Квартира має зручне планування з 3 окремими кімнатами, окремим санвузлом, гардеробною, лоджією. Зроблено євроремонт.
Будинок газифікований. Квартира обладнана кондиціонером.
Квартира облаштована меблями та побутовою технікою. На кухні є меблі.
Будинок має багаторівневе планування.
Квартира розташована в селі Чубинське, за 13 км від Києва. Поблизу знаходяться супермаркет Фора, магазини продуктів, аптека, дитячий садочок, школа, сквер, Страусіна Ферма. До міста Бориспіль - 4 км, до метро Харківська - 15 хвилин транспортом.
Квартира має зручне розташування. Додатково в квартирі є комора.
Квартира має вільне планування з 2 спальнями, гардеробною та великою студією. Лоджії приєднані, утеплені та є частиною житлової площі. Перепланування узаконене. Квартира світла та в житловому стані. Санвузол суміжний.
Квартира повністю укомплектована меблями. Є німецька кухня з побутовою технікою. Спальня зроблена з натурального дерева. Встановлені якісні деревяні двері. Також є очисник води (США) на таблетованій солі.
Без комісії для покупця. Можливий торг.
Квартира розташована в цегляному будинку з доглянутим подвірям. Тип будинку - житловий фонд 2001-2010-і. Система опалення централізована. Комунікації: центральна каналізація, газ, центральний водопровід.
Село Чубинське знаходиться за 13 км від Києва Бориспільською трасою. Є гарне транспортне сполучення. Без автомобіля до центру Києва можна дістатися за 40-50 хвилин. На автомобілі до Києва в середньому 15 хвилин. Поруч супермаркет "Фора", дитячий садок, амбулаторія, аптека, басейн, спортклуб, аеропорт (4 км). Також у селі є кінноспортивний клуб Магнат, страусина ферма, Ландшафтний заповідник з 200-річними дубами та березовим гаєм. Влітку працює відкритий басейн із повним сервісом та ресторани.
Квартира має госп. приміщення, комору та гардероб. У квартирі встановлено супутникове ТБ та телевізор.
3 кімнати
з ремонтом
80 / - / 32 м²
цегляна
поверх 2 з 5
Задайте ціну для пошуку
Переглядайте лише ті об'єкти, що вам цікаві.
грн
грн
2.06 млн грн
29 452 грн/м²
Скопіювати посилання
Поскаржитися
Від власника продається 3 кімнатна квартира Чубинське Киівська обл.
Квартира має зручне планування з роздільними кімнатами, роздільним санвузлом, великою кухнею, двома великими балконами та трьома коморами, які можна переобладнати в гардеробні. Частково встановлені пластикові вікна, балкони засклені. Квартира у житловому стані.
Квартира має автономне газове опалення з встановленим газовим котлом. Комунальні платежі взимку становлять 2000 грн.
Квартира повністю мебльована та оснащена технікою. Все, що є в квартирі, залишається покупцеві.
До квартири додається великий підвал у будинку та капітальний цегляний гараж у дворі.
Будинок має чистий підїзд та ввічливих сусідів.
Квартира розташована за 12 км від Києва по трасі. Дуже гарне транспортне сполучення, до Києва можна дістатися за 15 хвилин. Поруч знаходяться супермаркет Фора, дитячий садочок, амбулаторія, інститут, бювет, аптека, басейн, спортклуб. Будується школа.