Вашій увазі пропонується 3-кімнатна квартира у ЖК бізнес-класу Soho Residence, розташована за адресою вул. Деміївська 13, поруч з метро "Деміївська". Це квартира, що дозволяє відчути себе у затишному заміському будинку, одночасно з чудовим видом на нічний мегаполіс.
Поверх — 5/15
Загальна площа — 113 м2
Будинок — побудований у 2017 році
Планування:
• Спальна кімната з власною гардеробною (вид з вікна у тихий зелений двір)
• Дитяча кімната (вид з вікна у тихий зелений двір)
• Простора та світла кухня-вітальня, розділена на дві зони: обідня та зона відпочинку
• Велика кладова / обувна кімната для зберігання речей
• Ванна кімната (ванна + душ)
Ремонт у квартирі був зроблений у 2021 році за дизайн-проєктом та з використанням якісних матеріалів.
В квартирі встановлена преміальна техніка світових брендів: витяжка «Fabiano», холодильник «Hitachi Side by Side», плита «Electrolux», посудомийна машина «Bosch», духовка та мікрохвильова піч «Samsung», бойлер 150 л «Gorenje», пральна та сушильна машина «Samsung», три кондиціонери «Gree» із смарт управлінням.
Додаткові особливості:
• У санвузлі встановлена сантехніка від «KLUDI» та «Villeroy&Boch»
• Квартира оснащена зональним освітленням
• На підлозі в усіх кімнатах — паркетна дошка, підігрів підлоги — 2-х зонний: на кухні та у ванній кімнаті
• Стільниця на кухні та у санвузлі з кварцу
• Предмети інтер’єру та меблі «Interia»
• Встановлений сейф
• Встановлена система очищення води на всю квартиру та фільтри для питної води
• Додатково є комора на поверсі площею 4 м2 для зберігання речей
У комплексі є власна охорона та консьєрж, територія під відеонаглядом. Поруч розташований дитячий майданчик.
Комплекс має чудову локацію, поруч з метро та розвиненою інфраструктурою. У безпосередній близькості розташовані супермаркети, різні сервіси, освітні заклади та медичні установи. ЦНАП та ТРЦ Ocean Plaza — всього за 5 хвилин ходьби, а метро Либідська — за 10 хвилин. Також поблизу розташований Голосіївський парк та озера, ідеальні місця для прогулянок та відпочинку.
Запрошуємо на перегляд у зручний для вас час разом з експертом агентства The Capital!
#A3209
До продажу пропонується простора 3-кімнатна квартира в будівельному стані, у центрі столиці, вул. Володимирська 86а, комплекс бізнес-класу RESIDENT Concept House від SAGA Development. Клубний будинок із сучасною архітектурою всього на 66 квартир,
квартира знаходиться на 17-му поверсі, загальна площа 260м2, просторе вільне планування ,та велика тераса , висота стелі 3, 3 м, з усіх кімнат відкритий вид на місто, у будинку є підземний паркінг на 42 авто, місце в якому можна придбати за окрему плату
Це саме той випадок, коли утворюється черга, як за смачними гарячими пиріжками.
В ЖК Кришталеві джерела в продажу світла та затишна євродвушка(хоча за паспортом це однокімнатна) 51, 2 кв.м з ремонтом.
Знаходиться на 5 поверсі 8-ми поверхового будинку з червоної цегли.
Ванна кімната: якісна ванна німецького виробника, бойлер так само.
Кімната-студіо готова до планування на ваш смак: підлога ламінат, стіни та стеля стягнуті, пофарбовані, всі комунікації підведені та виведені.
Спальня: все з ремонтом та шикарною функціональною шафою-купе.
Коридор: довгий, просторий з великою шафою-купе, де поміститься кінь при бажанні)
В квартирі підведена якісна сигналізація, на кожному поверсі відеоспостереження 24/7, саме ЖК закрите та охороняється.
