Продається Без комісії 2х кімн.квартира по пр-ту Оболонський 14Д. В квартирі виконаний капітальний ремонт, кімнати окремо, труби і проводка замінені, балкон по всьому периметру. Повністю укомплектована як для життя так і під здачу в оренду. Із меблів: дивани, шафи, столи, стільці. Із техніки: кондиціонер, телевізори, водонагрівач, пральна машина автомат, холодильник, варильна поверхня, духова шафа, мікрохвильова піч. Кухня вбудована, у відмінному стані. Сан вузол окремий, в плитці. Чудово розвинена інфраструктура і транспортне сполучення. До метро Мінська і Оболонь 7хвилин ходьби.
Эксклюзив. Без комиссии для покупателя. ул.Озерная 12. Вашему вниманию предлагается 2х комнатная квартира на Оболони. Чистая, светлая, уютная квартира. 8/9-этажного дома. Общая площадь 48 кв.м, жилая 28 кв.м, кухня 6 кв.м. Комнаты раздельные, санузел совмещен. Произведен капитальный ремонт с заменой труб, электрики. Садики, школы, супермаркет, рынок - все рядом. Хорошая транспортная развязка. До м.Героев Днепра 7 мин. Произведена небольшая перепланировка. Приглашаем на просмотры.
Без комісії для покупця! Продається двокімнатна квартира ЖК OBOLON SKY , проспект Оболонський 1, корпус 1.
ЖК "Оболонь Скай", 24 поверх – видова квартира на власну набережну!
Загальна площа 62,8 м.кв.
Простора та затишна квартира з якісним ремонтом, повністю готова до комфортного проживання.
Інтерєр та меблі:
Стильний інтерєр із дизайнерськими елементами. Повністю обладнана кухня із сучасною технікою. Затишна спальня з великим ліжком, місткою шафою-купе та робочою зоною. Друга кімната з робочим столом, стільцем та односпальним ліжком – відмінно підійде під кабінет або дитячу кімнату.
Матеріали оздоблення:
Якісний ламінат у теплих відтінках. Стіни у світлих тонах, що створюють відчуття затишку та простору.
Що вас вразить:
Панорамний вид – насолоджуйтесь світанками та вечірніми вогнями міста.
Сучасний дизайн – стильний інтерєр у світлих тонах.
Функціональне планування – максимум простору та зручності.
Якісний ремонт – тільки сучасні матеріали.
Переваги локації:
2 хвилини до метро – швидкий доступ до центру.
Парк з озером – для прогулянок і відпочинку.
Підземний паркінг – безпека для авто + укриття під час тривог.
Розвинена інфраструктура – магазини, кафе, школи, фітнес поруч.
Поруч ТРЦ Dream, Blockbuster, п’ять хвилин на машині до парку Наталка.
Автономні системи – ліфти, вода й опалення працюють навіть під час відключень.
Бонус: 2 орендованих паркомісця передаються новому власнику!
Дзвоніть зараз, щоб домовитися про перегляд!
БЕЗ комісії для покупця! Пропонуємо вам чудову 2-кімнатну квартиру, розташовану на 14-му поверсі в сучасному житловому комплексі "Оазис", Оболонский район, проспект Івасюка Володимира (Героїв Сталінграду) 6А корпус 2. Загальна площа квартири становить 74,9 кв. м, з чітко спланованими просторами, що забезпечують максимальний комфорт.
ВТАНОВЛЕНІ ГЕНЕРАТОР НА ЛІФТИ ТА ВОДОПОСТАЧАННЯ!
Основні характеристики:
- Кімната перша - 20,7 кв.м
- Кімната друга - 24,9 кв.м
- Кухня - 14,1 кв.м
- Висота - 3м.
Продається стильна квартира з видом на Дніпро – комфорт та сучасність в одній пропозиції!
Основні переваги:
Панорамний вид на Дніпро. З вікон кухні та вітальні відкривається чудовий вид на річку, яка щодня створює атмосферу затишку та натхнення.
Ідеальне розташування. Будинок знаходиться поряд із центральним входом у парк Наталка – відмінне місце для прогулянок, занять спортом та відпочинку на природі.
Зручності та оснащення:
Квартира повністю готова до комфортного проживання та оснащена всією технікою:
3 кондиціонери для підтримки комфортної температури будь-якої пори року.
