Продаж 1-кімнатних квартир мкр. Кудрявець, Київ
66 оголошень по 28 квартирах
6.1 млн грн
144 255 грн/м²
Вознесенський узвіз, 14
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продається світла, стильна квартира у самому серці Києва —
Вознесенський узвіз, 14 (царський будинок)
Ремонт щойно завершено (липень 2025 р.) — заїжджай і живи!
Абсолютно все нове: меблі, техніка, текстиль і посуд.
Квартира виконана у сучасному дизайнерському стилі, повністю готова до проживання або оренди.
Основні параметри:
Загальна площа — 42 м²
Житлова — 19,1 м²
Кухня — 9 м²
Санвузол роздільний, нова сантехніка
У квартирі є все необхідне:
двоспальне ліжко, розкладний диван, додаткове спальне місце на другому рівні,
велика шафа, кухня з якісною фурнітурою, посудомийна та пральна машини, холодильник, кондиціонери, LED-телевізор, Wi-Fi.
Постіль, посуд і текстиль — повністю нові.
Переваги локації:
Центр міста, до метро Золоті ворота — 15 хвилин пішки
Поруч парки, кафе, магазини, транспорт
Тиха зелена вулиця, історичний будинок з товстими стінами
Ідеальний варіант для життя або інвестиції під оренду.
1 кімната
з ремонтом
42 / 19 / 9 м²
цегляна
поверх 2 з 4
1914 Рік будівництва
5.4 млн грн
102 056 грн/м²
вулиця Січових Стрільців, 12
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Січових стрільців, 12.
ТОП ціна до 31.12 - 124000$
Продаж 1к квартири з сучасним плануванням open spaсe. Місце не потребує реклами - Львівська площа, а будинок - взагалі мрія, таких диже мало (доревол після повної реконструкції) з товщиною стін 90 см. Кондиціонер, звісно є, але майже не потрібен. Комфортний 2 поверх, безкоштовна парковка у задньму дворі. Метро не прямо у сусідньому дворі, але поруч. До пейзажної аллеї 5 хв. Підходить як для життя, так і для бізнесу.
ID: 906735161
Поскаржитися
1 кімната
з ремонтом
53 / 28 / 12 м²
цегляна
поверх 2 з 6
1911 Рік будівництва
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
3.7 млн грн
87 600 грн/м²
вулиця Січових Стрільців, 28-А
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Продам 1к квартиру поруч з Пейзажною алеєю, Львівською площею. Вулиця Січових Стрільців 28а.
Унікальна локація - пішки можна прогулятись до Михайлівської площі, Софії, Золотих Воріт, Майдану Незалежності, Воздвиженки, Андріївського узвозу і Подолу! 5 хвилин до унікального парку Пейзажна алея, з якого відкривається чудовий вид на місто і Дніпро. Піша доступність до метро. Розвинена інфраструктура центру міста, яка задовольнить будь-які Ваші потреби)
Будинок цегляний, побудований за спецпроектом у 1972 році. Будинок і підїзд доглянуті, в гарному стані. Квартира розташована на 8-му поверсі з 9-ти. Вікна на схід, північний схід, у двір. Тихе спокійне місце, зелений двір, вид на Покровський монастир.
В квартирі зроблений капітальний ремонт, з заміною труб, сантехніки, проводки. Дуже гарне планування: велика просторакімната площею 22 м2, з двосторонніми вікнами, виходом на лоджію. Кухня - 8 м2, укомплектована меблями і технікою, є газ. В кімнаті встановлений кондиціонер, є велике двоспальне ліжко, робоча зона. В коридові зручні вбудовані шафи для зберігання речей. Санвузол роздільний, є ванна, встановлений бойлер, пральна машинка. Все у відмінному стані, залишається новим власникам. Оригінальні елементи дизайну створюють особливу атмосферу затишку і унікальності. Підходить як для власного проживання так і для здачі в оренду.