Інфраструктура: є все, що треба для повноцінного життя. На території самого ЖК є садочок та школа, НП, кавярні, аптека, бістро, типу Пузатої хати. Навпроти Новус, мед.заклад та славетний парк Феофанія.
Розглядаємо пропозиції і по Єоселя.
Ціна 37 000$, умови продажу уточнюйте за телефоном.
Єдиний день переглядів:
17 червня 2025 р.
Без комісії для покупця пропонуємо
квартиру із раціональним плануванням та авторським ремонтом Преміум-класу, 4 окремих спальні кімнати , а саме:
Простора кухня-вітальня
Дві дитячі кімнати,
Майстер-спальня
Гостьова кімната
Кабінет
Кухня : укомплектована меблями та техінкою від провідних виробників Miele.
Простора вітальня з мʼякими меблями та біо-каміном додає затишку даній оселі
Технічна кімната( 2 шт) в якій встановлено системи очистки та фільрації води , також місця для зберігання речей .
Три роздільні кімнати , які дають змогу залишитись гостям або компюфортнт розташувати велику сімʼю .
Хочу підкреслити , що даний проект реалізовано відомим Британським Архітектором
Система "розумний будинок", акустична система в стелі ( вмонтована) та додаткова шумоізоляція квартири.
Презентабельне парадне та доглянута прибудинкова територія.
Розвинута інфраструктура та зручна транспортна розвязка. Поряд метро Льва Толстого, Олімпійська, Палац Спорту.
Житловий комплекс високого рівня має цілодобову охорону та відеоспостереження.
Квартири розташовуються з третього поверху, на перших двох рівнях знаходиться лаунж-хол, де можна буде зустрітися з діловими партнерами.
Тут є і ресепшн, співробітники якого надають цілодобові послуги, і гостьова кімната.
Другий поверх займає ігрова кімната, обладнана різноманітними сучасними дитячими тренажерами й фітнес-центр для дорослих.
Є підземний паркінг на три рівні.
На даху будинку знаходиться власний парк, алеї для прогулянок, панорамний майданчик, місця, відведені для пікніків або занять спортом.
Продам Видову 1 кімнатну квартиру по вулиці Столичне шосе 5 в житловому комплексі СвітлоПарк у Голосієвському району на відстані 900 метрів від станції метро «Видубичі», до автобусної зупинки кілька хвилин ходьби. Закрита територія із спеціальними вело і пішохідними доріжками, спортивним майданчиком і комерційними площам, магазини продуктові, аптеки, дитячі садочки та державна школа, медичний заклад, зона відпочинку з дітьми, прогулянкова зона, паркінг підземний та гостьовий, цілодобовою охороною, ведеться відеоспостереження з доступом для кожного мешканця. Квартира розташована на 16 поверсі 20-ти поверхового монолітно-каркасного будинку, загальною площею - 36,04 кв.м, житловий - 13 кв.м., кухні - 12 кв.м., висотою стелі 2,7 м . Будинок введений в експлуатацію, документи на рука, підключено всі міські комунікації. Стан квартири: лазерна стяжка, чорнова штукатурка стін, сучасні віконні системи з енергозберігаючим склопакетом, протипожежна система, розведено водопостачання, опалення, підключено радіатори з терморегуляторами, санвузол суміжний. Бронедвері, домофон.
Комплекс новий, яскравий, акуратний, гарно оздоблений та озеленений. В 20-ти хвилинах пішки розташований пляж на Галерній затоці.
Унікальна квартира в елітному районі!
Вашій увазі пропонується унікальна 3-кімнатна квартира в самому серці Києва — на престижній вулиці Володимирській, 81а. Це вишукане помешкання розташоване на високому 1 поверсі мальовничого царського будинку, який є визначною архітектурною пам’яткою та був майстерно реконструйований у 2004 році.
Бездоганний фасад, елегантна під’їзна група та зразково доглянутий двір створюють неповторну атмосферу столичної аристократичності.