3 телевізори для вашого дозвілля.
Пральна та посудомийна машини – турбота про ваш час.
Бойлер для гарячої води.
Сучасна кухня: варильна поверхня, духовка, холодильник та фільтр для очищення води.
Додаткові переваги:
Гардеробна кімната. Зручне місце для зберігання речей, щоб ваш будинок завжди залишався просторим та акуратним.
Енергоефективність: лічильники на всі комунікації, терморегулятори на батареях та підігрів підлог у приміщеннях з плиткою – комфорт та економія в одному.
Меблі:
Велике ліжко для ідеального сну.
Розкладний диван у вітальні зручно для прийому гостей.
Чому саме ця квартира?
Ця квартира - ідеальний вибір для тих, хто цінує стиль, комфорт та зручне розташування. Тут ви знайдете все, що потрібне для сучасного життя: від продуманого інтерєру до відмінної локації. Не проґавте можливість стати власником цього унікального житла з видом на Дніпро! Дзвоніть зараз, щоб домовитися про перегляд.
Покази за попередньою домовленістю у зручний для вас час.
Чекаю на ваш дзвінок або запит на відео для отримання більш детальної інформації.
Продається жила квартира в тихому дворі , недалеко від парку Наталка.В квартирі поміняні вікна , труби, металеві двері та вбудовані шафи. Залишається бойлер та 2 кондіціонери. Більше меблів не має.Квартира з великим холом. До метро Оболонь та Мінська пішки 10 хв. Навколо розвинута інфраструктура- є спортивні майданчики , школи та дитячі садочки, зони для відпочинку та багато магазинів. Прекрасне місце для життя! Дзвоніть!
Продаж 2к квартири в елітному клубному будинку, котеджного типу на набережній Оболоні
Вид на гольф клуб та Дніпро.
Опалення: Автономне.
Простора кухня.
Вітальня.
Спальня.
Санвузол (суміщений).
2 балкони.
Гардероб
Якісний ремонт, виконаний для себе.
Меблі та вся необхідна побутова техніка
Управління будинком через ОСББ.
Парадний на 6 квартир.
Дружні та уважні сусіди.
Інфраструктура:
Супермаркет, кав’ярні, ресторани.
Гольф-клуб, дитячі та спортивні майданчики.
Зона відпочинку, набережна Дніпра, парк Наталка — ідеальні місця для прогулянок і релаксу.
Ця квартира — чудовий вибір для тих, хто цінує комфорт, якість та престиж.
Звертайтесь для організації перегляду! 📞
Продаж 2х кімнатної квартири
Вулиця Лукʼяненка Левка ( Маршала Тимошенка) 7Б
метро Мінська 7хв пішки
Загальна площа 45м
Під ремонт
8/12
Поряд дитячий садок
Супермаркет
ТРЦ Дрім Таун
Школа
Вартість 59000 доларів
Представник власника без комісії
Наталія
2-КІМНАТНА КВАРТИРА НА ОБОЛОНІ З ВИДОМ НА ОЗЕРО І ПАРК 🌅🏞️
Продається 2-кімнатна квартира на 12 поверсі 12-поверхового будинку по вул. Йорданська, 2Б, м. Київ (13-й поверх технічний). 🏢
Загальна площа: 55,1 м² 📏
2 кімнати: 12,5 м² і 17,3 м² 🛏️🛋️
Кухня: 8,3 м² 🍳
Вбиральня: 1,3 м² 🚪
Ванна: 2,7 м² 🚿
Лоджії: 2 утеплені, засклені (загальна площа 8 м², у техпаспорті площа лоджій на 4 м² менша)
Висота стель: 2,65 м 🏙️
Тамбур на дві квартири з персональними шафами, що відокремлюють від сходового прольоту 🚪
Чудовий вид на озеро та парк 🌊🌳. Поруч метро "Почайна" (10 хвилин пішки) 🚇.
Телефонуйте для деталей! 📞
БЕЗ % для покупателя! Видео по запросу.
Вся подробная информация по дому и квартире телефонном режиме. Просмотры по договоренности.
ЖК Smart Plaza Obolon расположен в сердце Оболони
Ст.м Минская - 2мин. пешей доступности.
Квартира состоит из:
- прихожая со встроенным шкафом-купе
- спальная комната (балкон). Встроенный шкаф-купе
- кухня-гостиная с панорамными окнами.