1 кімната
з ремонтом
42 / 22 / 8 м²
цегляна
поверх 8 з 9
1972 Рік будівництва
можливий продаж по єОселя
4.8 млн грн
100 238 грн/м²
Кудрявська вулиця, 24а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Однокімнатна квартира в центрі міста, готова до ремонту.
поруч вся інфраструктура, будинок зданий, документи на руках.
Квартира від будівельників, відкритого планування, замінені вікна, перегородки зняті і вивезені
Із вікон квартир відкривається незвичайної краси вид на схили Подолу. Комплекс бізнес-класу розташований поблизу вулиці Січових стрільців із барами, ресторанами, кавярнями та нічними клубами. У пішій доступності — Поділ із численними історичними памятками архітектури, автентичними закладами, музеями, сучасними бібліотеками та галереями.
Поціновувачам активного способу життя ЖК припаде до душі, адже на території обладнаний сучасний спортивний майданчик, а оскільки комплекс зведений поблизу центру Києва, то мешканці мають широкий вибір спортивних залів, фітнес-клубів, секцій бойових мистецтв, спа-комплексів і кардіозон.
До найближчого супермаркету «Billa» — 7 хвилин пішки. До «Сільпо», «АТБ», «Великої кишені» — 10-15 хвилин ходьби. Свіжі фрукти й овочі можна купити на Житньому або Лукянівському ринках, до яких їхати не довше як 10 хвилин.
До дошкільного центру «Лелека» йти 3 хвилини, а до дитячого садка №60 — 12 хвилин. Загальноосвітні, спеціалізовані, а також школи з поглибленим вивченням англійської мови розташовані в пішій доступності — не довше ніж 10 хвилин.
В продажу ще є пракомісця
Панорамний вид, перестінок знесено
1 кімната
без ремонту
47.5 / 27.4 / 17.5 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 15
2022 Рік будівництва
5.5 млн грн
101 190 грн/м²
вулиця Миколи Пимоненка, 19
Скопіювати посилання
Поскаржитися
🏙️ Без комісії для покупця!
Greenville Park — бізнес-клас житло з охороною, закритою територією та власною інфраструктурою.
📍 вул. Пимоненка, 19
📐 1к квартира, 53.9 м², 22 поверх
☀️ Панорамний західний вид — неймовірні сансети!
🛠️ Стан після будівельників
🪟 4 панорамні вікна, відкрите планування, є дизайн-проєкт
🅿️ Паркомісце (за окрему вартість)
👶 Дитяча кімната
🏪 Магазин, лоббі, паркінг
🚇 Поруч метро, зручна транспортна розв’язка
1 кімната
без ремонту
53.9 / 16.3 / 21.5 м²
монолітно-каркасна
поверх 22 з 26
2021 Рік будівництва
7.3 млн грн
119 888 грн/м²
вулиця Миколи Пимоненка, 19
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропонується стильна квартира в ЖК бізнес-класу “Greenville Park” — серце престижного Шевченківського району Києва!
Квартира повністю готова до заселення — новий дизайнерський ремонт, у ній ще ніхто не проживав. Ідеальне поєднання комфорту, естетики та функціональності.
Планування:
Простора кухня-вітальня з панорамними вікнами
Відокремлена спальня
Гардеробна
Сучасний санвузол
Інтер’єр та оснащення:
Дизайн виконаний у сучасному стилі з увагою до деталей
Якісна техніка від провідних світових брендів
Продумане освітлення та ергономіка простору
Переваги комплексу “Greenville Park”:
Закрита територія з цілодобовою охороною та відеоспостереженням
Двір без автомобілів — безпека і спокій для мешканців
Підземний паркінг
Стильний ландшафтний дизайн
Дитячі та спортивні майданчики
Власна інфраструктура: магазини, кафе, сервіси
Лаунж-зона на даху з барбекю та панорамними краєвидами
Сучасне лобі з бізнес-зоною та лаунж-баром
Локація:
Центр Києва, престижний Шевченківський район
Зручні транспортні розв’язки: вул. Глибочицька, Кирилівська, Нижній Вал
У пішій доступності — школи, садочки, медичні центри
Поруч ТРЦ, супермаркети, ресторани, кав’ярні
Зелена зона та парки для відпочинку
Квартира чудово підійде як для комфортного проживання, так і для інвестиції — під орендний або готельний бізнес.