Простір помешкання вражає своєю величчю — шість великих вікон щедро наповнюють оселю природним світлом, а висота стель у 3,9 метра дарує відчуття неймовірної об’ємності та свободи. Авторський дизайн-проєкт гармонійно поєднує сучасну естетику з продуманою функціональністю.
Особливою перлиною цієї квартири є простора тераса з прямим виходом у затишний внутрішній двір — ваш особистий оазис для ранкової кави під спів птахів або елегантного вечірнього відпочинку.
Цей об’єкт має винятковий потенціал, адже є ідеальним варіантом як для розкішного життя в центрі столиці, так і для успішного бізнесу. Високий перший поверх із технічною можливістю облаштування окремого входу з центральної вулиці, два вишуканих фасадних вікна та чудова прохідність створюють усі передумови для відкриття престижного офісу, стильного салону, елегантної галереї, ексклюзивного шоуруму чи будь-якого іншого виду комерційної діяльності в одному з найпрестижніших районів міста.
При цьому, високе розташування над рівнем землі гарантує приватність та безпеку, роблячи цю оселю надзвичайно комфортною для проживання.
Розташування квартири є її беззаперечною перевагою — престижна вулиця Володимирська, між мальовничим парком Шевченка та діловою вулицею Саксаганського.
Поруч знаходяться знакові історичні пам’ятки, відомі театри, цінні музеї, Національний університет імені Тараса Шевченка, чарівний ботанічний сад, провідні школи та вищі навчальні заклади. У пішій доступності розташовані одразу три станції метро: «Українських Героїв», «Університет» та «Олімпійська», що забезпечує неперевершену транспортну зручність.
Реальна квартира! Телефонуйте у будь-який час !
Комфортна 1-к квартира з ремонтом в ЖК Svitlo Park. Підійде як для здачі в оренду так і для власного проживання.
Площа — 37 м²
Поверх — 5/22
Будинок — 2
Локація: Будинок розташований біля станції метро Видубичі, піша доступність 10 хвилин. Будинок забезпечений генератором, тому під час відключень про сходи можна забути. Доглянута прибудинкова територія, майданчик для вигулу і тренування собак, спортивний майданчик для тих хто бажає тримати себе у формі. На території знаходяться кавярні, аптеки, магазин, салон краси та багато іншого.
7 хв на метро і Ви в центрі Києва!
Поруч ЖК: Central Hills, Централ хілс, Orange City, Оренж сіті, Svitlo Park, Світло парк.
“Квартира як будинок — з приватним двориком у престижному ЖК «Кришталеві Джерела»!”
Ваша мрія про затишний простір з власним садом — стала реальністю.
Продається сучасна 3-кімнатна квартира площею 99 м² з окремим входом і двома сотками приватної земельної ділянки у найзеленішому районі столиці — ЖК «Кришталеві Джерела», Голосіївський ліс поруч.
Унікальна перевага — висота стелі 3.3 м, що дарує відчуття простору та легкості в кожній кімнаті.
Основні переваги, які захоплюють:
• Приватний двір із ландшафтним дизайном: туї, ялини, фруктові дерева, зона тераси для барбекю або сніданків на свіжому повітрі.
• Окремий вхід — як у таунхаусі, максимальна приватність, ідеально для родини.
• Простора кухня-вітальня у сучасному стилі з обідньою зоною та якісною вбудованою технікою.
• 2 окремі спальні: затишна дитяча з ігровою зоною; доросла спальня в стриманому, спокійному дизайні.
• Сучасний санвузол з душовою, інсталяцією, пральною та сушильною машинами.
• Велика гардеробна — мрія для тих, хто любить порядок.
Вся техніка, меблі, кондиціонери — залишаються!
Додатковий бонусом до квартири є наземне паркомісце з додатково встановленою електрозарядкою (оплачується окремо, за бажанням).
ЖК «Кришталеві Джерела»
- це закрита територія, охорона, відеонагляд. Поруч Голосіївський ліс, озера, ресторани, спортклуби. Ідеальна інфраструктура для родини: школи, садочки, магазини.