- санузел совместный (ванная)
В квартире комплектация всей необходимой техники и мебели.
БЕЗ комісії. Продається 2-кімнатна к о м у н а л ь н а квартира Оболонський район, вул. Героїв полку «Азов» (Маршала Маліновського ),4 ст. м. « Оболонь», 3/9 пов. 40.99/18,5 + 11,1/12,9 кв.м( з а г а л ь н а к у х н я ), в кімнаті 18.5 кв.м. поклеяні нові обої, велика, світла та простора, у другій кімнаті 11.1 кв.м. можна зробити свою власну кухню, дерев’яні скопакети, жалюзі, підвісні стелі, кондиціонер, ламінат, гарна столярка, шкаф- купе, с/вуз. окремий, душова кабіна, бойлер, є балкон – загального користування, коридор, рядом магазини, школи, ТЦ ДрімТаун, озеро, зручна транспортна розв’язка, квартира в і л ь н а, ціна 37 500 тис.дол. тел. 067-2099842
Срочная продажа!!! Вул. Героїв полку Азов 4В. Суперпропозиція! 2-кімн. квартира з родзинкою! у ЖК Гранд 2017 року, утеплений вентильований фасад, у підїзді для ліфта та води генератор. Квартира видова, сонячна, дуже тепла, лічильник на опалення можна не вмикати, середній поверх. Євроремонт робили для себе з дорогих матеріалів, від сусідів звукоізоляція, дубова дошка для підлоги, витримує сім шліфувань, дуже дорогі натуральні двері, у санвузлів і кухні професійні пожежні витяжки равлик, три кондиціонери, два санвузли, один зі спальні, в спальні гардеробна. Побуттехніка провідних виробників, посудомийна, в житті квартира набагато красивіша, Лоджія з кухні, утеплена зовні та зсередини. За квартирою закріплено дві комори на порерсі, одна дуже велика, друга менша. Є підземній ппаркінг. 147000$ торг. + 2,5% комісія
ЖК «Оазис" на Оболоні
- вул. Володимира Івасюка, 4
- Загальна площа - 90 м2.
- Кухня - 30 м2.
- Поверх 8 / 9.
Продається простора, затишна квартира в одній з кращих локацій Оболонського району.
Якісний, дорогий ремонт у стилі LOFT.
Планування: кухня-гостьова, Спальня з гардеробною, прохідний кабінет, величезна вбиральня з ванною та душовою кабіною.
В квартирі є все необхідне для комфортного життя (меблі , пральна машина, сушарка, посудомийка, телевізор і т.п. )
Теплий, якісний, цегляний будинок! Доглянуте, гарне парадне, консьєрж.
Житловий комплекс знаходиться в сусідстві з парковою зоною та набережною Дніпра. Поруч з будинком розвинена інфраструктура, зупинка громадського транспорту, Дитяча Академія Мистецтв, багато затишних кав`ярень, магазинів, тощо. У дворі є підземний паркінг, поряд парк "Наталка", з зоною відпочинку.
Ціна - 192 000 USD
Ціна за м2 - 2 133 USD
Квартира розташована в 10 хвилинах від метро Оболонь, поруч з набережною.
Добре розвинена інфраструктура, поруч супермаркети, лікарні (приватні і державні), ресторани, школи, садочки, є достатньо місць для паркування. Квартира в ідеальному стані, всі меблі та вбудована техніка залишається.
В обох кімнатах кондиціонери. Газ, тепла підлога у ванній і на кухні. Замінені всі комунікації та електрика. Великий балкон, якісні склопакети. Взимку дуже тепло в квартирі.
Низька ціна за комунальні послуги. Ідеально підходить для проживання чи здачі.
Якщо цікавить, телефонуйте! Організую перегляд!
У продаж пропонується двокімнатна квартира за адресою проспект Володимира Івасюка в ЖК Парк Стоун. Квартира видова з вікон, якою відкривається чудовий вид на нашу столицю, світла та простора, загальною площею 69 м², повністю мебльована та укомплектована всією необхідною побутовою технікою. У квартирі виконано якісний, дизайнерський ремонт. Встановлено лічильники тепла, що дуже вигідно у зимовий період. Навколо будинку доглянута територія з дитячими та спортивними майданчиками, парадні чисті з відеоспостереженням, пожежною сигналізацією, кодовим замком та консьєржем.