1 кімната
з ремонтом
61 / 22 / 27 м²
поверх 6 з 26
2021 Рік будівництва
3.4 млн грн
78 511 грн/м²
вулиця Січових Стрільців, 84
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пропозиція без комісії ріелтору!
Готові на безготівковий розрахунок
Продаж просторої 1 кімнатної квартири в центральній частині міста по вул. Січових стрільців, 84, в царському будинку 1900 року.
Квартира знаходиться на 2-гому із 5-ти поверхах, загальною площею 43 кв м. Останнім часом квартира використовувалась під офіс за рахунок зручної локації і вигідного розміщення відносно будинку, поверху і вигляду з вікна. Наразі в квартирі облаштовано окремий кабінет і кабінет загального користування, що легко можно переробити під житлові кімнати. Окремий санвузол з душ кабіною та бойлером, фільтром на воду, а також окрема кухонна зона. Встановлені 2 кондиціонери. Не торцева, в середині будинку. Лічильники вода, електрика. По документах - житловий фонд, 1 власниця, ніхто не прописан, документам більше з-х років. Окремим плюсом є наявність панорамного заскленого балкону, вид на Січових стрільців/Чорновола, на якому можно розміщувати свою рекламу. Високий трафік, гарна проходимість. Квартира світла, висота стелі 3,80 м.
На поверсі 4 квартири, і рідкість для таких будинків - наявність ліфту. Вхід в під’їзд з головної вулиці. Поруч розвинена інфраструктура, гарна транспортна розвʼязка, до метро Лукʼянівка 5 хвилин пішки. Є відео. Запрошую на перегляд.
1 кімната
з ремонтом
43 / 25 / 11 м²
цегляна
поверх 2 з 5
1917 Рік будівництва
генератор
13.8 млн грн
157 369 грн/м²
вулиця Миколи Пимоненка, 19
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Сучасна квартира мрії у серці Києва! Вид на Поділ та Андріївську церкву
Пропонується до продажу унікальна дизайнерська квартира в одному з найкращих житлових комплексів столиці — Greenville Park.
Тут кожен квадратний метр продуманий до дрібниць, а панорамні вікна відкривають вражаючий вид на Поділ. Уявіть собі: ранок із чашкою кави, коли місто лише прокидається, а ввечері Київ розквітає у вогнях прямо перед вашими очима.
Про квартиру:
📍 Адреса: вул. Миколи Пимоненка, 19, Шевченківський район
🏙 Поверх: 14-й із 24
📏 Площа: 88 м²
👤 1 власник, без прописаних
🌅 Орієнтація вікон: північно-східна сторона, мальовничі краєвиди
Функціональне планування:
• Простора кухня-вітальня – центр життя і затишку
• Спальня – місце для відпочинку та натхнення
• Сучасний санвузол із дизайнерськими рішеннями
• Дві місткі гардеробні
• Еркер з панорамними вікнами
Дизайнерський ремонт із преміальних матеріалів:
✅ Паркет на фанері – надійність і краса
✅ Керамограніт AVA CERAMICA – витонченість в деталях
✅ Ванна BALTECO та підвісний унітаз NIC Design Pin – розкіш у кожній деталі
✅ Змішувачі GESSI та душовий трап VIEGA
✅ Тепла підлога DEVI із дистанційним управлінням
✅ Французьке освітлення CVL luminaires
✅ Скляні фарбовані вбудовані двері
✅ Сучасна система очистки водопровідної води – пийте чисту та безпечну воду прямо з-під крана
Квартира оснащена інвертором із акумуляторами, що забезпечує автономну роботу на 10+ годин навіть при відключенні електроенергії! Зарядка акумуляторів – всього 2,5 години.