Зручна транспортна розв’язка, швидкий виїзд на Столичне шосе та 15 хв до центру Києва.
Це ідеальний варіант для тих, хто хоче жити у місті, але відчувати себе як у власному будинку!
Пропонується до продажу простора 2-кімнатна квартира в одному з найзеленіших та найспокійніших районів Києва — на проспекті Науки, 27 . Це оселя ідеально підходить для комфортного проживання з розвиненою інфраструктурою та зручним сполученням із центром міста.
Тип проекту: БПС-6.
Рік будівництва: 1977 рік.
Поверховість: 16.
Квартира розташована на комфортному 6-му поверсі .
Висота стелі: 2,70 м .
Квартира простора та зручна, з окремими кімнатами , що ідеально підійде для сімї.
Санвузол роздільний — практичне рішення для щоденного використання.
Квартира наповнена природним світлом , має приємну атмосферу та затишок, що робить її місцем в яке хочеться повернутися. Ця квартира знаходиться в зеленому, тихому мікрорайоні з численними парками та скверами для щоденних прогулянок та відпочинку. До метро "Деміївська" — близько 15 хвилин пішки. Поруч також зупинки громадського транспорту, що забезпечує зручну розвязку до будь-якого району Києва. У пішій доступності є все необхідне: школи, дитячі садки, супермаркети, аптеки та сквери.
Ця квартира чудово підійде як для комфортного проживання , так і як інвестиція для здачі в оренду .
🏙 Продається стильна квартира в діловому центрі столиці – ЖК AuRoom
📍 вул. Паньківська / Жилянська, 20/82
🚇 м. Університет — 5 хв пішки
📐 90 м² / 66,4 м² — студіо
h= 3 m
🏢 12 поверх із 24
🌇 Панорамні вікна з видом на історичний Київ
🍽 Ваша ранкова кава та вечері — в ресторані “Улюблений Дядя”, що просто в будинку
💆 ♀️ Салон краси — на першому поверсі
💡 Планування та переваги:
— простора кухня-вітальня 45 м² Studio
— видовa спальня з виходом на балконну зону 34 м²
— гардеробна
— ванна кімната 6 м² з душовою кабіною і підігрівом підлоги
🛋 Стан квартири:
— сучасний дизайнерський ремонт
— повністю мебльована
— кондиціонер, бойлер, посудомийна машина
— вбудована техніка
🚗 Підземний паркінг оплата окрема — 30 000 $
Ліфт спускається в паркінг 🅿️
📞 Запрошуємо на перегляд
ЖК AuRoom:
• Ландшафтні зони відпочинку
• Дитячий майданчик
• Перші 2 поверхи — офіси, салони, магазини, кафе
• Ресторан «Улюблений Дядя» — прямо в будинку
🔹 Все необхідне — в пішій доступності:
• Дитсадок №262 — 3 хв
• Медичний центр «Файномед» — 3 хв
• Лікарня Emsell — 2 хв
• Креативні простори: CryptoCluster, Buena Vida
• AR Group Home, продуктові магазини, ринок
• Кав’ярні, бари, ресторани, зокрема Aroma Espresso Bar — 2 хв
• Ботанічний сад ім. А.В. Фоміна — 13 хв
• Парк біля фонтану НЕК «Укренерго» — 10 хв
• Центральний залізничний вокзал — 14 хв
ЖК бізнес-класу з підземним паркінгом, гостьовою зоною та консьєрж сервісом , спроектований у сучасному футуристичному стилі з енергозберігаючими технологіями будови.
Простора кухня - вітальня 45 кв. м , формату Studio .
Видова спальня, гардиробна, зона балкону 34 кв м. Ванна кімната з душовою кабіною, тепла підлога.
Продається чудова 2 кімнатна квартира у дореволюційному будинку за адресою: вулиця Жилянська, буд. 7-А.