Відмінно розвинена інфраструктура в пішій доступності є все необхідне для вашого комфортного життя парки, супермаркети, аптеки, кавярні, ресторани, ТРЦ, дитячий садок школа.
Добре розвинена транспортна розвязка поблизу будинку зупинка міського транспорту та за 10 хвилин їзди станція метро Оболонь Мінська.
Телефонуйте, пишіть! Підемо на перегляд!
Можливий БЕЗГОТІВКОВИЙ розрахунок. Затишна двокімнатна квартира площею 52, 9 кв. м, побудована і весь час залишалась у власності однієї родини. Шостий поверх дев"ятиповерхового будинку по вулиці Героїв Азов (Колишня Малиновського). Не кутова. Від метро Оболонь 5 хвилин пішки. Поруч магазини, школа-ліцей та інша необхідна інфраструктура. До сучасного парку "Наталка", що на набережній Дніпра, пішки 15 хвилин. Будинок цегляний, дуже теплий- взимку теплоенергія 800-1000грн на місяць. Має дві роздільні кімнати, з меншої є вихід на балкон. Вана та туалетна кімнати також роздільні. В кухні газова плита з новим лічильником. Вода та електроенергія також сплачуються за показами власних квартирних лічильниківі. Встановлено новий еко-бойлер. Квартира пропонується разом з меблями та технікою: холодільник, нова плита, бойлер, пральна машинка, нові крани у ваній, телевізор, кондиціонер. Вхідні двері до квартири подвійні; зовнішня - нова, підвищеного класу надійності. У парадному є домофон. Всі документи в повному порядку. Запрошуємо до перегляду.
Квартира для реалізації ваших творчих ідей у чудовому районі!
Продається 2-кімнатна квартира на вулиці Героїв полку Азов, 27/23. Помешкання потребує ремонту. Це чудова можливість облаштувати оселю до свого смаку та зробити ремонт за власними потребами.
Теплий цегляний будинок з доглянутим під’їздом. У домі є укриття. Тенісний двір з дитячим та великим спортивним майданчиками.
Дуже розвинена інфраструктура: супермаркети, економічний ліцей з англійською мовою та 3 школи, дитячі садки, аптеки, салони краси, поліклініка. У пішому доступі знаходяться: відділення банків, великі та маленькі магазини, ринки, «Нова Пошта», 2 храми.
Поруч також розташовані: кінотеатри, боулінг, ковзанка, розважальні заклади, озера, парки, «Дрім Таун», спортивні клуби, дитячі курси та секції. До красивої набережної з пляжем та парком «Наталка» — 15 хвилин пішки. До станції метро «Оболонь» — 14 хвилин пішки.
Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном.
Реальна квартира! Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти!
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
З нами безпечно, якісно, вигідно!
Продаж 2к квартири в житловому комплексі комфорт-класу
«Forest park»
Комплекс розташований в 20 хвилинах до метро Героїв Дніпра та 5 хвилин до зупинки міського транспорта.
Будинок 1. Введений в експлуатацію в 2021 році.
2 поверх 4 поверхового
Загальна площа 57кв.м, кухня 11кв.м
Монолітно-каркасний будинок, з червоного кирпича. Квартира готова до ремонту: на стінах машинна штукатурка, лазерна стяжка підлоги, енергозберігаючі металопластикові вікна з 5 камерною профільною системою та двокамерним склопакетом, встановлені лічильники на електроенергію та водопостачання, газовий колонка.
В квартирі зроблена тепла водяна підлога. Квартира двостороння
На території ЖК передбачений гостьові наземні автостоянки.
Розглянемо безготівковий розрахунок
Перспективна квартира біля озера!
Продається 2-кімнатна квартира в одному з найкомфортніших районів столиці — Оболонському, за адресою: вулиця Приозерна, 10г. Помешкання розташоване на 1 поверсі 9-поверхового будинку серії 134, який знаходиться в затишному дворі з квітковими клумбами та доброзичливими сусідами.
Квартира світла та функціональна, з зручним плануванням і великим балконом. Помешкання утеплене зовні, на підлозі — паркет, стіни — шпалери. Є всі необхідні меблі для комфортного проживання на перший час. Кухня обладнана газовою плитою. Роздільний санвузол в плитці, є ванна. На лоджії — просторе сховище, яке ідеально підходить для зберігання консервації чи сезонних речей.