⸻
ЖК Greenville Park – ваш безпечний та комфортний простір
🏡 Підземний паркінг на 600 місць, ліфт спускається прямо в паркінг
🚀 Безшумні ліфти KONE
🛎 Консьєрж-сервіс та сучасне лобі
🔒 Цілодобова охорона та відеоспостереження
🔥 Автономне опалення, генератори на всі комунікації
☕ Лаунж-зони, барбекю на даху, переговорна кімната
🎾 Дитячий і спортивний майданчики
🐶 Душ для тварин після прогулянки
🏗 Будинок зданий у 2021 році.
📌 Додатково: є можливість придбати паркомісце у підземному паркінгу.
📞 Телефонуйте зараз, щоб побачити квартиру на власні очі!
1 кімната
з ремонтом
88 / 15 / 40 м²
монолітно-каркасна
поверх 14 з 26
2021 Рік будівництва
Популярні запити
можливий продаж по єОселя
5.1 млн грн
90 413 грн/м²
вулиця Миколи Пимоненка, 19
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Пимоненка Миколи, 19
ЖК Greenville Park.
Будинок введений в експлуатацію та заселений!
Пропонуємо до продажу простору й дуже світлу квартиру в сучасному житловому комплексі Greenville Park, розташованому в історичному центрі столиці, в пішій доступності Поділ та Золоті Ворота, з неймовірним рівнем комфорту та інфраструктури. Стан: після будівельників з вже готовим дизайном (фото додаємо) Формат: кухня-вітальня, спальня, санвузол, гардеробна.
Панорамні вікна, які наповнюють квартиру денним світлом.
Поруч із комплексом розташоване Посольство Азербайджану.
1 кімната
без ремонту
56 / 17 / 21 м²
монолітно-каркасна
поверх 15 з 26
2021 Рік будівництва
6.9 млн грн
138 498 грн/м²
вулиця Миколи Пимоненка, 19
Скопіювати посилання
Поскаржитися
БЕЗ КОМІСІЇ
Продається сучасна 1-кімнатна квартира на вул. Миколи Пимоненка, 19 — у самому серці Києва, за 10 хвилин від центру громадським транспортом. Поруч метро, вулиця Січових Стрільців і за 20 хвилин пішки — Поділ. Локація вирізняється розвиненою інфраструктурою: ресторани, магазини, кінотеатри, супермаркети, фітнес, SPA.
ЖК має власні зручності: магазини, кафе, лаунж-зону на даху та підземний паркінг. Двір «без авто», облаштований дитячими та спортивними майданчиками, ландшафтним дизайном, дитячою кімнатою, місцями для зберігання велосипедів і візочків, поштоматом, лапкомийкою та санвузлом для маломобільних людей. Територія закрита, з пропускною системою, охороною 24/7 та рецепцією.
Будинок 2020 року, утеплений мінеральною ватою, з італійськими вентильованими фасадами. Стелі 2,95 м, автономна газова котельня, лічильники та датчики безпеки. Шість ліфтів спускаються до паркінгу-укриття зі спортзалом. У холі — стильна дизайнерська рецепція.
Квартира з новим дизайнерським ремонтом і панорамними вікнами. Спальня з великим ліжком 200×180. Кухня обладнана технікою: посудомийною машиною, духовкою, мікрохвильовою, пральною та сушильною машинами. Є тепла підлога у ванній, два бойлери, LED-підсвітка, великий телевізор. Окрема гардеробна та комфортна dining-зона з масивним столом.
1 кімната
з ремонтом
50 / 14 / 23 м²
поверх 23 з 26
2021 Рік будівництва
власник
генератор
5.9 млн грн
121 013 грн/м²
вулиця Миколи Пимоненка, 19
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Сучасна квартира в ЖК бізнес класу Greenville Park, який знаходиться в центрі Києва. Високі стелі та панорамні вікна з прекрасним видом на парк, посольство і місто. Все на найвищому рівні - дизайнерський фасад, хол, лаунж-зона, ліфти Kone, закрита територія, консьєрж-сервіс, охорона, підземний паркінг, власна котельня, генератор, відмінна інфраструктура. 3 поверх, 49м. Податки включені в вартість. Будинок зданий і заселений. Без комісії, від Власника. Бажано пішить/дзвоніть у мессенджери.