Квартира знаходиться на 5 поверсі. Загальна площа 72,5 кв.м.
Планування:
- 2 окремі кімнати
- 2 балкони
- кухня
- суміжний санвузол
- кладова.
У квартирі виконаний капітальний ремонт (заміна комунікацій та електрики). Квартира має чудовий стан.
Квартира двостороння, світла та максимально зроблена для комфортного проживання.
Із балконів відкривається чудовий вид на Олімпійський та Тетріс Холл.
Дуже затишна локація без шуму.
Будинок дореволюційний із реконструйованим фасадом, комбінованими перекриттями та ліфтом.
Будинок знаходиться усередині житлового кварталу, двір під відеоспостереженням, що охороняється. Вїзд через шлагбаум та можливість для паркування Вашого автомобіля.
Продається велика квартира в ЖК "Сонячна Брама", Голосіївській район.
Площа квартири 114 м2, 3 житлові кімнати, вітальня, кухня, санвузол і пральна кімната або кладова, балкон.
Квартира світла, вікна виходять на 2 сторони.
Всі меблі залишаються, окрім дитячих (стілець і ліжечко).
Закритий двір, вся інфраструктура є у дворі (багато дитячих майданчиків, парк, магазини, нова пошта, кавʼярні, аптеки, спортзали і ін).
Запрошуємо стати власником неймовірної оселі в затишному місці Києва.
Продаж 2 к, Київ, вул. Михайла Максимовича 32-А
ЖК Perfect Town, метро Васильківська!!!
8 поверх, площа - 74 кв.м
У квартирі частково поштукатурено стіни та проведені інженерні роботи: розведено електропроводку воду та каналізацію. В комплексі є паркінг на 322 місця. Розвинена інфраструктура, є все необхідне для комфортного проживання. Поруч дитячи садочки Start Kids, Монтессорі на Теремках, Антошка, Индиго, Малыш Аристотель, Ліко-школа, школа №186. Супермаркети Ашан, Nous, Сельпо, Billa, Varus. Спортклуби Move Spor, Sport Life з басейном, iGym, відділення Нової пошти, Ресторан Євразія. метро Васильківська 12 хвилин пішки. Перегляди за домовленістю.
Ціна: 95 000 $, без урахування податків
Код: 22282
Ексклюзив! Продається простора та стильна 2-кімнатна квартира загальною площею 99.3 м2, розташована на 14 поверсі у житловому комплексі Chicago Central House. Дуже гарний вид з вікна на Олімпійську. Квартира пропонує майстер- спальню, два сучасних сан-вузли , простору кухню-вітальню, 2 гардеробні та балкон, що ідеально підходять для комфортного життя. Якісний ремонт і стильний дизайн створюють гармонійну атмосферу. Розташування в центрі міста дозволяє легко діставатися до всіх необхідних закладів та розваг.
Продаж великої 1-кімнатної квартири в ЖК Лікоград, вул.Михайла Максимовича,32-А, Голосіївський район.
Загальна площа квартири - 51.9 кв.м; розташована на 8 поверсі / 23 поверхового будинку.
Будинок новий та теплий, монолітно-каркасний, 2022 року зданий в експлуатацію.
Станьте власником нової квартири в одному з найкращих районів столиці!
Вартість: 77 000$
Продаж 1к квартири з ремонтом, меблями і технікою.
Документам менше 3х років, Єоселя - так!
Програми, Євідновленя також розглядаються.
Квартра розташована за адресою Столичне Шосе 1А, на середньому - 11 поверсі з 23.
ЖК SvitloPark
Метро Видубичі 15 хвилин пішки.
Гарна транспортна розвʼязка.
У квартирі виконаний якісний ремонт, планування стандартне:
Простора кухня
С/у з душовою кабіною
Окрема спальня з великими ліжком.
Усі меблі під замовлення до індивідуального проєкту.
Техніка таких фірм як: Samsung, LG, Gorenje, Cooper&Hunter.
Квартира повністю готова до проживання.