Будинок розташований у глибині двору, що гарантує тишу та спокій, водночас поруч знаходиться все необхідне для комфортного життя. У пішій доступності — озеро Вербне з набережною, дитячими і спортивними майданчиками, пляжем «Вербний», а також мальовничий парк «Наталка».
Неподалік — школи, ліцеї, дитячі садочки, магазини «Сільпо», «Фора», «ЕКО Маркет», ринки, ТРЦ «PLAZA SPORT OUTLET», розважальні комплекси та культурні заклади, зокрема центр «Арт Братислава» та РК «Блокбастер». До метро «Почайна» або «Оболонь» — 18 хвилин пішки або 2 зупинки громадським транспортом.
Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном.
Реальна квартира! Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти!
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертифікат на зруйноване житло
З нами безпечно, якісно, вигідно!
Продаж 2-кімнатної квартири на Оболоні.
вул. Північна, 10.
Оболонь, Героїв Дніпра, Мінська.
Ремонт 2005 року - рівні стіни, зроблена електрика, ламінат, вікна металоплатикові.
Меблі та техніка залишається - холодильник, пральна машина, диван, шафа, кухня.
Не торцева та не межує з сходами та ліфтом.
Дуже тепла квартира!
Метро Героїв Дніпра - 5 хв. пішки.
51,7 м2, 6 поверх (Ліфт) H = 2,8м.
Кухня, 1 спальня, 1 вітальня, с\в 1, ванна кімната, є газова плита.
Зручний заїзд в двір, завжди є місце для парковки автомобіля.
Затишна квартира біля парку та набережної!
Продається 2-кімнатна квартира в Києві, за адресою Йорданська, 11г, Оболонський район. Загальна площа складає 53,7 м2, житлова площа — 45,3 м2, кухня — 8,4 м2. Розташована на 5-му поверсі 16-поверхового будинку серії Т-2.
Це зручний та функціональний варіант для тих, хто цінує комфорт та розумні площі. Кімнати роздільні, а окремий санвузол додає зручності. Стоять металопластикові вікна, що забезпечують хорошу теплоізоляцію та звукоізоляцію.
У квартирі вже є необхідні меблі: холодильник, пральна машина та мікрохвильова піч, що дозволяє одразу заселятись без додаткових витрат на техніку.
Будинок збудований з керамзитобетону, що сприяє чудовій тепло- та звукоізоляції. Висота стелі — 2,6 м, що надає простору відчуття легкості.
Є пасажирський та вантажний ліфти, чисті сходові клітини. Підключено централізоване опалення, водопостачання та електропостачання.
Двір закритий і обгороджений, що створює комфортне та безпечне середовище для мешканців. На території є дитячий майданчик, зручні прогулянкові доріжки, лавки та альтанки для відпочинку.
Для активного способу життя передбачено можливість організації спортивних занять. Велика кількість зелені навколо забезпечує затишок і спокій, а також гарний вигляд з вікна.
Локація є однією з найбільш зручних у Києві. Найближча станція метро «Оболонь» знаходиться всього за 7 хвилин пішки. Зручний доступ до основних магістралей дозволяє швидко добратися до центру міста за 15-20 хвилин.
Розвинена інфраструктура району включає супермаркети, торгові центри («Dream Town»), медичні установи та заклади освіти. Для дозвілля — Оболонська набережна та парк «Наталка», які знаходяться у пішій доступності.
Можливий обмін на вашу нерухомість. Усі подробиці про квартиру та про її придбання за телефоном.
Реальна квартира! Телефонуйте у будь-який час! Ми завжди раді вам допомогти!
Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків.
Великий досвід допомоги по купівлі квартир за державними програмами:
1) Є-оселя
2) Житло для ВПО та військових (постанова 280)
3) Сертификат на зруйноване житло
З нами безпечно, якісно, вигідно!
Продаж сучасної квартири площею 86 м²,
Основні характеристики квартири:
• Окрема спальня з власним санвузлом та гардеробом.В санвузлі стильна тиковка дошка та пральна машина.
• Вітальня з панорамними вікнами, з яких відкривається приголомшливий вид на Мінську площу.
