів Яр, що забезпечує тишу та красу. Поруч розташований парк.
В квартирі встановлено кондиціонер Cooper&Hunter у кожній кімнаті з регульованим ambient-підсвічуванням. Стільниця та душева виготовлені з керамограніту. Ванна кімната має теплу підлогу та швейцарську сантехніку з нержавіючої сталі. Встановлено пожежну сигналізацію та відеоспостереження.
1 кімната
з ремонтом
48 / - / 20 м²
монолітно-каркасна
поверх 14 з 22
2018 Рік будівництва
генератор
$ 460 тис.
4 554 $/м²
ЖК New York Concept House
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Власнa дворівнева трикімнатна квартира з плануванням "Пентхаус". Всі кімнати розділені, кухня-вітальня. Санвузлів 2 і більше. Ремонт авторського проекту.
Система опалення комбінована. Будинок обладнаний автономним живленням для безперебійної роботи опалення, ліфтів та насосів води. Центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, центральний водопровід.
Квартира мебльована. Мультимедіа включає кабельне, цифрове ТБ, швидкісний інтернет, телевізор, Wi-Fi. Меблі на кухні.
Житловий фонд від 2021 року. Будинок обладнаний автономним електрогенератором, консьєржем, ліфтом, вантажним ліфтом, пожежною сигналізацією, охороною території. Є тераса, гардероб, підігрів підлоги, панорамні вікна.
Центр міста, поруч парк. Близькість до метро Олімпійська.
Квартира дворівнева, з панорамними вікнами. Є кондиціонер, ванна, душова кабіна. В підвалі кладовка. Комфорт включає підігрів підлоги.
3 кімнати
з ремонтом
101 / - / 25 м²
цегляна технологія
22 поверхи
2018 Рік будівництва