Ідеальний варіант як для себе так і для орендного бізнесу.
Подібні квартири у цьому Жк здаються в оренду від 23000 грн.
Сам Жк має гарну прибудинкову територію, систему охорони, паркінг (підземний і наземний), комплекс активно будується, з часом буде надзвичайно розвинена інфраструктура, наразі є фора, невеликі продуктові магазини, кафе, салони краси тощо.
Телефонуйте записуйтеся на перегляд.
Є відеоогляд.
Продаж 3-х кімнатної квартири, ЖК А136 Highlight Tower, вул.Антоновича 136-138, м.Либідська 2 хв. Загальна площа квартири 117 м2, квартира на розташована на 21 поверсі із чудовим видом на парк Марії Заньковецької.
Житловий комплекс А136 Highlight Tower — представник архітектури ділової частини Голосіївського району: прості геометричні форми, стримані тони фасадів, велика площа скління віконних прорізів та терас. Скляні вікна-вітрини будуть виділятися серед старих будинків та створювати оновлений вигляд столиці.
За проєктом в лобі комплексу буде лаунж зона, а на перших комерційних поверхах планують відкрити ресторан, хімчистку, магазини, фітнес-центр зі спа зоною та бізнес простором.
Розташування — одне з головних переваг комплексу А136. В районі функціонує кілька бізнес-центрів та офісних комплексів, відкриті магазини, відділення банків та медичні кабінети. Є де повечеряти та посидіти з друзями — поруч ресторани, кафе, кавярні та бари.
Сходити пішки за продуктами можна за 5-10 хвилин у «Сільпо», «Фуршет» та «Біллу», або проїхати на машині 5-7 хвилин до найближчого Novus та «Мега Маркета». Свіжі фрукти, овочі, мясо та молочну продукцію можна знайти на прилавках Володимирського ринку. На відстані 10 хвилин пішої прогулянки ТРЦ Ocean Plaza з гіпермаркетом «Ашан», магазинами, ресторанами, кафе, кінотеатром та публічним акваріумом, а 10 хвилин можна доїхати до ТРЦ «Гулівер».
А136 Highlight Tower - найамбітніший проект від Девелоперської компанії DIM.
Ціна квартири 330 000$. Без комісійних для покупця. Перепоступка. Здача будинку Серпень 2025 р.
#5536 До продажу пропонується функціональна простора 4к квартира 125.3м2 в новому КЛУБНОМУ будинку в центрі Столиці - ЖК Resident Consept House по вул. Володимирська 86А (перетин вул. Володимирської та Жилянської). Надійний забудовник Saga Development, будинок побудовано у 2021р., отримано сертифікат та адресу, можна отримувати право власності , поки що діє перепоступка. Будинок клубного типу із іноваційними рішеннями - на поверсі за каскадним типом обмежена кількість квартир (всього 68 кв), будинкова система кондиціонування зведена на дах, сучасна архітектура комплекса, презентабельне парадне, консєрж-сервіс, карта доступу через магнітні карти, дворівневий підземний паркінг. Піший доступ до м.Олімпійська, м. Площа Українських Героїв, 10 хв до парка Шевченко, 5хв авто до Хрещатика. Локація - історична та бізнесова частина Центру Києва. Квартира у стані після будівельників, продуманне рішення архітекторів надасть змогу створити безліч варіантів зонування квартири та насміливіших дизайнерських рішень. Ексклюзивний варіант у серці Києва вже сьогодні може стати Вашою домівкою, ремонти вже проводяться у комплексі. Додатково пропонуємо на продаж велике сімейне паркомісце у підземному паркінгу. Запрошуємо на перегляд!
Ексклюзив! Продається простора та стильна 3-кімнатна квартира загальною площею 105 м2, розташована на 8 поверсі у житловому комплексі Chicago Central House. Квартира пропонує дві затишні спальні, два сучасних сан-вузли , простору кухню-вітальню, 2 гардеробні та балкон, що ідеально підходять для комфортного життя. Якісний ремонт і стильний дизайн створюють гармонійну атмосферу. Розташування в центрі міста дозволяє легко діставатися до всіх необхідних закладів та розваг.