• Кухня оснащена технікою від Frankie, включаючи двокамерний холодильник, посудомийну машину, духову шафу, вбудовану мікрохвильовку та плитку Versace, яка додає розкоші. Барна стійка та столешня з кварциту доповнюють стиль інтер’єру.
• Окремий санвузол з бойлером та вбудованою шафою — комфорт та функціональність.
• Хол біля входу, який відділяється розсувними дверима, що вмонтовані в стіну, додаючи простору та елегантності.
Додаткові переваги:
• Квартира повністю оснащена кондиціонерами в кожній кімнаті.
• Підігрів підлоги та паркетна дошка — створена комфортна атмосфера в будь-яку пору року.
• Всі елементи інтер’єру виконані під замовлення з дорогих матеріалів, що гарантує стиль і довговічність.
Телефонуйте, щоб організувати перегляд вже сьогодні! У нас для Вас є ще багато пропозицій!
Продаж 2-кімнатної квартири на Героїв Дніпра 36а - 350 метрів до метро (Оболонський район)
Опис квартири:
- Площа: 52 м²
- Газова плита
- Санвузол роздільний
- Великий балкон засклений
- Кімнати роздільні
- Не кутова, не торцева
- Найтепліша квартира, опалення податься зверху
- Доступ до даху, є можливість встановити власний генератор при відсутності світла
- Дах в ідеальному стані, після ремонту, є можливість перевірити
- Квартира під ремонт, звільнена від меблів
Вдале розташування: до метро Героїв Дніпра 5 хв пішки, метро Мінська 1 км
- під підїздом продуковий магазин, кавярня
- Поруч Озеро Біле, пляж, Оболонська набережна
- базар Героїв Дніпра, ТРЦ "Оазис", ТРЦ "Дрім Таун" (Sport Life, ковзанка, кінотеатр, магазини, ресторани),
- супермаркети «Сільпо»/«АТБ»/«Еко Маркет» 5 хв
- у дворі Школа-дитячий садок "Турбота", Спеціалізована школа 94 "Perspective", Музична школа 36, International Lyceum "Discovery School", Дитячий садок 662 "Медок", Школа-ліцей №240 "Управлінські технології" "Соціум"
- Тенісні корти, Стадіон Оболонь-Арена, Арсенал Boxing Club
- До центру міста 20 хвилин на авто, 13 км до вул. Хрещатик
Тип будинку - 134 серія, 1979 року, висота стелі 2,7 м.
Багато місць під парковку у дворі.
Домофон. Зелений двір, дитячий майданчик.
Ціна квартири: 53 000 $
Комісія 3%
Одна власниця, зареєстровані особи відсутні, меблі вивезені, документи готові до продажу.
Поруч вулиці Оболонський проспект, проспект Володимира Івасюка (Героїв Сталінграду), Левка Лук`яненка (Маршала Тимошенка), Зої Гайдай.
Буду рада допомогти з питаннями:
- купівля-продаж
- оренда
- управління вашою орендою, якщо Ви знаходитесь за кордоном
- юридичний супровід угод, детальна перевірка обєктів
- Київ та область, всі види обєктів нерухомості
Квартира доступна для переглядів за зручним для Вас графіком.
Продаю простору 2-кімнатну квартиру за адресою пр. Оболонський 10, Оболонський район.
Квартира розташована на комфортному 6 поверсі 9 поверхового будинку №10.
Загальна площа 46,0 кв.м., житлова 25,5 кв.м., кухня 7,6 кв.м.
Стан квартири – житловий. Планування кімнат роздільне. Вікна металопластикові Два балкони, один із них засклений. Опалення центральне. Встановлено лічильники на воду та електрику. У квартирі залишається меблі та побутова техніка: телевізор, холодильник, пральна машина, витяжка, кондиціонер.
Прекрасне розташування та транспортне сполучення: метро Оболонь у пішій доступності 2 хвилини, поряд ТРЦ DREAM TOWN, супермаркети Сільпо та Велмарт, ринки, дитячі садки та школи, поліклініка та аптеки, банки та пошта, велике паркування. Поблизу Оболонська набережна зі зручною зоною відпочинку та чудовий парк "Наталка" з дитячими та спортивними майданчиками, велодоріжками та виходом на берег Дніпра.
Документи готові до продажу.
Ціна 69 000 у.о.
097 1961014 Сергій.