1 кімната
без ремонту
49 / 14 / 19 м²
поверх 3 з 26
2021 Рік будівництва
5.3 млн грн
113 266 грн/м²
Кудрявська вулиця, 24а
Скопіювати посилання
Поскаржитися
🚀Центр Київа
Львівська площа,
🤝(співпрацюємо з представниками)
‼️1 кімнатна Видова квартира -студія
в новому ЖК Львівська площа
на 7 поверсі,
Закрита охоряєма територія ,підземний паркінг(бомбосховище )
Власне опалення,стяжка на полу ,поштукатурені стіни,
висота h (по техпаспорту ~3 м)
Введено в експлуатацію!на документах меньше 3 років ,один власник!
Бистрі перегляди ключі на руках
1 кімната
без ремонту
47 / 15.8 / 10.5 м²
монолітно-каркасна
поверх 9 з 15
2022 Рік будівництва
5.8 млн грн
108 202 грн/м²
вулиця Євгена Коновальця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має вільне планування, яке можна організувати індивідуально. Ремонт після будівельників. Стяжка є у всіх приміщеннях, крім санвузлів. Квартира має незасклену лоджію (рахується по коефіцієнту 0,5).
Електрика в квартиру заведена, мокрі точки є. Встановлена газова дахова котельня на гарячу воду та опалення. На лоджії передбачено вивід під кондиціонер.
Квартира не мебльована.
Продаж по переуступці. Будинок здається в 3 кварталі 2026 року.
Будинок бізнес-класу з дизайнерським холом та місцями загального користування. Збудований за монолітно-каркасною технологією, міжквартирні стіни з керамоблоку, утеплення мінеральною ватою, вентильований фасад з керамограніту. На першому поверсі будинку доступні дитяча кімната, калясочна, кімната матері та дитини. Комплекс закритого типу з паркінгом у стілобаті, всі ліфти (Kone) спускаються на всі рівні паркінгу. Є власна інфраструктура, відеоспостереження, охорона та адміністратор. На закритій території будуть доступні дитячі та спортивні майданчики, алея сакур, бігові доріжки, зони вигулу домашніх тварин, зони відпочинку та ландшафтний парк.
У пішій доступності 2 станції метро: Печерська та Палац України.
Вікна виходять на захід, напрямок палацу Україна та північ напрямок вул. Коновальця. Висота стелі 3 метри після стяжки. Санвузол суміжний.
1 кімната
без ремонту
53.6 / - / 14.25 м²
поверх 16 з 23
5.4 млн грн
76 650 грн/м²
Глибочицька вулиця, 32-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з можливістю перепланування у 2-кімнатну. Перегородки з червоної цегли. Зроблена стяжка, поштукатурені стіни, проведена електрика по всій квартирі. Є велика засклена лоджія 8 м², яку можна об’єднати з кухнею.
Встановлені індивідуальні лічильники. Система опалення - власна котельня.
Без комісії для покупця. Можливий торг.
Цегляний будинок елітного класу, побудований у 2014 році. Комплекс закритого типу.
Центральне розташування — 5 хв до історичного центру, 10 хв пішки до метро «Лук’янівська».
Панорамний вид з квартири на Покровський монастир. Встановлені вікна Rehau, радіатори, вхідні двері.
1 кімната
без ремонту
70 / - / 12.6 м²
монолітно-каркасна
поверх 8 з 23
2013 Рік будівництва
5.3 млн грн
117 810 грн/м²
Львівська площа
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Видова квартира-студія з роздільним плануванням. Ремонт - після будівельників. Зроблено стяжку на підлозі та поштукатурені стіни. Висота стелі за техпаспортом - близько 3 метрів. Є балкон, лоджія, панорамні вікна та тераса.
Власне опалення, центральна каналізація, електрика, каналізація септик, центральний водопровід, скважина.