Продається простора 3-кімнатна квартира з дизайнерським ремонтом ЖК "4 Сезона"
Основні характеристики:
3 кімнати: вітальня, 2 спальні, кабінет, гардеробна, пральна кімната.
Сучасний ремонт у стилі модерн з преміальними матеріалами.
Панорамні вікна, простора лоджія, Lounge-зона з краєвидом на Київ.
Кухня з технікою преміум-класу (вбудована техніка: холодильник, духовка, посудомийна машина.
Ванна кімната з душем та ванною, окремий туалет з рукомийником.
Система кондиціонування, вентиляція, тепла підлога у ванній і туалеті.
Автономна котельня, генератор, САС ліфти та вода працюють навіть під час блекаутів.
Лічильники на всі комунікації.
Будинок 2010 року усі ремонти в сусідів завершені.
Зручне розташування, 3 хв до метро Васильківська.
У дворі дитсадок, поруч ліцей із високим рейтингом.
Поряд ВДНГ, парки, супермаркети, аптеки, спортзали
Інфраструктура ЖК:
Закритий двір, охорона
Дитячі та спортивні майданчики
Підземний паркінг
Власна котельня, сучасні інженерні системи
Продаж чудової 1-кімнатної квартири в сучасному ЖК «Нова Англія»
Пропонується до продажу світла 1-кімнатна квартира з 4 вікнами в одному з найкращих житлових комплексів столиці – ЖК «Нова Англія», розташованому у Голосіївському районі.
В квартирі виконан ремон та укоплектована всією необхідної технікою і меблями.
🏙 Переваги ЖК «Нова Англія»:
– Закрита територія з цілодобовою охороною та відеоспостереженням
– Власна інфраструктура: супермаркети, кав’ярні, аптеки, салони краси
– Дитячі та спортивні майданчики, зони відпочинку
– Підземний та гостьовий паркінг
– Зручна транспортна розв’язка: до метро «Васильківська» — 7 хв пішки
Підходить як для себе так і під орендний бізнес
Київ, Метрологічна, 109а, Кришталеві Джерела;
Спецпроект 2011-2015 рр;
ЖК"Кришталеві джерела", Новий ексклюзивний мікрорайон Києва розташований між садово-парковим комплексом «Феофанія» і Хотівським лісом в екологічно чистій зоні Києва.
Поруч святі місця (храм Святого Пантелеймона), цілющі джерела, озера, ландшафтний парк.
Супермаркет "Фора".
Прямий маршрут до ст. М. Виставковий Центр (10 хв.).
До тролейбусів пішки 8-10 хв.
Школа у пішій доступності.
Простора трикімнатна квартира в ЖК "Кришталеві джерела".
Велика кухня-студіо з зонованим спальним місцем
Дві окремі кімнати, два санвузли.
Панорамні вікна, що виходять на південь.
В квартирі авторський ремонт.
Облаштована якісними меблями, сучасною побутовою технікою;
У продаж пропонується трикімнатна квартира за адресою вулиця Євгена Коновальця (Щорса) в ЖК Митець.
Квартира світла та простора загальною площею 132 м² оснащена якісними меблями і технікою.
Навколо будинку доглянута територія з дитячими та спортивними майданчиками, парадні чисті з консьєржем і відеонаглядом.
Відмінно розвинена інфраструктура в пішій доступності є все необхідне для вашого комфортного життя: парки, ТРЦ, супермаркети, салони краси аптеки, ринок, кавярні, школи та дитячі садочки.
Добре розвинена транспортна розвязка: поблизу будинку зупинка громадського транспорту та до станції метро Печерська 7 хв пішки. До центру міста 10 хв на авто.
Не втрачайте часу, зателефонуйте прямо зараз!