Квартира з косметичним ремонтом. Планування роздільне. Є кухня-студія площею 16 кв.м, спальня площею 16 кв.м з відокремленим кабінетом. Також є санвузол, коридор і розкладні сходи з коридору на дах, де розташована кладова площею 12 кв.м.
Квартира обладнана індивідуальним електричним опаленням. Є центральна каналізація, вивіз відходів та центральний водопровід.
Квартира мебльована. Є меблі на кухні та душова кабіна.
Квартира розташована в житловому фонді 2011-2020-х років.
Є асфальтована дорога.
Квартира з роздільним плануванням та суміжним санвузлом. Євроремонт робився "для себе" з якісних матеріалів.
Опалення газове з додатковим електрокотлом. Тепла підлога. Є лічильники на світло, газ та тепло. Взимку квартира дуже тепла завдяки утепленій даху. Будинок має власну котельню. Скважина глибиною 50м.
У квартирі залишаються всі меблі та побутова техніка, крім морозильної камери.
Комісія.
Будинок побудований із цегли. Має підземний паркінг.
Квартира зручно розташована: до зупинки транспорту 5 хвилин пішки. Поруч супермаркет Фора, аптека та озеро.
Квартира має добрі броньовані двері. Додаткова кімната площею 14 кв.м. може використовуватися як кабінет або гардеробна.