Квартира не мебльована. Встановлено кондиціонер, є меблі на кухні. Можливе підключення кабельного, цифрового та супутникового телебачення, швидкісного інтернету, телевізора та Wi-Fi.
Один власник. Квартира введена в експлуатацію. На документах менше 3 років.
Квартира розташована в новому ЖК Львівська площа. Будинок побудований у 2021 році. Є консьєрж, ліфт, вантажний ліфт, гараж, підземний паркінг (бомбосховище), гостьовий паркінг та паркувальне місце. Територія закрита та охороняється.
Поблизу є асфальтована дорога.
Є відеоспостереження, підігрів підлоги, гардероб, ванна та душова кабіна.
1 кімната
без ремонту
45 / - / 20 м²
поверх 7 з 15
власник
4.9 млн грн
90 803 грн/м²
вулиця Миколи Пимоненка
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з гарним плануванням.
Наявні центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, каналізація септик та центральний водопровід.
ЖК Greenville Park - комплекс бізнес-класу. Будівництво триває за планом, фотографії з будмайданчика регулярно оновлюються. Перший будинок введено в експлуатацію у другому кварталі 2021 року. ЖК збудований за монолітно-каркасною технологією з керамоблоку та твердотілої цегли. Внутрішні та зовнішні стіни виконані з керамоблоку та твердотілої цегли. Вентильований фасад утеплений мінеральною ватою. У будинку є круте 8-метрове лобі з адміністрацією, 6 ліфтів Kone на 1000 кг, кімната для зустрічей (переговорна), стоянка для калясок та велосипедів, ігрова кімната для дітей, два санвузли з пеленальним столиком. Красива та охайна прибудинкова територія реалізована на стилобатній частині. Є підземний паркінг на 700 місць. Загальна кількість квартир - 662.
До найближчого метро Лукянівська 12 хвилин пішки. За 20 хвилин пішою прогулянкою можна дістатися до Подолу.
Квартира видова.
1 кімната
без ремонту
54.1 / - / 24.76 м²
поверх 14 з 25
генератор
6.9 млн грн
130 664 грн/м²
вулиця Миколи Пимоненка, 19
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має продумане сучасне планування, з просторою кухнею-студією та окремою спальнею. Є окрема гардеробна з підсвіткою та вбудовані шафи. Виконаний якісний дизайнерський ремонт. Панорамні вікна з шикарним краєвидом на місто та заходи сонця.
Квартира оснащена власною котельнею. Є тепла підлога з окремим регулюванням у кухні, коридорі та санвузлі. Встановлено бойлер та осмос для очищення води.
Квартира повністю готова до проживання. У ній є 2 телевізори Samsung QLED 65" та 55" (Smart), посудомийна машина, варильна поверхня, мікрохвильова піч, холодильник, духова шафа, пральна машина + сушка (2 в 1), електрочайник.
ЖК Greenville Park - житловий комплекс бізнес-класу, збудований за сучасними стандартами. Будинок обладнаний генератором (ліфти, освітлення, вода), пожежною безпекою в кожній квартирі та контролем під адміністратором. Є система клубного доступу (електронні брелоки), адміністратор у будинку, бомбосховище на -1 поверсі (генератор, дивани, спортивні розваги), дитяча кімната, переговорна кімната, приміщення для зберігання велосипедів і самокатів та гостьова зона на 1 поверсі. Презентабельна вхідна група включає дизайнерський хол, рецепцію та охорону. Закрита територія з охороною 24/7 і відеоспостереженням. Є підземний паркінг + гостьові місця, швидкісні преміум-ліфти та високий рівень шумоізоляції.
Квартира розташована за 5 хвилин від центру Києва. Поруч знаходяться Андріївський узвіз, Воздвиженка, Поділ, зелений сучасний парк, ТРЦ, ресторани, кав’ярні, супермаркети. Зручна транспортна розв’язка.
1 кімната
з ремонтом
53 / - / 20 м²
поверх 15 з 26
2021 Рік будівництва
генератор
8.6 млн грн
128 544 грн/м²
Жилянська вулиця
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з дизайнерським ремонтом у відмінному стані. Функціональне планування включає простору кухню-вітальню, окрему спальну кімнату, гардеробну, великий санвузол, місткий передпокій та балкон/лоджію. Висота стелі - 3 метри.
Квартира повністю укомплектована меблями та облаштована побутовою технікою.
ЖК Дипломат Хол - житловий комплекс бізнес-класу з закритою територією, цілодобовою охороною та відеонаглядом. Наявні підземний паркінг, укриття, швидкісні ліфти, генератор, консьєрж, гостьовий паркінг, охорона території та технологія "розумний будинок".
ЖК розташований в історичному центрі столиці поблизу ботанічного саду ім. Фоміна, парку Шевченка, НСК Олімпійський, Палацу Спорту, Володимирського собору та Бессарабської площі.
1 кімната
з ремонтом
67 / - / 30 м²
монолітно-каркасна
поверх 10 з 22
2006 Рік будівництва
3.4 млн грн
69 768 грн/м²
вул. Пимоненка, 21
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з вільним плануванням. Висота стелі становить 2.95 м. Встановлено цементно-піщану стяжку завтовшки 8 см. Ремонт після будівельників.
Встановлено лічильники на світло, воду і опалення. Будинок має власну котельню.
Квартира продається в другому будинку ЖК "Грінвіль Парк" за перепоступкою. Без комісії. Введення в експлуатацію в 4 кварталі 2026 року.
ЖК "Грінвіль Парк" - житловий комплекс бізнес-класу, який вдало поєднує досягнення сучасних технологій із затишком. Будинок утеплено мінеральною ватою 15 см та використовуються навісні вентильовані фасади італійського виробництва. Комплекс має простору прибудинкову територію з великою парковою зоною, спортивними і дитячими майданчиками. Наявна дизайнерська вхідна група, дитяча кімната, бізнес-зона, колясочна кімната та лапомийка для домашніх улюбленців. Перший будинок вже збудований. Етап готовності дозволяє подивитися квартиру наживо.
Поблизу розташована вся необхідна інфраструктура: супермаркет, школи, дитячі садки, медичні заклади, салони краси, аптеки. Поблизу будується сучасний ТРЦ.
Квартира має панорамні вікна. Встановлено датчики пожежної безпеки.
1 кімната
без ремонту
49 / - / 16 м²
поверх 4 з 25
3 млн грн
69 466 грн/м²
Бульварно-Кудрявська вулиця, 8-Б
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з великим балконом. Санвузол сумісний площею 4 кв.м. Планування роздільне. Склопакети. Видова квартира. Квартира потребує ремонту.
Висота стелі 2.81 м. Централізована система опалення.
Квартира мебльована. Є телевізор, меблі на кухні, ванна.
Документам більше 3 років. Ніхто не прописаний.
Будинок після капремонту.
Квартира розташована в затишному центрі Києва. Будинок у дворі. Біля Львівської площі бульварна частина вулиці. Поруч розвинена інфраструктура. Найближчі станції метро Університет та Золоті Ворота.
Є балкон і лоджія.
1 кімната
з ремонтом
43 / - / 9.2 м²
цегляна
поверх 4 з 4
1914 Рік будівництва
4.5 млн грн
83 705 грн/м²
вул. Пимоненка, 21
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має вільне планування з суміжним санвузлом. Висота стелі становить 2.95 м. Ремонт після будівельників. Встановлено цементно-піщану стяжку завтовшки 8 см.
Квартира оснащена лічильниками на світло, воду та опалення. У будинку встановлено датчики пожежної безпеки. Система опалення власна, з котельнею.
Квартира продається в другому будинку ЖК Грінвіль Парк, по перепоступці. Без комісії, вартість перепоступки сплачує продавець. Введення в експлуатацію заплановано на 4 квартал 2026 року.
ЖК Грінвіль Парк - житловий комплекс бізнес-класу з просторою прибудинковою територією, яка включає велику паркову зону, спортивні та дитячі майданчики. Внутрішня інфраструктура комплексу вражає дизайнерською вхідною групою, дитячою кімнатою, бізнес-зоною, колясочною кімнатою та лапомийкою для домашніх улюбленців. Перший будинок вже збудований, а квартира продається в другому. Будинок утеплено мінеральною ватою 15 см і має навісні вентильовані фасади італійського виробництва.
Поблизу розташована вся необхідна інфраструктура: супермаркет, школи, дитячі садки, медичні заклади, салони краси, аптеки тощо. Поблизу будується сучасний ТРЦ.
Квартира має панорамні вікна. Додатково є госп. приміщення, комора та паркувальне місце.
1 кімната
без ремонту
54.3 / - / 19 м²
поверх 9 з 25
власник
5.8 млн грн
141 441 грн/м²
Кудрявська вулиця, 31-33
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира має планування студії. Санвузол суміжний.
Є централізоване опалення та газ.
Будинок має ліфт та вантажний ліфт.
Квартира розташована в тихому місці житлового фонду історичного центру Києва. У пішій доступності розташована станція метро Золоті Ворота. Поблизу знаходяться Пейзажна алея, парки, зелена зона біля будинку, школи, дитячий садок, продовольчі магазини, ресторани. Є гарна транспортна розвязка.
Квартира видова та простора. Є балкон та лоджія.
1 кімната
з ремонтом
40.7 / - / 5 м²
цегляна
поверх 10 з 9
1976 Рік будівництва
7.1 млн грн
133 218 грн/м²
вулиця Миколи Пимоненка, 19
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира з дизайнерським ремонтом, в якій ще ніхто не проживав. Планування роздільне: відокремлена спальня, простора кухня-вітальня, гардеробна та суміжний санвузол.
Система опалення власна котельня. Підключені центральна каналізація, електрика, вивіз відходів, газ та центральний водопровід.
Квартира обладнана сучасною технікою від світових брендів. Є меблі на кухні, телевізор та Wi-Fi.
Без комісії для покупця. Документам більше 3 років.
ЖК «Greenville Park» - це житловий комплекс бізнес-класу, збудований у 2021 році. Закрита територія з цілодобовою охороною та відеонаглядом. Двір без машин, є підземний паркінг, гостьовий паркінг, дитячі та спортивні майданчики. Простір облаштований ландшафтним дизайном. На перших поверхах розташовані магазини, кафе та сервіси. На даху є лаунж-зона з барбекю та зонами відпочинку. Просторе лобі з бізнес-зоною та лаунж-баром. У будинку є ліфт та консьєрж.
Квартира розташована у престижному Шевченківському районі - центрі Києва. Зручні транспортні розв’язки: вул. Глибочицька, Кирилівська, Нижній Вал. Поблизу є торгові центри, супермаркети, кафе та ресторани. У пішій доступності знаходяться школи, дитячі садки та медичні заклади. Поруч є зелені зони та парки.
Панорамні вікна у спальні. Квартира обладнана кондиціонером, душовою кабіною, підігрівом підлоги та пожежною сигналізацією.
1 кімната
з ремонтом
53.6 / - / 21.6 м²
поверх 16 з 26
2021 Рік будівництва
2.4 млн грн
78 944 грн/м²
Кудрявська вулиця, 27-29
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Квартира під ремонт. Санвузол роздільний, планування роздільне. Є балкон і лоджія.
Централізоване опалення, електрика.
Квартира з меблюванням.
Будинок сталінського типу.
Квартира розташована в затишному центральному районі міста. До метро Лукянівська 20 хвилин пішки, до пейзажної алеї 10 хвилин. Розвинена інфраструктура: поряд магазини, парки, школи, дитячі садки, медичні та освітні установи. Зручне транспортне сполучення, все необхідне у пішій доступності.
Квартира ідеально підходить для інвестування під орендний бізнес або для власного проживання.
1 кімната
з ремонтом
30.7 / - / 6.5 м²
цегляна
поверх 5 з 5
1965 Рік будівництва